sıcak su torbası

kendisi kauçuktan yapılan içerisine yüksek ısıda su doldurabileceğiniz bir dünya harikasıdır.
kış mevsimlerinin vazgeçilmezidir. hemen hemen her ağrıya iyi gelir ve sıcağı sevenler için bağımlılık yapabilir. ben her gece yastığa yorgana değil de sıcak su torbasına sarılarak uyumaya başladım. küçük bir ayrıntı vermek gerekirse ağzını sıkı kapatmadan önce havasını almazsanız kendisi patlayabilir ve sizi 1.dereceden yanığa maruz bırakabilir.
regl dönemlerinin tek kahramanıdır. o sancılı süreci yalnızca ayaklarınızın altına sıcak su torbası koyarak biraz olsun hafifletebilirsiniz. bu arada sevgili kadın arkadaşlar, karnınıza koymanız doktorlar tarafından tavsiye edilmiyor, yumurtalıklarınıza zarar veriyormuş, bilginize.
2 saat önce 2 iktisatçı olarak kankam ile fiyat araştırması yapıp en ucuzunu 12 liraya bulabildigimiz sonra da bir tane aldığımız 2 litre hacmi olan mükemmel bir gereç. biga her zamanki gibi pahalı arkdslr...
çikolata-ped-sıcak su torbasını üçlü kampanya pakedi olarak satsanız?
nadir regl sancısı çeken bir insan evladı olarak, karnıma koymak gibi bir salaklık yapmıştım. kendisinin patlamasıyla can sıkıcı hasarlar alındı.
kul yapımı bunlar kuuullll!!!!
içinde sıcak su varken aniden patlar da yanarım korkusundan asla kullanamadığım ürün. zaten kullananlardan birinin başına da gelmiş bundan sonra da kullanmam. tipi falan da çirkin zaten aşırı gereksiz görünüyor.
idrar yollarında enfeksiyon oluştuğu bir dönem, genital bölgesini sıcak tutması gerektiğini düşündüğüm için eski kız arkadaşıma aldığım hediye idi. çok fazla taşak oğlanı olmuştum bu yüzden. ama öyle seviyodum işte. üstelik çapadan anadolu hisarına gitmiştim o yağışın altında. amınakoyayım
kış aylarında karın ağrısına bire bir gelmektedir.
şişirilmiş bir balondur
regl zamanlarının baş tacı standart bir plastikten ibaret olan bu eşya abimlerin de karnı ağrıdığında “senin şu şeyi getir bakıyım neymiş numarası” adı altında kullandıkları 10 liralık rahatlama garantili ürün.