sınıf whatsapp grupları

zaman zaman benim bu grupta ne işim var lan dedirten, bir soru sorduğunda cevap alamadığın, bazen de saçma sapan muabbetlerin döndüğü gruptur. en sevdiğim yanı ara ara birbirlerine girmeleri ve benim bu kavgaları bir küçük çekirdek açarak izlemem.
asla sorulan sorunun cevabını alamazsın. "o zaman neden var lan bu grup?"
kendi isteğimle ayrıldığım gereksiz yerler. boş ,gereksiz
pompalı tüfekle dalınası grup
asla açılma amacıyla kullanılmayan, sürekli sessizde kalan, adeta gereksiz konular konuşmak için fakat ihtiyaç olduğunda kimsenin yazmayacağı gruptur.
saati sorsan söylemezler,herkes sadece kankalarına cevap verir,dünyanın en gereksiz grubudur fakat yine de ne olur ne olmaz diye asla çıkamazsın
bölümüm gereği çoğunun kız olduğu sürekli kavganın,ekşının eksik olmadığı yer
150 kişilik grupta soruma yanıt alamayınca derste herkese pis pis bakmama neden olan grup,ben naptım lan bunlara diye sorarsınız kendi kendinize
yakın arkadaşların grup içerisinde birbirlerine cevap verip kimse yokmuşcasına kalp, öpcük attığı yer. 10 günde ne ara böyle oldunuz
asla bir ise yaramaz bu gruplar. hepsini grupta trollemek gerek efenim zira hakediyorlar. misal yarın dersler iptal denip sınıfa tek basiniza gidip keyif surebilirsiniz :)
boş muhabbetler haricinde çok bişey döndüğünü görmedim senelerdir
sadece isi düşenin yazdığı ve onunda hic sorusuna cevap alamadığı, boş muhabbet deyince herkesin dolustugu, benimse mezuniyete kadar sessizde tuttuğum grup.
not: sınav zamani sessizden çıkarıp 3 5 bisiler düşer diye bakıyorum
dip not: baksamda herkes kankisini atıp grubu es geciyo
en dip not: her der shangi siniftayiz diye soran birisi var oda mezun olacak mı?
sınıf grubu diye açıyoruz benden 6yaş büyük adam gelip e arkadaşlar buluşalım kaynaşalım diyor ulan 6senedir kimyayı verememişsin sal artık bizim sınıftan değilsin işte
hiçbir soruna asla cevap alamadığın sadece sınav zamanları karşılıklı iletişim kurulabilen bir grup
@10 güzel bir noktaya parmak basmış. harbiden o ne öyle ya vıcık vıcık. bu gruplardan birinde tartışma sırasında "burası çanakkale" diye göz korkutma amacıyla kullanılıp beni baya güldüren bir tabirle karşılaştım, yersiz sohbetlerin, tartışmaların yapıldığı samimiyetsiz ortam. ha not konusunda ellerine kimse su dökemez, sağ olsunlar.
p.s. : bir kız var o hariç, sahiden elleri titreyerek çekiyor fotoğrafları. çekme daha iyi güzel kardeşim.
2 yılda 5 defa falan yazdığım wp grubu
normal zamanlarda hiçbir şekilde muhabbet dönmeyen, gruptaki 10 insanın 9unun sessize aldığı, vize ve final haftalarında herkesin herkesle samimi olduğu ortam
dünyanın en boş gruplarıdır genelde.
verdiğin selamı geri alamamak herhalde
gereksiz samimiyetlerin kol gezdiği, herkesin birbirinden nefret ettiği topluluk
iki gırgır yapsak hemen birinin çıkıp “boroso mohobbot yoro doğol” duyarı yaptığı yer. bunu yazacağınız süreyi grubu sessize almakla harcasanız siz de rahat edeceksiniz biz de.
sosyal bilimler okuduklari halde ‘iyi tatiller’ yazsaniz da cevap alamayacaginiz sosyal olmayan, iletisimsiz gerizekali grubudur.
sorduğum soruya cevap alamayınca küfür edip çıkmak istediğim grup ama el mahkum duruyoruz.
hangi siniftaydik sınav takvimi var mı gibi sorular için kullandığım, sağolsunlar beni kırmadan üşenmeyen insanlarla dolu bi grup.
  • /
  • 2