siteye reklam lazım reklam

kullanıcı sayısı hayli az yaklaşık 50binlik üniversitede. reklam yap biyerlerde sosyal paylaşım sitelerinde. çomü itirafta. çomünün resmi sitesinde. çomünün takipçi sayısı çok arkadaşlarımızda. bu sayede rate i artırıp siteye reklam alır para kazanırsın sayın kurucu
şu an ki yazarlar, kendi hesaplarında, platformlarda ve en önemlisi okul kantinlerinde çevresinde burayı tanıtırlarsa, bahar şenliklerine kadar bence kalabalıklaşırız.
yakında cafedeyim tarzı bir mekanın sponsor olacağını düşünüyorum.. ama sözlük okul tarafından para desteği alırsa o zaman özgürlük diye birşey kalmaz o ayrı..
sitenin reklamının yapılmasını isteyen birinin söyleceği ifade. daha önceki entrylerimde genelde burayı ezdim ve taşak geçtim ama şimdi ciddi yazıyorum. ulan bir tanım girin bari. inci sözlük gibi, söyleceğin şeylerin ilk cümlesini başlık olarak yazma bari... (bkz:siteye reklam lazım olması) şeklinde başlık aç, sonra derdini anlat. seviye yerlerde bu sitede malesef. ekşide yazar olmayı bekleyen çaylaklar burda takılmaya çalışıyor galiba. girilen 10 entryden 8i çöp bu sitede yahu. modlar da taşak yapma derdinde. böyle giderse bm'ye bile reklam verseniz bu siteden bir cacık olmaz. ha anlıyorum tabi modlar da "boktan moktan, aktif yazarlarımız var en azından" kafasında ama bu işi modlar ciddiye almazsa sonu uçurum olur bu sitenin.