söylediğiniz en büyük yalan

eski sevgilim olacak şahsiyete evde oldugumu söylediğim halde arkadaşlarımla konserde olmam gerçeği
gerçi bu sırada kendisi tarafından boynuzlanmışım.
* söylenen en can alıcı yalandır.
şimdi burda yalanı kim söylemiş ben anlamadım @piyanistşantör
karşılıklı iki yalan söylenmiş @kayıpbalıkmemo
geçen sene küçük bir çocuğu kandırmak için , "ben senin yaşındayken babam bana dinozor almıştı evde besliyorduk" , demiştim. çocuk iyice meraklanıp evcil(!) dinozorumla ilgili birçok soru sorduğundan çok kuyruklu bir yalan silsilesi söylemiştim.
"iyiyim"
şaka şaka
bir bayramda yalovaya eve gitmeden önce izmitteki sevgilimin yanına gitmiştim, bir gece kalıp eve dönecektim güya. ama gece anneme otobüsteyim diyip gps'in açık olduğunu fark etmememle olaylar gelişir..
yazarların buraya yazdıkları yalanlar en büyük yalanları değil. neymiş küçük bir çocuğa dinozoru olduğunu söylemiş bla bla.. entry girerken bile yalan söylüyorsunuz. neyse ben söyliyim şöyle sağlam bi yalanda görün.
üniverstenin ilk 2 senesinde okula gitmedim paso gezdim ailem gidiyorum sanıyordu burs almıştım sınıfta kalınca bursum krediye döndü ailem hala burs alıyorum sanıyor. şu an 3. sınıfım ailem 4. sınıf sanıyor. haziranda kıyamet kopacak anlayacağınız...
yok ya takmıyorum artık ne hali varsa görsün
“ben yalan söylemem” bence söylediğim en büyük yalan, üzgünüm.
baştan sona sallama bir cv ile kaliteli bir pentest firmasında staja girmiştim. en büyük yalanım değildir muhtemelen ama hatırlamayı en çok sevdiğim yalanımdır
"ben bu duruma gelebilmek için ne kadar çalıştım biliyor musun?"
ailemde dahil herkese kayıt yaptırdığım üniversite dışında başka bir üniversitede okuduğumu söylemem
hepsi aynı boy seçemiyorum en büyüğünü.
ilk sınava girdiğim sene x şehirde y bölümü kazandım ama gitmek istemiyorum mezun olunca işsiz olurum demiştim aslında hiç bir yeri kazanamamıştım.