sözlükten soğumak

yazarlar arasındaki gruplaşma dolayısıyla hoş ortamın da bozulması ile karşılaşılan durumdur. herkesten tek tip olmasını beklemek yanlıştır fakat herkesten adil olmasını dilemek doğru olandır. ikilik yaratarak fesatlık çıkaran arkadaşları tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.
son zamanlarda oluşturulan durumdur. ikili ilişkiler arasında geçenleri bilmem ama, kuralları güncellemek gerekebilir. bildiğim kadarıyla "kavga"ya sebep olacak entryler huzuru bozar diye silinirken, cinsiyetçi entryler gönül rahatlığı ile artılanıp birde "troll" maskesi altında meşrulaştırılabiliyor.
kusura bakmayın da sözlük oluşalı 1 yıl olmuyor buranın ekşi, uludağ ve inci sözlük gibi büyük bir sözlük olmadığını biliyorsunuz.. o yüzden ask fm havası yaratmadan entry'lerimizi yazalım.. sevgiyle..
sözlüğün git gide samimiyetsizleştiğini düşünüyorum. sıkıldım ama yazmak eylemi hoşuma gidiyor. amann boş yapıyoruz işte. tüm boş yapanlar burada değil mi... acayip sıkıldım. dışarıda hayat var, sevmek, öpmek, hissetmek var. değişik, güzel şeyler var. gidin yaşayın alla alla! burası boş, lotus, fasılcı ve birçokları... sıkıldım behhh!