sözlükten yazar atımı ve gelinen hal

sözlük kurucularının açıklık getirmesi gereken ve modların biosuna "koskoca mod" yazmaktan başka açıklama yapması gereken bir durum. sözlükten kimin ne beklentisi vardır bilemem ama benim açımdan kesinlikle kişisel egolarınızın ve "troll" başlığı altında yapılan saçmalıklarınızın mastürbasyonhanesi olmamalı. entry silmek ya da yazarları atmak, bugün saray rejiminin yaptığı hukuksuz tutuklamalardan farksız resmen. tek açıklama bekleyen bensem de söyleyin lütfen.
edit: diğer arkadaşları bilemem ama benim istediğim şey sözlük kurallarını okumak değil, zaten okuduk. hangi kurala dayandırılıp atıldı bu insanlar? hangisinden silindi entryler? madem kural ve ilkelere bu kadar bağlısınız, sapıklığından ve potansiyel tacizci zihniyetinden ödün vermeyen fasılcı mühendis denen insan müsveddesini 5. kuralı ihlal ettiği için banlayın da samimiyetinize inanalım.
içler acısıdır. bu böyle olmamalıydı. bilgi paylaşımından bahsedip yapılanlar köylü toprak ağası cahilliği resmen.
daha kendisini bile yönetemeyen insan müsveddesine yöneticilik verilmesi ve sözlüğü formatından çıkarıp yancıları ile birlikte burayı kum havuzları olarak kullanmaları sonucu ortaya çıkan olaydır.
sözlük kuralları açık olup, uymayanın uyarılması ve uyarıyı hâlâ dinlemediyse gereğinin yapılması normal. bir adaletsizlik yok ortada. açın okuyun sözlük kurallarını.
sözlük melekler tarafından korunuyor... başka bir açıklaması olamaz.
yönetim zaten hiçbir zaman sevilmez. yönetim seven maldır. yaşasın haklı yazarlar.
İletişim - Kurallar