spotify

kimin ne dinlediğini görebildiğim,moduma göre güzel yüzlerce çalma listesine kolayca kavuşabildigim müthiş uygulama
bazı özellikleri için para vermek zorunda olduğunuz bir uygulama. onun yerine çevrimiçi radyolar dinlemek daha zevklidir kanımca.
yakın zamanda türkiye'den çekilen müzik platformu. yatırım yapılan ülkeden apar topar kaçılan ülke olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
parasını sonuna kadar hak eden firma
yakında halka arz olacak olan uygulamadır.
soundcloud varken yüzüne bakmayacağım duygusal uygulamadır. para vermezsen reklam dinletip duruyorlar ben ne anladım o işten para verecek olsam albüm alırdım.
sarki indircek yer bulamadigimda yakinmali bi tivit atmistim, tanimadigim biri benim icin bi senedir parasini oduyo. bazen guzel seyler de olur..
ben manuel adamım sevmem böyle şeyleri. bir ara soundcloud kullanıyordum.. oda twitter'dan şarkı paylaşmak için.. spotify ile paylaşınca 40 saniye çalıyordu sanırım.. parasının hakkını veren uygulamalardan tabi ki..
hala tool ekleyemedikleri için parasını sonuna kadar hakeden firma değildir. ulan tool'un dandik coverları var kendisi yok. canım siddhartha var komple tek albümleri* ile en çok dinlenen şarkısı baroque o bile 10 binden az dinlenmiş ama tool yok.
ılk olarak isvec stockholmde 2006 yilinda faaliyete geçmiş muzik veri akis servisidir
asagi yukari 4 yildir devamli kullandigim program. gerek bilgisayarda gerek telefonda her zaman istedigim sarkilari düzene sokma problemi yasamistim cd doneminin bitmesi ile. spotify bunu benim icin duzene soktu ayrica arkadaslarinin neler dinlediklerini gormek icin ve onlardan yeni olaylar kesfetmek icin de gayet guzel butun bunlar icin aylik 7lirayi fazla gormuyorum
telefondaki en çok kullandığım uygulamam diyebilirim. yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, içine girince çıkamıyorum sürekli farklı şarkılar keşfetmeye çalışıyorum. tabi premium olduğum için her şarkıyı dinleyebiliyorum. öğrenci olduğum için 7 lira ödüyorum. öğrenciliğimin bitmesine bu yüzden üzülüyorum diyebilirim.
sayesinde yüzlerce yeni şarkı ve şarkıcı keşfettiğim harika ötesi uygulama.
parasını sonuna kadar hak eden uygulama sayesinde çok şarkılar sanatçılar farkettim.
arkadaşım bana teklif ettiğinde gereksiz şeylere para verme dediğim uygulama. şu anda arkadaşım sağolsun bedavaya kullanıyorum. paranın hakkını veren muazzam uygulama
son güncellemeleriyle yarrak gibi arayüze sahip ücretli platform
parasına kesinlikle değen şeyler listesine birinci sıradan girecek uygulama. gerek kolaylığı, gerek haftalık keşifleri ile beni benden alıyor. eskiden şarkı indirmek eziyetti benim için. bir de dinlediğim şarkılar sıktığı zaman ne yapacağımı şaşırırdım. şimdi bir sürü liste var, mod var... aa bu neymiş diye dinleye dinleye insanın ufku açılıyor. mesela bakıyorum diğer ülkelerde en çok ne dinlenmiş ya da country türünde kimler varmış, elimin altında hepsi
ilk olarak deezer'da takılıyordum ama arşivi çok yetersizdi. şimdi vazgeçemediğin yer olmuştur spotify.
isveçli bir müzik veri akışı ve podcast servisi.