staj başvurusu yapan taze üniversiteli körpe kızlar

her işverenin sonu imkansıza uzansa da hayalini süsleyen, belki bakire belki de yaşına rağmen yataktaki hünerleri saymakla bitmeyen hayat yolunun başındaki kızlar.

stajla birlikte iş hayatlarının ilk aşamasının verdiği kibarlığın ve saygılı halin aslında onlara inanılmaz bir şehvet kattığının farkında olmayan kızlar aynı zamanda..


evli ve yıllardır her gece aynı kadınla seks yapıyor olmanın verdiği alışılmış cinsel hayatlarının bunalımında olan işverenlerin sizin acemice hazırlamış olduğunuz cvlerinizi incelerken isimlerinizden tip betimlemenizi yapıp beyinlerinde bir hayali seks yolculuğuna çıkmadığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz kızlar.

stajın ilk günündeki acemi halleriniz,yanlış bişey yapma korkunuz,rezil olma endişenizi düşünmek bile beni ereksiyona ulaştırmaya yetiyor da artıyor.


siz işi öğrenmeye çalışıp bişeyler kapmaya çalışırken işverenleriniz veya müdürleriniz sizin kalçalarınızda belirmiş iç çamaşırı izinizden cinsel hayat haritanızı çıkarıyor,konuşma tavrınızdan bekaret testinizi çoktan yapıyor hatta ve hatta sizinle bir gece geçirmek için neler yapabileceğini kendine çoktan itiraf ediyor..

kim istemez ki şirketin en taze kadınıyla bir gece geçirip ömrüne bin gece daha katmayı..

sizi seviyorum stajyer kızlar.