sürekli oyun oynayıp abur cubur yiyen tip

bilgisayara bağlı yaşayıp, sosyalleşemeyen yada sosyalleşemeyen insanların davranışıdır. arkadaşım en kötü çık iki çay iç yahu, en kötü. ne anlıyorsunuz tüm gün oyun oynamaktan?
"ındividual" mantiğini bilmeyenlerin dışardaki hayatı ile gurur duyma üzerine düşündüğü bir basmakalıptır.
bazıları icin verilen 2. şans bazılarının alay konusu oluyor
iki olasılığı vardır. birinci olasılık ergenlik öncesi yeterince sosyalleşemediğinden kendisini oyuna veren tiptir. ikinci olasılık ise fazla sosyalleşmeden insanlardan bıkıp yine kendini oyuna veren tiptir.
bazen insanın kendini gerçek hayattan soyutlayıp deşarj olmak için bürünmesi gereken tiptir.
oda arkadaşım bu tipe bir örnektir. kendisinin akli melekeleri pek yerinde değildir. böyle tipler sinirimi bozar. insan bi dışarı çıkar gezer ne bileyim. tüm gün boyunca bilgisayarın başında insanın ıq su düşer. ben ufak bir şeker yerken 2 defa düşünüyorum böyle tipler günde bir buçuk litre kola içiyor. gerek mental gerek fiziksel anlamda cidden sağlığına zarar verir böyle tipler.
ya acaba 3 inhi açıkken oyun çevirmek nedir bilir misiniz siz? bilmezsiniz işte. bilmeyen biri atıp tutar. gündüz sosyalleşirim gece de oynarım arkadaş. şaka bi yana (bkz:her şeyin fazlasının zarar olması) bence oyun da kararında güzel.