sürekli parti bileti satmaya çalışan işsiz üniversiteliler

her an her yerden çıkabilmektedirler. lodos hayal joker sayısız ve gereksiz konser biletlerinden prim karşılığı medet uman bu arkadaşların hiç de satış yaptığını görmedim.
sınıf whatsapp gruplarına hiçbir tepki alamayacaklarını bilmelerine rağmen her perşembe gecesinden saçma sapan bi ton parti afişi yollayıp küçük bunaltmalar yaşatırlar.
ben bu şahıslardan kaçmak için ölü taklidi yapıyor biletlerimi kapıda ekstra 5-10 lira fazla ücret ödeyerek alıyorum.tavsiye ederim
yeterince parti bileti satan öğrenci mevcut. lütfen bu kadroya daha fazla yüklenme yapmayın.
yalnızca partiler üniversite hayatının yüzde doksanını oluşturur bu tip arkadaşların.
welcome to university party night, good bye to university party hard, dönem partisi, bekarlar partisi, veda partisi, naber partisi, iyi misiniz partisi, vize partisi, final night partisi, karaoke partisi...
liste uzar gider, siz siz olun "night" görünce kaçın!
bunun bir iş kolu olduğunu asla anlamayan insanlar ile ciddi tartışmaya girebilecek kitle.
tanım: ağır derecede kandırlımış , ve bu kandırıldıkları ütopyayı başkalarına pazarlamaya çalışan gariban grubu.

bundan sonrasında çok ciddi 'giydireceğim' için gizli paylaşıyorum. huzuru kaçmayacak olanlar okusun.

 spoiler!
bu elemanları kandırıyolar arkadaşlar. "sen bizim biletleri sat partiye beleş giriceksin" den bir başlar bu işin simsarları, "bi kaç ay sonra ekip liderisin zaten hiç bilet satmadan komisyon alacaksın"a kadar devam ederler. olan bu bilet satan garibana olur. çünkü bu gariban hiç düşünmez "5 liraya sattığım biletten 3 lira komisyon alıyorsam bu biletin maliyeti , organizasyon şirketi işletmesi cartı curtu ne kadar ulan?" diye. " way moruq ortama gircess .d.d.d" kafasıyla düşünen çok küçük şehirlerden gelmiş daha önce hiç ortam görmemiş, arkadaş çevresi sadece hemcinslerinden oluşan, sosyal hastalıkları olan şahıslardır.


(bkz: kime saygı duyulmaz) başlığında bu arkadaşlardan bahsedilmiştir.
belli bir süre garsonluk yapıp, garsonluktan sıkılmış, cafe bar sektörüne hakim olduğunu düşünen gençlerimizin bir de bu işi yapıyım en azından '' lodosa girerken para vermem'' kafasıyla giriştiği genellikle kısa süren iştir.