survivor

t:televizyonda yayınlanan acun ılıcalının sunduğu yarışma programıdır.

siz bide bizim evi görün asıl açlık oyunları bizim evde.
kendi öz iradesiyle survivor izleyen insan bom boş insandır, cidden sağ sola koşturan oyun parkurlarında zıplayan ve boş kalan zamanlarında adanın etrafında tur atıp diğerleri hakkında dedikodu yapan 20-25 insanı izlemekten zevk alan varsa hayattan beklentisi yoktur
çok heyecanı olduğu düşünülen bana kalırsa insanları uyutmaya yarayan bir tv programı
nasıl oluyor da insanlar bu kadar seviyor ve seyrediyor dediğim ve bugüne dek hiç kendi irademle açıp izlemediğim çöp televizyon programıdır.
gündüz adada gece barda danışıklı döğüşler falan filanlar aah ah
bakıyorumda burda herkez survivor izleyenlere sallamış ama program dün gece 20 sher reyting almış. tamam survivor izlemsinlerde ne izlesinler 40 bölümüdür bir teröristi yakalayamayan askeri dizileri mi? yoksa filmi diye koydukları recep ivedik saçmalığını mı ? hiç objektif olmayan tamamen yanlı algı operasyonu yapan siyaset ve spor proglamlarını mı ? saçma sapan senaryolu tv dizilerini mi ? şahsen bende izlemiyorum ama orda en azından yalan dolan olmadığını ve bir hayat mücadelesinin olduğuna inanıyor insanlar ve bu onlara cazip geliyor
tv de illa birşeyler izlenmesini savunan insanları ortaya cıkarmıs başlık.yok reyting almısta bilmem neymiş.bu ülkede malum partilerde cok fazla oy alıyor onu ne yapacaksın? katledilen gencecik bir kızın eteğinde suç bulan bir denyoyu yarışmada oynatacak kadar düşen insanların ve bu yarışmayı izleyip reyting yaptıran seviyesizlerin ne denli çok oldugunu görüyoruz böylece.
gereksiz bir tv programıdır. hala herkes kelimesini yanlış yazanları görünce gözüme kirpik kaçtı hissina kapıldım ha ha ha.
bazen gerçekten survivor formatının türkiye de bu şekilde olmasını hayretle izlediğim ve tiksindiğim bir televizyon şov programı. sadece reyting amacı güden ve insanları bulandıran medyayı zehirleyen bir illet gibi. hele içinde bulunan o bir kaç isim ve günümüzde ki insanlık sıfatında vücut bulmamış müsvedde kişilikleri ekran yüzü olarak izlemek. (bkz:pearl harbor) un evimde yaşanması gibi bir şey.
ünlüler ile ve candan katılanlar derneği.baş yapımcı acun ılıcalı olmak üzere tv8'de yayınlanmaktadır.yarışma programı genel tabiriyle.