sütyen kopçasını açamayan erkekler

ahahhahahahahha. tam bir yıkık erkek modeli. ben ömrü hayatımda böyle beceriksizlik görmedim. hayır açamıyorsan zorlama. dallamanın biri sütyenimi yırtmıştı açıcam diye hahahahahahhaha. hiç amerikan pastası falan izlemediniz mi beta evi falan ahahhhahha. ya hu canlarım kendinizi küçük düşürmeyin söyleyin biz açalım siz arkanıza yaslanın manzaranın keyfini çıkartın ahahaahah.
ıki elimi de kullanmadan dilimle actigim olmustur. zaten partnerim o anda geliverdi. sigara yaktik.
sütyen kopçası açamayan erkek sevişmesindir.
meme görecek diye heyecandan açamıyor yazık evlatlarım.. ah bir de ep bekledikleri gibi büyük memeyle karşılaşsalar içim yanmaz ehehhe kızlar destekli sütyenleri bırakalım artık...:pppp
hiç öğrenmek zorunda kalmadığım için benim bu erkek. bugüne kadar hiç bir zaman tek seferde açamadım. diğer yandan çoğu zamanda açmam gerekmedi. bu beceriden mahrum kalışım herhangi seksüel bir fırsatı kaçırmama sebep olmadı veya aynı kadının benimle tekrar sevişmek istemesine engel olmadı. sadece o anlık küçük şakalaşmalarda kaldı. abartılmış bir olaydır kanımca.
sütyen kopçasını açamayan erkek ön sevişmeyi hakkıyla yerine getiremeyen erkektir. kopçanın açılamadığı her saniye erkeğin profesyonellikten ne kadar uzak olduğunu gösterir kadına.

evet böyle bir algı var üzgünüz beyler, ama inanın doğru partneri bulduğunuz zaman bu tarz skiller sizi daha çok errkkkek yapmayacak, gerek bile duymayacaksınız. aç köpekler gibi saldırıya geçmemeyi öğreneceksiniz ilk olarak sonra karşınızdaki kadını ve bedenini tanımaya çalışacaksınız.
hayatında sütyen görmemiş bir erkek olarak yanımda bdsm’ci kalacak olan erkektir.
dişini değdiren kızdan farkı yoktur.
sonra modexl gece 4de bana neden fantazili mesaj atıyosun yok aşkım uyucam şimdi yok aşkım fasılcı kurucunun kankisi diye mesajları görebiliyo kıskanıyo beni yalakizim özele gel burda konuşulmaz bunlar
yazıktır etmeyin söylenmeyin anlayış gösterin
savaşta tetiği çekemeyen erkektir
kaldı mı böyle delikanlılar
ahahahaahah yok artık.... dedirten erkek. gülünüp geçilir... bazen...
bu konu neden bu kadar abartılı bir şekilde anlatılıyor anlamıyorum. alt tarafı bi kopça yani. açamıyosan kopar at kardeşim.
önde olabilir, arkada olabilir, tırnaklı olabilir, birbirine geçmeli olabilir, hiç olmayıp tshirt gibi giyiliyor olabilir, aşırı pahalı olup size emanet edilmiyor olabilir, çıktıktan sonra görülen manzara neticesinde "elim kırılsaydı da hiç çıkartmasaydım" denilebilir. sütyen burokrasisindense yeşil pasaport kuyruğunu tercih ederim.
yazık lan 40 yılda bir seks yapacak onda da sütyen kopçasıyla boğuşup kıza kendini rezil ediyor. allah düşmanıma yaşatmasın.
başlığı tekrar görünce yazmadan edemedim azıcık sokunca aşkım yandı diyenler seks tanrısı kesilmiş