tek başına sinemaya gitmek

hiç gitmediğim ama bir ara moralin çok bozuk olmasına gerek olmadan veya sevgiliden ayrılmadan rüzgarlı olmayan günde denemesini yapmayı planladığım olay.
hiç denemedim ama yapan insanlara imrenmişimdir. bir gün hiç moralim bozuk değilken her şey mükemmelken güzel bi aksiyon filminde bende online olucam
sevgiliden ayrılmak ile bir ilgisinin olmadığını düşündüğüm, kendini geliştirmeye çalışan her insanın yapması gerektiği bir şey
ben gittim bi halt olmyor film gene aynı film. neden tek gittin derseniz, canım sıkıldı gittim yani.
antalyada bir atasözü: bir antalyalı sinemaya tek gitmez, gidersede tek çıkmaz der. ne kadar doğru bilemem
misal bir christopher nolan filmini anlayacak pek arkadaş yoktur. götürsen daha onbeş dakika geçmeden sıkılır çıkalım der kafa siker. o yüzden tek gidip tek izleyeceksin rahat edeceksin.
buluşmaya kimse gelmedi ben de tek gittim
arkadaşlarimin mesajıma cevap vermemesi üzerine tek başıma star wars filmine girip harika zaman geçirmem ve huzuru bulmam. harika bir deneyimdi.
kesinlikle mutlu etmez. mutluluğum insanlarla hüznüm yalnızlıkla artıyor.....
kiminin aşırı eğlendiği benimse çok saçma bulduğum şeydir kendisi, insan sıkılır yahu!
insanların size üzülüyormuş gibi bakması düşüncesini kafamızdan men edersek gayet de keyifli bir aktivitedir efenim kendileri.
kötü yanı film arasında ve sonra izlemiş olduğunuz filmin kritiğini yapacak bir arkadaşınız olmaması , iyi yanı saçma sapan eğğğ kanka gördüm heeeğğ kanka şuna bak ehehehe öhöhöhöh ay altıma sıçtım diyen birisi yok.
zeten tek başıma izleyeceksem ev konforunda popcorntime'dan 1080p indirip izlerim. eğer izlemek istediğim film henüz düşmemişse düşen başka bi filmi izlerim. sinema aşırı rahatsız ortam. korsan izlemenin verdiği vicdan azabından kurtulmak için de arada sinemaya bilet alıp gitmem.
sadece çok beklediğim filmler için sinemaya yalnız giderim. mesela (bkz:al pacino)'nun 2019'da çıkacak the irishman filmi var..
eski efsaneler oynuyor filmde.. o filme yalnız gitmeyi tercih ederim.. pür dikkat izleyeceğim sabırsızlıkla beklediğim filimleri sittin sene başkasıyla izleyemem..