telefon ekranın kırılması

berbat bir durumdur. ben yandım siz yanmayın. dikkatli kullanın ve orijinal takıyoruz diyenlere bu şehirde inanmayın... gittim birde ordan bir darbe yedim. eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız https://www.acilekrandegisimi.com/ 6 ay garantili çok iyi bir ekran takıyor. en azından çanakkaledeki telefoncular gibi atıp tutmuyorlar...
bu sitenin admini kırık ekran telefon kullanıyor. komik.
insanı sıfır telefon mu alsam benzer fiyata ekranı mı yaptırsam düşüncelerine iten sorunsal
bu vergilerden sonra tikkat edin canınız yanabilir
dolar kurunun yükselmesi sonucu ekran değiştirmenin bundan 3 sene kadar öncesinin telefon fiyatına denk gelmesi sonucu uzun kullanmak zorunda kalının telefonlarda çoğunlukla meydana gelen olaydır.
her genç insanın bir gün tadacağı iç burkan bir kaza. şayet başkasının telefonuna düşünce bile içim cız ediyor. inanın eski sevgili bile böyle acıtamaz.
doların yükselmesinden mütevellit dikkat edilmesi gerekir. yoksa zamanında alınan telefon fiyatına ekran taktırmak zorunda kalınabilir.
hem ekran kırılıp hemde ekranın içine göçüp belirli bir bölgenin mavi olması kadar üzücü bir durum yok
başıma gelmesin diye dualar ettiğim durum...zira yıllar önce tarağım değil ekranı içteki ekranı kırmıştı. geçen gün spor salonunda yürüyüş bandında patadanak düşünce sardı korkular...
orjinal ekran kırılınca genellikle orjinal diye çakma ekran takıyorlar güvenemiyorum