telefon operatörü olarak çalışan kızlar

seslerini hayal gücümle birleştirerek saatler boyunca gereksiz yerleri arayıp mastürbasyon yapmama sebep olan kızlardır.

apartman yöneticimiz erol beyin hafif olgun orta yaşlı ama hala diri, iri memeli, yaşına rağmen hala dar kıyafetler giymekten geri kalmayan ,sarı saçlı karısını düşünerek çeviriyorum rastgele bir kuruluşun telefon numarasını ve şölen başlıyor.saatler boyunca olmayan sorunları karşıdaki görevliye anlatıyor hayalimde oluşmuş görüntüyü o sesle birleştirerek hazzın uç noktalarına seyahate çıkıyorum.

ruh halime göre ve karşımdaki ses tonuna göre mahallemizin manavı hayri abinin üniversite çağındaki genç kızını,önceki gece gittiğim eğlence mekanındaki bayan garsonları,carrefour kasiyerlerini ve ucuz parfümcülerde çalışan varoş kızları da düşündüğüm oluyor.

mastürbasyon bir sanattır.ben ise hayallerimin sanatçısıyım.
operatör olarak çalışan kadınların nezaketi'ne göre değişebilecek sapıklıklar yapılabilir.. mesela beni işleminizi sürüyor diyerek çok bekleten bir kadına iki üç dakika'ya geliyorum diyerek telefonda beklemiştim şok oldu herhalde hatun ahahahah bu arada fasılcının yazar olduğu bir hikaye sayfası buldum arkadaşlar.. hepinize keyifli okumalar...http://itiraf.suluoyun.com