telegram

whatsapptan daha kaliteli bir mesajlaşma uygulaması.

toplamda 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip oldukça popüler bir anlık ileti uygulaması.

facebook'un satın aldığı whatsapp ile rekabet eden telegram; facebook'un rakibi vk'nın kurucusunun elinden çıkmıştır. her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşarak kitlesini genişletmeyi de başarmış; kullanışlı, güvenli, hızlı olmasıyla da onu whatsapp'ın en büyük rakibi yapmıştır.

hümanist bir hayat üslubuna sahip rus milyarder yazılımcı pavel durov programına reklam dahi almamaktadır. whatsapp da almıyor diyeceksiniz belki, ancak telegram kendine has özelliklikleriyle kullanan herkes biliyor ki daha güzel. bilgisayardan da kullanılabilmesi onu iyi bir tercih yapıyor.
torbacınızla iletişime geçmenin en güvenli yolu !
mesaj bildirimleri gelsin ama mesaj içeriği görünmesin diyebileceğiniz bir uygulama. ayrıca uygulamaya şifre koyabilirsiniz, telefonunuzu kurcalamayı seven birileri varsa basit ve güvenli bir çözüm.
whatsapp'te yeni olan her şeyi 100 yıl öncesinden kullanıma sunan açık kaynak kodlu, oldukça güvenli bir anlık mesajlaşma ve konuşma uygulaması. whatsapp'ten tek eksiği olan görüntülü konuşma özelliği de gelirse tadından yenmeyecek.

whatsapp'te olmayan özellikleriyse:
-"channel" yani ilgi alanlarınıza yönelik takip etmek isteyeceğiniz kanallar,
-kendi içinde hava durumu, oyun, haber vs. bazlı uygulama botları,
-birbirinden güzel ve komik -emojiden farklı olarak- sticker paketleri,
-torbacınızla iletişim kurabilmek için "secret chat" özelliği,
-ve en sevdiğim özelliği; tıpkı anlık ses kaydı gibi arkadaşlarınıza bir daire şeklinde anlık video gönderebileceğiniz periskop özelliği
kaynak kodlarını rusya ile paylaşmadığı için bu ara başı dertte olan uygulamadır.
numara alıp vermeden, nickle ekleşebileceğiniz bir uygulamadır efenim. eğlencelidirde.
hızlı bir uygulama fakat çok açıkları var. dikkat edin elinizi kolunuzu kaptırabilirsiniz.
wp den kat kat daha iyi olan muazzam uygulama. hintli çalışanların geliştirdiği rusya menşeili anlık mesajlasma uygulaması. şiddetle tavsiye edilir. fotoğraflari çözünürlüğü bozmadan, sıkıştırmadan gönderebilirsiniz.
en son bıraktığımda narkotik tarafından sıkı gözlem altında tutulan platform idi.
uyuşturucu ticareti dışında bildiğim tek kullanımı bitcoin'cilerin birbirlerini son gelişmelerden haberdar ettikleri gruplar kurmaları.
gizlenecek bir şeyiniz varsa wpye oranla kat kat daha güvenli uygulama
İletişim - Kurallar