ter yüzünden göğüs dekoltesi parlayan kızlar

boyunuz da uzunsa sizin için bi karnavala dönüşebilecek olay.

yaz aylarının en güzel olaylarından biri malum kızlarımızın açık seçik giyinebilmesi beyler.e böyle olunca da fiziği ve teni güzel kızlarımız aklımızı başımızdan alabiliyor.

peki ama o cesur ve seksi askılılar giyildikten sonra hesaba katılmayan güneş planları bozarsa eğer ? işte olay bundan sonra başlıyor.aynı koltuk altı gibi havasızlıktan ilk önce terlemeye başlayan meme araları,gerdandan başlayan ve yer çekimine yenik düşerek aşşağıya kayan ter damlalarına kavuşunca değmeyin keyfime. bi de bu güneşten bile daha çok içimizi ısıtan parlaklık güzel kızımızın suratında bunalmışlıkla bayılmışlık arasındaki bi yüz ifadesiyle birleşince gerçek anlamda geriye dönülmez bir ereksiyonun kollarında buluyorum kendimi.

kim istemez ki o sıcaktan bunalmış memeleri klimalı bir odada teri soğuyana kadar avuçlamak ? ter uçmaya başladıktan sonra hafif serinlemeye başlayan insan teni kıvamındaki meme aralarına yüzünüzü gömüp ellerinizle memeleri sağ ve soldan destekleyerek yüzünüzü meme aralarında hapsetmeyi kim istemez sadece soruyorum ?