türk erkeklerinin cs botu olması

evrenin bir üst uygarlığın simülasyonu olduğu teorisi üzerine çeşitli yazılar okuduktan sonra farkettiğim dehşete düşürücü korkunç gerçeklik. bilenler bilir, counter strike’ta multiplayer girmediğiniz zaman tek başınıza canınız sıkılmasın diye oyunun kendi oyuncularını yani botları atar, gerçekmiş gibi telsiz komutu veren ve hatta oyunun chat bölümünden chatleşen botlarla öylece takılırdınız. bu botların dış görünüşleri, hareketleri her daim aynı olurdu. aynı yerlere pusarlar, aynı güzergahtan giderlerdi. biraz bu botların ezberlenebilen hareketlerini çözdüğünüzde zorluk derecesi 100 olan botları bile teker teker indirirdiniz.

deri ceketli, dar kotlu, siyah botlu, fitness salonlarında ter küpleri döküp yiyeceklere besin diyen, instagramda cool görünmek için telefonun kamerasına değilde çok uzaklara bakan güneş gözlüklü fotoğrafı olan, sevişmek istediği kızla muhabbet tıkandıktan sonra gecenin bir vakti teoman dinliyordum aklıma sen geldin diye mesaj atan, kafa tokuşturarak selamlaşıp birbirine baboş diye hitap eden, bir araya geldiklerinde en derin muhabbetleri chievo bu haftasonu iy0 olur mu olan memleketimin genç erkek nüfusunun büyük bir çoğunluğunu oluşturan küme de işte bana üst bir uygarlık tarafından, türkiyede biraz farklı düşünen insanların single player takılırken canları sıkılmasın diye kodladıkları botlarmış gibi geliyor.

oğlum çok ilginç lan bilmemkaç milyar yıllık dünyada neandrtal olarak bile var olma ihtimalin olmuşken, osmanlı kahvecisinde oturup bu kupona 200 lira bastım muhabbeti yapan bir canlı olmak.

üzücü de aynı zamanda.

not:erkeğim
not2:heteroseksüelim
nargile içip herkese kardeşim diyen erkek ile kardeştir.

katıldığım önermedir.
kesinlikle katıldığım ama sadece trük erkekleri ile değil ülkenin cinsiyet farketmeksizin içinde bulunduğu bir durumu anlatan başlık.aynı durum dişi varlıklarda da var aslında.saatte bir insta story paylaşan, yok berkecan şununla yatmış yok pelinsu buna vermiş bilmem kim şuna şunu demiş gibi bütün gün dedikodu yapan, canı sıkılınca makyaj yapıp fotoğraf çekinen, takip ettiği tek şey watson indirimleri olan, hayattaki tek planı işe başlayınca burun estetiği yaptırmak olan,,, da bir çoğunluk var güzelim ülkemde bundan mütevellit başlığın adı türk insanının cs botu olması olsaydı daha güzel olurdu zannımca
arkadaşa hak vermekle beraber bu durumun türk erkekleri ya da türk kadınları bandrolü altında isimlendirilmesini doğru bulmuyorum. toplum her kesimiyle bir karmadır ve kabul görmekten başka çare yoktur. eleştirinin bu şekilde yapılması her ne kadar hoş olmasa da güldüm ve onayladım aq eyvallah
İletişim - Kurallar