türk telekom

başımıza gelmiş geçmiş en vasat telekomünikasyon şirketi. yaptığı bütün dikta kampanyasıyla adeta bir bataklık gibi olan ve çıkmaya çalıştıkça seni içine çeken bir kurumdur. ödeme kolaylığı, ucuz kampanya adı altında hizmet toplayan bu internet sağlayıcımız adeta sömürgeciliğin başka boyutudur.

sevmiyorum seni ttnet sevemiyorum.

 spoiler!
evimde ttnet kullanmıyorum.
vodafone gibi über kaliteli muhteşem ötesi bi operatöre geçerek kurtulduğum vasat şirket.

17 gb internet 1000 dakika 250 smsi 49 liraya aldım bu güne kadar nasıl türk telekom’a her ay 100 150 lira sikilmişim ne salak adammışım ben amk ahahahahahahah...adam mı ahahahahahahahah
en son avea olduğu zamanlar 11000 sms için kullandığım operatör. kullananların silah zoruyla kullandığını düşünüyorum insan kendi iradesiyle bu kadar kötü bir operatörü kullanmaz çünkü amk
tt pişmanlıktır, vodafone kullanın
ne zaman ismi anılsa, benim de yedi sülalesini andığım kurum.
depremden sonra kendini toplayamamasıyla gözümde uçuruma ittiğim operatör. önce superonline sonra turknetle tanışınca zaten sabit internet için bitmişti bende. türk telekomla ilgili acı olan şey bütün telefon ve internet altyapısının özelleştirilirken satılmasıydı. ulan firma olarak sattın altyapıyı niye satıyorsun. kanalizasyonları satmakla aynı şey. adama niye böyle bir güç veriyorsun. bırak altyapı sende kalsın. herkese sen kirala. firmalara altyapıya yatırım yaptırt. yatırım oranına göre avantajlar sağla ama altyapı sende olsun. elin yunanına, katarlısına niye satıyorsun türkinenin büyük kısmını kapsayan altyapıyı. iletişim altyapın ya bu senin. abd ayağa kaldırdı ortalığı huawei 5g de tekel olacak diye. sen niye sikko bi firmaya altyapını satıyorsun. onun bunun elinde orospu olmuş firmadır. türk telekom. fransızlar ne kadar türkse türk telekomda o kadar türktür, mercedesin karşısında daihatsunun ne kadar kalitesi varsa türk telekomunda o kadar kalitesi vardır.
leeeeeşşş gibi interneti olan ayda 5282 kez mutlaka hata veren müşteri hizmetlerinin ya da servisin bir bok yapamadığını anlayınca -sanki sıkıldıkça modemi parmaklıyormuşuz gibi- kullanım hatası diyip sıyrıldığı kurumdur. parasını çatır çatır alır cayma olayında da 1-2 senede alacağını tekte alır pişmanlıktır.
özelleştirildiği hâlde yakamızdan düşmeyen kendini doğru düzgün telekominikasyon hizmeti vermemeye adamış şirketçik. gerçi kullandığım dönemlerde gün yüzüne çıkmamış küfürler etmemde ve hayal gücümü kullanmamda yardımcı olmuşluğunu inkar edemem.