twitter

twitter ortamında olandan zarar gelmez.. tüm çomülüleri bekliyoruz
her türlü olayın ışık hızından daha çok yayıldığı, kah özlü sözler, kah eski sevgiliye atarlı sözler paylaşıldığı sınırsız mizah şöleniyle süslenen sosyal paylaşım sitesi. ilgilenenler fav.
twittersız vize final büt dönemi düşünemiyorum illa bir laf sallanacak orada
herkesin herkese salladığı,minik demet akalınlar yetiştiren platform
boş ç3 dür, rüzgarsız kordondur, bütte finalin aynısını soran hocadır, kısacası adamdır. vallahi biz twitter'a aşığız
instagrama mükemmel fotoğraflar atmak için saatlerini harcayan insanların girmemesi gereken ortamdır. zira twitter'da her şey son derece gerçektir.
bağımlılık yaptığı söylentileri var ben 9 senedir kullanıyorum halk efsanesi gibi geliyo
bana göre aşırı samimi olan yaklaşık 5 yıldır takıldıgım site,instaya güzel fotografları atarken komik ve rezilleri twittera atabiliyorsunuz.ayrıca orada tanışılan arkadaşlıkları da çok seviyorum çünkü sadece twitterda kendim olabiliyorum artı olarak çok iyi mizahların döndügü ama çok hızlı linç yiyebildiginiz mecra,dikkat
facebook ve instagram tayfasının inşallah bulaşmaz dediğim yerdir kendileri
hayatımda hiç kullanmadığım tek sosyal medya ağı
daha rahatı bulunamayan sosyal şey
2011de türkçe dil desteği gelmesiyle ülkemizde kullanımı hızla yaygınlaşmaya başlayan fikir babasının jack dorsey olduğunu bildiğimiz, bana artık eskisi kadar samimi gelmeyen platform.
en sevdiğim sosyal ağ sitesi.

yaklaşık 6 ay önce hesabım kapatıldı. ösym yi eleştiren bir retweet atmıştım ve hesabım askıya alındı. hala kapalı cağnım hesabım. açılması için direndim mailler attım ama ne fayda.
instagram takım elbiseyse twitter pijamadır. samimiyettir.
en samimi sosyal platformdur cağnıım tivitır
diğer sosyal medya sitelerinden tamamen farklı ve çok profesyonel bi site. : volkansen1312 takibe takip.
2012'de yükselen troller sayesinde aktif kullanmaya başladığım site. dedikodu laf sokma gibi low sebeplerle kullananlar yallah facebooka.
haberlerde gördüğümüz "sosyal medyada çok tepki alan bla bla" kalıbındaki sosyal medyanın ta kendisidir. günden buradan yürür, mizah burada döner ve hatta 90lı yılların çocukları buradan devrim ateşi yakmayı başarır (bkz:geziparkı)
bir çok haksızlıkların ortaya çıkmasını sağlayan, insanların zaman zaman da olsa kenetleyen tek ortam
tivitir.su an ki sosyal medya araclarindan en ustunudur.ve ben de kullaniyorum..ı used to using,twitter..
dıbına koyduklarım burası sizin günlüğünüz değil diye kusmak istediğim yerdir azcık farkındalık kazanan insanlar olun da kişilerden veya olaylardan konuşmak yerine düşüncelerden edebiyattan konuşun
ıçerisi buram buram kalite kokan bir yer kişiler ve fikirler özgür.. istediğini yaz istersen kendi kendine konuş orası sana ait bir dünya. twitter adamdır
takip ettiğiniz hesaplar kadar eğlenceli olan sosyal medya ortamıdır. düşük bütçeli fenomenlerim ile kendimce çok hoş bir ortama sahiptim ama gün geldi kapatmak zorunda kaldım. özlüyoruz.
  • /
  • 2