ülgür gökhan

'chpnin kalesi çanakkale' mantığıyla oturduğu yerden oyları götüren güzide şehrimizin hiç çalışmayan belediye başkanı. (chpye oy veren biri olarak söylüyorum)
çanakkale belediye başkanı.
çanakkale'ye yakışmayan bir belediye başkanı.chp'nin başka aday çıkarması gerekiyor.
özel sektör sayesinde gelişen şehirin başkanı. belediyecilik 0, bir otobüse binmek için 30 dakika bekleyip doluluğundan binemediğimiz şehirin belediye başkanıdır kendisi. benzin istasyonları da cabası...
"otobüs seferlerinizin azlığı ile her sene artan ücretlerinizi neye bağlıyoruz sayın ülgür başgaan ?" diye kendi kendimi yiyip bitirmeme sebep olan çanakkale belediye başkanıdır.
görüyorum ki başlık altında düzen sistem siyasetçi gömmeyi sevenler toplanmış, "belediye çalışmıyor" demeden önce hükümetin chpli çanakkale belediyesine ne kadar ödenek ayırdığını bir araştırın önce , sonra o laf ettiğiniz belediye otobüslerinin yerine şehirde trafik teröristi minibüs ve dolmuşçuların olduğunu hayal edin (bursalı ve, istanbullular çok iyi anlayacaktır bunu) üstüne fevzi paşa mahallesine kentsel dönüşüm uygulanması planlandığında kapitalist patronların fevzipaşanın yerleşik halkını yok sayarak yaptığı projeleri bir araştırın, sonra da buna kimin karşı durduğunu ve çanakkale halkının neden ülgür gökhan'ı desteklediğini anlarsınız. yiğidi öldürün yerden yere vurun hatta, ama hakkınınyemeyin gerçekçi olun hakkaniyetli olun ,bilginiz olmayan konuda fikir yürütmeyin. üniversite öğrencisisiniz ,çomardan farkınız olsun araştırın soruşturun öyle konuşun.

taraflı olduğumu düşünenler boşuna yanılmasın, meritokrasiyi destekliyorum ve malesef güzel anadolumda meritokrat düşünceyi savunan bir siyasi parti yok.
canakkaleye yakışmayan kraldan cok kralcilarin desteklediği belediye başkanı. bknz: petrol istasyonunda işler nasıl başgaaan
çanakkale'ye yakışmayan. toplu taşımayı özel tekeline bırakarak çözmeye çalışan. genellikle hiç çalışmayan bir başkan olur kendisi. bir de şunu es geçmeyelim; hdp barajı geçtiğinde pilav dağıtmıştır. özel kalemi zamanın hdp mv adayının kızıdır. chp den giren ama gönlü hdp de olan birisidir.
sadece tek birşe yazıcam hdp konusunda haklısınız otobüs konusunda haklısınız ama adama benzin istasyonlarının varlığından vurmuşsunuz bu ülkede başka siyasetçilerin neleri var neleri benzin istasyonu bunun yaninda devede kulak kalır
4 ya da 5 yıl önceydi arkadaşlarla eskilerin şişe yenilerin kangoroo dediği mekanın önünde denizin hemen yanındaki taşlara oturmuş biralarımızı yudumluyorduk. havaların tam güzel olmaya başladığı zamanlar nisan mayıs ayları.. doğan pastanesinden dondurmasını alan kordonda yürümeye başlıyor. tabi biz o sırada kimbilir ne konuşuyoruz. ama muhtemelen kalenin müdavimi olan kırmızı renkli tekneyi inceliyoruzdur. o teknede geçenlerde batmış baya hüzünlü. herneyse.. derken şakir taraflarından eli göte atmış, takım elbiseli bir adam topluluğu bize doğru geliyordu. insanlar dönüp adamlara bakıyor hatta selamlaşıyordu. biz zaten çanakkale’nin yerlisi değildik öyle godoman insan tanımazdık tanısak da alkolden kör olmuş vaziyetteydik zaten. takım elbiseli bu adam topluluğu birden bire yanımıza geldi. içlerinden biri; ne içiyorsunuz diye sordu. bizde elimizdekileri kaldırıp “ bomonti” diye ekledik. başka bir adam, konuşan takım elbiseli adamı göstererek “ başkanımız” dedi... o sırada biz kendimizi ifade edemeden yürümeye başladılar.
+ kızlar başkanımız
+ başkanım bomonti içen kızlar
o takım elbiseli adamın ülgür gökhan olduğunu daha sonrasında fark ettik. siyasi kimliği ve yaptıkları ya da yapacakları bir kenara bize bu her defasında kahkalarla güldüğümüz saykodelik anı yaşattığı için ona şükranlarımı sunuyorum.
tiyatroya gittiğimiz gün yurda dönecek otobüsü kaçırdığımızda bizim için otobüsü geri getirtip bizi yurdumuza bıraktıran koca yürekli adam
ordusuz gezen nadir mevkili kişilerdendir.
başlığı bir hortlatayım.kim ne derse desin otobüs vb.çanakkale sadece bir belediye ve büyükşehir belediyelerine verilen ödenekler kadar bir ödenek verilmiyor tabi çomarlar bunu bilmezler porno izlemekten veya sex yapmaktan araştırmaya zaman bulamıyorlar kim ne derse desin gerek sosyal medya etkileşimi gerek hayvanseverliği gerek sanatsal gerekse kültürel açıdan çok güzel işlere imza atılıyor kimse bunu inkar edemez.benim memleketimde belediyelik oraya da belediye ödeneği veriliyor ve akp li ve orada yapılan etkinlikler sosyal aktiviteler olsun buradakinin yanına bile yaklaşamaz bu arada çanakkale 2018 de öğrenci dostu 4.şehir seçilmiştir.
sosyal medya ekibinin hiçbir şey yapmadığı belediye başkanı. açtığınız canlı yayınlar 4 kişi tarafından izleniyor. başkaaaan bu boş belediye çalışanlarını niye aldın? torpiiil
kendileri "özgür" şehir çanakkale'ye yakışmayan belediye başkanıdır
mülkiyeli çanakkale belediye başkanı, 2002 yılından beri çanakkale belediye başkanlığını yürütmektedir. malum pilav vakası http://www.hurriyet.com.tr/gundem/canakkale-de-chp-li-baskan-dan-sukur-pilavi-29230876 yaşandı yaşanalı ve ekibindeki birkaç isimden dolayı hdp ile bir dirsek teması içinde olduğu söylenegelmektedir. kimi çevrelerce canan kaftancıoğlunun çanakkale şubesidir.
başkanlığı kaybedeceğini düşünmüyorum. hataları da oldu ancak genelde sevilen bir isim.
tamam sosyal faaliyetler üzerine çalışan yetersiz bir belediye başkanı. çanakkale daha da güzelleşecek potansiyele sahip kullanılmıyor. otobüsler sıkıntı yollar sıkıntı. konser dediğin de aklıma gelen belediye başkanı.