3rdwave

Durum: 118 - 0 - 0 - 0 - 22.12.2018 03:24

Puan: 995 -

3 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 5

aklında kalan şarkı sözü

ışıl ışıl her yer her yer sanki pavyon

sıcak su torbası

içinde sıcak su varken aniden patlar da yanarım korkusundan asla kullanamadığım ürün. zaten kullananlardan birinin başına da gelmiş bundan sonra da kullanmam. tipi falan da çirkin zaten aşırı gereksiz görünüyor.

en sevdiğiniz gora veya arog repliği

https://twitter.com/tvlegendstr/status/1054713518866513922?s=19
edit: bu neden tıklanabilir link olmadı ya çok enteresan neyse kopyalayıp arama çubuğuna yapıştırın biraz emek verin bunu izlemek için.

base 42

yayın hayatına post42 olarak devam eden youtube kanalı. soğuk savaş eskiden çok komikken şimdi misafirlerin kazanması üzerine kurulu saçma sapan bir şey halini almış. başka da izlenebilir içerikleri yok post42 olarak. soğuk savaş da izlenebilir değil artık. özet: boş kanal.

çanakkale 15 temmuz şehitler üniversitesi

inciden başlayan resmi kurumların başındaki tc kalkıyor trolünden sonra ziraat bankası falan ciddi kaldırmıştı. lütfen trollük yaparken eşeğin aklına karpuz kabuğu getirmek deyimini hatırlayıp yapın. zira diplomamda 15 temmuz yazsın istemiyorum.

burger king vs mcdonald's

hayatında hiç double quarter pounder yememiş insanlar mc kötüleyemez yiyen zaten kötülemez.

yazarların en sevdiği türkücüler

ibrahim erkal, sabahat akkiraz

o ses türkiye

tv8 = iq bombası. halkımızın zaten düşük olan iqsunu daha da düşürüyor. istisnasız her programı gibi o ses de aşırı kötü. programdan çıkan şarkıcıların ünlü olamaması da bu yüzden. şarkıcı değiller. çarkın önemsiz herhangi bir dişi onlar.

tiktok

bok gibi mobil uyguluma. kullanıcıları mı daha kötü appin kendisi mi karar veremiyorum.

tekrar tekrar izlenen filmler

the hateful eight
dead poets society
kill bill 1 2
the dark knight

torrenten film izlerken gelen vicdan azabı

imdbde 200 filmlik liste yapmışım neredeyse hiçbiri vizyonda değil ve dvdsini de bulamıyorum (çok aramıyorum da zaten). ama işte yine de filmi izlerken film çok güzelse vicdan azabı çekiyorum. güzel değilse çekmiyorum ama bu kısım önemli. ki zaten bizi torrente iten asıl sebep ben bunu izlemek için mi para verdim hissi.

kışın gelmesi

en sevdiğim mevsimdir ama hava 5 derecenin altına düşmeden geldi sayamıyorum malesef. şu an içinde bulunduğumuz mevsim sonbahar mont giymeyin yanarsınız.

ınglourious basterds

sürpriz sonlu ww2 anlatılan film. ilk izlediğimde noluyo amq bu olaylar böyle miydi diye şüpheye düşmüştüm. en sevdiğim tarantino filmleri ilk 3e girmez ama güzel filmdir.

ölüler dirilerden çalacak

gazapizm'in çok iyi bir kliple youtube'tan yayınladığı rap şarkı. klibi ve şarkının genel teması nedeniyle yayınlamak için sağlam taşşaklı(evet iki ş ile) olmak gerek ülkemizin mevcut ekonomik durumumda. 3. havalimanındaki grev ve diğer iş kollarındaki işçi eylemleri göz önüne alınınca ben kendim olsam bu şarkıyı ve klibi yapan anında r yapar yayınlamazdım. helal olsun gazap reis. çıktığın yolda umarım muvaffak olursun.

intihar edecek olsaydınız bu hangi yolla olurdu

duble yolla. şerit ortasına çaprazlama yatıp kamyon çarpmasını beklerim.

entrye yorum yapamamak

entrye yorum yapmak isteyenler reddite geçebilirler. sözlük burası sözlükte yorum mu olur amk.

metrodaki arapların türk'e köpek demesi

kavganın başlama sebebi çocukları yüksek sesle konuşması, adam uyarıyor sessiz konuşun diye onlar tartışmaya çeviriyor. sonra sike sike indiler metrodan. işte adamı böyle sikerler saygısız orospu çocukları.

culluuuk

sivasta hindiye culluk deniyor.

tek başına sinemaya gitmek

zeten tek başıma izleyeceksem ev konforunda popcorntime'dan 1080p indirip izlerim. eğer izlemek istediğim film henüz düşmemişse düşen başka bi filmi izlerim. sinema aşırı rahatsız ortam. korsan izlemenin verdiği vicdan azabından kurtulmak için de arada sinemaya bilet alıp gitmem.

kyk borcunun silinmesi

bu borçların silinmesi imkansız ya artık fakir umuduyla yaşamaktan vazgeçin. şerefinizle deyin ki ben bu borcu sikseler ödemem. ben öyle diyorum gerekirse hayatımın sonuna kadar sigortasız çalışırım ama o borcu ö d e m e m.

yazarların whatsapp durumları

whatsapp ya da başka herhangi bir uygulamada durum güncellemesi yetmezmiş gibi bir de anlamlı, romantik, hayat dersi falan veren bi şeyler yazan katıksız köylüdür geri kalmıştır. yani hiç mi eşiniz dostunuz yok sizin sizi uyaran whatsapp durumunuzdan mesajlar veriyosunuz insanlara yaw. 2018de hala böyle şeylerin ayıplanmıyor olması gerçekten inanılmaz. bu başlıkta gerçek durumunu paylaşan herkes her türlü sosyal medya ağından ihraç edilmeli.

staj

zorunlu olması nedeniyle 3 haftadır belediyede bana verdikleri masada boş boş oturmama neden olan olay. masada bilgisayar var ama bütün sosyal medya ağları engellenmiş. zaman geçirmek için makale okumaktan kültür seviyem gelişti aq. sabah 6da kalkmam da ikinci işkence. neyse demem o ki imkanı olan naylon yapsın naylon bulamayan sakın belediyede yapmasın illa belediye diyosanız da kendinize şöyle sağlam bi internet paketi yaptırın. yoksa bu 30 iş günü bitmez.

bir türk filmi öner

masumiyet, kader, yazgı zeki demirkubuzun en sevdiğim filmleri

beswave

şu sıralar twitchte oyun yayınları yapan vine ve twitter efsanesi.

mustafa ceceli

aslında müezzin olan ama sesi çok güzel diye gazlanıp şarkıcı yapılmış olan türk müzikci.

bugün eski karısıyla intizarın seks videosu düşmüş. bunu kullanarak çocuklarının velayetini almaya çalışıyor sanki kendisi de karısını aldatmamış gibi.
  • /
  • 5

çomü mizah

yeni gelen öğrencilerin sık sık delirttiği sayfa. geçen neden kyk yurt ücreti arttı diye saldırmışlar admin’e. üniversite kazanmış gençleriz halbuki. ilginç.

annem babama nasıl verdi acaba neler hissetti

2011 yılında incisözlük yazarı enlargeyourpenis’in sözlükte belli aralıklarla entry girerek yazmış olduğu, ürkütücü bir yaratıcılığı olan, başlarda ‘bu ne amk’ dedirten ancak finalinde ters köşe yapan, internet aleminde gördüğüm en müthiş hikaye.
okumanızı şiddetle öneririm.

http://eniyicsb.blogspot.com/2013/06/test-yazi.html?m=1

dolardan hızlı yükselen şeyler

cinsellik içeren başlıkların artması

son zamanlarda fark ettiğim olay. sözlüğe yeni üye çekmek için yapılan bir taktik sanırım. dişiliğinizi kullanarak, trollük adı altında sözlüğe erkek abazan çekmeye çalışmayın çok gülüyorum. vallahi biz eski sözlüğü özledik.

konkordato

bir borçlunun ticari durumunun sarsılmış olmasıyla alacaklıların, alacaklarını belli bir plana göre almaları konusunda kendi aralarında vardıkları ve mahkemece onaylanan anlaşma.

dolardan hızlı yükselen şeyler

akademisyenlerin götü olabilir...

bir kadının feminist olma nedeni

feminizm sanilanin aksine erkek dusmanligini degil kadin erkek esitligini savunan dunya gorusudur. sadece kadinlarin degil erkeklerin de bu gorusu savunmasi gereklidir.
bizim kekolar her zamanki gibi olayi karistiriyo o ayri mesele tabi..

öğrenci şenliklerine gelecek olan sanatçılar

sanatçılara baktığım zaman bahar şenliği mi bahar çilesi mi diye düşündüğüm etkinlik..ümit olgun paryalar ne lan o kim yaaa ahahahahahahahahahah

denize yakılan türkü

çocukluğumda ilk olarak vizontele'yi izlerken duyduğum türküdür. kardeş türkülerin klasikleşen yorum biçimiyle taçlandırdığı muazzam eserdir.

(bkz:kardeş türküler)

atatürk'ün tartışmaya açık sözleri

''köylü milletin efendisidir'' sözüyle başlamak istiyorum. bu söz sonradan değiştirilmiş ve bu hale getirilmiş olabilir gibime geliyor.

Toplam entry sayısı: 118

zeki demirkubuz

muhtemelen herkesin aklına gelecek olan efsane sahneyi de ben bırakayım buraya

en sevilen film-dizi replikleri

"sen acı çekmemek için kendini kandırmayı tercih ediyorsun."

sözsüz müzik önerileri

the hateful eight açılış sahnesi müziği.

istanbul

aradığım her şeyin max 2 saat uzağımda olması nedeniyle çok sevdiğim şehir. çanakkalede eksikliğini hissettiğim en önemli şey bu olabilir.

türklerin öğrenemediği kurallar

yürüyen merdivenin solunda sabit durmamak.

ilk bölümden efsane olan dizi

çomü öğrencilerinin aşka bakış açısı

açısı ile biten başlık görünce hep sayı yazasım geliyor ya daha fazla tutamıyorum kendimi özür dilerim herkesten :(( o nedenle bu başlığa en sevdiğim açıyı yazıyorum. aşka bakış açım 53 derece.

mutluluk veren basit şeyler

kadın isterse

hülya avşarın dizisi vardı bu isimde. deniz çakır genç güzel sekretedi. hülya avşarın kocasını elinden alıp kendi evleniyordu sonra hülya estetik yaptırıp gençleşip eski kocasını yeni karısının(deniz çakır) elinden alıyordu. mutlu son.....

motton nedir

birine bir şey sormadan önce kendi kendime sanane derim

mağazalara sokak hayvanlarının alınması

hayvanların doğal yaşam alanı mağazalar değildir. gereksiz duyarınızı başka yerde yapın.

çomü öğrencilerinin aşka bakış açısı

açısı ile biten başlık görünce hep sayı yazasım geliyor ya daha fazla tutamıyorum kendimi özür dilerim herkesten :(( o nedenle bu başlığa en sevdiğim açıyı yazıyorum. aşka bakış açım 53 derece.

esnaf çocuğu olmak

dükkanda büyüyenler küçük yaşta çok fazla esnafa maruz kaldıkları için dolandırıcı olma potansiyelleri yüksektir iyi yalan söylerler. genellikle iyi dövüşürler dayak yeme ihtimalleri azdır.

entrye yorum yapamamak

entrye yorum yapmak isteyenler reddite geçebilirler. sözlük burası sözlükte yorum mu olur amk.

sıcak su torbası

içinde sıcak su varken aniden patlar da yanarım korkusundan asla kullanamadığım ürün. zaten kullananlardan birinin başına da gelmiş bundan sonra da kullanmam. tipi falan da çirkin zaten aşırı gereksiz görünüyor.