afşarbeyi

Durum: 144 - 0 - 0 - 0 - 21.02.2019 14:32

Puan: 1879 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

KALKTI GÖÇ EYLEDİ AFŞAR ELLERİ!
  • /
  • 6

çanakkale belediyesi

kentin altyapı ve ulaşım sorunları ülgür gökhan'ın çözüm bulamadığı en göze çarpan şeyler ancak bunu geçtim artık efendiler. sur terör olaylarında pkklı itlerin mayınları yollara gömmelerine yardım eden hdp sur belediyesi ile neden çanakkaleyi kardeş belediye yapti? hdp sur belediye başkanı görevden alınınca neden çıkıpta utanmadan destek açıklaması yaptı? bu adamı bir atatürk sevdalısı olarak atatürk'ün partisinde görmek istemiyorum oy da atmayacağım. hdp'den aday olsun chp'ye yakışmıyor zira. bunlara rağmen hiçbir şey olmamış gibi gidip bu adama oy atmak desteklemek, bana her yanlışında malum partiyi destekleyenler gibi samimi ve etik gelmiyor. meydandaki pilav olayından, hdp il baskaninin kizinin belediyeye yüksek mevkide işe alinmasindan bahsetmiyorum bile.

her vatandaşın oy kullanabilmesi

kimse kusura bakmasın arkadaş ülkeye yıllarını veren okumuş insanla, kalkınma-emperyalizm-evrim- gibi kelimeleri televizyondan a-haber vs ile öğrenen insanın, ülke geleceğini planlamada eşit şartta olması garip geliyor insana. japonya'nın 2. dünya savaşı'ndan sonra uyguladığı seçim kurallarını bir gözden geçirin anlarsınız ne demek istediğimi hadi eyvallah.

ne olmak istedim ne oldum

insanın kendini sorguladığı sorudur. ancak bununla birlikte sistemi de sorgulamış, sistemdeki yerini öğrenmeye çalışmıştır efendiler. günümüzde artık çoğu diplomalı toplumda işsiz olarak yer almakta. mezun olunca bende sanırım bu konumda kendime yer bulacağım. ne kadar iç karartıcı değil mi? huysuz yaşlı amcalar hayallerimizi çalmaya, toplumu karanlığa itelemeye devam etsinler ne diyim..
 spoiler!
tanzim guyruğu iyi yiğenim, tüp guyruğu gördük biz hüloooğ

sözlük yazarlarının favori bira markası

zamanda yolculuk

işin sırrını çözdük dünya bizi çekemiyor yiğenim bah hep gözleri burda kem göresiceler!!!11!!1!!!

fef ve iibf kapatılmalıdır

@1 sen de gelecen mi dediğim başlıktır efenim.

sözlükteki sağcı solcu çatışması

sağ sol muhabbeti bir gömlek küçük gelir bana.
 spoiler!
yaşasın mustafa kemal, ziya gökalp, h. nihal atsız. ve yaşasın türkçülük!

29 ekim 1923

gazi atamızı özlemle yad ediyoruz. kutlamalarda cesaret bulup havlayan atatürk düşmanlarına kendi dizelerimi armağan ediyorum.
''mustafa kemal'e düşman olma ailene öfkelen,
yunana büzüğünü çaktıran ne yazık ki senin annen!''

kütüphaneye kitap borcu

kütüphaneden kitap alıp vermeyi unutunca biriken borçtur efenim. 490 gün sonra kitap vererek rekoru kırdım (ciddiyim)
 spoiler!
237.5 tl borcum var

yazarların whatsapp durumları

tuz basılmış yaraları gülşen eyledik, haki renkli yelekleri cevşen eyledik

gereğinden fazla fiyata satılan ürünler

çanakkale de oksijen dışında herşeyi bu tanımda bulabilirsiniz

neşet ertaş

gerek babası gerekse kendisi abdallık geleneğine çok büyük katkılar yapmış ''bozlağı'' şahlandırmış güzel insanlardır. kendisi vefat etmeden önce ıyyk neşet mi dinliyorsun diyenler şimdi prim için hikayeler atar olmuş efenim. hayatında ona destek olmayan insanlar vefat ettiğinde akbaba gibi etrafında dolandılar. en büyük örneği de o dönem alevi bilmem ne başkanının neşet ertaşı ısrarla alevi göstermeye çalışıp, ailesinin bile alevi değiliz demesine rağmen(ki olsa ne olmasa ne hepimiz aynıyız.)saygısızlık yapması ve cemevinde kalkacak diye prim uğruna alevi olmayan bir insana saygısızlıkta bulunmasıdır.. bir de birşey uydurmuşlar abdallık bitti diye geleni geçeni inandırmaya çalışıyorlar. inanmayın efenim zira bizim oralar da 6-7 yaşında çocukken eline ya saz ya keman ya da dümbelek verirler ki müziğe kulağı olsun abdallık devam etsin diye. bağrımızdan hacı taşanlar, çekiç aliler, muharrem ertaşlar, neşet ertaşlar, yeşil kaman ustaları, erol çökeler çıktı yine çıkmaya devam edecektir (ki bu isimlerden bazıları neşet ertaş'ın kendisine örnek aldığı insanlardı.). kırşehirli olduğum için mezarına birkaç kere gitme şansım oldu yattığın yer nur olsun güzel insan, memleketine hasret gittin dinler dinler efkarlanırım seni..

en güzel waffle yapan yer

lenovo

o ne tost makinesi mi dediğim marka
 spoiler!
hp marka laptopumdan lenovoyu muhattap alamam

en sevilen film-dizi replikleri

zeki müren de bizi görecek mi???

jack daniels mı chivas regal mı ?

tekirdağ rakısı der susarım

aklında kalan şarkı sözü

datlıdır amma serttir
angaramız başkenttir

akp seçmeni

seçmen yerine başka ifade kullanılsa daha doğru olur zannımca.

feminizm

karşınızdaki feministse, kadın yerine bayan dediniz diye bozuk plak gibi ona takılır ve sizin izafiyet teorisini açıklamanıza bile aldırmaz zira zaten beynide almaz efenim. ve hatta feministlik için bilimi bile reddedebilir.

yunan arkadaşı şakasına denize atmak

batmayacağı kesindir efenim

soğuğun bir anda gelmesi

hava dediğin yavaş yavaş soğur ağam. amma velakin çanakkale öyle değilmiş vesselam. bir anda kendinizi derin dondurucuda bulursunuz.

çomü übys rezaleti

obs ile kıyaslandığında aşırı karışık olan sistemdir kendileri. übys de ders seçimi yapabilen arkadaşlar var mı ?

nihal atsız

kendisinin cetvelle kafatası ölçtüğü söylenir ancak bu safsatadan ibarettir. zira evine gelen misafirlerle alay etmek için kayınpederinin (yanlış hatırlamıyorsam) cetveliyle ölçümler yapmıştır. türkçü görüşün yetiştirdiği büyük insanlar havuzunda kendisinin de yeri vardır. türkçülük ne sağ ne de sol ideolojidir. zira siyasi akım değil fikir ve düşünce akımıdır. uçmağa varan atsız atamıza da bin selam olsun!

apple vs samsung

yazılım da ios alır ama donanım da samsung alır diye düşünüyorum efenim

türkiye'den süper kahraman çıksa nasıl olur

süper kahraman taytını giydikten sonra ayaklarına uzun kışlık çoraplarını çeker ve diz kapağına doğru sündürür ohhh mis
  • /
  • 6

26 ekim 2018 iki askerin donarak şehit olması

2018 sonunda tsk'nın en önemli kollarından biri olan jandarma özel hareket mensubu askerler donarak şehit oluyor. millet allah rahmet eylesin diyor. allah şehidine rahmet eyler de, siz o iki askerin donarak ölümünü sorgulamayacak mısınız? yoksa fıtrat mı diyeceksiniz?

vatanı, milleti için bir çok ana kuzusu şehit olur gocunmaz da, 3-5 çakalın keyfi için donarak şehit olması sizin yüreğinizi sızlatmaz mı? dışarıda ki kahpenin kurşunundansa içerdeki kahpenin sırttan bıçaklaması daha çok yakmıyor mu içinizi? yoksa her şehit haberinde olduğu gibi 2 tweet ile olayı geçiştirmeye devam mı edeceksiniz? sizin vatan millet sevginiz sadece elle kurt yapıp poz vermek, sosyal medyada biolara türk bayrağı koymak mı?

tanrı türk askerini önce içerideki kahpelerden, sonra dışarıda ki kahpelerden korusun.


not; ekşi

çantanızdaki en ilginç sey

her zaman tirbuşon taşırım çünkü ne zaman şarap içileceği belli olmaz.

neşet ertaş

türkiye'nin en gözde değerlerinden biridir, besteleri ve sözleriyle insan yaratığını alıp götürebilen bir duayendir. kıymeti bilinmemiş çok büyük değerdir. unutmayacağız.

laiklik elden gidiyeah

gölümüzün dedesi falan olmayan çomar. yaşına hürmeten fasılını geçip dede falanda denilmeyecek birisi. beyni a haberle yanmış büyük resmin amına koyan ilkokul mezunu insanın sarf ettiği söz.

moderatörler arası diyaloglar

fasılcı mühendis: banane ben böyle istiyom bunu yazcam silmiycem banane modum ben koskoca banane bunu da yazcam
lotus:lütfen yapma
fasılcı mühendis: küserim ?

yazarların nicklerinin anlam ve önemi

üstteki yazarın nickinin çağrıştırdıkları

soyunun afşarlara dayandığını düşündüğüm yazar. vahşi hayvan avına hevesli olması kuvvetle muhtemeldir. bir de nereden geldiyse çoook eskiden metin2 oynadığım zamanlarda avşarbey nickli bir adam vardı o geldi aklıma

afşarbeyi

nicki ve fotoğrafını her gördüğümde cem karaca - dadaloğlu'nun kafamda çalmasının müsebbibi olan çomü sözlük yazarıdır.

ateist joe

bu işin arkasında yakın arkadaşı ve yamağı karl'da var. ayrıca tüm planlar celal babanın kebapçı dükkanında planlanıyor. bu planlamalardan sonra celal babanın eşinin yaptığı şırdan yeniliyor.

özelliklerini taşıdığın bir hayvan

kendi işimi kendim yaparım, o yüzden kurt

Toplam entry sayısı: 144

beşiktaş

sözlükte açılan ilk spor klübü başlığıdır. ligde olduğu gibi burdada takımların babası kim bellidir. öncüdür kendisi hep

ülgür gökhan

canakkaleye yakışmayan kraldan cok kralcilarin desteklediği belediye başkanı. bknz: petrol istasyonunda işler nasıl başgaaan

bateri

7 küsür yıl vakit geçirmeden yapamadığım, şimdilerde çok özlediğim ama orta sınıfları dahi pahalı olan güzellikler abidesi. baterist olarak john bonham der susarım hep..
 spoiler!
öğrenciyiz nasıl alalım??

adının lazım olmadıgı ama hepimizin uyuz oldugu yazar

vaziyetimi aldım nolur nolmaz.
dursun buda burda.

çanakkalede yapılacak ucuz şeyler

yapılacak uygun aktiviteler aşağıda listelenmiştir sayın efenimler.
 resim

çanakkalede yapılacak ucuz şeyler

yapılacak uygun aktiviteler aşağıda listelenmiştir sayın efenimler.
 resim

beşiktaş

sözlükte açılan ilk spor klübü başlığıdır. ligde olduğu gibi burdada takımların babası kim bellidir. öncüdür kendisi hep

beşiktaş

115 yaşına basmış siyah beyaz sevdadır. maç izlerken taraftarını darlamaya gelmez efenim.

çanakkaledeki tehlikeler

eve çıkmak istiyor ve ev arıyorsanız, ev sahipleri emlakcilar sizi av görüp ceylan gibi avlayacaktır. dikkat şart yavru kurtlar

çomü sözlük vs ekşi sözlük

çomü sözlük kurulduğu ilk andan itibaren farkını koymaya başlamıştır. özgündür, kalitelidir, eğlencelidir. yeri gelir buram buram trol kokar, yeri gelir ciddi fikir alışverişleri yapar.

ekşi sözlük ise kendini kültürlü gostermeye çalışan, gerçek hayatta (bkz:yumurta nasıl kırılır) türünden insanlardan oluşur. bir baltaya sap olamazlar geneli.

çanakkalede yapılacak ucuz şeyler

yapılacak uygun aktiviteler aşağıda listelenmiştir sayın efenimler.
 resim

en güzel waffle yapan yer

urfa kebap evinde lahmacunun arasına çilek, kivi ve parçacık cikolata koyup yiyebilirsiniz. et bedavaya gelmiş oluyor

çomü sözlük vs ekşi sözlük

çomü sözlük kurulduğu ilk andan itibaren farkını koymaya başlamıştır. özgündür, kalitelidir, eğlencelidir. yeri gelir buram buram trol kokar, yeri gelir ciddi fikir alışverişleri yapar.

ekşi sözlük ise kendini kültürlü gostermeye çalışan, gerçek hayatta (bkz:yumurta nasıl kırılır) türünden insanlardan oluşur. bir baltaya sap olamazlar geneli.

fenerbahçe

2010-2011 şampiyonluğu sürüncemede olan takımdır. (bkz:tarlaları sürdürme hobisi)

çanakkalede eksik olan şeyler

İletişim - Kurallar