afşarbeyi

Durum: 157 - 0 - 0 - 0 - 23.06.2020 19:41

Puan: 1971 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

KALKTI GÖÇ EYLEDİ AFŞAR ELLERİ! KIRŞEHİR
  • /
  • 7

çin

sırf cinsel gücü artsın diye yarasa yiyen vatandaşlarıyla dünyayı boka bulamıştır. her gün küfür yiyen 1.5 milyar nüfuslu sokuklar ülkesi. corona virüsten sonra hanta virüsü çıkmıştı şimdi ise öldürücülüğü yüksek bulaşıcı bir virüs daha ortaya çıkmış. her şeyi yiyen bu ibneler, yılın belli bir döneminde 15 gün kutlama yaparak köpekleri de kızartıp yiyorlar. avrupa ülkelerinden bazıları ve abd coronadan dolayı ölen vatandaşları için bu ülkeden tazminat isteyecekmiş. yine yemeye devam eder bu sapkın ibişler! bunların hakkından gelecek kişi ise fasılcı mühendistir. dinsizin hakkından imansız gelir. ye onların kıllı yerlerini fasılcııı!!

itiraf

yapılan bir durumu önce gizleyip zaman gectikten sonra kendi eliyle kişinin açığa çıkarmasıdır.
 spoiler!
evin önünde top oynuyoruz diye bizi döven kazım amca affet, sana olan kinimden apartman bahçesine ektiğin bütün domates salatalik ve biberlere hergün işedim. sizin balkona sıçanda bendim hakkını helal et..(trol değildir.

vatanım sensin

başrolünde bergüzal korel ve sultan sülüman'ın oynadığı dizidir. ıslenen konu, oyuncular, yaşanmış ajanlık olayı uzerine kurgulanması ve işgal yıllarını anlatması güzeldi ancak bir zaman sonra her türk dizisi gibi kurgusu sarpa sarmaya başlamıştı sanki. nedense ulkemiz dizilerinin %90 nında bu hisse kapılıyorum. yinede 10 üzerinden 8 alır.

hayvansever terörü

nedense aklıma hep bu gelir

yazarların en sevdiği suçlar

hız sınırını aşmak cok guzel hele bide düz otobansa.
 spoiler!
fasılcı muhendisin en sevdiği suç wc de taharetlenmeden disarida gezmekmiş. fisilti gazetesinde duydum vebali fasilciya

feminist olmak istiyorum ne yapmalıyım

elindeki erkeği sessizce yere bırak canım. tükür şimdi ona. heeeah şimdi feminist adayı oldun işte tebrikler bayan

sevgiliyle yatarken osurma korkusu

içimde kalıp kanser olacağıma dışıma çıksın konser olsun yahu

comü sözlük sohbet edecek yazar veritabanı

vazgeç yavrum manyak olursun bak
 resim

çocukken yapıp şu an olsa yapmam dediğiniz

sınıftaki çöp bidonuna sıçan arkadaşımı ifşalardım. onun yuzunden hepimiz disipline gitmiştik amk dayakta cabası

unutulmayan garibanlık anıları

universite de her yılım digerine göre daha zorlayıcı geçer oldu. bu sene evde yiyecek hicbir sey olmadığı için (yağ seker makarna vs dahil), bulgur kaynattim yedim. ustune birde sigara alacak para da olmadigi icin kuru çayı kağıda sarıp bir kac gün içtim. gecen sene de ust uste tam 26 gün makarna yemistim. ılk hafta ketçap mayonez salça bitmisti sonra sadece tuzlayıp yemeye devam etmistim :(

rus hava kuvvetleri su-57

f-35 1900 km hiza cikarken su-57 2600 km hıza çıkabilmekte. ıkı uçakta radar da hayalet özelliği gostermekle birlikte bu özellik su-57 de daha zayıf. ancak muhimmat taşıma ve hız yönünden üstünlüğü, f-35 karşısında su-57'nin elini baya güçlendiriyor ayrıca su-57 nin yapım maliyeti f35 in hemen hemen yarısı bu en güzel avantaj. 190 f-35 yerine ayni para ile 300 su 57 alinabiliyor.
 spoiler!
en güzeli yerli üretim ama işte..

mirliva tevfik

vatanım sensin dizisindeki selanigi satan pasanin altınlarına konan, izmirde entrikalar ceviren tarihten esinlenilmis hayali karakter.
 spoiler!
nedense fasılcımuhendise benzetiyorum aga, ibnemsi

kuş

kelimeleri hızla döküldü;
sus pus insanlar açıldı, güldü güldü..
konusuyordu durmadan kendince,
yetiş heleeeen 'kuş' öldü.

çanakkale belediyesi

kentin altyapı ve ulaşım sorunları ülgür gökhan'ın çözüm bulamadığı en göze çarpan şeyler ancak bunu geçtim artık efendiler. sur terör olaylarında pkklı itlerin mayınları yollara gömmelerine yardım eden hdp sur belediyesi ile neden çanakkaleyi kardeş belediye yapti? hdp sur belediye başkanı görevden alınınca neden çıkıpta utanmadan destek açıklaması yaptı? bu adamı bir atatürk sevdalısı olarak atatürk'ün partisinde görmek istemiyorum oy da atmayacağım. hdp'den aday olsun chp'ye yakışmıyor zira. bunlara rağmen hiçbir şey olmamış gibi gidip bu adama oy atmak desteklemek, bana her yanlışında malum partiyi destekleyenler gibi samimi ve etik gelmiyor. meydandaki pilav olayından, hdp il baskaninin kizinin belediyeye yüksek mevkide işe alinmasindan bahsetmiyorum bile.

her vatandaşın oy kullanabilmesi

kimse kusura bakmasın arkadaş ülkeye yıllarını veren okumuş insanla, kalkınma-emperyalizm-evrim- gibi kelimeleri televizyondan a-haber vs ile öğrenen insanın, ülke geleceğini planlamada eşit şartta olması garip geliyor insana. japonya'nın 2. dünya savaşı'ndan sonra uyguladığı seçim kurallarını bir gözden geçirin anlarsınız ne demek istediğimi hadi eyvallah.

ne olmak istedim ne oldum

insanın kendini sorguladığı sorudur. ancak bununla birlikte sistemi de sorgulamış, sistemdeki yerini öğrenmeye çalışmıştır efendiler. günümüzde artık çoğu diplomalı toplumda işsiz olarak yer almakta. mezun olunca bende sanırım bu konumda kendime yer bulacağım. ne kadar iç karartıcı değil mi? huysuz yaşlı amcalar hayallerimizi çalmaya, toplumu karanlığa itelemeye devam etsinler ne diyim..
 spoiler!
tanzim guyruğu iyi yiğenim, tüp guyruğu gördük biz hüloooğ

sözlük yazarlarının favori bira markası

zamanda yolculuk

işin sırrını çözdük dünya bizi çekemiyor yiğenim bah hep gözleri burda kem göresiceler!!!11!!1!!!

fef ve iibf kapatılmalıdır

@1 sen de gelecen mi dediğim başlıktır efenim.

sözlükteki sağcı solcu çatışması

sağ sol muhabbeti bir gömlek küçük gelir bana.
 spoiler!
yaşasın mustafa kemal, ziya gökalp, h. nihal atsız. ve yaşasın türkçülük!

29 ekim 1923

gazi atamızı özlemle yad ediyoruz. kutlamalarda cesaret bulup havlayan atatürk düşmanlarına kendi dizelerimi armağan ediyorum.
''mustafa kemal'e düşman olma ailene öfkelen,
yunana büzüğünü çaktıran ne yazık ki senin annen!''

kütüphaneye kitap borcu

kütüphaneden kitap alıp vermeyi unutunca biriken borçtur efenim. 490 gün sonra kitap vererek rekoru kırdım (ciddiyim)
 spoiler!
237.5 tl borcum var

yazarların whatsapp durumları

tuz basılmış yaraları gülşen eyledik, haki renkli yelekleri cevşen eyledik

gereğinden fazla fiyata satılan ürünler

çanakkale de oksijen dışında herşeyi bu tanımda bulabilirsiniz

neşet ertaş

gerek babası gerekse kendisi abdallık geleneğine çok büyük katkılar yapmış ''bozlağı'' şahlandırmış güzel insanlardır. kendisi vefat etmeden önce ıyyk neşet mi dinliyorsun diyenler şimdi prim için hikayeler atar olmuş efenim. hayatında ona destek olmayan insanlar vefat ettiğinde akbaba gibi etrafında dolandılar. en büyük örneği de o dönem alevi bilmem ne başkanının neşet ertaşı ısrarla alevi göstermeye çalışıp, ailesinin bile alevi değiliz demesine rağmen(ki olsa ne olmasa ne hepimiz aynıyız.)saygısızlık yapması ve cemevinde kalkacak diye prim uğruna alevi olmayan bir insana saygısızlıkta bulunmasıdır.. bir de birşey uydurmuşlar abdallık bitti diye geleni geçeni inandırmaya çalışıyorlar. inanmayın efenim zira bizim oralar da 6-7 yaşında çocukken eline ya saz ya keman ya da dümbelek verirler ki müziğe kulağı olsun abdallık devam etsin diye. bağrımızdan hacı taşanlar, çekiç aliler, muharrem ertaşlar, neşet ertaşlar, yeşil kaman ustaları, erol çökeler çıktı yine çıkmaya devam edecektir (ki bu isimlerden bazıları neşet ertaş'ın kendisine örnek aldığı insanlardı.). kırşehirli olduğum için mezarına birkaç kere gitme şansım oldu yattığın yer nur olsun güzel insan, memleketine hasret gittin dinler dinler efkarlanırım seni..
  • /
  • 7

26 ekim 2018 iki askerin donarak şehit olması

2018 sonunda tsk'nın en önemli kollarından biri olan jandarma özel hareket mensubu askerler donarak şehit oluyor. millet allah rahmet eylesin diyor. allah şehidine rahmet eyler de, siz o iki askerin donarak ölümünü sorgulamayacak mısınız? yoksa fıtrat mı diyeceksiniz?

vatanı, milleti için bir çok ana kuzusu şehit olur gocunmaz da, 3-5 çakalın keyfi için donarak şehit olması sizin yüreğinizi sızlatmaz mı? dışarıda ki kahpenin kurşunundansa içerdeki kahpenin sırttan bıçaklaması daha çok yakmıyor mu içinizi? yoksa her şehit haberinde olduğu gibi 2 tweet ile olayı geçiştirmeye devam mı edeceksiniz? sizin vatan millet sevginiz sadece elle kurt yapıp poz vermek, sosyal medyada biolara türk bayrağı koymak mı?

tanrı türk askerini önce içerideki kahpelerden, sonra dışarıda ki kahpelerden korusun.


not; ekşi

çantanızdaki en ilginç sey

her zaman tirbuşon taşırım çünkü ne zaman şarap içileceği belli olmaz.

neşet ertaş

türkiye'nin en gözde değerlerinden biridir, besteleri ve sözleriyle insan yaratığını alıp götürebilen bir duayendir. kıymeti bilinmemiş çok büyük değerdir. unutmayacağız.

laiklik elden gidiyeah

gölümüzün dedesi falan olmayan çomar. yaşına hürmeten fasılını geçip dede falanda denilmeyecek birisi. beyni a haberle yanmış büyük resmin amına koyan ilkokul mezunu insanın sarf ettiği söz.

moderatörler arası diyaloglar

fasılcı mühendis: banane ben böyle istiyom bunu yazcam silmiycem banane modum ben koskoca banane bunu da yazcam
lotus:lütfen yapma
fasılcı mühendis: küserim ?

yazarların nicklerinin anlam ve önemi

üstteki yazarın nickinin çağrıştırdıkları

soyunun afşarlara dayandığını düşündüğüm yazar. vahşi hayvan avına hevesli olması kuvvetle muhtemeldir. bir de nereden geldiyse çoook eskiden metin2 oynadığım zamanlarda avşarbey nickli bir adam vardı o geldi aklıma

afsarbeyi

nicki ve fotoğrafını her gördüğümde cem karaca - dadaloğlu'nun kafamda çalmasının müsebbibi olan çomü sözlük yazarıdır.

ateist joe

bu işin arkasında yakın arkadaşı ve yamağı karl'da var. ayrıca tüm planlar celal babanın kebapçı dükkanında planlanıyor. bu planlamalardan sonra celal babanın eşinin yaptığı şırdan yeniliyor.

özelliklerini taşıdığın bir hayvan

kendi işimi kendim yaparım, o yüzden kurt

Toplam entry sayısı: 157

beşiktaş

sözlükte açılan ilk spor klübü başlığıdır. ligde olduğu gibi burdada takımların babası kim bellidir. öncüdür kendisi hep

ülgür gökhan

canakkaleye yakışmayan kraldan cok kralcilarin desteklediği belediye başkanı. bknz: petrol istasyonunda işler nasıl başgaaan

bateri

7 küsür yıl vakit geçirmeden yapamadığım, şimdilerde çok özlediğim ama orta sınıfları dahi pahalı olan güzellikler abidesi. baterist olarak john bonham der susarım hep..
 spoiler!
öğrenciyiz nasıl alalım??

adının lazım olmadıgı ama hepimizin uyuz oldugu yazar

vaziyetimi aldım nolur nolmaz.
dursun buda burda.

çanakkalede yapılacak ucuz şeyler

yapılacak uygun aktiviteler aşağıda listelenmiştir sayın efenimler.
 resim

çanakkalede yapılacak ucuz şeyler

yapılacak uygun aktiviteler aşağıda listelenmiştir sayın efenimler.
 resim

beşiktaş

sözlükte açılan ilk spor klübü başlığıdır. ligde olduğu gibi burdada takımların babası kim bellidir. öncüdür kendisi hep

beşiktaş

115 yaşına basmış siyah beyaz sevdadır. maç izlerken taraftarını darlamaya gelmez efenim.

çanakkaledeki tehlikeler

eve çıkmak istiyor ve ev arıyorsanız, ev sahipleri emlakcilar sizi av görüp ceylan gibi avlayacaktır. dikkat şart yavru kurtlar

çomü sözlük vs ekşi sözlük

çomü sözlük kurulduğu ilk andan itibaren farkını koymaya başlamıştır. özgündür, kalitelidir, eğlencelidir. yeri gelir buram buram trol kokar, yeri gelir ciddi fikir alışverişleri yapar.

ekşi sözlük ise kendini kültürlü gostermeye çalışan, gerçek hayatta (bkz:yumurta nasıl kırılır) türünden insanlardan oluşur. bir baltaya sap olamazlar geneli.

çanakkalede yapılacak ucuz şeyler

yapılacak uygun aktiviteler aşağıda listelenmiştir sayın efenimler.
 resim

en güzel waffle yapan yer

urfa kebap evinde lahmacunun arasına çilek, kivi ve parçacık cikolata koyup yiyebilirsiniz. et bedavaya gelmiş oluyor

çomü sözlük vs ekşi sözlük

çomü sözlük kurulduğu ilk andan itibaren farkını koymaya başlamıştır. özgündür, kalitelidir, eğlencelidir. yeri gelir buram buram trol kokar, yeri gelir ciddi fikir alışverişleri yapar.

ekşi sözlük ise kendini kültürlü gostermeye çalışan, gerçek hayatta (bkz:yumurta nasıl kırılır) türünden insanlardan oluşur. bir baltaya sap olamazlar geneli.

fenerbahçe

2010-2011 şampiyonluğu sürüncemede olan takımdır. (bkz:tarlaları sürdürme hobisi)

çanakkalede eksik olan şeyler