annieareyouokey?

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 22.03.2018 10:18

Puan: 22 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

şu anda çalan şarkı

martin garrix&david guetta-so far away

cause ı don't know how to love someone else
ı don't know how to forget your face
no, love
god, ı miss you every single day and now you're so far away

ölmeden önce izlenmesi gereken diziler

yazarların whatsapp durumları

Henüz hiç başlık açmamış.

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

ne hasta bekler sabahı
ne taze ölüyü mezar
ne de şeytan bir günahı
seni beklediğim kadar

sarılmak

özür dilemekten daha samimi bulduğum bir eylem.

aklında kalan şarkı sözü

zaaflarına bir gece
hatalarına bir nilüfer
sevgisizliğine bir kalp verdim
artık geri ver
müslüm babayı da anmış olduk ölümünün 5. yılında

sarıçay

istisnasız her akşam en az bir sarhoşun bağırdığı mekandır.

ilk cinsel ilişkilerinden sonra türk kızları

günlerden beri yoktum. halkın arasındaydım. derin analizler için bar bar dolaşıp her mekanda bir şişe 33lük bira içerek cinsel ilişkiye girdiği çok belli olan kızları inceliyor tespitlerimi kareli defterimde topluyordum sayın arkadaşlar.ve bir takım sonuçlara vardım da.

öncelikle maalesef ülkemizde cinsel ilişkiye girme yaşı oldukça düşüyor.10 yıl öncesine kadar 20 li yaşlar olan ilişki yaşı şu an 16 ya kadar düşmüş durumda.bu da sosyal ortamlarda kızlarımızın hal ve hareketlerini oldukça değiştiriyor tabi.gelelim analizlere.

dövme: cinsel ilişki sonrası yüzde 76 lık bi kız çoğunluğu omuz olsun bilek olsun bel ve sırt olsun küçük minik detaylı dövmeler yaptıracak özgüveni kendinde aniden hissediyor ve bu şekilde dövmeler yaptırarak sosyo kültürel ortamda kendini daha iyi kanıtladığını düşünüyor.erkek arkadaşlara küçük bi ipucu olarak bu tarz dövmelere sahip kızlara daha keskin şekilde yönelmelerini tavsiye ediyorum.

sigara:cinsel ilişki yaşıyla sigaraya başlama yaşı paralel olarak düşüyor.yani şunu söyleyebiliriz ki sigaraya hiç başlamamış bi kızın cinsel ilişki sıklığının çok fazla olmayacağını hatta hiç olamayabileceğini net şekilde söyleyebiliriz.mekanlarda küllüklere iyi dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

arkadaş ortamı : bu tür kızlarımız muhabbetin açık seçikliğinden olsa gerek kendi zihniyetindeki kızlarla daha sık iletişim kuruyorlar ama bu arkadaşlık çok ileri derecede güven içermiyor.yani her an birbirlerinin kuyusunu kazabilecek potansiyelde oldukları için arkadaşlıkları her zaman bi sahtelik içeriyor.yani şöyle özetlemek gerekirse daha önce cinsel birliktelik kurduğunuz bi kızın arkadaş ortamını da tanıyorsanız hiç düşünmeden kümese dalan bi horoz edasıyla bu arkadaş grubunun içerisine dadanabilirsiniz arkadaşlar.

argo ve küfürlü cümle kullanımı: tahmin ettiğiniz üzere bu da doğru orantılı olarak artıyor sayın arkadaşlar.bir kadın olmasına rağmen eril dille erkeksi bi edayla noktalama işaretlerinde bile küfür kullanan kızları net hedef olarak belirleyebilirsiniz.

evet arkadaşlar ben sosyobilimci fasılcı mühendis olarak bir takım analizlerle karşınızda oldum.bundan sonrası tabiki yine size kalıyor.

teşekkürler

tersine dünya

orhan kemal'in aynı isimli mizahi romanından uyarlanan tiyatro oyunu. toplumda gereksiz yere ezilen kadın ve yine bir o kadar gereksiz olarak yüceltilen erkek kavramını eleştiren oyun bu eleştiriyi hiç de izole ailelerin olmadığı bir mahalle ortamında cinsiyet kimliklerini ters çevirerek işliyor.

yorumlanmasından mıdır nedir-zira oyunculuklar çok tatmin ediciydi- çok beğendiğim ve yine olsa yine gideceğim bir örneğini 27 mart dünya tiyatrolar günü'nde içdaş'da izledim. tadı damağımda kaldı.

sınıftaki hırs küpü arkadaşlar

hırsın yöneldiği alana göre görüşümün değişeceği insandır. notum yüksek olsun hocanın her dediğine bir cevap vereyim çok konuşayım düşüncesinde olan ama en arkada uyuyan arkadaşından bile daha sığ olan insansa sevmediğim insan tipidir. şayet hedefi ve hayali gerçekçiyse ve kendisini bu yönde geliştirmekten vazgeçmiyorsa, boş kalmıyorsa boş konuşmuyorsa okuyor geziyor kaliteli zaman geçiriyor ve hedefi yönünde yüksek dozda hırs barındırıyorsa takdir edeceğim kişidir.

sınıftaki hırs küpü arkadaşlar

ortalama kasmak için yapmadıkları kalmaz. hocalara yaranırlar, sınav vakti arkadaşlarına sırt dönerler. kanımca mezun olunca da bir bok olamazlar.

kadınlardan kadınlara tavsiyeler

hiçbir erkeğin boyunduruğu altına girmeyin. eğer baskı ve şiddetin olduğu bir çevreden geliyorsan olabildiğince diret, diren. lütfen diren. seni seviyorum diren. senin ezilmeni istemiyorum ne olursun diren. diren!

kadınlardan kadınlara tavsiyeler

okula gelirken stiletto giymeyin kurban olayım ya
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.