buffythesexistslayer

Durum: 172 - 0 - 0 - 0 - 24.05.2019 19:12

Puan: 1241 -

2 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Shout out to all depressed comedians, dyslexic writers and colourblind painters. May irony never defeat us.
  • /
  • 7

özlenen diziler

son zamanlarda sıklıkla kullandığınız cümle

en nefret edilen insan türü

sütyen kopçasını açamayan erkekler

ahahahaahah yok artık.... dedirten erkek. gülünüp geçilir... bazen...

dinlemekte olduğunuz müzik

şu an yan sekmede açık olan şarkıdır. anson seabra- ı can't carry this anymore

anime çizgi filmdir

entrylerin ilk cümlesinin tanım içermesi gerektiğini bilmekle birlikte, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

şahsiyet

bayıla bayıla 2 günde bitirdiğim insanı iliklerine sarsan dizi. şiddetle önerilir.

happy tree friends

biraz daha kan ve dehşet dolu çizgi dizi. dikkat edin efendim, müziği aklınıza dolanıyor çıkmıyor.

penis kafalı bir insan olduğum gerçeği

'ya bir fincan kahve ya da intihar' sözüyle ruhuma dokunmuş yazı. kimsin ya da ne yapıyorsun, ne hissediyorsun bilmiyorum; ama yalnız değilsin. (lütfen intihar etme)

bir kadının taciz günlüğü

sözlükte kadın arkadaşlarımızın yaşadıklarını anlatması için açılmış başlık. başından geçen kadınlar için başlığı görünce bile boğazda düğümlemeye, gözlerin yaşarmasına sebep olabilir. üstteki ilk paylaşım, ufak bir kıvılcım olmuştur, eminim o kadar çok şey yaşayan ama tek kelime edemeyen kadınlarla birlikte aleve dönüşecektir. üstteki entrye eklemek istediğim tek şey; yaşadığın hafif değildi kız kardeşim, senin için çok üzgünüm, ve hala aynaya baktığında veya öyle yerlerde bulunduğunda için titriyor, hala bazen sana dokunduklarında içinde bir şeylerin paramparça olduğunu hissediyorsun ve seni tamamen anlıyorum kardeşim.
ben yaşadığım olayı yaşadığımda, olayı kabullenmem bile bir buçuk yıl sürdü. birine anlatırken ya da kendi başıma sesli söylerken bile değil, kendi düşüncelerimde bu yaşadığımın taciz olduğunu kabullenmem bir buçuk yıl sürdü. kolay değil kız kardeşlerim ve olmayacakta, hayatınızın her parçasını ele geçiriyor, hepinize sarılmak istiyorum ve hepinizi çok seviyorum.

bohemian rhapsody

freddie mercury'nin sözlerini yazdığı şarkı. aynı şekilde freddie'nin hayatını anlatan filmin de adıdır.

acı veren ama zevkli bir his

her şeyden bıkmak

sabah uyanmak, gece de uyumaktir. gün içinde yaptığın şeylerin pek bir önemi kalmaz, hayatının da... yaşıyorum denilir ama denemez de. korkunç bir durumdur. ıntihara meyili hale gelirsin, depresif bir ruh halindesindir ve hiçbir aktivite eskisi gibi hissettirmez. bazen, yalnız kalıp etrafına bakınca özellikle, yasamamayi dilemektir.

nefret edilen dizi karakterleri

sevilmeyen kurgu karakterler. the office'ten creed ve breaking bad'den marie.

sevgilisine giyimime karışamazsın diyen kız

benimdir. benim nerede ne giyecegimi bilmeyecek kadar salak olduğunu düşünen birine ihtiyacım yoktur.

erkeği gavat olan memleketler

bomboş bir basliktir. kendinizi daha bir 'erkek' mi hissediyorsunuz sizin gibi olmayanları yargilayinca?

doğum kontrol hapı

kadınlarda hamileliğin önüne geçmek, regl duzensizligini önlemek gibi amaçları olan ilaç. yan etkileri sebebi ile genç yaştaki kadınlara pek verilmez.

keanu reeves

muhtesem bir insandir, en az o kadar muhteşem bir oyuncudur.

ten rengi sütyen

renkli ya da dantelli modellerden kafamı çevirip bakmadigim sutyen modelidir. sevmem kullanmam

optimum sevişme süresi

1 saat civaridir. bundan aşağıda kalıp arkadaslarina beni anlattın mi diye sormayın, gururunuz kırılır

rick and morty

bir adult swim çizgi dizisidir. evrende yaşayan en zeki kişi, rick ve onun torunu morty'nin maceralarını ve çevresinde gezen olayları konu edinir. kozmik nihilizm bilinci ile yazılır. bomboş bakıp 'eheuheuheuhe adam salatalık turşusu oldu yav ehuehueuhe' değildir. mikro evrende gelişen intihar olayı ardından uzun süre camdan dışarı bakıp bir bardak soğuk su icmeni sağlayandır. şiddetle önerilir

sevilen şarkının en güzel cümleleri

intihar etmek

yazarların en son okuduğu kitap

led zeppelin

çoğu yere kayıt açarken şarkılarını kullandığım, bayılarak dinlediğim grup.
  • /
  • 7

bekaretini bir altın misali saklayan kızlar

offfçok zevkli var ya azdırıp azdırıp vermemek yallah tuvalete 31 çekmeye ahhhajslsşslskksskksjdjdjdsıskslsksldld

majör depresyon

öncelikle belirtmek istediğim nokta şu ki, depresyon halk arasında genel olarak küçümsenen* ama sonuçlarının kişi üzerinde ki etkileri muazzam olan bir hastalıktır. kadınlarda erkeklere oranla 2 kat daha fazla görülen, her yaşta görülmesine rağmen ortalama 20 yaş civarında ortaya çıkan klinik depresyon olarakta geçen depresyon çeşidi. günlük hayatta herkes zaman zaman depresif hissedebilse de depresyon belirtilerinin 2 hafta aralıksız ve üzerinde sürmesi bir majör depresyon işaretidir.

başlıca majör depresyon belirtileri;
-bitkinlik, tükenmişlik gün boyu enerjisiz hissetme,
-değersizlik ve suçluluk hisleri,
-zayıflamış konsantrasyon, kararsızlık,
-insomnia, hypersomnia,**
-günlük aktivitelere karşı belirgin ilgi kaybı, önceden zevk alınan şeylerden zevk alamama,
-huzursuzluk,
-tekrarlayan intihar ve ölüm düşünceleri,
-kayda değer kilo kaybı veya alımı*
-yoğun unutkanlık

özellikle erkeklerde ki belirtileri arasında,
-aşırı madde, alkol kullanımı*
-asabilik ve öfke

hafife alınmaması gereken, profesyonel yardım ve bazı vakalarda ilaç kullanımı ile tedavi edilebilen psikolojik bir hastalıktır.

ilk atak yaşandıktan sonra risk arttığı için tekrar edebilir. tetikleyicilerin ne olduğunu fark ederseniz onlardan uzak durarak o riski azaltabilirsiniz.

bu durumda bir arkadaşa sahipseniz, "takma kafana bu kadar", "olur öyle bak bilmem kimin ne derdi var" gibi salak cümleler kurmayın, enerjisi olmadığı için muhtemelen cevap bile veremeyecektir karşınızda ki ancak unutmayacaktırda.

optimum sevişme süresi

1 saatten az sürede tükenen erkekler dünya ahiret bacımdır

her yazara mesaj atma yıkıklığı

ısrarla sütyen askısını göstermek

sütyenli başlıkları açan sevgili yazar gıcık oluyormuş gibi yapıyor ama farkında olmadan sütyen ilgisini sözlüğe döküyor dediğim başlıktır. o zaman yeri gelmişken tekrar söyleyeyim: memelere özgürlük!

regl olmanın abartılacak bişey olmaması

hayatında hiç regl olmamış biri tarafından yapılan tespittir ulan annen regl olmasaydı sen olmayacaktın. kadından kadına sancı şiddeti, kanama süresi ve yoğunluğu değişiklik gösterir okey bunu biliyorsunuz zaten.kaçırdığınız olay siz bir kez sünnet olduğunuzda dünyaları yıkıp ömrünüz boyunca bu olayı unutamıyor travma haline getiriyorsanız biz de bu regl denilen biyolojik reaksiyonu istediğimiz şekilde sunarız siz de bizi paşa paşa çekmek zorundasınız belki ejderha yumurtam var 10 gün regl oluyorum nerden biliyorsunuz her ayı 3 hafta yaşayan kadınlar var, her pms döneminde yuvası yıkılan, regl ağrısından yumurtalıklarını kesip atmak isteyen soluğu acilde alan kadınlar, kadınlarımız var. ben artık regl mi olucam yoksa duygusal olarak kaldırabileceklerimden fazlasını yüklendiğim için devriliyor muyum acaba diye düşünmekten yoruldum mesela her ay belli dönemlerde kendime manik depresif tanısı koymaktan ciğerim infılak etti. duygu durum bozukluğuna yakalandım. bak yine yükseldim regl olcam herhalde.

17 ağustos 1999

1999 gölcük depremi, izmit depremi, marmara depremi ya da 17 ağustos 1999 depremi, 17 ağustos 1999 sabahı, yerel saatle 03:02'de gerçekleşen, kocaeli/gölcük merkezli deprem.

45 saniye süren deprem bir çok can ve mal kaybına neden olmuştur. allah bir daha bize bu acıyı yaşatmasın.

atatürk

(bkz:safiye inci) olayı olduktan sonra atatürk hakkında yazmak istedim lakin kimse atatürk hakkında başlık açma tenezzülünde bile bulunmamış.. bu beni üzen ilk nokta..
maalesef ülkemizde atatürk'ü kötülemenin o kadar boku çıktı ki, artık kim atatürk hakkında ileri geri konuşsa çomar diyerek geçiştiriyoruz.. hapse atıyor ve hakaret yağmuruna tutuyoruz..
bunun önüne geçilmesi için yapılması gereken tek şey eğitim.. eğitimin önemini halen daha mücadelesini verdiğim bir olay ile anlatmak istiyorum..
benim ailem muhafazakar bir aile.. demokrat parti'ye oy atan %1veya 2'lik kesimden.. annem ve çoğu akrabası halen daha (bkz:said nursi)'nin yazdığı risale-i nur adlı kitapları okumakta.. bu kitabın bir kısmında atatürk'ün deccal olduğu söylenmekte.. deccal dediğimiz kavramda islam'da kıyamet zamanı gelecek olan şeytani varlık olarak'ta geçmekte.. ve böyle bir aile yapısında yetişince doğal olarak bende atatürk düşmanı olarak yetiştim.. tarikat çocuğuydum bir nevi.. lise 2'de seral hoca diye bir tarihçimiz vardı. dersler o kadar akıcı geçiyordu ki eve gittiğimde 3,5 saatlik ilber ortaylı'nın habertürk kayıtlarını izliyordum.. üstüne savaş belgeselleri.. belirli bir müddet sonra kurtuluş savaşıyla alakalı kitaplar okuduğumda savaşın sadece askerler ile kazanılmadığını anlamış oldum.. bana dayatılan ve duyduklarım genellikle "atatürk cephede savaşmadı askerleri arkadan izlerdi sadece" tarzı saçma sapan cümlelerdi..
öğrendiğimde öyle bir utandım ki.. bu cumhuriyet gerçekten kolay kurulmadı.. bu ülke gerçekten kolay kurtarılmadı.. o yüzden atatürk hakkında kötü düşünceler varsa kafanızda (bkz:halil inalcık)'ın "atatürk ve demokratik türkiye" kitabını kesinlikle öneriyorum.. ve sevdiğiniz bir tarih öğretmeniyle bu konuları konuşmak zihniyetinizi yönlendirebilir.. umarım türkiye de artık atatürk gibi kahramanlara laf edilmez.. umarım artık eğitim konusunda halkımız cahil yetişmez.. entry'mi atatürk'ün güzel bir sözüyle bitiriyorum..
" büyük olmak için kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, ülke için gerçek amaç ne ise onu görecek ve o hedefe yürüyeceksin. herkes senin aleyhinde bulunacaktır, herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. fakat sen buna karşı direneceksin, önüne sonsuz engeller de yığacaklardır; kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu engelleri aşacaksın. bundan sonra da sana büyük derlerse bunu söyleyenlere güleceksin."

ıslam

katılıyorum sana fakat başlığı önceden aramanda fayda var! (bkz:çaylak yazar) (bkz:islam dini)

bahar şenliklerinin iptali için imza kampanyası

nedense fasılcı yazdığından, doğruluğundan şüphe duyduğum kampanya.

Toplam entry sayısı: 172

kız yurtlarında gizlilikle icra edilen lezbiyenite sorunu

ınsani belirten seksist bir başlık. delirin ulan. delirin oooohhh ne 3 4'u 35 kız aynı odada çıplak dans ediyoruz köpükler ve bebek yağları sürüyoruz birbirimize totolarimiza saplak atarken. ne yapacaksınız? kudurun olduğunuz yerde.

bir kadının taciz günlüğü

sözlükte kadın arkadaşlarımızın yaşadıklarını anlatması için açılmış başlık. başından geçen kadınlar için başlığı görünce bile boğazda düğümlemeye, gözlerin yaşarmasına sebep olabilir. üstteki ilk paylaşım, ufak bir kıvılcım olmuştur, eminim o kadar çok şey yaşayan ama tek kelime edemeyen kadınlarla birlikte aleve dönüşecektir. üstteki entrye eklemek istediğim tek şey; yaşadığın hafif değildi kız kardeşim, senin için çok üzgünüm, ve hala aynaya baktığında veya öyle yerlerde bulunduğunda için titriyor, hala bazen sana dokunduklarında içinde bir şeylerin paramparça olduğunu hissediyorsun ve seni tamamen anlıyorum kardeşim.
ben yaşadığım olayı yaşadığımda, olayı kabullenmem bile bir buçuk yıl sürdü. birine anlatırken ya da kendi başıma sesli söylerken bile değil, kendi düşüncelerimde bu yaşadığımın taciz olduğunu kabullenmem bir buçuk yıl sürdü. kolay değil kız kardeşlerim ve olmayacakta, hayatınızın her parçasını ele geçiriyor, hepinize sarılmak istiyorum ve hepinizi çok seviyorum.

bayan mı kadın mı tartışmasının saçmalığı

gerçekten zorluyorsunuz artık anlamamak için dedirten başlık. he arkadaşlar he yüzlerce yıldır süren eşitsizlik değil sizin gerine gerine bayan demeniz taktığımız tek şey. tebrikler.

tanrı ya daha yakın olmak

olabilecek en kötü anlardan birisidir. açlığı, susuzlugu, binbir derdi bize bırakan birine yakın olmaktansa yalnızlığı tercih ederim.

vatanseverler

duvar'ın kadın wclerinde posterlerini gördüğüm, ancak her şey'de ki şeyi birleşik yazdıklarını gördükten sonra sonsuza kadar soğuduğum okul spor topluluğu.

boy sorunu

özellikle kalitesiz mizah seven insanlarla çevrenin dolu olmasından ötürü 'ahahahhaa sabahları yataktan paraşütle mi iniyorsun ahahahahah' sorusunu duymanızın sebebidir.

söylendiğinde krize sokan şeyler

'kız dediğin'
'erkek dediğin'
'kız gibi yapma'
'adam ol'
gibi seksist şeyler listede epey yukarıda yer almaktadır, rahatsız edicidir.

sözlüğe olan ilgi

sözlüğe ilk kayıt olundugunda gayet yüksek olup sonradan sözlükte açılan başlıkları gördükçe düşer. önemli konular konuşulmaz ve gerekesiz olaylar buyutulur ise çoğu insan da eminim vazgececektir. kadın nasıl olmalı erkek nasıl hesabı ödemeli tartışması bitip daha bilimsel şeyler konuşulmaya baslanirsa degerlenir buralar.

bir kadının feminist olma nedeni

ınsanın sinirlerine basan başlık. bile isteye anlamamayi mi seciyorsunuz arkadaşlar? biz kendi paramızı kazanamiyoruz, kazansak bile aynı emeğe karşılık daha az oluyor, esitlik gerek diyoruz. siz çirkin kız feministtir diyorsunuz. biz dövülüyoruz, tecavüze uğruyoruz, yok sayılıyoruz artık bizim de birey oldugumuzu düşünün diyoruz. siz şişman kadın feministtir diyorsunuz. biz bize dokunan insanlar iyi hal indirimi alıyorlar, etek giydik diye özgürce yollarına devam edebiliyorlar bunun değişmesi gerek artik diyoruz. siz ilgi istediği için feminist olur diyorsunuz. biz eşitlik istiyoruz, siz hala bize yan gözle bakıyorsunuz.

wikipedianın hâlâ engelli olması

0 rakamini yazabilen kimseyi durdurmaya bir yasaktır. gerilememize örnek gösterilebilir.

bir kadının feminist olma nedeni

ınsanın sinirlerine basan başlık. bile isteye anlamamayi mi seciyorsunuz arkadaşlar? biz kendi paramızı kazanamiyoruz, kazansak bile aynı emeğe karşılık daha az oluyor, esitlik gerek diyoruz. siz çirkin kız feministtir diyorsunuz. biz dövülüyoruz, tecavüze uğruyoruz, yok sayılıyoruz artık bizim de birey oldugumuzu düşünün diyoruz. siz şişman kadın feministtir diyorsunuz. biz bize dokunan insanlar iyi hal indirimi alıyorlar, etek giydik diye özgürce yollarına devam edebiliyorlar bunun değişmesi gerek artik diyoruz. siz ilgi istediği için feminist olur diyorsunuz. biz eşitlik istiyoruz, siz hala bize yan gözle bakıyorsunuz.

safiye inci

ifade özgürlüğü var, yani ülkemizde yok ama normal şartlar altında ifade özgürlüğü var. erdogan'a veya herhangi baska birine hakaretten içeri alınan insanların serbest birakilmasini diliyoruz... ifade özgürlüğü olması gerekir. linç bekliyorum.

üstteki yazarın bölümünü tahmin etmek

üstteki yazarın nickinin çağrıştırdıkları

sanattan hoşlanıyor diye düşündüm

türklerin kara devri

Henüz takip ettiği biri yok.