fasılcı mühendis

Durum: 388 - 23 - 7 - 0 - 12.12.2018 20:08

Puan: 6954 -

11 ay önce kayıt oldu. 1.Nesil Kurucu.

kalite,marka..kooooskoca
  • /
  • 16

merve toy

tartışmaya açık olmaksızın türkiye’nin en güzel kadını..

organik bi ürün olan insan bedeni bundan daha güzel bi şekilde yaratılamazdı..son 2 yıldır ateist olan ben bi yaratıcı sorgulamaya başladım...

sarhoşluğu en güzel içki

romdur...sadece gerçek alkolikler sek rom kafasını bilir...

türk hava kuvvetleri

yakın zamanda f-35 joint fighter uçaklarını da filolarına katacak ekstrem seviyede başarılı eşsiz hava gücü..

malatya 171. korsanlar ve eskişehir 111.panterlere tahsis edilecek savaş uçaklarımız sayesinde şehir semaları güzel ve gürültülü eğitim uçuşlarına sahne olacak.

güneydoğu havasahasını korumakla görevli diyarbakır 8.ana jet üssü için tercih edilmemeleri üzücü :(

 resim


yeni jenerasyon f-35 için
 resim
kız gibi kızz

lotus

kısa zaman önce kovduğum güzel ve planlanmış bi darbeyle yerine yerleştiğim eski sözlük yöneticisi ve vasat internet girişimcisi.. yurtlardan reklam istekleri gelmeye başladıkça geri dönmek istiyor ama almıycam...

ben başkan değil miyim ?

ben başkan değil miyim ?

efsanevi fenerbahçe başkanı ali koç’un kendi kulübünün kanalında sarf ettiği ekstra kaliteli cümle...


reklam arasına girmek isteyen spikeri “reklam kaçmıyor bekler biraz. ben başkan değil miyim?”şeklinde durdurarak karizmatik egosunu mükemmel bi şekilde göstermiştir..

ben de koskoca çomü sözlük sahibi olarak değerli moderatör ekibinin whatsapp grubunda uyarıları geldiği zaman “başlıklar bekler biraz ben başkan değil miyim?” diyorum ahahahahahahahahahahhaah


hahahahahahahaha ben başkan değil miyim lan koskoca başkanım ben...

bekaretini bir altın misali saklayan kızlar

zor günler geçirdiğimiz bu dönemde bildiğiniz üzere az kaldı bu kızlardan..

uzak bi şehirde, ailesinden uzakta, her şeyden çok sevdiği babasıyla her gün konuşan bi genç kızın lisans diploması kovalarken bi yandan da bekaretini kaybetmeme çabasını kaç kez düşündünüz? size kolay gibi gelse de zor bi durum bu..vize ve final yorgunluklarında anne yemeklerini özleyen o mide çığlıklarını herkes hesaba katıyor elbet..peki gençliğinin en ateşli dönemlerini yaşayan yağmurlu havada iz bırakarak ilerleyen salyangoz kıvamındaki nemli o taze vajinanın arzularını kaç kere düşündünüz ? eğer her sabah derse giderken karşılaştığınız sınıf arkadaşınızın 2 saat öncesindeki uykusunu masum geçirdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz..

giriş kapıları yüzeysel parmak darbeleri hariç hiç bi kirlilikle karşılaşmamış genç yaşlarındaki vajinanın vahşi isteklerini bastırmak ne kadar zordur tahmin edemezsiniz..en ufak bi tensel hissiyat o enfes kalın vajina dudaklarını çevreleyen iç çamaşırlarını kaç kere kirletmiştir sizce?ne derece ıslatmıştır?

gri bi iç çamaşırına bulaşmış vajina ıslaklığının sadece basit bir leke olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz..haritası çizilir..sabaha kadar izlenilebilir..çok şey anlatır çünkü,.yüzeysel sevişmeler esnasında erkek partnerinin parmağıyla zorlamalarına karşı koyarken neler çektiğini bilir misiniz o vajinanın? bilemezsiniz...

belki ilerideki eşine saklanan belki de henüz tazecik bi cinsel ilişkiye hazır olmadığına zorla inandırılan o büyülü delik sizce de çok büyük bir sihir barındırmıyor mu ? ben bazen düşünürken kendimi alamıyorum..

saatlerce izleyebilirim kan dolaşımı arttıkça kabaran vajina dudaklarını..neler istediklerini çözmeye uğraşırken günlerimi kaybedebilirim..gerekirse karşıma alıp konuşmak bile isterim böylesine büyük bir vakum potansiyeli varken neden direndiğini..gencecik yakışıklı kaygan penisleri içinde kaybetmek varken neden direndiğini sormak isterim..dalar giderim sonra..

ama sonra aklıma gelir ve ürkerim..onlarca beklentiyle üniversiteye yollanmış bi genç kızın evlilik dışı cinsel ilişkiyle kirlenmiş o güzel hazinesi bir kız babası için nasıl büyük bir kabus olur? korkunç gerçekten..


sizi çok iyi anlıyorum bekaretinin bekçisi genç kızlar...en az hareketlenen bi yanardağ yüzeyi kadar sıcak vajinanınızı onlarca tehlikeden korumanızı çok iyi anlıyorum. yine de onlarca yıkamaya rağmen vajina hizası cerahat lekelerine karşı inatla direnen iç çamaşırlarınızı önünüze alıp konuşun... “nereye kadar?”

asgari ücret ile geçinmeye çalışmak

fakirlerin halinden anlamak için hobi olarak yapıldığında gayet eğlenceli olan bi aktivite.

canın bişey istiyo alamıyosun falan ahahahahahah

vejetaryen

vitaminsiz ve zeka seviyesi düşük vasat insan sürüsü. sağlıklı bir soy devamı için itlaf edilmesi gerekiyor bu insanların.şahsen ben asla et yemeyen bi insandan çocuk yapmam

kürtlerin en iyi olduğu konu

şüphesiz (bkz:pozitif bilimler). hemen yakın tarihimizi detaylı araştırdığınız takdirde geometri,matematik,fen bilimleri,mühendislik ve uzay bilimleri gibi dallarda tarih sahnesine ve dünya bilimine katmış oldukları takdire şayan eserleri ve kuralları gayet net görebilirsiniz.

ünlü askeri deha hannibal barca ''kürtleri ellerindeki defter ve kitabı almadan asla yenemezsiniz.'' sözünü boşuna söylememiştir.

öğretmen maaşlarına düzenleme getirilsin

yılın 6 ayı tatil yapıp halk vergilerini cebe indiren bu meslek erbaplarına acilen sınır koyulması gerektiğini düşünen yazar beyanı.

adı lazım olmayan bu meslek çalışanları yazın 3 ay çalışmadan aldıkları paralarla evlatlarının boğazlarına nasıl lokma koyuyorlar hayret ediyorum.

seni bugünlere kim getirdi hede hödö diyecek yazarların da büyük ihtimal annesi babası falan öğretmendir muhakkak.yazın ya kamu kuruluşlarında basit görevlerde çalıştırılması gerekiyor bu insanların ya da maaşlarının kesinlikle kırpılması gerekiyor.

barış manço

türkiyede gereksiz abartılan o ses türkiye fenomeni seviyesindeki overrated şarkıcı.
domates biber patlıcan , arkadaşım eşşek gibi şarkıları bu yıllarda söylese şarkıları instagram mizah sayfalarına düşerdi şeklinde düşünüyorum.

nefret edilesi uykusuzluk

25 mg ketiapin veya ketiapin fumarat tarzı antidepresenlarla tamamen ortadan kalkan son dönemlerin popüler ergen sorunu.

ortalık gece uyumamasıyla gereksiz övünen sığırlarla dolu bu aralar.sabahları da zift gibi kahve içmeyi övüyorlar. bu ergenlerin reçetelerine (bkz:cedrina) veya (bkz:seroquel) yazıyorum.

farklı dillerdeki deyimler

エルドガン japonca bir deyim..

türkçesi '' tayyip erdoğan gibi güçlü kudretli istikrarlı olmak'' anlamına geliyor..

şu inceliğe bakar mısınız..

kızılay gönüllüsü genç kızlar

giydikleri o fosforlu ucuz yeleklerle bi sağa bi sola kan da kan kan da diye koştururken beni kendimden geçiren meleklerdir..

kan vermekten korktuğum için içeri giremiyorum ama o kızılay tırlarında neler dönüyor çok merak ediyorum...içeriye girince atmosfer nasıl oluyor kızlar kan bağışçılarıyla kontak kuruyolar mı meraktan delircem artık.kafamda sürekli dönen disko topları loş ve kırmızı bi ışık eşliğinde kan verirken hosteslerin ellerinden içkilerini yudumlayan adamlar hayal etmekten bu tırları gördüğüm zaman gidene kadar uzaktan içeri girip çıkanları dikizliyorum.

arap ırkının yeryüzünden silinme planı

yediği kaba sıçma ve ihanet huyları genetik kalıplarına işlemiş olan bu ırkın acilen yer yüzünden silinmesi gerekiyor.amk karaları çok fazla tehdit oluşturuyorlar

yunanistan göçmeni babam ve annemi çanakkalede ağırlarken utanmaya başladım maalesef. babam '' buralar ne hale gelmiş ne yapıyo bu güzelim şehirde pis araplar?'' gibi bi cümle bile kurdu..kürtlerden sonra bi de bunlar çıktı başımıza.

takip edilesi çomü sözlük yazarları listesi

başını kimin çektiğini herkesin tahmin edebileceği liste.......fasılcı bi markadır...

basit bir yalnızlık da yeterdi

egemen berköz'ün dillere destan şiiri.

insanın kalabalık yalnızlığını efsane bi şekilde hissettiren mükemmel şiir.başucu eserlerinden. turgut uyar'ın geyikli gecesiyle yarışabilir.

''sonra çantasında bi ufak yeni
sonra elinde bir küçük kavun
ve içinde kıpırdanan bir şeyler''

efsanevi milan kadrosunu tek seferde sayamayan erkek

manitalarını sadece misyoner pozisyonda sikebilen maganda erkek ezberinde bulunan kadro. didayı sadece fifa’da yaptığı hatalarla hatırlayan erkekler yatakta başarılı bi kaşık pozisyonuyla partnerini boşaltabilir..bu kadroyu ezbere sayabilen erkek genç yaşına rağmen eve ekmek götürmek zorunluluğunda da bulunmuştur ayağı da kokmuştur lise de ülkü ocaklarına karışmak gibi bi hata bile yapmıştır.

24 kasım öğretmenler günü

bütün yıl oturdukları yerden maaş aldıkları yetmiyor gibi bi de yaz tatillerinde emek vermeden para kazanmayı alışkanlık haline getirmiş gurursuz vasat öğretmenlerin gününün kutlandığı üzücü tarih.

300 puanla eğitim fakültelerine girip öğretmen diploması alan vasat kişilerin 4 yıl yatarak gördükleri eğitim sonunda bi de maaşlarına az demeleri gerçekten utanılası.öğretmenlerin maaşlarının yarı yarıya düşürülmesi veyahut yazın çalışmadan kazandıkları maaşı haketmeleri için çeşitli kurumlarda (belediye,postane,kamu kuruluşları ) çalıştırılmaları gerekiyor.bir takım vasat meslek grubu örnekleri olarak
(bkz:hemşirelik)
(bkz:öğretmenlik)
(bkz:güvenlik görevliliği)

deep turkish web

kuruculuğunu erdi kızgır’ın üstlendiği yıllar önce youtube video yorumlarını seslendirerek işe başlamış sonrasında müptezel samet ve yılan serdar karakterlerini yaratarak göğe yükselmiş son dönemlerin en fazla tık alan iki kardeşin yönettiği sayko youtube kanalı.

amatör çekim ruhu ve herkesin hayatında bir dönem yer edinmiş insan tiplerini olağan üstü gerçekçi yansıtabilme yetenekleri sayesinde büyük ün kazansalar da her işte olduğu gibi yüksek takipçi rakamlarına ulaştıktan sonra ünlendikleri meşhur odalarından çıkarak reklam viral vb amaçlar uğruna çektikleri videolarla kaliteyi düşürdüler.(bkz:mustafa tilki)(bkz:lokma selçuk) öz kuzenleri dj ferdi özkan’ın parçalarını altyapılarında bol bol kullanmaları da videolarını ekstrem seviyede sayko kılıyor.ayrıca eski dönemlerinde siteden telif ve uyuşturucuya özendirmek suçlamasıyla kaldırılmış onlarca videoları bulunmakta şimdilerde çoğuna ulaşılamıyor. açıkçası daha yüzlerini bile göstermedikleri dönemden bi takipçileri olarak kanalın sevileceğini düşünsem de buralara geleceğini tahmin etmemiştim.çok eski yıllardan batesmotelpro kanalının zengin fakir, elit varoş,mahalle semt her tarz kitleye videolarını izletebilme başarısını o kadar kısa sürede gösterdiler ki klasik youtubedan ünlü olabilmek algısını yok ettiler.sistemin ve istenilenin düzgün bi diksiyon, pahalı arka planlar ve dikkat çekici senaryolar olmadığını çok güzel kanıtladılar.şu an için kanaldan beklentim müptezel sametin parayı bulduktan sonra ten rengiyle yarışan sararmış ve yamuk dişlerini yaptırmaması ve emre kızgırın daha çok ön planda olması

çanakkale belediyesi

gerek çalışmaları gerek vizyonu üst düzey olan sosyal medya ekibi harikulade insanlardan oluşan über seviyede mükemmel belediye.kötülemeyi yasaklıyorum an itibariyle belediyemizi.

akit gazetesi

bir takım orospu çocuğu kurum ve kuruluşların gazete adı altında sattığı paçavra.tuvalet kağıdının oldukça pahalı olduğu bu dönemde iyi değerlendirilebilir.

doğada bulunan vajina çeşitleri

eski yazarlar cinselliğe ne kadar büyük anlamlar yüklediğimi iyi bilir arkadaşlar. hiç aklımdan geçmeyen bi anda sekse veya mastürbasyona yönelebilmem için bi önceki cinsel aktivitem esnasında cinsel cerahatlerimin temas etmiş olduğu beyaz havlu peçeteyi bile görmem yeter. yeniden duygulanır, yeniden şiddetli ve tansiyon düşmesine sebep olacak kadar sert bi mastürbasyonun kollarına atabilirim kendimi. bunu sadece gerçek otuzbirciler bilir. otuzbirin hakkını tam anlamıyla verirseniz yüksek kan akışının ani şekilde yön değiştirmesi sebebiyle tansiyon değişiklikleri yaşayabilirsiniz.

bu zamana kadar elle kavranılmış bi patlıcandan tutun, kız öğrenci evlerindeki havlulara,otobüs tutamaçlarından tutan kızların nemli koltuklarından,giyinme kabinlerinde kullanılıp bırakılmış kıyafetlere kadar geniş ve büyük bir mastürbasyon yelpazesi oluşturmuştuk. peki mastürbasyon dışında kaçımız büyük hayallerle girdiği bi cinsel ilişki öncesi kafasında betimlediği vajina şekliyle karşılaşamayınca depresyona girdi ?

ben girdim..hem de öyle bi girdim ki kahroldum.kafamda tasarladığım vajinayla karşılaştığım vajina örtüşmeyince o tasarladığım iri hayali vajina dudakları bi tokat gibi çarptı yüzüme.şeftali kesiği gibi pürüzsüz bi ten ve pembenin 50 tonunu beklerken yağmurda gevşemiş salyangoz kıvamında 50 santimetre kare alana yayılmış kara kuru bi vajinayla karşılaşmadıysanız benim hayal kırıklığımı anlayamazsınız maalesef.

o zaman ilk önce vajina çeşitlerini görelim sonra ise en beğendiğimizi oylayarak büyük bi kamuoyu yoklaması yapalım... ben 10-17-20 numaralı vajinalardan yana kullanıyorum oyumu..

 resim

üniversiteye yeni gelmiş kız görgüsüzlüğü

2000li çıtırların kıskanıldığını bi kez daha kanıtlayan başlık...

predormitum

4 yıldır uykumun bi tık ilerisine asla geçmediği evresi
  • /
  • 16

amortilerle dönüşmüş çalapaça şiirlerin harfliliği

bir şiir.

gözlüklü amorpe*lerle çarşılar deşmek böbrekli ciğerli miğerli ve oğulların analarından çekinip babalarına sordukları o meçhul soru kızların niye memeleri var* davranır bir şair şiir icabı dededen kalma rum tabancasına ateşlenmeyen püsküllü pek havalı fiyakalı

oturulur böyle güçsüz işsiz işleyen demir de pas tutabilir ki siz hiç kerhanede çalışmış bir çaçanın sigara içmediğini gördünüz mü şiirimiz zeytini yenmiş çekirdeğin yumurtası iki günlük tavanın ve ekmek kırıntılarına da bir kıçlık yer açmış peynir tabaklarının berduş işi şiiridir işi olabilir yani soyulmuş mandalina kabuğu gibi evrenin herhangi bir yüzeyine fırlatılmış donlarla ardı ardına sıralanmış kopça dayakların dişleri

şimdiki çağın gençlerindendir şiirler okul çıkışlarında sevgililere okunmazlar boşalınmış malta ummalı gecelerin rahip kokulu düşlerine selvi ağaçları altında arapça ölüm karşılamak işi arapça ölüm karşılamak bükük boyun ve dededen kalma bir rum kamburluğu şimdiki çağdan şerefiyle geçememek bağır bağır barınak

kentilerin yenilgisini izlemeyeceksek ne diye varız bir düşünün şu işi birden fazla çarşılar ipekliydi ya hani deşilmezdi ya da kimse deşmeyi düşünmez miydi mutluluk vardı en katı bakışların duvarların ötesindeki papatyalara ulaşabildiği dörtmevsimin dertvetleşmiş kelimelerini taşıyan porneleri

kraliçelerin saray soytarılarında girdiği şekiller piyango büyük savulun kentliler mağlup şairperverlik perişan tekerleğin icadı kaldırdı buncacasını ortadan on yılda on milyon* her yaştan ölüm deneyimlemenin nabzı

beridekiler de karışsın ki bu saatten sonra artık sevilmemek yok sımsıkılık var başıbozuk güncelerin üstünde gördüğümüz dizelerimiz var kral arthur avuçları kadar ve yazılacaklar yazılacaklar dizelerimiz tam üstüne eve arka kapıdan giren çocukların çekilmiş kulaklarına

hayatı akışına göre yaşamak

bu konuda naçizane bir iki tecrübesi olan biri olarak şunu söylebilirim ki, o akış boka sürüklediğinde ki genellikle boka sürükler*, sürüklendiğiniz boktan kurtulmak için ise daha da boka batmanız gerekir.* özetle akışına bırakmayın kontrol edin, yoksa kontrol edilirsiniz.

boyun düzleşmesi

boynun doğal kavisini kaybetmesi durumu.
zamanla duruş bozukluklarından, hareketsizlikten ortaya çıkar. anlam verilmez ki c şeklinde olan boyun nasıl düz sopa halini alabilir? beyne kan gidişini yavaşlattığı için baş ağrısı bununla beraber kas ağrısı ve en berbatı parmak uçlarına kadar hissedilen kasılmalar. tedavisi deseniz yok. egzersizle ilerlemesi yavaşlatılabiliyormuş, pilates, yoga fakat en etkilisi yüzme.

ben başkan değil miyim ?

sözlük fasılcıda olduğundan beri fenerbahçe gibi alt sıralarda dolaşıyoruz. sonumuz hayrolsun.

bekaretini bir altın misali saklayan kızlar

"giriş kapıları yüzeysel parmak darbeleri hariç hiç bi kirlilikle karşılaşmamış" çok derin.

bekaretini bir altın misali saklayan kızlar

ilk verdikleri gün bu muymuş keşke önceden verseydim diyecek kızlar. çünkü sizin için uçuk bir önem taşıyan bekaret vereceğiniz eşiniz için pek bir önem taşımayacak. nedeni ise erkeğin işi bitirme odaklı düşünmesi.


edit:fasılcı bu ara çok dikkatimi çekiyorsun

charles bukowski

charles bukowski sevmenin kurallarını açıklıyorum;

kural1: düzenli takıldığın bir bar bul .

kural2: düzenli git ve iç.

kural3: bukowski öv

kural4: becks iç, bukowski de becks içerdi.

kural5: tanıştığın bir kadına kötü davran. bukowski de davranırdı.

kural6: artık sağlam bir bukowski sevensin. o yüzden yermeye başla.

kural7: bukowski'ye geçir: ya ayyaşın teki hamınaaa diyerek prim yap. ama bok atarken bukowski'den alıntı yapmayı ihmal etme ki , bilgisiz cahil olduğun anlaşılmasın.

biri senin entryne artı oy verdi

uzun zamandır görmediğim bildirim uzun zaman sonra sanki diyetten çıkıp çayın yanında yediğim çikolata gibi mutlu etti beni .

tik tok videoları

videolarda oynayan bireylerin yaş ortalaması korkunç.40 yaşını geçmiş işi gücü ailesi hatta torunu torbası olan belli meslek gruplarında görev yapan insanlar şizofren gibi haraketler yapıyor.sınıf öğretmeninden sokaktaki çöpçüsüne işçisinden emeklisine tüm bu insanları görünce ergenlerin bu tip haraketleri çok normal karşılanmalı.en azından ergenlerin davranışlarının bir açıklaması var adı üstünde ‘ergen’ peki ya eyy sen 44 yaşındaki amcam eyy sen elinden oklava düşmeyen teyzem nasıl düştünüz bu çukura

kürtlerin en iyi olduğu konu

ırkçı turnusolu olurlar bazen işleri zor. 40 yıllık mhpli bir babanın oğlu olarak milliyetçilik böyle ergenlerin elinde oyuncak oluyor sözlük. dünya sınırları kaldırıp etnik ya da baska türlü bütün ayrıştırmalardan uzaklaşırken insanlar marsa hergün araç indirirken bizimkiler bu kafadadır. bir de buradaki bazı davarlara ve varoş dilberlere sorsam barlardan çıkmayan eğlence anlayışlarıyla kendilerini medeni, zarif ve farklı görürler. hangovera, süngere ya da starbucksa gitmekle çamur altın olmuyor maalesef. o güzel sandığınız yüzlerinizin altında cehalet özünde iyi sandığınız kalplerinizin içinde irin var bunu kabullenerek başlayabilirsiniz tedavinize.

Toplam entry sayısı: 388

içilen bira markasından kadın analizi

yıllar boyu süregelen deneyimler sonucu derlediğim detayları bilimsel temellere dayanan yanılma payı olmayan analizler topluluğudur.

öncelikle ilk olarak erkek arkadaşlara seslenmek istiyorum internetten tanıştığınız kız hakkında ilk buluşmada geniş çeşitliliğe sahip bi menüden seçtiği biraya göre çok rahat fikir sahibi olabilirsiniz.eğer tinder gibi amacı şaşmayan uygulamalardan tanıştıysanız zaten bomonti filtresizi seçecektir bundan sonrasını okumanıza gerek yok.

bildiğiniz üzere ülkemizde pek fazla alkol kültürü olmadığı için alkol ve eğlence ortamları kızlarımız için pek kolayca alışabilecekleri şeyler olamayabiliyor.işte tam da bu yüzden bi eğlence ortamında seçecekleri bira sizin için kilit rolünde.gece kulüplerinde uzun süre barmenlik yapmış bir yazar arkadaşınız olarak tecrübelerimi genç arkadaşlara aktarmak isterim.

heineken: amacınız eğer gece sonunda yatağa gitmekse şansınızı biraz zorlamanız gereken bira.aynı zamanda bu birayı tüketen kızlarla ciddi ilişki yapmanız da zor olabilir.bu kızlar genelde instagram profillerinde kendi ismini kullanmak yerine saçma sapan nickler kullanır(bkz:bukowskininkedisi).fotoğrafları müstehcenlikle erotizm arasında gidip gelmekle birlikte aile yapıları rahat ve özgür büyümüş kızlardır.çevre bar ve gece kulüplerinin en az birinin işletme sahibini muhakkak tanırlar ve ortalamanın üstünde bi güzelliğe sahiplerdir.

tuborg:orta sınıf ailelerin her şeyi tadarak büyümüş,babacan samimi, yeri geldiği zaman küfür edebilen yeri geldiği zaman hanım hanımcık da olabilen kızlardır.genellikle 3 taneden fazla içmezler ve eğer sarhoş olacaklarsa kendilerini muhakkak bi arkadaşa emanet etmeyi unutmazlar.eğer bu kızla tek gecelik düşünüyorsanız işiniz imkansıza yakın maalesef.2 tane bira ısmarlayıp muhabbetinizle ortamı fethettikten sonra işinizi ağırdan almak için bi başka güne ve flört dönemine bırakabilirsiniz.

carlsberg: bebek mi bebek güzelliğinin farkında olan askeri lojmanlardaki generalin kızı kıvamındaki tatlı şımarık aynı zamanda içkiye ve gece hayatına hakim kızlardır ki yanında tekiladır votkadır shot vurmayı da asla ihmal etmezler.genelde babaları 12 ye doğru arar ve durum kontrolü isterler bu kızlardan ama asla karışma etme yasaklama eve çağırma gibi bi durumu yoktur sadece medenice bi ön kontrol.ayrıca sen ödedin ben ödedim hesapları kitapları yoktur dobra dobra cebinde olanı alır öder ödetir ister istetir.her erkeğin hayatının her anında isteyebileceği ama tavlamanız için büyük şansa ihtiyacınızın olduğu kızlardır.

amsterdam navigator:hayatlarının bir döneminde muhakkak hippi yaşam tarzını benimsemiş instagram profillerinde en az iki tane rastalı fotoğrafları bulunan makyajsız gezmeyen kızlardır.tek gecelik ilişki bu kızlarımız için kahvaltıda çay içmek kadar basit bi eylemdir.ayrıca çok sert sevişirler bu yüzden gecenin 3ünde komşuları rahatsız etmek muhtemeldir maalesef.

efes:genellikle içkinin ne olduğunu babalarından öğrenmiş,annesiyle babası evlilikleri döneminde muhakkak alkol yüzünden sorun yaşamış kızlardır.çok kapsamlı çeşitleri olduğu için tek bi analiz yapmak zor ama çok sürpriz olduklarını içinden her şeyin çıkabileceğini söyleyebilirim.

mariachi-corona-miller: etkileyebilmenizin tek yolu cüzdanınızın olduğu kızlardır maalesef..genelde arabasız erkekleri tercih etmezler arabanın lüksünü de arayanları vardır. anne ve babaları ayrı olmakla birlikte genelde her ay babalarından aldıkları yüklü nafakayla geçinirler.1+0 stüdyo daireleri severler.ortalamanın üstünde bi arabanız ve gece kulübünde locada şişe açtırabilecek maddi imkanınız varsa işiniz kesin gibi.

becks:uzun ojeli bakımlı tırnaklı,erkek muhabbetine çok hakim muhabbetin uzaması ve sarması için gerekirse futbol bile konuşabilecek düzeyde 2 tane biranın yanında bi paket sigara içebilecek kızlardır.fazla yükseklerde gözleri olmamakla birlikte tip sohbet mizah maddiyat seçeneklerinden en az biriyle etkileyebildiğinizde şansınızın oldukça yüksek olduğu kızlardır.

en çok tüketilenlerle ilgili yaptığım bu analizlerin işinize yaraması dileğiyle şimdilik bitiriyorum arkadaşlar.farklı marka analizlerini merak ederseniz mesaj atmanız yeterli.herkese bol şans

sevgiliye zorla deri tayt giydirmek

eskiden yaptığım ve sonucu ayrılığa kadar gidebilen olaydır ama tavsiye ederim.

bilen bilir arkadaşlar somut objelere derin cinsel anlamlar yüklemeyi çok severim.bu en basitinden bi el havlusu vücudun her yerine temas etmiş bi duş lifi hatta ve hatta pazardan alınırken tüm avuç içiyle kavranmış bir patlıcan bile olabilir.deri siyah tayt da benim için böyle bişey. sokakta deri tayt giymiş sevgilimle yürürken sevgilimin aldığı bakışlar yobaz türk erkeklerinin aksine beni güzel ve seksi bi kadınla birlikte olduğumu hissettirdiği için mutlu ediyordu.aynı zamanda hareketli bi yatak odamız ve özgür bi seks hayatımız olduğunu vurguluyor bizi farklı kılıyordu.bu nedenle bir zamanlar sevgilimi sabah ekmek almaya bile deri taytla yolluyor ağustos sıcağında bile pamuklu kıyafetler giymesine izin vermiyordum.inanmayanlar olabilir ama bi ara ben bile giymeye başlamıştım.artık en sonunda sürekli bacaklarında ve genital bölgesinde oluşan pişikler aramızı açmaya başladı ve sert kavgalar etmeye başladık.ben bu ilişki için sürekli yanımda pudrayla dolaşmayı bile göze aldıysam da ilişkimiz daha fazla yürümedi.

ilahiyata bakış açısı

''türkiyede kaç yıldır ilahiyat fakültelerinde eğitim veriliyor yine de bi tane türk peygamber çıkaramamışız'' şeklinde düşünüyorum

çomü sözlük diktası

çomü sözlük diktası altında kişisel kavgaların engellenmesini eleştiren başlık tipi.sözlük tartışmasıyla sözlük kavgasını ayırt edemeyenler tarafından açılmış başlık ayrıca.başlık adı altında kişilerin birbirine attığı dmleri paylaşmak suçtur.silinmesi ve engellenmesi diktatörlük anlamına gelmiyor.

birileri sözlük buluşmasından içerlenmiş yok işin içinde kız varmış birileri bunları çekememiş o da onu çağırmamış diğeri o olmadığı için gruba kızmış o küfretmiş bu hakaret etmiş falan filan bunlar hangi sözlükte olan tartışmalar? isteyen istediğiyle buluşur görüşür ister arkadaş olur muhabbet eder isteyen yazarlar sevişir isteyenler istediğine yazar buna kimse karışamaz.bu konular yüzünden meydana gelen istenmeyen olaylar başlık açılıp sol framede kavga haline getirilemez.

ilgili şahıs dm yoluyla kendisinin attığı özel mesajların ifşa edilmesinden rahatsız olduğunu ve olayı entry silinmezse yasal yollara taşıyacağını söyledi ve dm ifşası olan entry silindi.ifşa sahibi yazar uyarılmasına rağmen entrynin geri gelmesini ve kişisel tartışma ortamının özel mesaj kutusu değil sözlükte herkesin içinde olmasını istedi ve reddedildi.2 şahıs kavgası günlük aktif olarak 500den fazla kullanıcının düzenli okuyucu olarak girdiği sitede başlık adı altında yayınlanabilecek bişey değil malesef.beni de mantıklı mantıklı konuşturuyosunuz zaten zeka seviyem yetmiyor bi de sizle uğraşıyorum.neyse herkesi öpüyorum

modların tavırları ve yanlarında ki eküriler

sitedeki bütün moderatör adayları ilk önce yazılı sınav ardından sağlık kontrolü ve akabinde sözlü mülakata tabi tutulduktan sonra spor testlerine sokulur bu gerekli şartları sağlayanlar arasından asil yedek listesi belirlenir ve gerekli alımlar yapılır.şu an sitede aktif görev yapan moderatörler çağın gerektirdiği bütün dinamikliğe sahiptir.hepsi son derece bilgi birikimle yüklüdür.bu nedenle eleştirilemezler ve dokunulmazlıkları vardır.rakam ve sayı arasındaki farkı bilmeyen insanlar tarafından eleştirilmeleri hak edecekleri son şeydir.

sözlük yazarlarının itirafları

daha ikinci haftasından sözlükte tanıştığım kız tarafından dolandırıldım.her şey masum bi dmyle başladı.şimdilik isim vermek istemiyorum ama yazdığım bir entryi bahane edip dm atan bir bayanla tanıştık ve dm kutusundaki sohbetimiz zamanla whatsappa geçti.sanal sohbet ortamı hızımızı kesmeyince 3-4 gece önce buluşmaya karar verdik zamanı mekanı ayarladık ve önceki gece bi mekanda alkol almaya başladık.muhabbet sohbet birbirini açtı derken alkolün de verdiği rahatlık hissiyle bazı özel anlar yaşadık.bu detayları ince şekilde vermek istemiyorum.bu ana kadar her şey güzeldi dün sabah tekrar kahvaltıya gitmeye karar verdik hangoverda oturduk ama sürekli huzursuz bi şekilde telefonuyla mesajlaşmaya başladı.ilk başlarda beni ilgilendirmediğini düşünerek ne olduğunu sormadım ama bi süre sonra oflayıp poflamaya başlayınca bi banka işlemindeki gecikme sebebiyle parasının yatmadığını ve yurt taksidinin bugün son günü olduğunu söyledi.ben de aramızda artık böyle şeylerin lafının olmayacağını iki gündür tanıştığımız halde sanki yıllardır birlikteymişiz gibi hissettiğimi bu seferlik taksidi ödeyebileceğimi parasının geldiği zaman bana verebileceğini söyledim.ilk başlarda hayır öyle şey olur mu falan dese de ısrarlarımla 600 lirayı kabul etti.ama yurdunun adını falan söylememesinden anlamalıydım.yurdunun adını söylemedi ve parayı banka hesabına yatıracağını ordan yurt sahibine havale geçeceğini söyledi.daha önce hiç yurtta kalmadığım için böyle bişeyin olup olmayacağını bilmediğimden bişey demedim.her neyse güzel bi kahvaltıdan sonra dün öğlen gibi ayrıldık ve ayrıldıktan bi iki saat sonra whatsapp profil fotoğrafının gözükmediğini farkettim.aradım mesaj attım ama yanıt alamadım.her yerden engellenmişim.şu an telefon numarasının kendisine ait olmadığını hatta ve hatta bana söylediği isminin bile gerçek olmadığını düşünüyorum.1 haftadır entry de girmemiş.bu yazıyı görürse ona son bi şans vermek istiyorum.eğer paralarımı ve duygularımı geri vermezse bugün karakola giderek şikayette bulunacağım.

orgazmdan daha zevkli anlar

yaklaşık 3.5 yıldır aynı bekar evinde oturmamın sebebi olan apartman yöneticimiz erol beyin büyük kızı merve her sabah babasının otoritesi sebebiyledir ki uykusundan uyandırılıp ekmek almaya yollanıyor..hafta sonu bi yarım saat daha geç de olsa hafta içi her gün merve yıllardır onu izlediğimden habersiz şekilde gri çakma adidas pijamasıyla ve muhtemelen yataktan daha yeni çıktığı dar siyah bluzüyle çıplak ayaklarına botlarını geçirdiği gibi bakkalın yolunu tutuyor.ben de bu görsel şöleni kaçırmamak için doğruca az önce mervenin indiği kokusunun hala yankılandığı asansöre koşturuyorum.o 3 kat öyle hızlı geçiyor ki inmek istemiyorum asansörden.tam onun geri döndüğü anı denk getirip apartman kapısından bi yere yetişiyormuş gibi çıkıyorum ve işte hayatın en güzel anlarından biri yaşanıyor. merve hafif uykulu şekilde saçlarını kenara atarak 'günaydın fasılcı mühendis' diyor..hayat bi kaç saniyeliğine güzelleşiyor..bazen aidatlarımı apartman hesabına yatırmak yerine erol beyin kapısına götürüyor merveyi bi kez daha görebilir miyim umuduyla evin içine göz gezdiriyorum ama nafile..merveyle tek buluşmamız sabah ekmek telaşesi oluyor..

fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.

sözlüğün kalitesini arşa çıkaran yazarlar

fiziksel olarak tespit edilmiş kanserojen maddeleri içeren liste.victoria ve 1984 ü çıkarırsak tam karşıtları olarak düzenli uyku,yürüyüş,egzersiz,sağlıklı beslenme yazılabilir

sevişirken söylenmemesi gereken sözler

'aşkım neden inanmıyorsun vallahi bu kalkmış hali'

kız arkadaşına hesap ödeten erkek

erkeklik seviyesini tekrar sorgulamasını gereken erkektir...eğer bir masada oturuyorsan ve o masada bayan varsa hesabı ödemekle sorumlusundur..bence kendine erkeğim diyen bir insanın o masadan öyle alelen kalkıp gitme lüksü yoktur.....şahsen ben kızlı erkekli bir masada tuvalete kalkma bahanesiyle kalktığım anda tuvalet yolunda masanın bütün hesabını öder bütün herkesin hesap için kalktığı anda 'ben halletim' der herkesin gönlünü fethederim...olay budur

fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.

zevk alınan ufak sapıklıklar

kız öğrenci evlerinin balkonlarına erkek iç çamaşırı atmak.hem tahrik ediyor beni hem de tanışmaya bahane oluyor..

çanakkaledeki sokak müzisyenleri sorunu

her an her yerde olabilen genelde kalitesiz müzik yapan amatör gençlerin oluşturduğu gürültü kirliliği sorunu.

hayır ben anlamıyorum kardeşim madem yaptığın işte iyi olduğunu düşünüyorsun ki herkesin önünde sahne yapmandan anlaşılıyor.kur profesyonel grubunu al müzik aletlerini canlı müzik yapan mekanlarda kaliteli sahne kovalayın.ayrıca önünüze koyduğunuz 'para verin' temalı çalgı aleti çantaları komik duruma düşürüyor sizleri.bi de artık çıplak sesle katlanılamaz amatör sesleri geçtim geçenlerde kordonda bildiğin amfi ile ses sistemi kurulduğuna şahit oldum.belediyeye şikayette bulundum ama henüz bi dönüt alamadım oldukça editleyeceğim

tıp öğrencileri

kız olanları çok kolay düşüyor.erkekleri de moron oluyor genelde

edit:oldukça da alıngan olduklarını farkettim
İletişim - Kurallar