fasılcı mühendis

Durum: 428 - 26 - 7 - 1 - 17.02.2019 20:55

Puan: 7482 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Kurucu.

kalite,marka..kooooskoca
  • /
  • 18

çomü sözlük ar-ge ekibi başvurusu

sözlüğü geliştirmek ve büyümek için farklı ,kaliteli bi çok seslilik gerektiğinin farkındayız. bu sebeple moderasyon olarak gönüllü şekilde çalışacak, sosyal medyaya teknik olarak da hakim ar-ge ekibi arıyoruz.

birlikte çalışmak isterseniz ilgili linkten ulaşabilirsiniz. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjgmAgpGVVgLEgTvP3xLqtyKEPUraU1AYLSFtt4zQBdFbgHg/viewform?usp=sf_link

üstteki yazarın nickinin çağrıştırdıkları

herkesten gizli şekilde porno bağımlılığı olan,sitenin ve mahallenin beğenilen ama ayık kafayla muhabbetinin çekilmediği genç kız

olan biten

yazarlar nick değiştirmek isterse sözlük moderasyonuna ulaşabilir.güzel olan kızlar mesaj yoluyla direkt bana da ulaşabilir

gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi

tartışmaya kapalı şekilde pis yedili

ekşi sözlük

1999 yılında bu kadar orospu çocuğunu nerede toplamak konusunda sıkıntı çeken bi kaç zihniyetin kurup öncülük ettiği vasat platform

neden sözlük aktif değil

günlük çevrimiçi listesini görmeyen yazarın vasat beyanı.

5-10 kişinin gördüğünü kim nerden çıkarıyor amk indexlere bakıyorlar heralde ahahahahah

survivordaki çomülü

az kalsın kader denen varoşla birlikte eleme potasına girmekten son anda kurtulan yunan kızlarının karşısında hücrede yemeksiz bırakılmış eski hükümlü gibi duran vasat voleybolcu.

burda övenler arkadaşı olduğunu bu kadar çaktırmasın dimitra ve afroditinin yanında vitamin düşmanı gıda katili gibi kalıyor karı aq.

not:koskoca mod yunan kadınları için survior takip ediyor.türkiye-yunanistan da yunancıyız ahahahshahahaha.

orospu çocuklarının yarıştığı bi kulvar olursa ben de katılcam seneye ahahahahahahahahah...

üniversiteyi bitirip eve dönen kızlar

büyük bir efkara boğulan yüreklerini nasıl dizginleyeceklerini bilemeyen o hırçın ve hızlı cinsel hayatlarından sonra ailesel faktörler sebebiyle amlarında karısı vefat etmiş emekli amca evi sessizliği oluşan kızlardır.

çareyi hemen iş bulmakta veya evlenmeye çalışmakta bulurlar.e onların yerinde kim olsa aynısını yapardı.çok üzülürüm bu kızların eve dönüşlerine...

şule çet

bir takım ensesi kalın orospu çocuklarının anal ve vajinal yoldan tecavüz ettikten sonra yüksek bir plazadan atarak ölmesine sebep oldukları 20 yaşındaki genç kız.

bakire değildi alkol kullanıyordu gibi sebeplerle de itibarsızlaştırılmaya devam ediliyor.

bir kadının seks istemesi
alkol ve uyuşturucu kullanması
açık giyinmesi
gece lüks plazalarda bulunması
veya bunların hepsini aynı anda yapması sadece insaniyetten yoksun yobaz ve aşağılık orospu çocuklarının zihniyetinde ölüme ve tecavüze sebebiyet verebilir.

20 yaşındaki bi kızın yaşadığı bu vahşet anlarını mahkeme salonunda babasının yanında bekaretinin önceden kaybedildiğine yönelik ithamlarla dile getiren sanık avukatları da paranın ne tür şerefsizliklere hükmedebileceğini gösteriyor.

#şuleiçinadalet

olan biten

bugün moderasyon uyardı 11 şubatta sözlüğün 1. yılını dolduruyormuşuz.vay amk duygulandım 1 yılda 1390 kayıtlı yazara ve binlerce entrye ulaşmışız. napsam güzel kızları 11 şubatta kurucu mu yapsam bi
günlüğüne acep ahahahahahahah.böyle bişey yapabiliyorum çünkü evet.

kanser olmak isteyenlere tavsiyeler

kanser gibi cool bi ölümle hatırlanmak isteyenlere tavsiyelerdir.

arkadaşlar ilk olarak tam olarak kanıtlanmamış olsa da teknolojik aletlerimizi gün içerisinde yanımızdan uyku halinde bile ayırmamakla başlıyoruz.ufak bi radyasyon tüm çevresel etkinliklerin yanında güzel bi faktör olacaktır.

stres kesinlikle olmalı.okulu dersleri hayatı maddi ve manevi durumu sürekli kafaya takmalıyız.planlı ve programlı hayatın getirdiği zorlukları mutlaka hayatı zindan edecek seviyedeki bi gerginlikle takip etmeli sürekli işin içinden çıkma yollarını kara kara düşünmeliyiz.

sigara ve alkolü kanımızdan hiç eksik etmemeliyiz.bi yarrak zannettiğimiz izmaritlerin kokusu yoğun tüketimden dolayı parmaklara kadar sinmeli.alkolü genç yaşlardan itibaren yoğun olarak tüketerek pankreas mide akciğer karaciğer beyin ve sinir sistemi üzerinde geri dönüşümü olmayan hasarlar açmak ileride patlak verecek bi malign tümörün hızlı gelişimi açısından çok önemli.

bol şeker ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmeyi de es geçmemeliyiz.çünkü biliyoruz kii glikoz kanser hücrelerinin temel besin kaynağı.kanserin tespiti için bile işaretlenmiş glikoz moleküllerini vücuda gönderip en çok yoğunlaştıkları yerden yola çıkıyoruz. bu nedenle bol çay kahve tüketiminde şekeri es geçmemek gerekiyor.kola fanta sprite ice tea gibi yüksek şeker içeren içecekleri öğünlerimizden eksik etmemeliyiz.bu içecekleri aynı anda sigarayla tüketerek gırtlak kanseri potansiyelini de maksimum noktaya taşımak tamamen sizin elinizde.nutelladır çikolatadır trans yağlı cipslerdir bisküvilerdir kahvaltıda bile eksik edilmemesi gereken gıdalar.

yazın güneşte kalma süremiz sürekli artmalı arkadaşlar.bronzlaşmak uğruna saatler geçirdiğimiz plajlarda cildimizi çok güzel melanom cilt kanserlerine hazırlıyoruz çünkü.cilt kanserleri de lenf yoluyla diğer organlara metastaz etmeden güç farkedildiği için olası bi cilt kanseri sonumuzu farklı yollara hızla götürebiliyor.açık yaralarımız varken,vücudumuzdaki et benlerinin sayısı fazlaysa güneşte fazla kalma yollarını da öneriyorum.

her kanser başta tek bir mutasyon görmüş hücreyle başlıyor arkadaşlar.vücut savunmamız bunu algılayıp yok ederse sorun kalmıyor.eğer hücre kontrolsüz şekilde damarlanıp çoğalmaya başlarsa kanser başlıyor.bu neden vücudumuzun bağışıklık seviyesini düşürmek çok önemli.bu nedenle uykumuzu düzensiz hale getirmeliyiz.az ve düzensiz uyumalı ve meyvelerden uzak durmalıyız.özellikle c vitamini baş düşmanımız olmalı.

elimizde olmayan kalıtsal faktörler de çok önemli.yani ailenizde ve kan bağı olan akrabalarınızda kanser hikayesi görülmüşse çok şanslısınız.çünkü sizin de kansere yakalanma ihtimaliniz diğer insanlara göre daha yüksek :))

spordan ve efordan uzak durmamız gerektiğini söylemiyorum bile.uyumadan önce yenilen ağır şekerli tatlılar aç karnına tüketilen sigaralar ve sofralarımızdan eksik olmayan asitli içecekler konusunu tekrar hatırlatmak istiyorum.

kansere yakalandığımızı 1.evrede farkedersek kemoterapi ve radyoterapiyle kurtulma şansımız maalesef yüksek arkadaşlar.bu nedenle düzenli kanser taramalarından kaçınmalıyız.kanser olduğumuzu 3. ve 4. evrede farkettikten sonra alınan kemoterapiler ise sadece vücudun daha fazla çökerek son aylarımızı yatağa daha yakın şekilde geçirmemizi sağlıyor :)) atladığım tavsiyeler varsa siz de yazabilirsiniz.

ailesine sevgilisi olduğunu açıklayan kızlar

samimi aile bağlarına sahip olan,anne ve babalarının tatsız bi endişeye düşmesine sebep olan kızlardır..

tatilde bir akşam yemeğinde oturuyorsunuz ve babanızın da olduğu bi masada üniversiteden tanıştığınız burakla aranızda filizlenen duygusal bağlar olduğu hakkında söylemlerde bulunuyorsunuz.aradan 2 hafta geçiyor ve okulunuz için şehrinizi terkettikten sonra anne ve babayı büyük bir strestir ki alıyor götürüyor.

baba içten içe düşünmeye başlıyor haklı olarak '' ben kızım daha rahat etsin diye ev tutup kirasını ödeyeceğim..elin oğlu gelip o dört duvar arasında kızımı sikecek!!! yok öyle!!''
annenin içini bi feryat figan kaplıyor..''çarşafını yastığını bile nerelerden getirdiğim kendi ellerimle serdiğim yatakta inşallah elin oğlunun terli ve nemli poposunun izleri durmuyordur gecenin bu saatinde''

sizin geleceğe umutla bakmanız için onlarca emek sarfedip hiç bişeyinizi eksik etmemeye çalışan ailenize böyle itiraflarda bulunmayın kızlar..genç babaları antidepresanların kucağına düşürmeyin..

starbucks

sadece samimiyetsiz orospu çocuklarının düzenli olarak ziyaret ettiği vasat kahveci.

eş dost görür diye saddam gibi saklanıyorum buraya girdiğim zaman.

survivor'daki türk kızları

ülkeyi her zaman olduğu gibi rezil eden vasat ağır araç topluluğu.

kondisyonları ve duruşları sebebiyle yunan kızlarının yanında mastürbasyon sonrası baldıra devrilen yorgun düşmüş yarrak gibi kalıyorlar.türk kızının maksimum efor anlayışının gri pijamaları çekip mutfakta türk kahvesi eşliğinde sigara içmek olduğunu bir kez daha kanıtladılar.

aksini iddia eden ekseriyetle türk kızıdır.

kullanmak istenilen film replikleri

breaking bad “yo bitchh!” günlük hayatta kullanamıyorum ama sıradaki dövmem bu olacak

survivordaki çomülü

nasıl katıldığı belirsiz vasat voleybol oyuncusu. ilk elemelerde gider

güzel kızların fuckbuddy tehlikesi

eğer hazırlıksız yakalanırsanız sizi ruhen büyük bir buhranın altına sokacak tehlikedir.
hoşlandığınız güzel kızın cinsel temayüllerinin duygusuz bir boşlukta oluşu sizi büyük bir hezeyana uğratabilir.beni uğrattığı gibi..

aile zoruyla 2 yılda zar zor geçtiğim hazırlık eğitimimden sonra fakültedeki ilk yılımdı fakat aklım hala ortak hazırlık kurundan sonra farklı ihtisaslara ayrıldığımız anne tarafından türk baba tarafından gürcü o muhteşem kızdaydı.aslında aklım bir sürü kızdaydı.belki güzel her kızdaydı ama o farklıydı.

o dönemler yeni tanıştığım şimdilerde ise kadim dostlarımdan biri olan hayat arkadaşım serdarla birlikte ''iç şarabı vur karpuz göte'' felsefesiyle yaşıyor, kim oturduğumuz küçük apart dairesine daha fazla kız getirecek gibi sidik yarışlarına giriyorduk.aramızdaki samimiyet tanıştığımız ilk geceden tavan yapmıştı.rastgele yerleştirildiğimiz bi apart dairesindeki ilk gecemizde ona ağzımı sürdüğüm içki şişesini ikram edip bu gece bi kız arkadaşımın geleceğini ve geceyi onunla geçireceğimi söyledikten sonra kusura bakmamasını telkin etmiştim.vereceği cevaptan önce ilk dikkat ettiğim konu ağzımı sürdüğüm içki şisesini geri çevirecek miydi yoksa benim gibi içkiye çok saygısı olan bi insanın bu nazik ikramını kabul edecek miydi ? böyle huylarım vardır. küçük şeylere çok fazla derin anlamlar yüklerim. kendisi içki şişesinden derin bi yudum aldıktan sonra ''önemli değil ben yan odada olurum.önemli biri mi ? malum havalar çok sıcak ve koltuk altımda ufak bi pişikle mücadele ediyorum.bu şekilde üstüm çıplak dolaşsam ve hanımefendiyle karşılaşsak bu durum kendisi için bi sorun teşkil eder mi ? diye sordu. bu nazik sorusunu hiç beklemediği bi şekilde cevaplandırarak kendisinin önemli bi şahsiyet olmadığını ben işimi gördükten sonra eğer kendisini sevdirirse kendisinin de takılabileceğini hatta ve hatta böyle bişey başarmak zor ama başarabilirsek birlikte bile sikebileceğimizi söyledikten sonra aramızdaki yeni tanışmanın vermiş olduğu tatlı gerginlik yerini sinsi kahkahalara bıraktı.sonradan öğrendiğime göre kendisi o geceyi yan odada ateşle ve fenalıkla geçirmiş ama bana saygısızlık olmaması için rahatsız etmemiş.

günlerim bu yeni dostluğun temelini atmakla ve hazırlıktan aklıma kazınmış o kızla ilgili stratejik planlar kurmakla geçiyordu.okul yemekhanesinde mercimek çorbası,bulgur pilavı,kuru fasulye ve süt yerine suyla üretilen hazır tatlıdan oluşan vasat öğrenci menüsü yediğim bi günün yemekhane çıkışında sigara yakmak için sabırsızlanırken o kızı tekrar görünce bunun bir işaret olduğuna kanaat getirdim ve operasyonel hazırlıkları hızlandırmaya karar verdim.böyle huylarım vardır.kadınlar konusunda küçük işaretlerin büyük başlangıçlar olduğuna inanırım.son ana kadar küçük tuzaklarla kayıp veriyormuş gibi gözükürken vurucu gücü hedefin hiç beklemediği anda uygulamayı severim.

yemekhane çıkışı ağır yemeğin vermiş olduğu şişkinlikle okula mı dönsem yoksa artık gitsem mi diye düşünürken serdarı arayıp ''merhaba serdar.orduevinde müthiş indirimler var.şişesi 4.25 liradan bira alıp kayalıklara gideceğim.sen de gelmek istersen sana da ısmarlamaktan büyük keyif duyarım.ne dersin ? kafamızı biraz kırdıktan sonra kordonda yürüyen güzel kızların kalçaları hakkında ileri geri yorumlar yapar,aslında benim de bi kız kardeşe sahip olduğum gerçeğini hiçe sayarız'' dedim.düşünmeden kabul etti.akşam üstüne doğru buluştuktan sonra daha hava bile kararmadan düz bi şekilde yürüme yeteneğimizi kaybedecek kadar sarhoş olduk.serdardan sürekli düşündüğüm bu kızla ilgili nasıl bi strateji izlemem konusunda tavsiye almaya çalıştım ama nafile.bana sadece böyle boş ve uzun hoşlanma işleriyle uğraşmamamız gerektiğini sadece anlık kız işlerinin kendisinin ilgi ve uzmanlık alanında olduğunu söyledi.kendisine ve fikirlerine saygı duydum.ancak ben bu tür hovardalıklar yaparken de hoşlandığım bu kızı ayrı bi kulvardan idare edebilirdim.böyle yeteneklerim olduğuna inanıyordum.serdarın da bu yeteneğimi keşfetmesi ve güçlerimizi birleştirmemiz çok uzun sürmedi.serdarın marjinal yapısı ve okuduğu bölümden kaynaklanan fazla kadın stoğu malzememizin hiç tükenmemesini sağlıyordu.ben ise bazen sokaktan toplayıp getirmiş gibi tiplerle evin kadın ihtiyacına katkı sağlıyordum. her şey yolundaydı.güzel muhabbet ve bol alkol çoğu zaman bi kere giren kadının bi daha çıkmamasına yetiyordu.o akşam serdar '' bu gece arkadaşlık uygulamasından tanıştığım bir kızla buluşacağım.eğer sen de gelmek istersen bi arkadaşını daha çağırmasını isteyebilirim.bakarsın bu gece başımızı sıcak bi deliğe sokarız''gibi eril ve çirkin bir espri yaptı.güldüm.o gece kızlarla buluştuk.yıllar sonra o gece derin ve ruhani bir arkadaşlık kurduğum kızla ilgili çok kötü bi haber alacağımı nerden bilebilirdim.bu yüzden bu ilişki hakkında detay veremeyeceğim.günler hızla ilerlerken bu kızlarla birlikte kalıyor sadece boğma rakı ve çerkes tavuğu tüketerek hayatta kalıyorduk.serdarın elleri marifetliydi. sorumluluklarımızı yerine getiremediğimizden ötürü her gittiğim dersten devamsızlık haberlerini peşpeşe alıyordum.bu şekilde süre gelen gecelerden birinde sürekli aklımda zuhur eden o kıza karşı ilk hamlemi yaparak instagramdan arkadaşlık isteği yolladıktan sonra kendisini engelledim.ismimi cismimi biliyordu. o bildirimi görecekti ve tıklayacaktı.profile ulaşamaması onu bi gariplik olduğu gerçeğine itecek ve başka bi instagram profilinden bu kullanıcı adını aratacaktı.akıl gizli bi odadır.onun bu arkadaşlık isteğindeki kullanıcıyı bir başka hesaptan aratmasında harcayacağı 5 saniyelik emek bile beyin tarlasına ismimin ilk tohumlarını atacaktı.tohumların yeşermesi sonrasında bana kalacaktı.oyuna basit gibi gözüken ama akıl dolu bu hamleyle başladıktan sonra yemekhanedeki tesadüfi karşılaşmamızın ikincisini (bu sefer tesadüf olmayan ama bunu asla bilemeyeceği bi şekilde) gerçekleştirmek üzere fakültesinin yolunu tuttum.biraz şans biraz da araştırma sonucu kendisiye labirentvari bi derslik koridorunda oldukça yakın bi mesafede göz göze gelme fırsatını yakaladım ve 1 numaralı miyop bakışımı attım.pilotaj muayenelerinde bile kusursuz çıkan gözlerimi miyop şekilde kısarak baktım ki onu gördüğümden emin olamadığım ve şaşkınlığımı gizleyemediğim gerçeğini onca insan arasından ona hissettirebiliyim.o gün ona o bakışım eminim ki onu tekrardan görmek istediğimi hissettirdi.böyle huylarım vardır.basit bir mesajla tanışabilmenin reddedilme riskini sıfıra indirmek için çeşitli akıl oyunlarına başvururum.o gün ikinci iş olarak kendisinin instagram engelini kaldırdım.hazırlık dönemlerinden hem ekleyen kişinin hem engelleyen kişinin hem alakam bile olmamasına rağmen o koridorda bugün gördüğü kişinin ben olduğumu biliyordu.bundan sonra ortalığı biraz sessizlik alacaktı.aklını bi tık daha karıştırmak için serdardan kimliğimi kızın evine en yakın markete götürüp bunu az önce markette yerde bulduğunu söylemesini ve kasanın önünde bi yerde sergilenilmesinin mantıklı olacağını söylemesini istedim.1 hafta gibi bi sürede elbet o markete girecek ve bi alışveriş esnasında kasada bi kez daha fotoğrafımı ve ismimi görecekti.yaşadığı yer şimdi biraz daha işlek olsa da o dönem fazla kalabalık değildi ve birden fazla market seçeneği yoktu.en azından öyle umuyordum.böyle huylarım vardır.işimi şansa bırakmam.1 hafta sonra gidip kimliğimi o marketten aldım.bu planın da işe yaradığını daha sonra öğrenecektim.

serdarla bol alkol ve az besin ritüelleri bi dönem sonra bağırsaklarıma zarar verdi ve düzenli aralıklarla kan sıçmaya başladım.izmirden gelen arkadaşlarımız bu ortamın düzelmesine izin vermiyor ve düzenli hayata bi türlü yönelemiyorduk.(bu bağırsak sorunları ileride kolonoskopi olmama yol açacak ve kadim dostum serdarın bir tüp bağırsak ilacını makat yoluyla içime boşaltmasının önünü açacaktı.) bugünlerde planlarımın kızın ilgisini çekmediğini düşünerekten gayriihtiyari şekilde kızdan bi işaret gelmeyeceğini düşünmeye başladım. bi akşam serdara '' serdar onca işaret vermeye çalıştım. kendimi aklına soktuğumdan eminim. o kadar tesadüfi şeyler aklında nasıl bi nohut tanesi kadar bile yer etmiş olamaz?senin aklın alıyor mu ?'' dedim.serdar böylesine ciddi bi soruyu bile ''onun sana vermeye niyeti yok bence. bira alıp bizim kızları arayalım.ben benim kızın muamelesini beğeniyorum ama uyuyup uyanınca sabahları kokma yapıyor.sen de aynı sorundan şikayetçi misin ?'' diye geçiştirdi.ona ''ev geceleri çok sıcak oluyor.kız kokma yapıyorsa uykusunda terliyordur.uyumadan önce bi duş çözüm olacaktır ben henüz benim kızda bi kokuya şahit olmadım'' tavsiyesinde bulundum ve biraları tokuşturduk.gece takılmak için kızları çağırdık ama bu gece kalamayacaklarını söylediler.serdarın gözlerinden içten içe kızların başka tokmaklar bulmuş olabileceklerinden şüphe ettiğini anladım.böyle huylarım vardır.gece serdarın morali bozuldu ve bira almak için uzak bi tekelin yolunu tuttu.heyecanla sigara yakmış bi şekilde pencerede onu beklerken gece eğlencesinden çıkıp yurdun yolunu tutmuş iyi giyimli kızları inceliyordum ve topuklu ayakkabının gerçekten kalçaları daha dik mi gösterdiğini düşünüyordum.gözlerimin babet çoraplarıma takıldığı sırada hikayenin en güzel bildirimi geldi.instagramdan gelen arkadaşlık isteği ondandı.hemen serdarı arayıp biraların sayısını arttırmasını çünkü bu gece kutlamaların uzun olacağını söyledim.böyle huylarım vardır.daha fazla içmek için her zaman bi bahane bulurum.serdar eve geldikten sonra instagram isteğine bi de kendi gözüyle baktı ve şaşkınlığını şu cümlelerle dile getirdi..''gerçekten sapık ve takıntılı bi orospu çocuğusun.bütün düşündüklerin gerçekten olmuş.sana saygı duyduğumu belirtmeliyim'' biralarımızı arka fonda çalan 'para hala bende' eşliğinde tokuşturduk.ben her şeyin güzel ilerlediğini düşünürken serdardan bi uyarıyla karşılaştım:''instagram profilin sapık bir ruh hastası olduğun izlenimini veriyor.450 ye yakın fotoğrafın var ve paylaştığın gönderiler arasında plastik bi cep amcığı fotoğrafı var.bu fotoğraflar dururken bu arkadaşlık isteğini kabul etmen aleyhine olabilir.'' serdara hak verip o gece geniş bi instagram temizliğine girişerek yaklaşık 300 tane fotoğraf sildim ve ben de ruhumun derinliklerinde yatan potansiyel bi sapık olabileceği şüphesine vardım.arkadaşlık isteğini kabul ettiğim an savaşı kazandığım andı.daha fazla uğraştırmamıştı ve attığı bu istek onu tamamen ele vermişti.yaptığım her şey işlemişti.uzun günler süren ve bu sırada 7/24 alkollü olduğumdan dolayı derin ilerleyen sanal muhabbetlerden sonra iş artık buluşmaya geldi.serdara her zaman ki gibi orospu çocuğuymuş gibi mi giyineyim yoksa bugüne özel düzgün şeyler mi giymeliyim gibisinden bi soru sordum.kendisi sadece ''arkadaşı var mıymış?'' şeklinde soruyla karışık bi cevap verdi.güldük.

kızla ilgili değişik ve ilginç şeyler düşünmeye başlamışken bunun arkası gecikmeden geldi.kendisinden ilk buluşmanın onun evinde olabileceğine yönelik bi teklif aldım.kan beynime sıçradı.eğer seks isteseydim ben de evime davet edebilirdim.halbuki masum bir buluşma için sote ve tenha bir bar düşünmüştüm.sonrasında herkesin benim kadar tek düşündüğünün seks olamayabileceğini belki de masum bir niyetle evine davet etmiş olabileceğini düşünerek bu teklifi kırmayarak kabul ettim.

serdara ''bu gece benim için çok önemli bi gece.detaylar hakkında seni arayacağım.büyük ihtimal eve dönerim.dönmeyecek olursam muhakkak haberin olur.bensiz içmeni kıskanıyorum.sahte dostlarımızı eve doluşturma sakın'' uyarısı yapıp evden ayrıldım ve markete uğrayıp kızı aradım. ''merhaba.attığın konuma dayanarak size geliyordum da kimliğimi gördüğün halde haber vermediğin markete uğradım.bunun detaylarını sonra konuşacağız ama şu an bira dolabının önündeyim.bişeyler ister misin?'' diye sordum.kendisi alkol almayacağını belirttikten sonra 6-7 tane kırmızı tuborg alarak evinin yolunu tuttum.(biraz abartmış olabilirim).eve girer girmez kendi odasına geçtik.söylediğine göre ev arkadaşlarıyla arası pek de iyi sayılmazmış.odaya girdikten sonra gözüm ilk olarak ikeadan alındığı belli olan gardroba takıldı.laf lafı açsın diye ''montajı kendin mi yaptın yoksa ek bi ücret ödeyerek ustalara mı yaptırdın? daha masraflı olduğunu duymuştum'' dedim.böyle işlere ilgim olduğunu belirterek ''bundan sonra montaj ve döşeme işlerin olduğunda bana haber verebilirsin sağa sola fazla para kaptırma'' diye belirttim.hoşuna gitmişti.kimdi bu yabancı ? daha düne kadar bilmediği bi adam şimdi dolaplarının monteleme işlerini yapabileceğini söylüyordu.hayat böyledir.karşınıza ne çıkacağı hiç belli olmaz.

o gece muhabbet çok uzun sürdü ve ona bütün bu işlerin hiç birinin tesadüf olmadığını ve hepsinin benim planım olduğunu itiraf ettim.bu itiraf ya obsesif kişilik bozukluğum olduğunu düşündürecek ya da kızın çok hoşuna gidecekti.ikincisi oldu.öpüşmeye başladık.

masum öpüşmeler yerini kız tarafından gösterilen hırçın tavırlarla birleşmeye başlayınca üzülerek duruma müdahale etmek zorunda kaldım. '' şey bak buraya bunun için gelmedim. bi banyoya gitsem iyi olacak. kabaran erkekliğimden süzülen meni toplulukları buz mavisi pantolonumda görmek istemeyeceğin lekelere sebep oluyor.bu beni biraz utandırdı.banyoda üstüme su dökerek bunların bi su lekesi olduğu izlenimi vereceğim.'' tabiki böyle diyemedim.ama banyoya giderek düşündüklerimi uyguladım.geri döndüğümde biraz bira içmek istediğimi söylerek pencerenin kenarında bi sigara yaktım.kendisi rahat etmem için üzerime bi tişört verdi.bu tişörtü hazırlık yıllarında üstünde de görmüştüm.o an mutlu oldum.bu bi zaferdi.elde edip başardım ve o ince bedenini defalarca sarmış olan tişört şimdi benim üstümdeydi.böyle huylarım vardır.küçük olayları büyük zaferlere yorarım.

şimdi sırada ne olacağını düşünüyordum.kızın bu vahşi tavırlarına bakacak olursak bu gece uzun geçeceğe benziyordu ama içimde ilk buluşmayı seksle mahvedip bu ilişkiyi kötü yola sokma isteği yoktu.yine de tekrar bu sefer ışıkları kapatıp öpüşmeye başladık.yine olayı frenlemek için bi an durup bira içmeye başladım.onun neden içmediğini sordum. ''inancım gereği perşembeyi cumaya atan geceler içmiyorum'' dedi. pek inandırıcı gelmese de başımı sallayarak onayladım.birazdan cesaret ederek '' buraya masum duygularla geldim.öyle oldu bittiye getirilmiş bi seks istemiyorum.buraya gelirken 100 tlye yakın para harcadım.eğer sadece seks isteseydim bu parayı bi genelev çalışanına da verebilirdim. haksız mıyım ? '' diyerek sert bi çıkışta bulundum.sonrasında dediğim cümledeki mantığı ben de anlayamadım ama arkasında durmak zorundaydım.
bana ''seks istediğimi nerden çıkardın.sadece hareketlerin beni çok etkiledi.seni arzuluyorum ama bu bi seks istediğim anlamına gelmiyor.ayrıca şu an menstrüasyon dönemimdeyim.sen de hak verirsin ki bi cinsel ilişki imkansız.sadece dudaklarımızın birleşmesini istiyorum.nefesindeki leş alkol kokusu bile beni rahatsız etmiyor.şimdi korkularını bi yana bırak ve kavra bedenimi.susuz kalmışlığın vahşiliğinde hareketlerle öp beni'' dedi.bu etkili sözler kulağımda fısıldanarak söylenince beni fazlasıyla azgınlaştırdı.

o gece bu şekilde şehvetli sözcüklerle ve öpüşmelerle sona erdi.sonunu hatırlayamadığım bi şekilde sarılarak uyuduk.sabah kalktığımda başucumda kitap okuyordu.o halde saatlerce izlenmiş olabilmenin verdiği utançla hemen doğruldum ve ne okuduğunu sordum.ardından geceden kalan sıcak biralardan bi tanesi açtım.böyle huylarım vardır.sabahları alkol almayı severim.okuduğu kitap konusu itibariyle ilgimi çekmedi.ona dönerek '' bu aralar ilgimi define ve gömü hikayeleri çekiyor.bazı kitaplardan definelerin tuzaklı olduğunu,bulan insanların elbet başına bi musibet geldiğini öğrendim.hatta kafamda metal bir define dedektörü almak gibi bi plan bile var.istersen sana da veririm bu kitapları'' dedim.teşekkür etti ama pek oralı olmadı.

bi kaç saat yatakta kaldık.saatler öğlene yaklaştıkça yüzünde anlamsız bi telaş ve gerginlik olduğunu hissetmeye başladım.nedenini sorduğumda o da bana ne zaman gideceğimi sordu.'' bu sorun çok kabaca.beni kendin davet ettin ve kalmamı kendin istedin neden şimdi kullanılmış bir peçeteymişim gibi ne zaman gideceğimi soruyorsun?'' dedim. yanlış anladığımı bi misafirinin geleceğini ve bazı eşyalarını alması gerektiğini söyledi.benim için bi sorun yoktu ama neydi bu eşyalar ? odada gözüme takılan gardrop çalışma masası öğrenci evine göre fazla iddialı olan bi avizeden başka bişey yoktu.gelecek kişinin bi kaç kıyafet ve köşede duran basketbol topunu alacağını söyledi.yavaş yavaş bazı şeyleri idrak etmeye başlamıştım. doğrulup ciddi bi tavırla '' şimdi bana açık konuş.eşyalarını almaya gelecek olan kişi senin için önemli biriymiş gibi hissediyorum.beni korkutuyorsun.umarım bu şüphelerimi yersiz bırakacak cevaplar verebilirsin'' dedim. bana açık konuşacağını söyledi ve kafamdan aşşağıya kaynar sular döken şu cümleleri söyledi. '' benim için gerçekten önemsiz biri.ve hatta önemsiz biri olduğu için şu an eşyalarını alması gerektiğini ona ben söyledim.eski sevgilim falan değil.aşık olduğum biri hiç değil.lütfen daha fazla ayrıntıya girme.bu yeni başlayan mutluluğumuz baltalanmasın.''dedi. bu cümleler yeterince açık değildi.kafamda onlarca soru oluşmuştu ama sormaya korkuyordum.''yeterince açık konuşmadın.lütfen kafamdaki soruları yanıtla bana sana sormak zorunda bırakma ne olursun'' dedim. sonrasında her şey açığa kavuştu '' bak fasılcı.okulun basketbol takımından bi çocukla flört ediyordum.gel zaman git zaman bu flört sebebini anlayamadığım bi şekilde sadece cinsel ilişki içeren buluşmalara döndü.en başlarda mutluydum ama uzun süredir istemiyordum.nasıl böyle bi hale geldi anlayamadım.sevgiliyiz zannettim ama değildi.bi kahve bile içmiyorduk'' dedi. devam etmeye niyetliydi ama kendisini durdurdum.bira poşetimi toplayıp çöplerimi de bu poşete doldurduktan sonra gitmek üzere ayağa kalkıp tişörtünü çıkarıp kendi kıyafetlerimi giydim. ne olur yapma diyen bakışlar atıyordu ama nafileydi. biraz olsun kadınlık gururunu kırıp bi daha beni arama cesaretini kendisinde görmemesi için '' keşke ben de dün gece çakıp geçseydim sana.sen bundan anlıyormuşsun.regl megl hak getire!sererdim altına havluyu basardım tersten küsküyü!püh yazıklar olsun sana''diyip evden çıktım.ağladığını duymuştum.

bi kaç adım sonra benim de gözyaşlarım dayanılmaz bi şekilde ağırlaşarak yüzümde süzülmeye başladı.o kadar ince düşünerek tavladığım kızın az kalsın evde fuckbuddysiyle karşılaşacaktım.aman allahım ne korkunç bi ihtimaldi bu.kendisini her yerden engelleyerek iletişimimizi imkansız hale getirdim.bi açıklama yapmasına bile fırsat bırakmadım.zaten kadınlığına karşı sarfettiğim o ağır sözlerden sonra aramasını da beklemiyordum.barbaros cd tekelden ucuz bi şarap alıp açtırmayı unuttum.serdarı arayıp psikolojimin alt üst olduğunu belirtip evde tirbüşon var mı diye sordum.kendisi sesimden bazı şeylerin ters gittiğini anladı ama telefonda sormadı.

eve kadar sigara içip elimdeki poşetsiz şaraptan utanmadan yürüdüm.poşetteki biraları evde unuttuğumu hatırlayıp tekelcimden bi kaç bira daha aldım. yaşım genç de olsa yaşlı da olsa kadınları asla öğrenemeyeceğimi düşündüm.bütün bu klip tadındaki yayan yolculuğumda bile olgun kadınların iri kalçalarına bakıp iç geçirmeyi ihmal etmedim.

evde serdar ve uğur vardı.ikisine de her şeyi anlattım.derin bi sessizlik olduktan sonra aldığım şarabı doldurduk.saat öğlen 3 e geliyordu.

pet shoplarda bundan sonra kedi köpek satılmayacak

vasat açıklama. sokaktaki leş kedi köpekleri mi sahiplendirmek istiyorlar anlamak güç

berkay şahin

üstün mizah ve kinaye yeteneği büyüleyen sanatçı (bkz:dava çok mu büyük berkay bey?)

hizmet sektörünün azgın kızları

libidosu gerçekten dikkat çeken harika ve tehlikeli kızlar.

tarih 2013 eylülünü gösterdiğinde sürekli soğuk olan bi pansiyonda ilk günlerimi geçiriyordum.sabahları sandviç ve çayla basit bi kahvaltı yaptıktan sonra kendimi en az 15 saat süren alkol nöbetlerine sokuyordum.kimseyle tanışmak içimden gelmiyordu ve sıkıcı bulduğum için okula gitmeyi bırakmıştım.

bugünlerde beynimi tek meşgul eden şey koca yaz boyunca parayla bile bulamayacağım güzellikteki o yazlıkçı kızla olan kaçamak cinsel ilişki anılarımızdı.konumlar değişeceği için yeni ayrılmıştık ve kendisine ve cesaretli karakterine daha şimdiden büyük özlem duyuyordum.alkol almaya çok düşkün ailesi tatil beldesinde sabahları dışarıda etmeyi tercih ettikçe bizde kendilerinin yazlığına kaçıyorduk ve gençliğin de verdiği heyecanla tavşan gibi seks yapıyorduk.duş almak için sıcak suyu değil denizi tercih ediyorduk.kalabalık bi arkadaş grubu içerisindeydik ve verdiğim güven sayesinde bu harika kızı ben haketmiştim.böyle huylarım vardır.insanlara ihtiyaçları doğrultusunda vaatler vererek onları kullanmayı ve sonra yarı yolda bırakmayı severim.

o gün pansiyonda sıkıntıdan sabah 11de içmeye başladıktan üç dört saat sonra temel ihtiyaçlarım olan kare sehpa,üçlü priz,korniş dübeli,ortopedik yastık,tasarruf ampul,duvar saati ve oyuncak ayıyı almaya karar verdim.bana ait olmayan alanlarda bile olsam özelleştirmeyi severim.

bilen bilir eski carrefoursanın altında cinemaximum ve tekzen vardı.onunla da tekzende karşılaştım.matkap ve elektronik ev aletlerinin olduğu geniş koridorda bir sağa bir sola salınıyor,güzelliği tasarruf ampullerinin fiyat karşılaştırmasını yapan beynimin matematiksel muhakeme yeteneğine engel oluyordu.ilk başta müşteri sansam da sonradan çalışan olduğunu anlamam uzun sürmedi.tanışmanın etkili bir yolunu düşünmeye başladım ve aklıma geldi.

alkolden ağzımın kokabileceğini öngörerek konuşma mesafesine göre biraz daha uzak bi noktadan ''pardon korniş dübellerini bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?'' diye bir soru yöneltip hafifçe gülümsedim.böyle huylarım vardır.kadınlarla tanışabilmek için çok hızlı ve pratik yöntemler bulabilirim.

kendisi bana plastik korniş dübellerinin tükendiğini ama istersem yeni çıkan metal dübellerden bulabileceğini ancak bunun bana fazla masraf çıkarabileceğini söyledi.

bu arada bilmeyenler için aradığım dübelin bir benzeri
 resim


kendisine paranın önemli olmadığını şu an için tek istediğimin istediğim perdeleri odama takmak olduğunu ilettim ve birlikte hırdavat reyonuna yürümeye başladık.yol esnasında muhabbet açmak için kendisine tasarruf ampullerindeki indirimin ne kadar süreceği, küçük gözüken 700 wattlık matkapların nerelerde iş görüp göremeyeceği gibi sorular soruyordum ve muhabbetimiz bi tekzen alışverişine göre fazlaca ilerlemişti.

istediğim dübeli aldıktan sonra priz,ampul gibi ihtiyaçlarımı da alarak yaka kartından adının elif olduğunu öğrendiğim o kıza esprili bir dille eğer dübellerden memnun kalmazsam kaç gün içerisinde değiştirebileceğimle ilgili bi soru sordum.kendisi bana her türlü sorunda gelebileceğimi ve bana özellikle kendisinin yardımcı olacağını söyleyince bir hücum hamlesi yaparak ''ooo bana hep siz yardımcı olacaksanız ben bütün pansiyonun kornişlerini perdelerini takarım valla'' diyerek gülümsedim.( bu arada pansiyonu özellikle belirttim ki yalnızlığın dibinde olduğumu hissetsin ve bu da bi kapı olsun.böyle huylarım vardır.bir cümleye içerisinde birden fazla anlam taşıtmayı severim.)

o gün ordan ayrıldıktan sonra metal dübelleri duvara monteleyecek bi matkabım olmadığını farkederek çöpe attım.zaten en başında da kendimi kandırmıştım.o dübelleri kullanamayacağımı biliyordum ama elifle tanışmaya değerdi.pansiyon yönetimine uğrayarak plastik dübel ihtiyacım olduğunu söyledim ve bu sorunu da öyle hallettim.

akşam üstünden sonra dozajını arttırdığım alkolün de etkisiyle keyiflendim ve cesaretim arttı.o gece yan odamda kalan tekirdağlı isminin emre olduğunu öğrendiğim çocuğu odama davet ettim ve içki ikram ettim.gece boyu muhabbet ettikten sonra ona bugün tekzende ev ve yapı malzeme alışverişi yaptığım sırada bi çalışan kızdan hoşlandığımı söyledim.kendisi bana bu tür kızların kolay av olduğunu ve tanışmaktan çekinmemem gerektiğini söyledi.neden bu kadar emin olduğunu sorduğumda daha önce bu tür kızlarla çok takıldığını hatta biriyle elli liralık mutfak alışverişi karşılığında cinsel ilişkiye girdiğini anlattı.ona bu mutfak alışverişinin içeriğini sorduğumda hatırlamadığını söyledi.bu tür yakıştırmaları elif üzerinde düşününce biraz sinirlendim ama tanışıklığımız yeni olduğu için belli etmedim.böyle huylarım vardır.nabza göre şerbet vermeyi çok severim.

ertesi gün çanakkale tekzeni arayıp müdürle görüşmek istediğimi söyledim.müdüre bağlandıktan sonra çalışanları elif hanımdan şikayetçi olduğumu ve kesin bir dille onay verdiği metal korniş dübellerinin duvara montelenemediğini söyledim.müdür bey samimi bi tavırla beni mağazaya davet etti ve gerekli değişim prosedürlerinin de uygulanacağını söyledi.tekirdağlıya benimle gelip gelmek istemeyeceğini sormak için kapısına tıkladım.içeriye girdiğimde gündüz gözüyle rakı içip leblebi yediğini farkettim.gözüme girmişti.alkolü yalnız başına tüketmekten hoşlanan insanları severim.kendisine ''şu dübel muhabbeti fazla uzadı gidelim de halledelim elif işini'' dedikten sonra ''plastik dübeller hoşuma gitmedi ama belki elifin dübeli hoşuma gider'' diye ekleyerek eril diile cinsel bi espri yaptım.

tekzende basit bir sebepten şikayet dilekçesi oluşturduğum esnada müdür beyle yanımıza elif hanım geldi.emre elifle birebir muhabbete girebilmem için müdür beye ''mağazanın aylık kazancı size prim olarak yansıyor mu ?'' gibi alakasız sorular sormaya başlayınca elifle bu konuşmanın 1 metre kadar uzağında kaldık.kendisine bu şikayet olayının bir bahane olduğunu telefonda soyadını öğrenebilmek ümidiyle müdürü aradığımı ancak başarısız olunca olayın buraya kadar sürüklendiğini söyleyince elifin içten içe hoşuna gittiğini hissettim.karşısında müşteri ve hemen yanında müdürü olunca olumlu ya da olumsuz bi cevap alamadım kendisinden.ama pes etmedim tabiki.böyle huylarım vardır.kadınları uğruna emek verdiğimi hissettirerek elde etmekten hoşlanırım.

şikayet dilekçesinden vazgeçtiğimi müdür beye ilettikten sonra emreyi yanıma alarak mağazanın iç kısımlarına geçtim bi umut elifi yalnız başına tekrar görebilmek için bekliyordum.elifi 'uzaklara dalış' bakış şeklimle mağazanın anons bölümünde farkettim ve yanına gittim.afallaması için cep telefonu kullanıp kullanmadığını sordum.şaşkın bi surat ifadesiyle ''e heralde yani'' demek ister gibi baktı.anons mikrofonuna doğru hamle yaparak eğer numarasını vermezse tüm mağaza müşterilerine elektronik ev aletlerinde yüzde 50 indirimin başladığı anonsunu geçebileceğimi ve buraların karışabileceğini söyledim.kendisi biraz korkuyla biraz da gülerek numarasını verdi ama gözünün önündeyken numarasını hiç bi yere kaydetmedim.aklıma yazdığımı söyleyip dükkandan çıktım.böyle huylarım vardır.kadınların etkilenebileceği küçük şeyleri pratik düşünürüm.

elifle sürekli mesajlaşmaya başladık.aynı zamanda tekirdağlı yeni arkadaşım emreyle alkol sınırlarını zorluyorduk.o yıllarda orduevlerinden ucuz içki tedarik ettiğim için şimdilerdeki gibi fahiş fiyatlarla yüzleşmiyorduk.emreyle aramızdaki samimiyetin geliştiğine bi içki masasında ikimizin de birbirimizin hoşlandığı kızlarla birlikte grup seks yapma ihtimalini hoş karşıladığı itirafını yaptığımızda emin oldum.

elifle izin günlerinde buluşmaya başladık.akşamları da iş çıkışında onu tekzenden alıyor 2 öğrenci arkadaşıyla yaşadığı evine bırakıyordum.arkadaşlarının olmadığı günlerde evine viski votka ve çilekle gidiyordum.cep viskisini sotelediğim ev köşelerinde kendim içiyor,votkayı ikimize ikram ediyordum.böyle huylarım vardır.en cömert gözüktüğüm anlar aslında en cimri olduğum anlardır.insanları kandırmayı severim.

bir gece alkol dozajının arttığı saatlerde evinde bozulan televizyon kumandasını tamir ettiğim esnada kendisinin bana aşk dolu bakışlarla baktığını hissettim.kumandanın pil soketi kısmını siyah elektrik bandıyla sabitleyip televizyona ve kumandaya gayet fakir bi imaj verdikten sonra elife dönüp romantizmi arttırmak amacıyla ''bişey yokmuş kumandada bi daha yapmaz aynı sorunu sadece yere düşürmemeye dikkat et bi de üstündeki rakam ve yazılar silinmesin naylon bişeyle üstünü sar bunun'' dedim. tam o an dudaklarımız birbirine yapıştı.alkollüyken cinsel olarak uyarılmam çok zor olur.içimden'' vay gidi fasılcı daha geçen tekzende dübel sorduğun kızla şimdi ne haldesin'' diye geçirdim.hayat böyledir.çok küçük saniye farkları çok büyük olayların seyrini değiştirebilir.

elifle öpüşüyorduk ama penisim yarı ereksiyon halinde olduğu için cezasahasına ara pas atmak için çekiniyordum. bu tamamen sollamaya çıkarken önünüzdeki arabanın şerefsizlik yapmak uğruna hız arttırabilme ihtimali gibi bişey.en sonunda her şeyi akışına bıraktım.biraz sonra öpüşmeyi durdurduk ve birer kadeh daha içki koyduk.

fazla ileri gittiğimizi düşünmesini engellemek için '' mezhebin nedir ? allaha inanıyor musun ?'' gibi sorular sordum.kendisi aslen tunceliliymiş ama sivasa göç etmişler.'' alevilik var mı ?'' diye ekleyince anlamsızca bakışlar attı.böyle huylarım vardır.kafa karıştırmayı severim. bunlar akabinde tekrar öpüşmek istermişçesine bi hamle yaparak yüzümü avuçlarının arasına aldı '' sıyrıl zincirlerinden ve rahatla nefsine yenil ve gir içime'' dedi.ben şok oldum ve ellerini tutup ittirdim.

oyunu kendim yönetmeyi severdim.ilk defa bi kadından böyle iddialı bir cümle duymuştum.ona bu ilişkiyi ne kadar masum gördüğümden bahsedip '' senin için hayatımda ilk kez metal dübel gibi bişey için para harcadım. bu ilişkiyi çok masum görmüştüm neden eskortmuşsun gibi cümleler kuruyorsun'' dedim.kan beynime sıçramıştı az önce tamir ettiğim kumandayı yere fırlatıp alçak koltuktan sallanarak kalktım ve çileklerin bir kısmını mutfakta sakladığım yere gittim.ne yapacağımı uzun süre düşündükten sonra elif yanıma geldi.çilekleri sakladığımı anlamasın diye hızlı bi hamleyle çöpe ittirdim.böyle huylarım vardır.felaket senaryosunda bile küçük detayları atlamam.

elif ben mutfak penceresinden dışarıyı izlerken bekaretini sunmak için yıllardır bugünü bekliyormuş gibi hissettiğini söyledi.çok mahcup oldum.yaptığım onca emektar hareketin onu bu denli etkileyeceğini tahmin etmemiştim.içeriye geçtikten sonra kanepede uzanırken ona düşünceli şekilde uzaklara bakıyormuş izlenimi vermeye çalışırken alkolün etkisiyle sızmışım.

sabah kalktıktan sonra olayları en başta tam olarak hatırlamıyormuş gibi yapmaya çalıştım.sonrasında ise ''elif ben olayların bu boyutta olacağını hiç düşünmemiştim.senin bakire olman ve bana bunu sunman yüreğime bi balyoz gibi çarptı.seni iki günlük heveslerime alet edemem.sana tek tavsiyem bekaretini kocana sakla.ayrıca anal seks zamanla bağırsak kaslarını yavaşlatır ve hastalık kapmana sebep olabilir.sakın nefsine yenilme ve cinsel hayatını mastürbasyonla geçirmeye gayret et benden bu kadar her şey çok güzeldi'' diyip evden çıktım. votkada baya kaldığını hatırlayıp eve geri döndüm. kapıda ''yanlış anlamazsan votkadan bi bardak daha alabilir miyim eve kadar ayık kafa yol çekilmez'' şimdi dedim.'' daha kahvaltı bile etmedin mideni deliceksin'' diyince hala beni düşündüğünü farkedip gözyaşlarımı tutamadım. gözlerimi kaçırıp votka şişesinden gelecek bi bardağı beklerken duvardaki saatin odamdaki saatle aynı olduğunu ilk defa farkettim. '' sen de mi indirimdeyken aldın bende de var bu saatin aynısı'' dedim.git artık dedi. fazla uzatmadım.böyle huylarım vardır.neyi nerde keseceğimi bilirim.

soğuk ve yalnız pansiyon odasına yaz anısı şevvalden sonra bi de elif eklendi.o duvar saati o günden sonra benim için fazlasıyla anlam kazandı.hayat böyledir.sıkıldığınız her şey tek bi saniye içerisinde farklı anlamlar kazanabilir.

kyk borçlarının silinmesi kanun teklifi

hazır yiyicii pezevenklerin dört gözle beklediği vasat teklif.

sike sike ödencek o borçlar

pamukkale turizmin iflas etmesi

fazla abartılan vasat otobüs firmasının konkordato talebinin reddedilmesiyle oluşan iflas.

iyi oldu gayet dondurma sandviç ve türk kahvesi vermeyi kesmişlerdi zaten muavinleri de büyük amcı oluyorlardı.hangi seyahatimde e bi muavinle tanışsam mola yerlerinde “üniversitede çok kız sikiyosundur sen üniversitede kızlar direkt veriyor mu?” gibi çirkin cümleler duyardım..

satın alındığına pişman olunan ürünler

ilan veren twitter sayfalarından aldığım kullanılmış iç çamaşırları..hepsi sıfır tangaları deforme edip yolluyor kullanıldığına hiç inanmıyorum.

ayşen gruda

gördüğü pankreas kanseri sebebiyle 74 yaşında vefat etmiş yeşilçam domates güzelimiz

pankreas kanseri en erken 3. evrede belirti verdiği gibi istisnasız götürüyor uyandırıyım..şekere dikkat

ılyas terzi atatürk cıty türkiye

  • /
  • 18

mesajlar

hiç mesajınız bulunmamaktadır.

kanser olmak isteyenlere tavsiyeler

ailesine sevgilisi olduğunu açıklayan kızlar

fasılcı sen çok yaşa

ailesine sevgilisi olduğunu açıklayan kızlar

çok çekindiğim fakat açıkladığımda da hiçbir sorun olmadığını gördüğüm durumdur. gayet normal karşılandı, onlardan beklerken ben geri kafalılık etmişim...

çomü sözlükte olma sebebi

kimse sizin kim olduğunuzu bilmiyor belki de şu an bunu yakın arkadaşım bile okuyor olabilir işte bu durum çok heycanlı :d

kanser olmak isteyenlere tavsiyeler

bu bi yerden tanıdık ama neyse

canı sıkılınca yazar banlayan mod

sözlük kesinlikle ilk açıldığı zamanki sözlük değil. bu kafayla gidilirse asla bir uludağ, bir instela, bir ekşi olamayacaksınız. şurada adam akıllı entry giren yazar sayısı iki elin toplamını geçmez, kendiniz yapıp kendiniz kaybediyorsunuz

edit: benim de banlanmam yakın sanırım skdjdnfk

güzel kızların fuckbuddy tehlikesi

fasılcı'nın manas destanı gibi seks hikayesini okumayan yazarlar için özet; kız önceki ilişkisinde sabahları komodin üstüne dik 10 lira bırakıp çıkmıştır, bunu sayın yazar arkadaşımıza şerbetleyerek sunmuştur. bu destanı yazdıran kızın fuckbuddy edinebilmesi, hayallerdeki saf, temiz, masum kızla alakasız olmasıdır. hep sen mi cool oynayacaksın fossılcı, kız takılmış takılacağıyla, hehehe

dişçi koltuğu

insan öldürmüyoruz bu koltukda sakin olalım

seksüel müeyyidenin travmaya neden olan davranışları

umumiyetle genç evli çiftlerin haşin cimâlarında; içinde bulundukları ya da kuvvetle muhtemel bulunacakları, muhteviyatı itibarıyla arşa kadar varan zevk-ü sefaları esnasında; er kişinin zevce-i kıymetlisinin, kendisine ta atalarından bahşedilmiş olan kudretli tokmağıyla davulunu parlatmasıdır.

Toplam entry sayısı: 428

içilen bira markasından kadın analizi

yıllar boyu süregelen deneyimler sonucu derlediğim detayları bilimsel temellere dayanan yanılma payı olmayan analizler topluluğudur.

öncelikle ilk olarak erkek arkadaşlara seslenmek istiyorum internetten tanıştığınız kız hakkında ilk buluşmada geniş çeşitliliğe sahip bi menüden seçtiği biraya göre çok rahat fikir sahibi olabilirsiniz.eğer tinder gibi amacı şaşmayan uygulamalardan tanıştıysanız zaten bomonti filtresizi seçecektir bundan sonrasını okumanıza gerek yok.

bildiğiniz üzere ülkemizde pek fazla alkol kültürü olmadığı için alkol ve eğlence ortamları kızlarımız için pek kolayca alışabilecekleri şeyler olamayabiliyor.işte tam da bu yüzden bi eğlence ortamında seçecekleri bira sizin için kilit rolünde.gece kulüplerinde uzun süre barmenlik yapmış bir yazar arkadaşınız olarak tecrübelerimi genç arkadaşlara aktarmak isterim.

heineken: amacınız eğer gece sonunda yatağa gitmekse şansınızı biraz zorlamanız gereken bira.aynı zamanda bu birayı tüketen kızlarla ciddi ilişki yapmanız da zor olabilir.bu kızlar genelde instagram profillerinde kendi ismini kullanmak yerine saçma sapan nickler kullanır(bkz:bukowskininkedisi).fotoğrafları müstehcenlikle erotizm arasında gidip gelmekle birlikte aile yapıları rahat ve özgür büyümüş kızlardır.çevre bar ve gece kulüplerinin en az birinin işletme sahibini muhakkak tanırlar ve ortalamanın üstünde bi güzelliğe sahiplerdir.

tuborg:orta sınıf ailelerin her şeyi tadarak büyümüş,babacan samimi, yeri geldiği zaman küfür edebilen yeri geldiği zaman hanım hanımcık da olabilen kızlardır.genellikle 3 taneden fazla içmezler ve eğer sarhoş olacaklarsa kendilerini muhakkak bi arkadaşa emanet etmeyi unutmazlar.eğer bu kızla tek gecelik düşünüyorsanız işiniz imkansıza yakın maalesef.2 tane bira ısmarlayıp muhabbetinizle ortamı fethettikten sonra işinizi ağırdan almak için bi başka güne ve flört dönemine bırakabilirsiniz.

carlsberg: bebek mi bebek güzelliğinin farkında olan askeri lojmanlardaki generalin kızı kıvamındaki tatlı şımarık aynı zamanda içkiye ve gece hayatına hakim kızlardır ki yanında tekiladır votkadır shot vurmayı da asla ihmal etmezler.genelde babaları 12 ye doğru arar ve durum kontrolü isterler bu kızlardan ama asla karışma etme yasaklama eve çağırma gibi bi durumu yoktur sadece medenice bi ön kontrol.ayrıca sen ödedin ben ödedim hesapları kitapları yoktur dobra dobra cebinde olanı alır öder ödetir ister istetir.her erkeğin hayatının her anında isteyebileceği ama tavlamanız için büyük şansa ihtiyacınızın olduğu kızlardır.

amsterdam navigator:hayatlarının bir döneminde muhakkak hippi yaşam tarzını benimsemiş instagram profillerinde en az iki tane rastalı fotoğrafları bulunan makyajsız gezmeyen kızlardır.tek gecelik ilişki bu kızlarımız için kahvaltıda çay içmek kadar basit bi eylemdir.ayrıca çok sert sevişirler bu yüzden gecenin 3ünde komşuları rahatsız etmek muhtemeldir maalesef.

efes:genellikle içkinin ne olduğunu babalarından öğrenmiş,annesiyle babası evlilikleri döneminde muhakkak alkol yüzünden sorun yaşamış kızlardır.çok kapsamlı çeşitleri olduğu için tek bi analiz yapmak zor ama çok sürpriz olduklarını içinden her şeyin çıkabileceğini söyleyebilirim.

mariachi-corona-miller: etkileyebilmenizin tek yolu cüzdanınızın olduğu kızlardır maalesef..genelde arabasız erkekleri tercih etmezler arabanın lüksünü de arayanları vardır. anne ve babaları ayrı olmakla birlikte genelde her ay babalarından aldıkları yüklü nafakayla geçinirler.1+0 stüdyo daireleri severler.ortalamanın üstünde bi arabanız ve gece kulübünde locada şişe açtırabilecek maddi imkanınız varsa işiniz kesin gibi.

becks:uzun ojeli bakımlı tırnaklı,erkek muhabbetine çok hakim muhabbetin uzaması ve sarması için gerekirse futbol bile konuşabilecek düzeyde 2 tane biranın yanında bi paket sigara içebilecek kızlardır.fazla yükseklerde gözleri olmamakla birlikte tip sohbet mizah maddiyat seçeneklerinden en az biriyle etkileyebildiğinizde şansınızın oldukça yüksek olduğu kızlardır.

en çok tüketilenlerle ilgili yaptığım bu analizlerin işinize yaraması dileğiyle şimdilik bitiriyorum arkadaşlar.farklı marka analizlerini merak ederseniz mesaj atmanız yeterli.herkese bol şans

sevgiliye zorla deri tayt giydirmek

eskiden yaptığım ve sonucu ayrılığa kadar gidebilen olaydır ama tavsiye ederim.

bilen bilir arkadaşlar somut objelere derin cinsel anlamlar yüklemeyi çok severim.bu en basitinden bi el havlusu vücudun her yerine temas etmiş bi duş lifi hatta ve hatta pazardan alınırken tüm avuç içiyle kavranmış bir patlıcan bile olabilir.deri siyah tayt da benim için böyle bişey. sokakta deri tayt giymiş sevgilimle yürürken sevgilimin aldığı bakışlar yobaz türk erkeklerinin aksine beni güzel ve seksi bi kadınla birlikte olduğumu hissettirdiği için mutlu ediyordu.aynı zamanda hareketli bi yatak odamız ve özgür bi seks hayatımız olduğunu vurguluyor bizi farklı kılıyordu.bu nedenle bir zamanlar sevgilimi sabah ekmek almaya bile deri taytla yolluyor ağustos sıcağında bile pamuklu kıyafetler giymesine izin vermiyordum.inanmayanlar olabilir ama bi ara ben bile giymeye başlamıştım.artık en sonunda sürekli bacaklarında ve genital bölgesinde oluşan pişikler aramızı açmaya başladı ve sert kavgalar etmeye başladık.ben bu ilişki için sürekli yanımda pudrayla dolaşmayı bile göze aldıysam da ilişkimiz daha fazla yürümedi.

ilahiyata bakış açısı

''türkiyede kaç yıldır ilahiyat fakültelerinde eğitim veriliyor yine de bi tane türk peygamber çıkaramamışız'' şeklinde düşünüyorum

çomü sözlük diktası

çomü sözlük diktası altında kişisel kavgaların engellenmesini eleştiren başlık tipi.sözlük tartışmasıyla sözlük kavgasını ayırt edemeyenler tarafından açılmış başlık ayrıca.başlık adı altında kişilerin birbirine attığı dmleri paylaşmak suçtur.silinmesi ve engellenmesi diktatörlük anlamına gelmiyor.

birileri sözlük buluşmasından içerlenmiş yok işin içinde kız varmış birileri bunları çekememiş o da onu çağırmamış diğeri o olmadığı için gruba kızmış o küfretmiş bu hakaret etmiş falan filan bunlar hangi sözlükte olan tartışmalar? isteyen istediğiyle buluşur görüşür ister arkadaş olur muhabbet eder isteyen yazarlar sevişir isteyenler istediğine yazar buna kimse karışamaz.bu konular yüzünden meydana gelen istenmeyen olaylar başlık açılıp sol framede kavga haline getirilemez.

ilgili şahıs dm yoluyla kendisinin attığı özel mesajların ifşa edilmesinden rahatsız olduğunu ve olayı entry silinmezse yasal yollara taşıyacağını söyledi ve dm ifşası olan entry silindi.ifşa sahibi yazar uyarılmasına rağmen entrynin geri gelmesini ve kişisel tartışma ortamının özel mesaj kutusu değil sözlükte herkesin içinde olmasını istedi ve reddedildi.2 şahıs kavgası günlük aktif olarak 500den fazla kullanıcının düzenli okuyucu olarak girdiği sitede başlık adı altında yayınlanabilecek bişey değil malesef.beni de mantıklı mantıklı konuşturuyosunuz zaten zeka seviyem yetmiyor bi de sizle uğraşıyorum.neyse herkesi öpüyorum

modların tavırları ve yanlarında ki eküriler

sitedeki bütün moderatör adayları ilk önce yazılı sınav ardından sağlık kontrolü ve akabinde sözlü mülakata tabi tutulduktan sonra spor testlerine sokulur bu gerekli şartları sağlayanlar arasından asil yedek listesi belirlenir ve gerekli alımlar yapılır.şu an sitede aktif görev yapan moderatörler çağın gerektirdiği bütün dinamikliğe sahiptir.hepsi son derece bilgi birikimle yüklüdür.bu nedenle eleştirilemezler ve dokunulmazlıkları vardır.rakam ve sayı arasındaki farkı bilmeyen insanlar tarafından eleştirilmeleri hak edecekleri son şeydir.

sözlük yazarlarının itirafları

daha ikinci haftasından sözlükte tanıştığım kız tarafından dolandırıldım.her şey masum bi dmyle başladı.şimdilik isim vermek istemiyorum ama yazdığım bir entryi bahane edip dm atan bir bayanla tanıştık ve dm kutusundaki sohbetimiz zamanla whatsappa geçti.sanal sohbet ortamı hızımızı kesmeyince 3-4 gece önce buluşmaya karar verdik zamanı mekanı ayarladık ve önceki gece bi mekanda alkol almaya başladık.muhabbet sohbet birbirini açtı derken alkolün de verdiği rahatlık hissiyle bazı özel anlar yaşadık.bu detayları ince şekilde vermek istemiyorum.bu ana kadar her şey güzeldi dün sabah tekrar kahvaltıya gitmeye karar verdik hangoverda oturduk ama sürekli huzursuz bi şekilde telefonuyla mesajlaşmaya başladı.ilk başlarda beni ilgilendirmediğini düşünerek ne olduğunu sormadım ama bi süre sonra oflayıp poflamaya başlayınca bi banka işlemindeki gecikme sebebiyle parasının yatmadığını ve yurt taksidinin bugün son günü olduğunu söyledi.ben de aramızda artık böyle şeylerin lafının olmayacağını iki gündür tanıştığımız halde sanki yıllardır birlikteymişiz gibi hissettiğimi bu seferlik taksidi ödeyebileceğimi parasının geldiği zaman bana verebileceğini söyledim.ilk başlarda hayır öyle şey olur mu falan dese de ısrarlarımla 600 lirayı kabul etti.ama yurdunun adını falan söylememesinden anlamalıydım.yurdunun adını söylemedi ve parayı banka hesabına yatıracağını ordan yurt sahibine havale geçeceğini söyledi.daha önce hiç yurtta kalmadığım için böyle bişeyin olup olmayacağını bilmediğimden bişey demedim.her neyse güzel bi kahvaltıdan sonra dün öğlen gibi ayrıldık ve ayrıldıktan bi iki saat sonra whatsapp profil fotoğrafının gözükmediğini farkettim.aradım mesaj attım ama yanıt alamadım.her yerden engellenmişim.şu an telefon numarasının kendisine ait olmadığını hatta ve hatta bana söylediği isminin bile gerçek olmadığını düşünüyorum.1 haftadır entry de girmemiş.bu yazıyı görürse ona son bi şans vermek istiyorum.eğer paralarımı ve duygularımı geri vermezse bugün karakola giderek şikayette bulunacağım.

orgazmdan daha zevkli anlar

yaklaşık 3.5 yıldır aynı bekar evinde oturmamın sebebi olan apartman yöneticimiz erol beyin büyük kızı merve her sabah babasının otoritesi sebebiyledir ki uykusundan uyandırılıp ekmek almaya yollanıyor..hafta sonu bi yarım saat daha geç de olsa hafta içi her gün merve yıllardır onu izlediğimden habersiz şekilde gri çakma adidas pijamasıyla ve muhtemelen yataktan daha yeni çıktığı dar siyah bluzüyle çıplak ayaklarına botlarını geçirdiği gibi bakkalın yolunu tutuyor.ben de bu görsel şöleni kaçırmamak için doğruca az önce mervenin indiği kokusunun hala yankılandığı asansöre koşturuyorum.o 3 kat öyle hızlı geçiyor ki inmek istemiyorum asansörden.tam onun geri döndüğü anı denk getirip apartman kapısından bi yere yetişiyormuş gibi çıkıyorum ve işte hayatın en güzel anlarından biri yaşanıyor. merve hafif uykulu şekilde saçlarını kenara atarak 'günaydın fasılcı mühendis' diyor..hayat bi kaç saniyeliğine güzelleşiyor..bazen aidatlarımı apartman hesabına yatırmak yerine erol beyin kapısına götürüyor merveyi bi kez daha görebilir miyim umuduyla evin içine göz gezdiriyorum ama nafile..merveyle tek buluşmamız sabah ekmek telaşesi oluyor..

fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.

sözlüğün kalitesini arşa çıkaran yazarlar

fiziksel olarak tespit edilmiş kanserojen maddeleri içeren liste.victoria ve 1984 ü çıkarırsak tam karşıtları olarak düzenli uyku,yürüyüş,egzersiz,sağlıklı beslenme yazılabilir

sevişirken söylenmemesi gereken sözler

'aşkım neden inanmıyorsun vallahi bu kalkmış hali'

kız arkadaşına hesap ödeten erkek

erkeklik seviyesini tekrar sorgulamasını gereken erkektir...eğer bir masada oturuyorsan ve o masada bayan varsa hesabı ödemekle sorumlusundur..bence kendine erkeğim diyen bir insanın o masadan öyle alenen kalkıp gitme lüksü yoktur.....şahsen ben kızlı erkekli bir masada tuvalete kalkma bahanesiyle kalktığım anda tuvalet yolunda masanın bütün hesabını öder bütün herkesin hesap için kalktığı anda 'ben halletim' der herkesin gönlünü fethederim...olay budur

fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.

zevk alınan ufak sapıklıklar

kız öğrenci evlerinin balkonlarına erkek iç çamaşırı atmak.hem tahrik ediyor beni hem de tanışmaya bahane oluyor..

çanakkaledeki sokak müzisyenleri sorunu

her an her yerde olabilen genelde kalitesiz müzik yapan amatör gençlerin oluşturduğu gürültü kirliliği sorunu.

hayır ben anlamıyorum kardeşim madem yaptığın işte iyi olduğunu düşünüyorsun ki herkesin önünde sahne yapmandan anlaşılıyor.kur profesyonel grubunu al müzik aletlerini canlı müzik yapan mekanlarda kaliteli sahne kovalayın.ayrıca önünüze koyduğunuz 'para verin' temalı çalgı aleti çantaları komik duruma düşürüyor sizleri.bi de artık çıplak sesle katlanılamaz amatör sesleri geçtim geçenlerde kordonda bildiğin amfi ile ses sistemi kurulduğuna şahit oldum.belediyeye şikayette bulundum ama henüz bi dönüt alamadım oldukça editleyeceğim

tıp öğrencileri

kız olanları çok kolay düşüyor.erkekleri de moron oluyor genelde

edit:oldukça da alıngan olduklarını farkettim
İletişim - Kurallar