fasılcı mühendis

Durum: 684 - 0 - 0 - 0 - 30.11.2019 23:56

Puan: 9385 -

2 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Kurucu.

kalite,marka..über şahsiyet..
  • /
  • 28

durexilekorun

her türü ve markası iğrenç bişey olan vasat prezervatif reklamı. akıl sağlığı yerinde olan bi birey gerekirse delikanlı gibi aids olur yine de sikine plastik geçirmez. öyle bi attırır ki hanımı dölü ciğerinde hisseder. sabahında ertesi gün hapı almaya gidilir. sağlıklı cinsel ilişki kontrolü budur

comü sözlüğün eksileri artıları

sözlüğün artıları:
fasılcı gibi üst düzey ekstrem yakışıklı über kaliteli donanım açısından eksiksiz mizah ve trollük anlamında dünyada eşsiz bi admine sahip olmasıdır..

eksileri ise gelen bütün yazarların dmden karşı cinse yürüdükten sonra entry girmeden çıkmasıdır....

maalesef....

sabah duş almak vs geceden duş almak

sabah duş almadan evden çıkan adam siktirsin gitsin köyüne yerleşsin bi an önce

hayatınızı özetleyen cümle

10 kasım

“her 10 kasım içerim...beyaz leblebiyle”

ulu önder gazi mustafa kemal atatürk’ü aramızdan yalnızca bedenen ayrılışının 81.yılında saygıyla anıyoruz.

kırmızı tuborg no clear mind ve ilk öptüğüm kızın düşleri eşliğinde mustafa kemal fotoğrafları seyrederek ağlıyorum şu anda...

letgo

yaşadığımız ufak bi sorun sonucu yıllar önce banlandığım ve hala hesap açamadığım vasat uygulama.

lan orospu çocukları nasıl bi kin bu hiç bi yerden ne mail ne ip adresi yazamıyorum ne uydursam yakalanıyorum yine kapatılıyor sözlükte bilen eden var mıdır bu letgo işlerini

çomü akademisyen eleştiri&dedikodu

rahatça göte gelebileceğiniz bi başlık...daha önce sedat laçinerin eşi hakkında yazılanlar için silinme talebi gelmişti..

atıp tuttuğunuz bi hocamızın şikayeti sebebiyle ıp adresinizi açık ettiğim günleri iple çekiyorum...

6 kasım 2019 real madrid galatasaray maçı

tarih tekrar ederek bi 6 kasımda daha 6-0 faciası yaşanmıştır ahahahahahahahahahahah

interpol

1997 çıkışlı über kaliteli amerikan müzik grubu.2011den beri günde en az bir şarkısını dinlemeden geçtiğim çok nadir olmuştur.

turn on the bright lights ve antics en beğendiğim albümleridir. rest my chemistry ve the new harikulade parçalar olsa da time to be so small parçası müzik bir din olsaydı peygamberi olabilirdi.grubun bi kaç parçası 2012de heveslendirip davul perküsyon eğitimi alacağım kadar manyaklaştırmıştır.

kyk bursunun 550 tl olması

adam olana çok bile olan bi zam

çomü sözlük yazarlarının hayata bakış açıları

dişin keserken içicen yiyicen sikin kalkarken sikip geçicen

erkek adam

adamlığın hakkını verebilenler için kullanılan bi tabir.başlıca özellikler olarak

erkek adam para hesabı yapmaz.oldu mu savurur olmadı mı bi çaresine bakar.

erkek adam yokluk günleri için sevgilisi veya karısından hariç cepte en az iki tane kız tutar.

erkek adam ortada karı kız derdi yoksa yarak kürek boş muhabbetlerin döndüğü ortamlarda takılmaz. 2-3 kafa dengi dostu hariç hiç bi sosyal ortama girmez. bu ahbaplarıyla akıl almaz maganda muhabbetleriyle sosyalleşir.

erkek adam malvarlığıyla övünecek her muhabbetten kaçınır.evinin arabasının maaşının sözünü her fırsatta geçirmez.

erkek adamın donunu bile alsalar bi şekilde alkole sigaraya ve bahise verecek parası kredisi bulunur. en kötü durumlarda bile sarhoşken çözüm üretmeye çalışır.

erkek adamın uzak çevresi her zaman ondan nefret eder gıcık olur veya korkar ne yapacağını kestiremez. bu şekilde otoritesini korur.

erkek adam günde bi kere duşunu alır bi kere dişlerini fırçalar temiz çamaşır da giydi mi hijyen sorumluluğu biter başka bakımlarla uğraşmaz.

erkek adam fotojenik olmaz harala gürele pozlar verir

erkek adam uçkuruna doymaz.

erkek adamın en az bir hafif suçtan cezası olur. ( ehliyetsiz araç kullanmak,alkollü şekilde toplumun huzurunu bozmak,kamuya açık alanda taşkınlık çıkarmak)

erkek adam takımının fanatiği olur olaysız derbi kavgasız küfürsüz maç geçirmez.

erkek adam en iyi ben içerim diyip görme yetisini kaybedecek kadar içtikten sonra sızar. sızdığı yerde uyanır.ertesi gün de sızdığını asla kabul etmez. duş alıp kaldığı yerden devam eder.

erkek adam yolda yürürken karısını sevgilisini sağına alır.karşıdan karşıya geçerken bi adım sağ arkasında bırakır.

erkek adam her şey hakkında bi fikir belirtir.anlamadığı iş kullanamadığı bi alet olmaz.olsa da ilk eline aldığında iş bitirici olur

soren kierkegaard

tanımam etmem ama bol aforizmalı yarak kürek anlaşılması güç ideolojiler benimsediğine göre uzak durulması gereken vasat şahıs.

kyk borçlarının silinmesi için 4 kanun teklifi verilmesi

her 2 ayda bir boş bi ekibin milletvekilleri tarafından ortaya atılan vasat kanun teklifi..hükümetimiz de sağolsun siklemeyip geçiyor..

sike sike ödenecek o borçlar..

3 kasım 2019 skt1 - g2 sports yarı final maçı

şu ana kadar faker ve teddy’nin beklenileni veremediği 2-1 g2 üstünlüğüyle süren vasat espor maçı.

orospunun çocukları g2nin bu maçı alamaması için salavat zinciri oluşturduk ağır makam ilahilerle serinin 4.maçını bekliyoruz aşırı sinirliyim söndürürken sigaraya dil atıyorum şu an

intihar edecek olsaydınız bu hangi yolla olurdu

“etmeyin olum intihar inanın hayata..imansız zürriyetsiz gidersiniz olan arkada bıraktıklarınıza olur”

fasılcı hoca,tasavvufi haykırışların kollarında,1998.

üzümlü kek

olan biten

aramızda bazı dalyaraklar sırf başlık açmış olmak sırf sıkıntı vermek için yarak kürek şeylerin tanımsız başlıklarını açarak gündem kısmını işlevsiz hale getirmeye çalışıyor..

adam üşenmemiş dün gece 01:00-03:00 aralığında 59 tane tanımsız şeyler içeren başlık açarak sol framein anasını sikmiş...temizledik teker teker...banladım sonra evet...böyle şeyler yapabiliyorum...lütfen böyle gereksiz çabalara girmeyelim temizleyip düzenli hale getirmesi sandığınızdan zor oluyor :(

29 ekim cumhuriyet bayramı

ulu önder mustafa kemal’in ruhu şad olsun..cumhuriyetin 96.yılı kutlu olsun

şu ana kadar en az 6 ay ikamet edilen şehirler

vasat çomü sözlük yazarlarının yaşadığı ultra vasat şehirleri göz önüne sermek amaçlı anket havasında açılan başlık.

izmir (abartılmış koca bi balon olan vasat şehir.tek sevdiğim yönü eğlence hayatının genişliği ve çok az öküz birey barındırması bu konuda hakkının yenmemesi lazım insanları iyidir)

çanakkale (ilk 1 yıldan sonra bütün şehirde tanınabilmeniz muhtemel. her şeyin bi süre sonra başa sarması haricinde sorunu yok temiz şehir.yerli karıları da iyidir para yemeyi iyi bilirler)


eskişehir (türkiye’nin açık ara en güzel şehri bazen denize kıyısı olmadığı için çok sinirleniyorum tek sorun hafif anadolu sığırlığı barındırıyor ama ben yine de hayallerimde eskişehir’i deniz kıyısında konumlandırıyorum.ayrıca sikiş piyasası daha liseden çok hızlı başlıyor gençleri çok hızzzzzlı )


diyarbakır (tahmin edilenin aksine türkiye’nin en lüks şehirlerinden biri olabilir kafanızdaki doğu profilini tamamen silip atarak yıllar sonra bile özlemenize sebep olabilir.ayrıca gittiğim ilk yıl yemeklere alışana kadar sıçabilmek için egzersizler yapmam gerekiyordu son olarak türkiye’nin en güçlü hava üssüne sahip olduğu için semalarındaki uçak gürültülerinin yarattığı yorulmayı ve bıkkınlığı asla unutamazsınız.bazı geceler yastık tokatlayabilirsiniz uçakların susması için)


ankara ( başkent olduğu için gerçekten utandığım daha fazla yorum yapmayacağım vasatın da ötesi bi şehir)


malatya (konuşmak anlamsız)

çukur

pek değerli bakanımız süleyman soylunun sonunda el attığı vasat dizi..kaldırılacak inşallah

tarhana çorbası

tan bir köylü turnusolü olan bütün hastalıklara iyi geldiği zannedilen ağzından-gil şive eki eksik olmayan kekoların öve öve bitiremediği vasat çorba

26 ekim 2019 espor çeyrek final maçları

bugün 13.00 griffin vs invictus gaming
17.00 phoenix vs fnatic maçlarını içeren espor bülteni....

allah’ın şanlı ordusu skt’nin maçı ise yarın...bugün gönlümüz 1.maçta griffin 2.maçta ise fnaticden yana...haydi allah’ın aslanları

google reklam algoritması

profesyonel reklam hizmetinin dünyadaki en geniş platformu.anasını siktiğimin şeyini araştırıyorum hala çözebilmiş değilim

z kuşağı

sanırım 1995 yılından sonra doğan insanları kapsayan vasat kuşak.96-98 arasına bişey diyemem ama 2000 ve sonrası için gerçek bir sığır sürüsü yetişiyor diyebiliriz.

sosyal medya ve elektronik cihaz bağımlılığından dolayı ne muhabbet edebilir olmuşlar ne de sokak arkadaşlığının
ne demek olduğunu biliyorlar.bi kaç gündür liselilerin içinde kalmak zorunda kaldım üzüldüm amk. meslek liselerinde durum nasıldır bilmiyorum ama ders başarısı açısından nispeten yüksek olan liselerde konuşmayı bilmeyen büyük bir öküz sürüsü var.

ben lise1 de genç gizli alkol alemlerinde karı kovalamaktan yorgun düşer arkadaş buluşmaları yüzünden eve odaya giremezdim amk yeni nesil ne eğlenceden anlıyor ne de sosyalleşmekten
  • /
  • 28

mia ve johnny geliyor

yani işin uzmanı değilim ama benim gördüğüm kadarıyla zaten gelmişlerdi.

yazarların şu an hissettikleri

ziyan oluyorum. kendi kendimi harcıyorum. harcatılmasına izin veriyorum. ruhum bu değişime izin vermiyor. kapalıyız. şuana kadar olduğum kişinin tersi olmam için çok geç. böyle geldim böyle giderim ve bunu çoktan kabullendim gibi duruyor. bir fırtına yaşadım ve o fırtınada boğuldum ben. geri kalan her günümde de boğulmaya devam edicem sanırım. ikinci bir hayat, ilkinde ihanete uğramak değil, ilkine ihanet etmekmiş. ihanet etmeme ruhum müsade etmiyor. geri kalan tüm ömrüm dün ve dünden öncesi gibi boktan olacak.

hayat çok boktan.

comü sözlüğün eksileri artıları

istersen cinsiyetlere göre pembe ve mavi çevrimiçi ışıkları da yapalım yürümek daha kolay olsun? (yalnız fasılcı'nınki mor olacak.)

eksileri:
- sözlüğün uçak bakım teknisyeni mi yazılımcı mı edebiyatçı mı yoksa sapık mı olduğu belli olmayan bir adminstrator tarafından yönetilmesi...
- çomaristan'dan (konya gibi) gelenlerin kendine sözlükte çanakkaleliyim demesi...
- biga, yenice, çan gibi ilçelerde "ilk" 1.000.000'lu sıralamadan öğrenci alan bölümlerde okuyanların kendilerini üniversite okuyor olarak görmesi. ve yazar olması... ki bu en kötüsü...
- sözlükte süper sevişirim, özgür bir kızım, deli gibi içerim triplerinde olan kızların reel hayatta aslında birer kezban olması. ki bunlar geldikleri şehirlerde ailesi tarafından çomar olarak yetiştirilmişlerdir. üniversite bunlar için bir kaçıştır.

artıları:
- şu anlık yok.

çirkin erkeklere tavsiyeler

çok karakteristik bir yüzün var denildiğinde inanmayın, çünkü o genelde bir sike benzemiyorsun demenin kibar yoludur.

çomü akademisyen eleştiri&dedikodu

türlü türlü huyları olan kimisi kral hocalarımız hakkında konuşulacak başlık.

uzak durulması gereken kadın modeli

1. eşya ve özellikle telefon/mail kurcalayanlar. bunlar hayata karşı güvensizdir, geçmişlerinde aile içi ciddi sorunlar vardır ve asla güvenemezler. aranız bozulduğunda bu arama tarama işlerini, aleyhinizde delil bulma amacıyla yaparlar.
2. her gün mutlaka annesini arayan, kıçında pire uçsa anlatanlar. daha tehlikelisi ise, sizinle alakalı herşeyi anlatanlar. burada annenin domine edici etkisi olabilir. "kızımın hakları, kızımın parası, kızımın arabası" adı altında kızından kendisi nemalanmak istiyor olabilir. birebir aynısı erkeklerde de vardır.
3. ilgili görünmesine aldanıp ilgi göstermenizin ardından kimyası bozulanlar, garip havalara girenler. yani orta anadolu kezoları.
4. intikam merakları. her kavgada, önceki kavgaların tamamını temcit pilavı gibi gündeme getirenler.
5. ayrılmayı bilmeyenler. stalker'lar. bunların birinci maddedekilerden farkı, güvenememe problemi değil, özgüven eksikliğidir.
6. aile bireylerinize saygı duymayan, onları istemeyen, en sevmediğiniz en uzak akrabanız dahi olsa, onun dedikodusunu yapanlar. burada amaç, en zayıf halkadan başlayarak fiili durum yaratmaktır. salak teyze kızınızın dedikodusunu yaptığınız eşiniz ya da uzatmalı sevgiliniz 2 yıl sonra kavganın ortasında anneniz için "o kadınla görüşmeyeceksin" der.
7. babasının piremsesleri, kariyer meraklıları. her iki grup da, 25 yaşına gelip bir yumurta kırmayı bilmezler, çünkü onlar kıymetlidir, nazlı yetişmiştir. buradaki sorun ev işi bilip bilmemesinin çok ötesinde, sürekli olarak arkalarını toplayacak birilerine ihtiyaç duyuyor olmalarıdır. işlerinde başarılı olmak isterler ve deli gibi çalışırlar. buna karşın; ev ve ilişki sorumlulukları minimum düzeydedir çünkü iş yerinde herkes ne kadar başarılı, güzel ve akıllı olduklarını görüp kendilerini alkışlayabilir; ama eve geldiğinizde sizi güleryüzle karşılıyor diye kimse onları pohpohlamaz. dertleri puan toplamaktır. babasının piremsesleri için örnek grup doktorlar, kariyer meraklıları için bankacılar.
8. evlilik meraklıları. emrivaki bir "senden bahsettim, annim seninle tanışmak istiyor" varsa, geçmiş olsun. alt yanı bir talebe de olsanız kimse askerlik durumu, yaş, iş, birikim, tip gibi şeylere takılmaz, siz artık "damat"sınız. tanıştığımızın ilk haftası perde bakanı gördü bu gözler.
9. yaralılar. "yaralarım var, sen iyileştireceksin beni". çünkü alnımda enayi yazıyor. bir herifle 6 sene ilişki yaşa, akla hayale gelen herşeyi dene, adam tamamdır artık diyerek pasaportunu eline versin, durulacak bir liman ara, enayi olarak da beni seç. karakteristik huyları: ilişkinin o ilk saniyesinde geçmişle ilgili anılarını tüm çıplaklığıyla paylaşan son derece rahat hatun, düzgün bir karakter olduğunuzu anladığı anda mazbut bir hale bürünür, size sorumluluklar yükler, sarılmaya kalksanız "sen beni ne sanıyorsun" der, evin ampulü patlasa "kocişini" çağırır. paket halinde gelirler, mutlaka samimi bir arkadaşları size enişte çekmektedir.
10. bilinçli tüketiciler. iki ay boyunca sıfır tartışma yaşadığınız, sabah günaydın mesajları attığınız kız, nedenine anlam veremediğiniz bir kavga sonucunda sizi engelleyip, 15 gün-2 ay arası bir süre sonra geri dönüyorsa, "denemeden almam" demiş, birini denemiş, "enişteniz" ile vaziyeti oturtamamış, sizi ne kadar sevdiğini anlayıp geri dönmüştür. "küçük bir flörttü, aşkım söz bir daha aynı hatayı yapmıycam" diyorsa, 1 ay içerisinde tekrar yapacağını müjdeleyebilirim. genel özellikleri, her ilişkilerinde sayaç sıfırlarlar. yani sonuncudan önceki, her büyüklükteki tüm ilişkileri "senden önce ufak tefek bir iki flörtüm oldu, ciddi birşey değildi" şeklinde özetlenir.

gereksiz bir bilgi ver

sözlüğe üye olalı 2 yıl olmuş daha dün gibiydi anılar .

26 ekim 2019 espor çeyrek final maçları

espor çeyrek finalleri diye başlık açıp bunu sadece lol ile sinirlamak ve lol oynadığı yetmezmiş gibi turnuvasını da takip etmekten utanmamak anca ergen bir fasilcinin işi olurdu

dövme

aylardır yaptırmayı düşündüğüm bir figür var aslında. cesaret meselesi değil de, usta bir sanatçı arıyorum. abartı olmadığı sürece dövmenin seksi durduğunu düşünüyorum.

google reklam algoritması

bütün olayı kişisel bilgi alışverişindedir.* "benim bilgimi alsalar nolacak amk sanki cia beni otuz bir çekerken izliyor" şeklinde argüman sunan angutlara anlatılamayan şeydir. kişiye özel dayatılan reklamlar buz dağının görünen kısmıdır. zararı/faydası ayrı başlıkta tartışılır.

neyse; algoritma satın alınan/toplanan* veriler ile beslenir ve kişisel profiller oluşturulur. bu profillerde arama geçmişleri, mesajlar ve konuşmalardan anahtar sözcükler toplandığı gibi, kullanılan uygulamalar ve sıklıkları, lokasyon konumları vs de bulunur. buz dağının görünmeyen kısmı burada başlar çünkü o bilgilere yeterince parası ve gücü olan herkes ulaşabilir. bunun sonucunda size karşı nasıl ve ne şekilde kullanılabileceği tamamen bir muammadır. devrim sonrası iran ve çin kötü emelli kişilere güzel örneklerdir. türkiye'de şu ana kadar haberim olan en büyük olaylar özellikle devlet memurları için fişleme yapılması sonucu sürgün veya kariyerden atılma gibi sonuçlar doğurmuştur. bu da kişiye, topluma ve insanlığa karşı bir suçtur.

nitekim tehlikelidir.


Toplam entry sayısı: 684

içilen bira markasından kadın analizi

yıllar boyu süregelen deneyimler sonucu derlediğim detayları bilimsel temellere dayanan yanılma payı olmayan analizler topluluğudur.

öncelikle ilk olarak erkek arkadaşlara seslenmek istiyorum internetten tanıştığınız kız hakkında ilk buluşmada geniş çeşitliliğe sahip bi menüden seçtiği biraya göre çok rahat fikir sahibi olabilirsiniz.eğer tinder gibi amacı şaşmayan uygulamalardan tanıştıysanız zaten bomonti filtresizi seçecektir bundan sonrasını okumanıza gerek yok.

bildiğiniz üzere ülkemizde pek fazla alkol kültürü olmadığı için alkol ve eğlence ortamları kızlarımız için pek kolayca alışabilecekleri şeyler olamayabiliyor.işte tam da bu yüzden bi eğlence ortamında seçecekleri bira sizin için kilit rolünde.gece kulüplerinde uzun süre barmenlik yapmış bir yazar arkadaşınız olarak tecrübelerimi genç arkadaşlara aktarmak isterim.

heineken: amacınız eğer gece sonunda yatağa gitmekse şansınızı biraz zorlamanız gereken bira.aynı zamanda bu birayı tüketen kızlarla ciddi ilişki yapmanız da zor olabilir.bu kızlar genelde instagram profillerinde kendi ismini kullanmak yerine saçma sapan nickler kullanır(bkz:bukowskininkedisi).fotoğrafları müstehcenlikle erotizm arasında gidip gelmekle birlikte aile yapıları rahat ve özgür büyümüş kızlardır.çevre bar ve gece kulüplerinin en az birinin işletme sahibini muhakkak tanırlar ve ortalamanın üstünde bi güzelliğe sahiplerdir.

tuborg:orta sınıf ailelerin her şeyi tadarak büyümüş,babacan samimi, yeri geldiği zaman küfür edebilen yeri geldiği zaman hanım hanımcık da olabilen kızlardır.genellikle 3 taneden fazla içmezler ve eğer sarhoş olacaklarsa kendilerini muhakkak bi arkadaşa emanet etmeyi unutmazlar.eğer bu kızla tek gecelik düşünüyorsanız işiniz imkansıza yakın maalesef.2 tane bira ısmarlayıp muhabbetinizle ortamı fethettikten sonra işinizi ağırdan almak için bi başka güne ve flört dönemine bırakabilirsiniz.

carlsberg: bebek mi bebek güzelliğinin farkında olan askeri lojmanlardaki generalin kızı kıvamındaki tatlı şımarık aynı zamanda içkiye ve gece hayatına hakim kızlardır ki yanında tekiladır votkadır shot vurmayı da asla ihmal etmezler.genelde babaları 12 ye doğru arar ve durum kontrolü isterler bu kızlardan ama asla karışma etme yasaklama eve çağırma gibi bi durumu yoktur sadece medenice bi ön kontrol.ayrıca sen ödedin ben ödedim hesapları kitapları yoktur dobra dobra cebinde olanı alır öder ödetir ister istetir.her erkeğin hayatının her anında isteyebileceği ama tavlamanız için büyük şansa ihtiyacınızın olduğu kızlardır.

amsterdam navigator:hayatlarının bir döneminde muhakkak hippi yaşam tarzını benimsemiş instagram profillerinde en az iki tane rastalı fotoğrafları bulunan makyajsız gezmeyen kızlardır.tek gecelik ilişki bu kızlarımız için kahvaltıda çay içmek kadar basit bi eylemdir.ayrıca çok sert sevişirler bu yüzden gecenin 3ünde komşuları rahatsız etmek muhtemeldir maalesef.

efes:genellikle içkinin ne olduğunu babalarından öğrenmiş,annesiyle babası evlilikleri döneminde muhakkak alkol yüzünden sorun yaşamış kızlardır.çok kapsamlı çeşitleri olduğu için tek bi analiz yapmak zor ama çok sürpriz olduklarını içinden her şeyin çıkabileceğini söyleyebilirim.

mariachi-corona-miller: etkileyebilmenizin tek yolu cüzdanınızın olduğu kızlardır maalesef..genelde arabasız erkekleri tercih etmezler arabanın lüksünü de arayanları vardır. anne ve babaları ayrı olmakla birlikte genelde her ay babalarından aldıkları yüklü nafakayla geçinirler.1+0 stüdyo daireleri severler.ortalamanın üstünde bi arabanız ve gece kulübünde locada şişe açtırabilecek maddi imkanınız varsa işiniz kesin gibi.

becks:uzun ojeli bakımlı tırnaklı,erkek muhabbetine çok hakim muhabbetin uzaması ve sarması için gerekirse futbol bile konuşabilecek düzeyde 2 tane biranın yanında bi paket sigara içebilecek kızlardır.fazla yükseklerde gözleri olmamakla birlikte tip sohbet mizah maddiyat seçeneklerinden en az biriyle etkileyebildiğinizde şansınızın oldukça yüksek olduğu kızlardır.

en çok tüketilenlerle ilgili yaptığım bu analizlerin işinize yaraması dileğiyle şimdilik bitiriyorum arkadaşlar.farklı marka analizlerini merak ederseniz mesaj atmanız yeterli.herkese bol şans

sevgiliye zorla deri tayt giydirmek

eskiden yaptığım ve sonucu ayrılığa kadar gidebilen olaydır ama tavsiye ederim.

bilen bilir arkadaşlar somut objelere derin cinsel anlamlar yüklemeyi çok severim.bu en basitinden bi el havlusu vücudun her yerine temas etmiş bi duş lifi hatta ve hatta pazardan alınırken tüm avuç içiyle kavranmış bir patlıcan bile olabilir.deri siyah tayt da benim için böyle bişey. sokakta deri tayt giymiş sevgilimle yürürken sevgilimin aldığı bakışlar yobaz türk erkeklerinin aksine beni güzel ve seksi bi kadınla birlikte olduğumu hissettirdiği için mutlu ediyordu.aynı zamanda hareketli bi yatak odamız ve özgür bi seks hayatımız olduğunu vurguluyor bizi farklı kılıyordu.bu nedenle bir zamanlar sevgilimi sabah ekmek almaya bile deri taytla yolluyor ağustos sıcağında bile pamuklu kıyafetler giymesine izin vermiyordum.inanmayanlar olabilir ama bi ara ben bile giymeye başlamıştım.artık en sonunda sürekli bacaklarında ve genital bölgesinde oluşan pişikler aramızı açmaya başladı ve sert kavgalar etmeye başladık.ben bu ilişki için sürekli yanımda pudrayla dolaşmayı bile göze aldıysam da ilişkimiz daha fazla yürümedi.

ilahiyata bakış açısı

''türkiyede kaç yıldır ilahiyat fakültelerinde eğitim veriliyor yine de bi tane türk peygamber çıkaramamışız'' şeklinde düşünüyorum

çomü sözlük diktası

çomü sözlük diktası altında kişisel kavgaların engellenmesini eleştiren başlık tipi.sözlük tartışmasıyla sözlük kavgasını ayırt edemeyenler tarafından açılmış başlık ayrıca.başlık adı altında kişilerin birbirine attığı dmleri paylaşmak suçtur.silinmesi ve engellenmesi diktatörlük anlamına gelmiyor.

birileri sözlük buluşmasından içerlenmiş yok işin içinde kız varmış birileri bunları çekememiş o da onu çağırmamış diğeri o olmadığı için gruba kızmış o küfretmiş bu hakaret etmiş falan filan bunlar hangi sözlükte olan tartışmalar? isteyen istediğiyle buluşur görüşür ister arkadaş olur muhabbet eder isteyen yazarlar sevişir isteyenler istediğine yazar buna kimse karışamaz.bu konular yüzünden meydana gelen istenmeyen olaylar başlık açılıp sol framede kavga haline getirilemez.

ilgili şahıs dm yoluyla kendisinin attığı özel mesajların ifşa edilmesinden rahatsız olduğunu ve olayı entry silinmezse yasal yollara taşıyacağını söyledi ve dm ifşası olan entry silindi.ifşa sahibi yazar uyarılmasına rağmen entrynin geri gelmesini ve kişisel tartışma ortamının özel mesaj kutusu değil sözlükte herkesin içinde olmasını istedi ve reddedildi.2 şahıs kavgası günlük aktif olarak 500den fazla kullanıcının düzenli okuyucu olarak girdiği sitede başlık adı altında yayınlanabilecek bişey değil malesef.beni de mantıklı mantıklı konuşturuyosunuz zaten zeka seviyem yetmiyor bi de sizle uğraşıyorum.neyse herkesi öpüyorum

modların tavırları ve yanlarında ki eküriler

sitedeki bütün moderatör adayları ilk önce yazılı sınav ardından sağlık kontrolü ve akabinde sözlü mülakata tabi tutulduktan sonra spor testlerine sokulur bu gerekli şartları sağlayanlar arasından asil yedek listesi belirlenir ve gerekli alımlar yapılır.şu an sitede aktif görev yapan moderatörler çağın gerektirdiği bütün dinamikliğe sahiptir.hepsi son derece bilgi birikimle yüklüdür.bu nedenle eleştirilemezler ve dokunulmazlıkları vardır.rakam ve sayı arasındaki farkı bilmeyen insanlar tarafından eleştirilmeleri hak edecekleri son şeydir.

sözlük yazarlarının itirafları

daha ikinci haftasından sözlükte tanıştığım kız tarafından dolandırıldım.her şey masum bi dmyle başladı.şimdilik isim vermek istemiyorum ama yazdığım bir entryi bahane edip dm atan bir bayanla tanıştık ve dm kutusundaki sohbetimiz zamanla whatsappa geçti.sanal sohbet ortamı hızımızı kesmeyince 3-4 gece önce buluşmaya karar verdik zamanı mekanı ayarladık ve önceki gece bi mekanda alkol almaya başladık.muhabbet sohbet birbirini açtı derken alkolün de verdiği rahatlık hissiyle bazı özel anlar yaşadık.bu detayları ince şekilde vermek istemiyorum.bu ana kadar her şey güzeldi dün sabah tekrar kahvaltıya gitmeye karar verdik hangoverda oturduk ama sürekli huzursuz bi şekilde telefonuyla mesajlaşmaya başladı.ilk başlarda beni ilgilendirmediğini düşünerek ne olduğunu sormadım ama bi süre sonra oflayıp poflamaya başlayınca bi banka işlemindeki gecikme sebebiyle parasının yatmadığını ve yurt taksidinin bugün son günü olduğunu söyledi.ben de aramızda artık böyle şeylerin lafının olmayacağını iki gündür tanıştığımız halde sanki yıllardır birlikteymişiz gibi hissettiğimi bu seferlik taksidi ödeyebileceğimi parasının geldiği zaman bana verebileceğini söyledim.ilk başlarda hayır öyle şey olur mu falan dese de ısrarlarımla 600 lirayı kabul etti.ama yurdunun adını falan söylememesinden anlamalıydım.yurdunun adını söylemedi ve parayı banka hesabına yatıracağını ordan yurt sahibine havale geçeceğini söyledi.daha önce hiç yurtta kalmadığım için böyle bişeyin olup olmayacağını bilmediğimden bişey demedim.her neyse güzel bi kahvaltıdan sonra dün öğlen gibi ayrıldık ve ayrıldıktan bi iki saat sonra whatsapp profil fotoğrafının gözükmediğini farkettim.aradım mesaj attım ama yanıt alamadım.her yerden engellenmişim.şu an telefon numarasının kendisine ait olmadığını hatta ve hatta bana söylediği isminin bile gerçek olmadığını düşünüyorum.1 haftadır entry de girmemiş.bu yazıyı görürse ona son bi şans vermek istiyorum.eğer paralarımı ve duygularımı geri vermezse bugün karakola giderek şikayette bulunacağım.

fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.

orgazmdan daha zevkli anlar

yaklaşık 3.5 yıldır aynı bekar evinde oturmamın sebebi olan apartman yöneticimiz erol beyin büyük kızı merve her sabah babasının otoritesi sebebiyledir ki uykusundan uyandırılıp ekmek almaya yollanıyor..hafta sonu bi yarım saat daha geç de olsa hafta içi her gün merve yıllardır onu izlediğimden habersiz şekilde gri çakma adidas pijamasıyla ve muhtemelen yataktan daha yeni çıktığı dar siyah bluzüyle çıplak ayaklarına botlarını geçirdiği gibi bakkalın yolunu tutuyor.ben de bu görsel şöleni kaçırmamak için doğruca az önce mervenin indiği kokusunun hala yankılandığı asansöre koşturuyorum.o 3 kat öyle hızlı geçiyor ki inmek istemiyorum asansörden.tam onun geri döndüğü anı denk getirip apartman kapısından bi yere yetişiyormuş gibi çıkıyorum ve işte hayatın en güzel anlarından biri yaşanıyor. merve hafif uykulu şekilde saçlarını kenara atarak 'günaydın fasılcı mühendis' diyor..hayat bi kaç saniyeliğine güzelleşiyor..bazen aidatlarımı apartman hesabına yatırmak yerine erol beyin kapısına götürüyor merveyi bi kez daha görebilir miyim umuduyla evin içine göz gezdiriyorum ama nafile..merveyle tek buluşmamız sabah ekmek telaşesi oluyor..

sözlüğün kalitesini arşa çıkaran yazarlar

fiziksel olarak tespit edilmiş kanserojen maddeleri içeren liste.victoria ve 1984 ü çıkarırsak tam karşıtları olarak düzenli uyku,yürüyüş,egzersiz,sağlıklı beslenme yazılabilir

sevişirken söylenmemesi gereken sözler

'aşkım neden inanmıyorsun vallahi bu kalkmış hali'

kız arkadaşına hesap ödeten erkek

erkeklik seviyesini tekrar sorgulamasını gereken erkektir...eğer bir masada oturuyorsan ve o masada bayan varsa hesabı ödemekle sorumlusundur..bence kendine erkeğim diyen bir insanın o masadan öyle alenen kalkıp gitme lüksü yoktur.....şahsen ben kızlı erkekli bir masada tuvalete kalkma bahanesiyle kalktığım anda tuvalet yolunda masanın bütün hesabını öder bütün herkesin hesap için kalktığı anda 'ben halletim' der herkesin gönlünü fethederim...olay budur

fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.

zevk alınan ufak sapıklıklar

kız öğrenci evlerinin balkonlarına erkek iç çamaşırı atmak.hem tahrik ediyor beni hem de tanışmaya bahane oluyor..

çanakkaledeki sokak müzisyenleri sorunu

her an her yerde olabilen genelde kalitesiz müzik yapan amatör gençlerin oluşturduğu gürültü kirliliği sorunu.

hayır ben anlamıyorum kardeşim madem yaptığın işte iyi olduğunu düşünüyorsun ki herkesin önünde sahne yapmandan anlaşılıyor.kur profesyonel grubunu al müzik aletlerini canlı müzik yapan mekanlarda kaliteli sahne kovalayın.ayrıca önünüze koyduğunuz 'para verin' temalı çalgı aleti çantaları komik duruma düşürüyor sizleri.bi de artık çıplak sesle katlanılamaz amatör sesleri geçtim geçenlerde kordonda bildiğin amfi ile ses sistemi kurulduğuna şahit oldum.belediyeye şikayette bulundum ama henüz bi dönüt alamadım oldukça editleyeceğim

tıp öğrencileri

kız olanları çok kolay düşüyor.erkekleri de moron oluyor genelde

edit:oldukça da alıngan olduklarını farkettim