fasılcı mühendis

Durum: 453 - 12 - 4 - 1 - 22.04.2019 17:12

Puan: 7729 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Kurucu.

kalite,marka..kooooskoca
  • /
  • 19

tripot

o vasat reklamlardan ne kazandığını bilmediğim yazar.

o üşenmiyor ama ben siliyorum :d

twitch nedir

sadece orospu çocuklarının takıldığı vasat platform

implant diş izmir

23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı

mustafa kemal atatürk’ün çok değerli miraslarından biri olan ulusal egemenlik ve çocuk bayramımız şimdiden kutlu olsun.

tüm çocuklar ve kadınlar hayatın en güzel penceresidir.

çanakkale öğrencileri 1 ayda ne kadar harcıyor

alkol para karşılığı seks bahis gibi masraflarla birlikte -2200/2400 tl.etil alkol orduevi gibi imkanlarla birlikte indirgenmiş hali bu.eğlence hayatını seven ahlaki değerleri olmayan kızlar sözlük sahibine mesaj atabilir takılmak için

atatürk havalimanı

yazık edilen havalimanı.

daha ne kadar üzüleceğiz

meslekleriyle fiziği çelişenler

güzellik uzmanları genelde makyaj tanrısı birer varoş çıkıyorlar.

okula bilekleri sargılı gelen liseli

her lisede istisnasız bulunan denyo eleman

“dün biraneye gittik kardeşim yan masayla bi mevzu koptu kardeşim bileği çatlattık heralde fena ağrı var kardeşim sabah film çektirdim öğleden sonra sonuçları almaya gidicem kardeşim gel bi sigaraya çıkalım anlatcam mevzuyu”

çomü sözlük kuralları

arkadaşlar başlık ayağı altında reklam amaçlı güvenliksiz bağlantı içeren çıkış linkleri paylaşmayın.

aksi takdirde entryleriniz maalesef silinebilir çaylak rütbesine inebilirsiniz.hatta hesabınız göte bile gelebilir :(

beni üzmeyiniz

31 mart 2019 yerel seçimleri

bu ülkede oy vererek bişeyleri değiştirebileceğine hala inanan insanların katıldığı vasat seçim...pozitif videolar ve haberler izleyerek akşam yine hayal kırıklığına uğramayın..

ülkemiz de benim sözlüğü yönettiğim gibi yönetiliyor maalesef..ülkede reis ne derse o oluyor burda da ben ne dersem o oluyor ahahahahahhahahahahah...yoksa reis miyim lan ben ahahahahahahahhahahaha

ben de mi muhtar adayı olsaydım acep? ağzım çok iyi laf yapıyo yıllar önce lisede açık ara farkla okul başkanı olmuştum siyasi potansiyelim var yani ahahahahahahahah

kahvaltı

en basitinden beyinin kaliteli çalışmasını sağlamak için ihtiyacı olan kan şekerini yükseltmek amacıyla yapılması gereken vasat öğün.

adam gibi adamlar çoktan aç karnına kahveyle sigarayı bastı bile

kadınlarda fiyat performans eşiği

genç ve deneyimsiz erkeklerin dikkat etmesi gereken bi eşik.

basit bir hesaplamayla işin içinden çıkmanız gerekirse bir kadına yıllık harcadığınız parayı yaptığınız seks oranına böldüğünüzde bi posta seks 150 tl’den fazlaya geliyorsa maalesef zarardasınız.

yıllıktan çıkıp basit günlük hesaplama yaparsak bi kadınla akşam 300 lira harcadıysanız gece sonu en az 2 posta atarak posta başını minimum 150 liraya düşürmeniz gerekiyor.

olan biten

türk tarihinin en şerefli sayfalarını dolduran;18 mart 1915 çanakkale deniz savaşı galibiyetinin yıldönümü kutlu olsun.

her sınıfta olan herkesten çok içerim modunda olan erkek arkadaş

valla yalan yok votkayı aç karnına bile sek içiyorum çatır çatır.en çok ben içerim iddiam yok çünkü genelde nerde uyuduğumu hatırlayamayacak hale geliyorum.zaten ben çok içerimci bi insanla da asla bi alkol ortamına girmem

polonyalılar bilir
votka sek içilir

acun ılıcalı'nın tv8'i sattığı iddiası

vasat iddia.ferit şahenkle konuştum az önce.içkiliydi ve yalanladı tüm hepsini

yazarlara whatsapp'tan gelen son mesaj

“aloo!orospu ne yapıyorsun?”

8 mart dünya kadınlar günü

hayatı yaşanmaz kılan her noktada her şeyi estetik olarak büyüleyici kılan, sadece bir tarihte hatırlanmaması gereken tüm kadınlarımızın kadınlar günü kutlu olsun

annelerinizi veya sevgililerinizi arayıp mutlu edin azcık.bugün bi kadını mutlu ettiğini kanıtlayan herkese bir günlük moderatörlük dağıtıyorum.çünkü böyle şeyler yapabiliyorum evet.

squishy

psikolojik bozukluğunun harika bi yaratıcılığa sebep olduğu 1995 biga iibf sıralarından silah arkadaşım olan yazar.

etil alkol

şekerin mayalanmasıyla elde edilen dünyaca her alanda legal olduğu kabul edilen tek uyuşturucu madde.

esrar,skunk ve yanınızda güzel bi kadın varken tükettiğiniz takdirde beyinde sağlanan maksimum mutluluk hormonu ertesi sabah vücudunuzu yüksek bir düşüşe sokabilir..yüksek dozda mutluluk hissi açlığınızı bile öyle kesebilir ki 3 gün boyunca yemek yemediğinizi bayılmanıza yakın anlayabilirsiniz.kandaki dengesiz şeker yükseliş ve düşüşleri erken yaşta pankreas kanseri riskini çok arttırır ve bu da dünyanın en ölümcül kanser türüdür.

her şeye rağmen keyif verici maddeler,kadınlar ve dehidrasyon sonucu küçücük kalmış vücut hücreleri çok güzeldir.

(bi arkadaştan biliyorum)

babafingo

efsanevi nakarat sözleriyle dillere destan olmuş meşhur ben fero şarkısı

delirin yo (yea)
bu da bingo (okay)
hadi billboard
ben fero king kong
deliyim boy
ismimi bil hoe (yes)
sal dildo
var babafingo

şapka çıkarmayan siktirsin gitsin bu sözler karşısında

hocalı soykırımı

iddia edildiği kadar ciddi olmayan vasat katliam

ben fero

şarkı sözlerini posta gazetesi bulmaca bölümünden çalmış vasat şarkıcı.

bu adamı rap kalitesi açısından öven varsa cidden gerçek arkadaşı falandır

depremin zina yuvası çanakkale’yi vurması

defalarca olması tesadüf olmayan olay.

alemlerin efendisi alkol ve zina yuvası olan bu haram şehri daha kaç kez uyarıcak acaba?

20 şubat 2019 çanakkale depremi

gereksiz panik yaratan 5.5 şiddetli vasat deprem.

peak

tüm televizyon kanallarına aynı anda reklam vermiş teknoloji şirketi.

televizyonum hacklendi sandım amk

edit:ayrıca audi çakması olmuş diye beğenmeyen ekşici piçlerin de ta amına koyayım yani.bişeyi beğenin aq piyasada 150 tane diş macunu reklamı var hepsini de bütün diş hekimleri öneriyor nedense ? onlar da birbirinden çalmış o zaman he amk. güzel bir alıntıyla harika yaratıcı bi reklam olmuş.amansız övüyorum bu şirketi hadi bakalım
  • /
  • 19

yeni rektörümüz sedat murat

1959 yılında doğan sedat murat; evli ve iki çocuk babası olup, ilkokulu ve ortaokulu samsun’da, liseyi izmit’te okumuştur.

1980 yılında erzurum atatürk üniversitesi işletme fakültesi’ne başlamış, üçüncü sınıfta iken yatay geçişle marmara üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesi’ne geçmiş ve 1984 yılında mezun olmuştur. yüksek lisans çalışmalarını, istanbul üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri anabilim dalında 1984-1986 yılları arasında “işletme düzeyinde işgören eğitim” isimli teziyle, doktora çalışmalarını ise 1986-1991 yılları arasında “sosyoekonomik boyutlarıyla genel olarak ve türkiye’de gençlerin işsizliği” isimli teziyle istanbul üniversitesi sosyal bilimler enstitüsü çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri anabilim dalında tamamlamıştır.

1985 yılından itibaren i.ü. iktisat fakültesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümünde araştırma görevliliği ile akademik ve çalışma hayatına atılmış, 1992 yılında yrd. doç. dr., 1994 yılında ise doç. dr., 25 nisan 2002 tarihinde de prof. dr. ünvanlarını almış ve halen bu bölümdeki görevine devam etmektedir.

alıntıdır.

ikinci neslin sözlüğün kalitesini arttırması

birinci nesile saygı duyacaksınız.

ekrem imamoğlu

seçim gecesine kadar kazanacağını pek düşünmediğim ancak seçim gecesi yaptıklarıyla, iyi niyetiyle, samimiyetiyle, herkesi kucaklayıcı politikasıyla sevgimi kazanan seçilmiş istanbul büyükşehir belediye başkanı. bir de şu mazbatayı verseler.

ehliyet

şu sıralar alsam mı almasam mı arasında debelendiğim mali değeri baya yüksek diktörtgen kart :))

ehliyet

alalı 6 yıl oldu. 18 yaşıma girer girmez heyecanla gidip yazıldım. her yıl en az 6 ay aktif araba kullanmışımdır. henüz bir kere bile ehliyet soran olmadı. :)

erkek kardeşin veya abinin olması

ben en küçük çocuktum 4 kardeşin en küçüğü abimle aramda tam 1 yaş 1 hafta var. 9 ay doğum süremi düş yani abim 2 ay 3 haftalıkken annem bana hamile kalmış. böyle hesap yapınca ürperdim. bu hesabı yapmamın asıl sebebi abimle bu kadar yakın olunca her gün her an kavga gürültü zaten 15 yaşına kadar ikiz sanıyordu herkes. büyüdüğünde geçmişe dönüp baktığımda çok güzel çocukluk geçirmişim diyorum abimde benim en büyük suç ortağım olmuş:))

neden sözlük aktif değil

öncelikle hayırlı forumlar. sözlüğün aktif olmamasının en önemli sebebi reklam eksikliğidir. zamanında söyledik önceki çomüsözlük yönetimine broşür bastıralım kantinlere, duraklara bırakalım, kokonalardan kurtulalım festival gibi kızlar gelsin, hoşgeldiniz diyelim diye dinlemediler.

kanser olmak isteyenlere tavsiyeler

fasılcı mühendisin diğer entrilerini anlamakta çok faydalı olacak bir entry içeren başlık.

ne şaka olarak algılanabilir bu entry ne de gerçekten kanser olsun insanlar diye tavsiye vereceği düşünülebilir.

sigara içen, tatlının bokunu çıkaran, bağışıklık sistemi zayıf ve bir yıldır meyve yemeyen birisi olarak okurken gerçekten rahatsız oldum. osho der ki bir insanı değiştirmek istiyorsan onu rahatsız et. dememiş de olabilir tabii ama ben dedi diye hatırlıyorum. fasılcı mühendisin olayı budur. insanları rahatsız eder. bu başlıkta izlediği mantığı daha net bir şekilde açık etmiş ama normalde bu kadar kolayca anlaşılabilir olmuyor dili. yazdığı konularda kendi bilinçaltından izlere rastlayanları derin düşüncelere gark eder.

perileri görmek

son aylarda istemsizce bir zamanların kült dizisi olan sihirli annemle kafayı bozmuş durumdayım. bundan yıllar önce izlediğimde hiç aklıma gelmeyen aslında gözümün önünde duran çarpıcı detaylar beni bu diziye karşı baya bir soğutmuş durumda. avni karakterine yapılan haksızlıklar hafife alınacak gibi değil. gariban avnimin tek yaptığı şey onları görmek. adam sadece onları görüp karısı suzana söyledi ve resmen hayatı karardı. hayattaki tek gayesi karısını perilere inandırmak olan avni evde gördüğü psikolojik baskılardan dolayı teleskopuna isim verip onunla konuşmaya başladı. karısının onu sürekli aşağılaması ve sosyal bir çevresinin olmaması durumu tetikledi. onun çektiği bütün bu acılarını gören sözde iyi periler önce biraz üzülüyormuş gibi yapıp duruma müdahele etsede belli bir süre sonra onlar da dalga geçmeye başladı. bu periler iyilik dağıtıyorsa neden komşularına bir yararları dokunmuyor. bütün perilerden nefret ediyorum. avniye iyi bir yaşam borçlusunuz kaltaklar.

ben fero

gerçek adı ferhat olan 1991 doğumlu rap sanatçısı. iyi güzelde adama sormazlar mı sen fergie misin sen nicki minaj mısın nedir bu heceleme sevdası. kulağım acıdı dinlerken. o kadar şişirdiler ki adamı ilk dinleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir. bu entryi hayal kırıklığına uğrayacak kar deş le rim için yazıyorum.

Toplam entry sayısı: 453

içilen bira markasından kadın analizi

yıllar boyu süregelen deneyimler sonucu derlediğim detayları bilimsel temellere dayanan yanılma payı olmayan analizler topluluğudur.

öncelikle ilk olarak erkek arkadaşlara seslenmek istiyorum internetten tanıştığınız kız hakkında ilk buluşmada geniş çeşitliliğe sahip bi menüden seçtiği biraya göre çok rahat fikir sahibi olabilirsiniz.eğer tinder gibi amacı şaşmayan uygulamalardan tanıştıysanız zaten bomonti filtresizi seçecektir bundan sonrasını okumanıza gerek yok.

bildiğiniz üzere ülkemizde pek fazla alkol kültürü olmadığı için alkol ve eğlence ortamları kızlarımız için pek kolayca alışabilecekleri şeyler olamayabiliyor.işte tam da bu yüzden bi eğlence ortamında seçecekleri bira sizin için kilit rolünde.gece kulüplerinde uzun süre barmenlik yapmış bir yazar arkadaşınız olarak tecrübelerimi genç arkadaşlara aktarmak isterim.

heineken: amacınız eğer gece sonunda yatağa gitmekse şansınızı biraz zorlamanız gereken bira.aynı zamanda bu birayı tüketen kızlarla ciddi ilişki yapmanız da zor olabilir.bu kızlar genelde instagram profillerinde kendi ismini kullanmak yerine saçma sapan nickler kullanır(bkz:bukowskininkedisi).fotoğrafları müstehcenlikle erotizm arasında gidip gelmekle birlikte aile yapıları rahat ve özgür büyümüş kızlardır.çevre bar ve gece kulüplerinin en az birinin işletme sahibini muhakkak tanırlar ve ortalamanın üstünde bi güzelliğe sahiplerdir.

tuborg:orta sınıf ailelerin her şeyi tadarak büyümüş,babacan samimi, yeri geldiği zaman küfür edebilen yeri geldiği zaman hanım hanımcık da olabilen kızlardır.genellikle 3 taneden fazla içmezler ve eğer sarhoş olacaklarsa kendilerini muhakkak bi arkadaşa emanet etmeyi unutmazlar.eğer bu kızla tek gecelik düşünüyorsanız işiniz imkansıza yakın maalesef.2 tane bira ısmarlayıp muhabbetinizle ortamı fethettikten sonra işinizi ağırdan almak için bi başka güne ve flört dönemine bırakabilirsiniz.

carlsberg: bebek mi bebek güzelliğinin farkında olan askeri lojmanlardaki generalin kızı kıvamındaki tatlı şımarık aynı zamanda içkiye ve gece hayatına hakim kızlardır ki yanında tekiladır votkadır shot vurmayı da asla ihmal etmezler.genelde babaları 12 ye doğru arar ve durum kontrolü isterler bu kızlardan ama asla karışma etme yasaklama eve çağırma gibi bi durumu yoktur sadece medenice bi ön kontrol.ayrıca sen ödedin ben ödedim hesapları kitapları yoktur dobra dobra cebinde olanı alır öder ödetir ister istetir.her erkeğin hayatının her anında isteyebileceği ama tavlamanız için büyük şansa ihtiyacınızın olduğu kızlardır.

amsterdam navigator:hayatlarının bir döneminde muhakkak hippi yaşam tarzını benimsemiş instagram profillerinde en az iki tane rastalı fotoğrafları bulunan makyajsız gezmeyen kızlardır.tek gecelik ilişki bu kızlarımız için kahvaltıda çay içmek kadar basit bi eylemdir.ayrıca çok sert sevişirler bu yüzden gecenin 3ünde komşuları rahatsız etmek muhtemeldir maalesef.

efes:genellikle içkinin ne olduğunu babalarından öğrenmiş,annesiyle babası evlilikleri döneminde muhakkak alkol yüzünden sorun yaşamış kızlardır.çok kapsamlı çeşitleri olduğu için tek bi analiz yapmak zor ama çok sürpriz olduklarını içinden her şeyin çıkabileceğini söyleyebilirim.

mariachi-corona-miller: etkileyebilmenizin tek yolu cüzdanınızın olduğu kızlardır maalesef..genelde arabasız erkekleri tercih etmezler arabanın lüksünü de arayanları vardır. anne ve babaları ayrı olmakla birlikte genelde her ay babalarından aldıkları yüklü nafakayla geçinirler.1+0 stüdyo daireleri severler.ortalamanın üstünde bi arabanız ve gece kulübünde locada şişe açtırabilecek maddi imkanınız varsa işiniz kesin gibi.

becks:uzun ojeli bakımlı tırnaklı,erkek muhabbetine çok hakim muhabbetin uzaması ve sarması için gerekirse futbol bile konuşabilecek düzeyde 2 tane biranın yanında bi paket sigara içebilecek kızlardır.fazla yükseklerde gözleri olmamakla birlikte tip sohbet mizah maddiyat seçeneklerinden en az biriyle etkileyebildiğinizde şansınızın oldukça yüksek olduğu kızlardır.

en çok tüketilenlerle ilgili yaptığım bu analizlerin işinize yaraması dileğiyle şimdilik bitiriyorum arkadaşlar.farklı marka analizlerini merak ederseniz mesaj atmanız yeterli.herkese bol şans

sevgiliye zorla deri tayt giydirmek

eskiden yaptığım ve sonucu ayrılığa kadar gidebilen olaydır ama tavsiye ederim.

bilen bilir arkadaşlar somut objelere derin cinsel anlamlar yüklemeyi çok severim.bu en basitinden bi el havlusu vücudun her yerine temas etmiş bi duş lifi hatta ve hatta pazardan alınırken tüm avuç içiyle kavranmış bir patlıcan bile olabilir.deri siyah tayt da benim için böyle bişey. sokakta deri tayt giymiş sevgilimle yürürken sevgilimin aldığı bakışlar yobaz türk erkeklerinin aksine beni güzel ve seksi bi kadınla birlikte olduğumu hissettirdiği için mutlu ediyordu.aynı zamanda hareketli bi yatak odamız ve özgür bi seks hayatımız olduğunu vurguluyor bizi farklı kılıyordu.bu nedenle bir zamanlar sevgilimi sabah ekmek almaya bile deri taytla yolluyor ağustos sıcağında bile pamuklu kıyafetler giymesine izin vermiyordum.inanmayanlar olabilir ama bi ara ben bile giymeye başlamıştım.artık en sonunda sürekli bacaklarında ve genital bölgesinde oluşan pişikler aramızı açmaya başladı ve sert kavgalar etmeye başladık.ben bu ilişki için sürekli yanımda pudrayla dolaşmayı bile göze aldıysam da ilişkimiz daha fazla yürümedi.

ilahiyata bakış açısı

''türkiyede kaç yıldır ilahiyat fakültelerinde eğitim veriliyor yine de bi tane türk peygamber çıkaramamışız'' şeklinde düşünüyorum

çomü sözlük diktası

çomü sözlük diktası altında kişisel kavgaların engellenmesini eleştiren başlık tipi.sözlük tartışmasıyla sözlük kavgasını ayırt edemeyenler tarafından açılmış başlık ayrıca.başlık adı altında kişilerin birbirine attığı dmleri paylaşmak suçtur.silinmesi ve engellenmesi diktatörlük anlamına gelmiyor.

birileri sözlük buluşmasından içerlenmiş yok işin içinde kız varmış birileri bunları çekememiş o da onu çağırmamış diğeri o olmadığı için gruba kızmış o küfretmiş bu hakaret etmiş falan filan bunlar hangi sözlükte olan tartışmalar? isteyen istediğiyle buluşur görüşür ister arkadaş olur muhabbet eder isteyen yazarlar sevişir isteyenler istediğine yazar buna kimse karışamaz.bu konular yüzünden meydana gelen istenmeyen olaylar başlık açılıp sol framede kavga haline getirilemez.

ilgili şahıs dm yoluyla kendisinin attığı özel mesajların ifşa edilmesinden rahatsız olduğunu ve olayı entry silinmezse yasal yollara taşıyacağını söyledi ve dm ifşası olan entry silindi.ifşa sahibi yazar uyarılmasına rağmen entrynin geri gelmesini ve kişisel tartışma ortamının özel mesaj kutusu değil sözlükte herkesin içinde olmasını istedi ve reddedildi.2 şahıs kavgası günlük aktif olarak 500den fazla kullanıcının düzenli okuyucu olarak girdiği sitede başlık adı altında yayınlanabilecek bişey değil malesef.beni de mantıklı mantıklı konuşturuyosunuz zaten zeka seviyem yetmiyor bi de sizle uğraşıyorum.neyse herkesi öpüyorum

modların tavırları ve yanlarında ki eküriler

sitedeki bütün moderatör adayları ilk önce yazılı sınav ardından sağlık kontrolü ve akabinde sözlü mülakata tabi tutulduktan sonra spor testlerine sokulur bu gerekli şartları sağlayanlar arasından asil yedek listesi belirlenir ve gerekli alımlar yapılır.şu an sitede aktif görev yapan moderatörler çağın gerektirdiği bütün dinamikliğe sahiptir.hepsi son derece bilgi birikimle yüklüdür.bu nedenle eleştirilemezler ve dokunulmazlıkları vardır.rakam ve sayı arasındaki farkı bilmeyen insanlar tarafından eleştirilmeleri hak edecekleri son şeydir.

sözlük yazarlarının itirafları

daha ikinci haftasından sözlükte tanıştığım kız tarafından dolandırıldım.her şey masum bi dmyle başladı.şimdilik isim vermek istemiyorum ama yazdığım bir entryi bahane edip dm atan bir bayanla tanıştık ve dm kutusundaki sohbetimiz zamanla whatsappa geçti.sanal sohbet ortamı hızımızı kesmeyince 3-4 gece önce buluşmaya karar verdik zamanı mekanı ayarladık ve önceki gece bi mekanda alkol almaya başladık.muhabbet sohbet birbirini açtı derken alkolün de verdiği rahatlık hissiyle bazı özel anlar yaşadık.bu detayları ince şekilde vermek istemiyorum.bu ana kadar her şey güzeldi dün sabah tekrar kahvaltıya gitmeye karar verdik hangoverda oturduk ama sürekli huzursuz bi şekilde telefonuyla mesajlaşmaya başladı.ilk başlarda beni ilgilendirmediğini düşünerek ne olduğunu sormadım ama bi süre sonra oflayıp poflamaya başlayınca bi banka işlemindeki gecikme sebebiyle parasının yatmadığını ve yurt taksidinin bugün son günü olduğunu söyledi.ben de aramızda artık böyle şeylerin lafının olmayacağını iki gündür tanıştığımız halde sanki yıllardır birlikteymişiz gibi hissettiğimi bu seferlik taksidi ödeyebileceğimi parasının geldiği zaman bana verebileceğini söyledim.ilk başlarda hayır öyle şey olur mu falan dese de ısrarlarımla 600 lirayı kabul etti.ama yurdunun adını falan söylememesinden anlamalıydım.yurdunun adını söylemedi ve parayı banka hesabına yatıracağını ordan yurt sahibine havale geçeceğini söyledi.daha önce hiç yurtta kalmadığım için böyle bişeyin olup olmayacağını bilmediğimden bişey demedim.her neyse güzel bi kahvaltıdan sonra dün öğlen gibi ayrıldık ve ayrıldıktan bi iki saat sonra whatsapp profil fotoğrafının gözükmediğini farkettim.aradım mesaj attım ama yanıt alamadım.her yerden engellenmişim.şu an telefon numarasının kendisine ait olmadığını hatta ve hatta bana söylediği isminin bile gerçek olmadığını düşünüyorum.1 haftadır entry de girmemiş.bu yazıyı görürse ona son bi şans vermek istiyorum.eğer paralarımı ve duygularımı geri vermezse bugün karakola giderek şikayette bulunacağım.

fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.

orgazmdan daha zevkli anlar

yaklaşık 3.5 yıldır aynı bekar evinde oturmamın sebebi olan apartman yöneticimiz erol beyin büyük kızı merve her sabah babasının otoritesi sebebiyledir ki uykusundan uyandırılıp ekmek almaya yollanıyor..hafta sonu bi yarım saat daha geç de olsa hafta içi her gün merve yıllardır onu izlediğimden habersiz şekilde gri çakma adidas pijamasıyla ve muhtemelen yataktan daha yeni çıktığı dar siyah bluzüyle çıplak ayaklarına botlarını geçirdiği gibi bakkalın yolunu tutuyor.ben de bu görsel şöleni kaçırmamak için doğruca az önce mervenin indiği kokusunun hala yankılandığı asansöre koşturuyorum.o 3 kat öyle hızlı geçiyor ki inmek istemiyorum asansörden.tam onun geri döndüğü anı denk getirip apartman kapısından bi yere yetişiyormuş gibi çıkıyorum ve işte hayatın en güzel anlarından biri yaşanıyor. merve hafif uykulu şekilde saçlarını kenara atarak 'günaydın fasılcı mühendis' diyor..hayat bi kaç saniyeliğine güzelleşiyor..bazen aidatlarımı apartman hesabına yatırmak yerine erol beyin kapısına götürüyor merveyi bi kez daha görebilir miyim umuduyla evin içine göz gezdiriyorum ama nafile..merveyle tek buluşmamız sabah ekmek telaşesi oluyor..

sözlüğün kalitesini arşa çıkaran yazarlar

fiziksel olarak tespit edilmiş kanserojen maddeleri içeren liste.victoria ve 1984 ü çıkarırsak tam karşıtları olarak düzenli uyku,yürüyüş,egzersiz,sağlıklı beslenme yazılabilir

sevişirken söylenmemesi gereken sözler

'aşkım neden inanmıyorsun vallahi bu kalkmış hali'

kız arkadaşına hesap ödeten erkek

erkeklik seviyesini tekrar sorgulamasını gereken erkektir...eğer bir masada oturuyorsan ve o masada bayan varsa hesabı ödemekle sorumlusundur..bence kendine erkeğim diyen bir insanın o masadan öyle alenen kalkıp gitme lüksü yoktur.....şahsen ben kızlı erkekli bir masada tuvalete kalkma bahanesiyle kalktığım anda tuvalet yolunda masanın bütün hesabını öder bütün herkesin hesap için kalktığı anda 'ben halletim' der herkesin gönlünü fethederim...olay budur

fakültelere göre kız analizi

üniversitemiz bayan arkadaşlarımızın eğitim gördükleri fakültelere göre analizinin yapıldığı tamamen bilimsel verilere dayanan veriler topluluğudur.arkadaşlar merhaba uzun yıllardır gözlemlemeye olan merakım bazı konularda deneyim sahibi olmama ve yazılar yazmama sebep oldu. daha önceden hatırlayacağınız gibi genç amatör erkek arkadaşlarımız için (bkz:içilen bira markasından kadın analizi) yapmıştık.dm yoluyla çok olumlu eleştiriler aldığım ve meraklı arkadaşlarımızı gördüğüm için bu başlıkta kızları okudukları fakülteye göre incelemeye karar verdim.

aktardığım analizlerde yüzde 10 kadar bi yanılma payı olabilir insan çeşitliliği fazla sonuçta.

sağlık yüksek okulu: erkek arkadaşlar için keşfedilmeyi bekleyen nice cevherlerin olduğu fakültemiz burası arkadaşlar.genelde orta ve düşük seviyeli ailelerin çocukları tercih ederler bu bölümleri çünkü kafalarında hemen üniversite bitsin de bi hastanede hemşiredir teknisyendir maaşımı alıp hayatımı kurtarırım bi de evlendim mi olay biter planı mevcuttur.bu nedenle bu fakültelerde el değmemiş güzel ve az takipçili kız bulma oranımız çok fazla.dolayısıyla öğle aralarının uzun olduğu günlerde yemek yemek için bu fakülteyi tercih etmeniz evlenilecek kız bulmanız açısından faydalı olabilir.


fen edebiyat fakültesi:para ve zengin koca avcılarının bol bulunduğu,genelde düşük puanlı üniversite öğrencilerinin okuduğu mezun olduktan sonra ya çalışmayacak ya da starbucks burger king gibi iş sahalarında çalışacak kızlarımızın olduğu fakülteler buralar maalesef.tuvaletlerinde her an makyaj yaparken görülebilecek en az 5 kızın bulunduğu ucuz parfüm ve çakma kıyafet istatistiklerinde hep üst sıralara oynayan fakülte olarak bilinir aynı zamanda.bu nedenle ortalamanın üstünde bir arabayla fakülte bahçesine giriş yapmanız ve kabarık bi cüzdanla dolaşmanız durumunda oldukça geniş bi kız yelpazesi içinden seçim yapma şansınız yüksek arkadaşlar.bekarete verilen önemin de çok düşük olduğunu belirtmeden geçmek istemiyorum ayrıca.


mühendislik fakültesi: 5 yılını mühendislik fakültesinde geçirmiş bi arkadaşınız olarak söylüyorum aman aman uzak durmanız gereken fakülte.ispanyol paça kot pantolon giyeninden tutun cüzdanını göt cebine sokanına kadar binbir çeşit kezban görebileceğiniz bu fakültelerde düzenli cinsel hayatı olan bi kızla tanışma ihtimaliniz çok düşük maalesef.çoklu düşünme yetenekleri de ortalamanın üstünde olduğu için çeşitli akıl oyunlarıyla ve taktiklerle de kandırma oranınız minimuma düşüyor.şahsen benim kafamdaki kadının yaradılışındaki mükemmellik kavramı bu fakültede eğitim gördüğüm ilk dönemde yıkılmıştı.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi: genelde her sevgilisiyle en az 2 yıl çıkan ortalama bi güzellik seviyesinde olan paraya ve düzenli yaşama çok önem veren her şeye vakit ayırmaya çalışan kurnaz ve sinsi kızların bulunduğu fakülte.kıskanmalı kavga etmeli instagramda atılan likelar yüzünden tartışma yaşanan kantinde sürekli el ele göz göze durulan ilişkileri severler için tercih edilebilir.


güzel sanatlar fakültesi: binbir türlü saçma sapan saç rengi saç kesimi kıyafet şekli dövme modeliyle görebileceğiniz alkol ve uyuşturucu bağımlılığına meyilli tek gecelik ilişkileri seven kızlar içeren fakülte.üniversitenin ilk yılında atacağınız bi kapak ile okul hayatınız boyunca kadın sıkıntısı çekmeden yaşayabilirsiniz bu fakültede.genel olarak ailenizin karşısına çıkartmaya utanacağınız tipler olduğu için okul bittikten sonra da aramazsınız zaten.

tıp fakültesi:aşırı bilmişlikten ölmek üzere olan ömür törpüsü kızların bolca bulunduğu fakülte.güzel olanları da çok güzel oluyor ama kafayı yemeye değmez. içinde bulundukları zor eğitim süreçleri yüzünden fazla seçenek görmemiş olmaları erkek arkadaşlarımız için pozitif bi durum.ayrıca bastırılmış duygular yüzünden hiç beklemediğiniz tipler yatakta çok hırçın ve usta olabiliyorlar.


besyo:kız düşürmenin en zor olduğu fakültelerden biri.güzelliğinin ve fiziğinin farkında olan çok tehlikeli kızların bulunduğu fakülte aynı zamanda.yine de besyolu bir kızla ilişki yaşamadan ölmemenizi tavsiye ederim.


merak ettiğiniz diğer fakültelerle ilgili sorularınızı dmden yanıtlamaya hazırım arkadaşlar şimdilik en çok nüfusa sahip fakültelerle ilgili analizleri paylaştım.

zevk alınan ufak sapıklıklar

kız öğrenci evlerinin balkonlarına erkek iç çamaşırı atmak.hem tahrik ediyor beni hem de tanışmaya bahane oluyor..

çanakkaledeki sokak müzisyenleri sorunu

her an her yerde olabilen genelde kalitesiz müzik yapan amatör gençlerin oluşturduğu gürültü kirliliği sorunu.

hayır ben anlamıyorum kardeşim madem yaptığın işte iyi olduğunu düşünüyorsun ki herkesin önünde sahne yapmandan anlaşılıyor.kur profesyonel grubunu al müzik aletlerini canlı müzik yapan mekanlarda kaliteli sahne kovalayın.ayrıca önünüze koyduğunuz 'para verin' temalı çalgı aleti çantaları komik duruma düşürüyor sizleri.bi de artık çıplak sesle katlanılamaz amatör sesleri geçtim geçenlerde kordonda bildiğin amfi ile ses sistemi kurulduğuna şahit oldum.belediyeye şikayette bulundum ama henüz bi dönüt alamadım oldukça editleyeceğim

tıp öğrencileri

kız olanları çok kolay düşüyor.erkekleri de moron oluyor genelde

edit:oldukça da alıngan olduklarını farkettim
İletişim - Kurallar