hasta

Durum: 57 - 1 - 0 - 0 - 01.10.2019 17:33

Puan: 393 -

1 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Hastayım diyorum anlamıyo musun ?
  • /
  • 3

gün içinde en çok kullandığınız kelime

biranın yanında iyi gidenler

kesinlikle bir dost, iki kadın ve sakso.

fasılcı mühendis

davalık olmakla başlayan serüvenimizin büyük bi arkadaşlığa sürüklendiği sözlük sahibi ve über yakışıklı moderatör

*kaybettiğim iddia sonucu girilmiş zorunlu bi entrydir*

sözlüğün parasını kim ödüyor

annen ödiyecek bu ayki maaşları

hizmet sektörünün azgın kızları

yine seks hikayesi mi yazıyosun feridun abi ?

kyk borcu

yengenizle evlenme sebebim.

hayatınızı özetleyen cümle

kutu efes extra açım sesi.

i follow rivers

annemin mezuniyetine giderken keşfettiğim şarkıdır.

hayatına birini alamama fobisi

önemli olan bunu diyenin tabusunu yıkabilmektir.

acı veren ama zevkli bir his

baş parmağın tırnak yanlarına, diğer tırnaklarla bastırıp sıkıştırmak.
ağızda çıkan yaralara tuz basmak.
dudak derisini dişlerinle yolmak.
bıçak ucuyla yavaş yavaş aynı yeri kanayana kadar çizmek.
sevişirken sırta geçirilen tırnaklar.

çanakkale dile gelse kuracağı ilk cümle

kampüs fm

‘olmasa da olurdu’ diyebileceğimiz üniversitemizin güzide radyosu

cüzdanda taşınan ilginç ve değerli materyaller

şevket hamdi tan

farazi v kayra - şevket hamdi tan

bekar evinde kör sinekler albümünden bir şarkıdır. anlatılan hayali bir karaktertir. eskiden bulvar gazetesinde genel yayın yönetmenliği yaptığı söylenir. eğlenceli bir hikayesi vardır sözlerin;

verse 1:

onayladım, başımı sallayıp da her ne bok dediyse, katiyen düşünmeden onayladım. peşinen diyim şimdiden düzüldü beynim. tahminen bu akşam uykudan feragat ettim.
veyahut ettirildim. akabinde geldi demli çaylar, ben dikizledim beyaz ve nemli bir tavan. sahiden tanışma faslı sürdü altı üstü beş dakika, yaklaşık da yirmi yıldır oturmakta burda. laf olsun maksadıyla sordum. ''ne iş yaparsın?'',''ah bir bilsem cevabı önce verebilirdim kendime'' deyince anladım durduk yerde yarayı deşmemek gerek.
ilavetten kabul etmem arkadaş mesuliyet. sohbetin sonunda şayet daha da devrilirse çam. istifim bozulmadan, gaflarım kabarmadan, yudumladım çayımdan. duvarda eski püskü bir fotoğraf, çok büyük bir ihtimalle çekilmiş iş yerinde. fotoğrafın tam altı imza: sevket hamdi tan. duvarı gösterip de sordum: ''bu sen misin?''. gözünü kırparak onayladı. o esnada çok garip bir melodi eşliğinde çaldı telefonu,''kusura bakma kardeşim'' deyip çıktı balkona. ben tavan dikizledim dakikalarca...

nakarat x2:

inanmadım,mümkünatı yok inanmadım.
hayatlarıyla geldiler de yine de bıkmadım.
çünkü ben nemli bir tavan dikizledikçe, hayattan hep muaftım.(muaftım)

verse 2:

ohannes! nasıl söylesem bilinmez. böyle hadiseyle karşılaştım ilk kez. banyo aynasına yansıyan bir küvet, içinde var yığınla dergi artı bulvar. bir zamanlar hepsi oldu baş tacımız. mahalle arkadaşlarıyla toplayıp bozukluk, kuytularda hatmederdik, her bir satrı biz(biz), soluk soluk. şu anda şevket hamdi tan telefonda, utanmadan da sövüyor arkadaş bağıra bağıra. bağırmasıyla anladım vakit zamansız. bense bir hususta, baya kararsız; küvetten acaba yanıma alsam mı, almasam mı bulvar?
alıcam tabi ki lan ucunda yok zarar. cebimde gazete oturmuşum salonda, herifse öfkeliydi hala, elimi kaldırıp da gidiyorum ifadesiyle, işaret ettim.
içime serpilen sularla girdim odama. ikinci sayfa, hakkaten tuhaf bir şey la bulvar. merakındayım bunu yazanların. ikinci sayfanın dibinde mevcut yayın kadrosu. ağzım açık kaldı, çünkü gördüm orda genel yayın yönetmeni, şevket hamdi tan’dı valla.(valla)

nakarat x4:

inanmadım,mümkünatı yok inanmadım. hayatlarıyla geldiler de yine de bıkmadım,
çünkü ben nemli bir tavan dikizledikçe, hayattan hep muaftım.(muaftım)

orgazmdan daha zevkli anlar

kutu birayı açarken çıkan ses. bu ses hayatımın özeti de olabilir aynı zamanda.

yazarların whatsapp durumları

beddualarla yaşıyorum.

en sevilen film-dizi replikleri

olmaz sema, olmaz. ben gelicem sana kalbimi açıcam, sen bana arkadaş ayağı çekiceksin. hiç yaşanmamış olsunlar falan. bu işler bizi bozar aga.

ekim ayı açlık sınırı

son zamanlarda beni çanakkale de hayrına yemek dağıtan yerlerin paylaşıldığı bi wp grubu kurmaya iten bir gerçektir. ( not: ilgisi olan insan sayısı çoksa yapalım bunu cidden )

fake moaning

ses çıkarmayan karı da ayrı bi derttir. utangaçlığından ve tecrübesizliğinden sessiz kalmayı tercih eder. içinden gelen o rahatlama ve bağırma isteğini bastırır. seks bu esnada erkek için çekilmez bi hale dönüşmeye başlar. herşeye rağmen yalandan yapılmasından daha iyidir bu sessizlik en azından kendinden emin olan şahıs partnerinin bunları içinde yaşadığından emin olur ve gereksiz çığlıkları duymaz.

sözlük yazarlarının okuduğu bölümler

tütün ve alkol eksperliği

geceye bir şarkı bırakın la

mutluluk veren basit şeyler

karşınızdaki kişiye onu sevdiğinizi hissettiricek iki kelime yetebilir.

bar tuvaletinde sevişmek

bardan bara değişkenlik gösterir ancak bu aktivite genelde varoş ve ucuz barlarda yapılır. hijyen sıfırdır ve alkol yada uyuşturucu miktarı oldukça fazladır. hastalık kapılabilitesi yüksek olduğundan tavsiye edilmez ama yine de anlık olarak zevklidir. sokakta yapılan kadar heycan vermez.

optimum sevişme süresi

geceyi bir postayla geçiren arkadaşlar hemen kendini belli etmiş. 1. postada 10 dakika idealdir ama alkol alınmışsa 20 dakikayı bulabilir. ikinci posta 25-30 dakika arasında değişir. 3. posta ise alkol varsa zaten atılamaz ancak yoksa 45 dk ile 1 saat arasında değişiklik gösterir. bide bonus vereyim: 20 dakikalık günaydın postası

karşı cinsten olsaydınız

çok güzel olmasam bile seksi giyinip, zengin ve elit beylerle takılırdım. herkesin elde etmeye çalışacağı ama edemeyen kişi olurdum. zengin kocaya bide bastım mı nikahı tamamdır iş.
  • /
  • 3

hizmet sektörünün azgın kızları

libidosu gerçekten dikkat çeken harika ve tehlikeli kızlar.

tarih 2013 eylülünü gösterdiğinde sürekli soğuk olan bi pansiyonda ilk günlerimi geçiriyordum.sabahları sandviç ve çayla basit bi kahvaltı yaptıktan sonra kendimi en az 15 saat süren alkol nöbetlerine sokuyordum.kimseyle tanışmak içimden gelmiyordu ve sıkıcı bulduğum için okula gitmeyi bırakmıştım.

bugünlerde beynimi tek meşgul eden şey koca yaz boyunca parayla bile bulamayacağım güzellikteki o yazlıkçı kızla olan kaçamak cinsel ilişki anılarımızdı.konumlar değişeceği için yeni ayrılmıştık ve kendisine ve cesaretli karakterine daha şimdiden büyük özlem duyuyordum.alkol almaya çok düşkün ailesi tatil beldesinde sabahları dışarıda etmeyi tercih ettikçe bizde kendilerinin yazlığına kaçıyorduk ve gençliğin de verdiği heyecanla tavşan gibi seks yapıyorduk.duş almak için sıcak suyu değil denizi tercih ediyorduk.kalabalık bi arkadaş grubu içerisindeydik ve verdiğim güven sayesinde bu harika kızı ben haketmiştim.böyle huylarım vardır.insanlara ihtiyaçları doğrultusunda vaatler vererek onları kullanmayı ve sonra yarı yolda bırakmayı severim.

o gün pansiyonda sıkıntıdan sabah 11de içmeye başladıktan üç dört saat sonra temel ihtiyaçlarım olan kare sehpa,üçlü priz,korniş dübeli,ortopedik yastık,tasarruf ampul,duvar saati ve oyuncak ayıyı almaya karar verdim.bana ait olmayan alanlarda bile olsam özelleştirmeyi severim.

bilen bilir eski carrefoursanın altında cinemaximum ve tekzen vardı.onunla da tekzende karşılaştım.matkap ve elektronik ev aletlerinin olduğu geniş koridorda bir sağa bir sola salınıyor,güzelliği tasarruf ampullerinin fiyat karşılaştırmasını yapan beynimin matematiksel muhakeme yeteneğine engel oluyordu.ilk başta müşteri sansam da sonradan çalışan olduğunu anlamam uzun sürmedi.tanışmanın etkili bir yolunu düşünmeye başladım ve aklıma geldi.

alkolden ağzımın kokabileceğini öngörerek konuşma mesafesine göre biraz daha uzak bi noktadan ''pardon korniş dübellerini bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?'' diye bir soru yöneltip hafifçe gülümsedim.böyle huylarım vardır.kadınlarla tanışabilmek için çok hızlı ve pratik yöntemler bulabilirim.

kendisi bana plastik korniş dübellerinin tükendiğini ama istersem yeni çıkan metal dübellerden bulabileceğini ancak bunun bana fazla masraf çıkarabileceğini söyledi.

bu arada bilmeyenler için aradığım dübelin bir benzeri
 resim


kendisine paranın önemli olmadığını şu an için tek istediğimin istediğim perdeleri odama takmak olduğunu ilettim ve birlikte hırdavat reyonuna yürümeye başladık.yol esnasında muhabbet açmak için kendisine tasarruf ampullerindeki indirimin ne kadar süreceği, küçük gözüken 700 wattlık matkapların nerelerde iş görüp göremeyeceği gibi sorular soruyordum ve muhabbetimiz bi tekzen alışverişine göre fazlaca ilerlemişti.

istediğim dübeli aldıktan sonra priz,ampul gibi ihtiyaçlarımı da alarak yaka kartından adının elif olduğunu öğrendiğim o kıza esprili bir dille eğer dübellerden memnun kalmazsam kaç gün içerisinde değiştirebileceğimle ilgili bi soru sordum.kendisi bana her türlü sorunda gelebileceğimi ve bana özellikle kendisinin yardımcı olacağını söyleyince bir hücum hamlesi yaparak ''ooo bana hep siz yardımcı olacaksanız ben bütün pansiyonun kornişlerini perdelerini takarım valla'' diyerek gülümsedim.( bu arada pansiyonu özellikle belirttim ki yalnızlığın dibinde olduğumu hissetsin ve bu da bi kapı olsun.böyle huylarım vardır.bir cümleye içerisinde birden fazla anlam taşıtmayı severim.)

o gün ordan ayrıldıktan sonra metal dübelleri duvara monteleyecek bi matkabım olmadığını farkederek çöpe attım.zaten en başında da kendimi kandırmıştım.o dübelleri kullanamayacağımı biliyordum ama elifle tanışmaya değerdi.pansiyon yönetimine uğrayarak plastik dübel ihtiyacım olduğunu söyledim ve bu sorunu da öyle hallettim.

akşam üstünden sonra dozajını arttırdığım alkolün de etkisiyle keyiflendim ve cesaretim arttı.o gece yan odamda kalan tekirdağlı isminin emre olduğunu öğrendiğim çocuğu odama davet ettim ve içki ikram ettim.gece boyu muhabbet ettikten sonra ona bugün tekzende ev ve yapı malzeme alışverişi yaptığım sırada bi çalışan kızdan hoşlandığımı söyledim.kendisi bana bu tür kızların kolay av olduğunu ve tanışmaktan çekinmemem gerektiğini söyledi.neden bu kadar emin olduğunu sorduğumda daha önce bu tür kızlarla çok takıldığını hatta biriyle elli liralık mutfak alışverişi karşılığında cinsel ilişkiye girdiğini anlattı.ona bu mutfak alışverişinin içeriğini sorduğumda hatırlamadığını söyledi.bu tür yakıştırmaları elif üzerinde düşününce biraz sinirlendim ama tanışıklığımız yeni olduğu için belli etmedim.böyle huylarım vardır.nabza göre şerbet vermeyi çok severim.

ertesi gün çanakkale tekzeni arayıp müdürle görüşmek istediğimi söyledim.müdüre bağlandıktan sonra çalışanları elif hanımdan şikayetçi olduğumu ve kesin bir dille onay verdiği metal korniş dübellerinin duvara montelenemediğini söyledim.müdür bey samimi bi tavırla beni mağazaya davet etti ve gerekli değişim prosedürlerinin de uygulanacağını söyledi.tekirdağlıya benimle gelip gelmek istemeyeceğini sormak için kapısına tıkladım.içeriye girdiğimde gündüz gözüyle rakı içip leblebi yediğini farkettim.gözüme girmişti.alkolü yalnız başına tüketmekten hoşlanan insanları severim.kendisine ''şu dübel muhabbeti fazla uzadı gidelim de halledelim elif işini'' dedikten sonra ''plastik dübeller hoşuma gitmedi ama belki elifin dübeli hoşuma gider'' diye ekleyerek eril diile cinsel bi espri yaptım.

tekzende basit bir sebepten şikayet dilekçesi oluşturduğum esnada müdür beyle yanımıza elif hanım geldi.emre elifle birebir muhabbete girebilmem için müdür beye ''mağazanın aylık kazancı size prim olarak yansıyor mu ?'' gibi alakasız sorular sormaya başlayınca elifle bu konuşmanın 1 metre kadar uzağında kaldık.kendisine bu şikayet olayının bir bahane olduğunu telefonda soyadını öğrenebilmek ümidiyle müdürü aradığımı ancak başarısız olunca olayın buraya kadar sürüklendiğini söyleyince elifin içten içe hoşuna gittiğini hissettim.karşısında müşteri ve hemen yanında müdürü olunca olumlu ya da olumsuz bi cevap alamadım kendisinden.ama pes etmedim tabiki.böyle huylarım vardır.kadınları uğruna emek verdiğimi hissettirerek elde etmekten hoşlanırım.

şikayet dilekçesinden vazgeçtiğimi müdür beye ilettikten sonra emreyi yanıma alarak mağazanın iç kısımlarına geçtim bi umut elifi yalnız başına tekrar görebilmek için bekliyordum.elifi 'uzaklara dalış' bakış şeklimle mağazanın anons bölümünde farkettim ve yanına gittim.afallaması için cep telefonu kullanıp kullanmadığını sordum.şaşkın bi surat ifadesiyle ''e heralde yani'' demek ister gibi baktı.anons mikrofonuna doğru hamle yaparak eğer numarasını vermezse tüm mağaza müşterilerine elektronik ev aletlerinde yüzde 50 indirimin başladığı anonsunu geçebileceğimi ve buraların karışabileceğini söyledim.kendisi biraz korkuyla biraz da gülerek numarasını verdi ama gözünün önündeyken numarasını hiç bi yere kaydetmedim.aklıma yazdığımı söyleyip dükkandan çıktım.böyle huylarım vardır.kadınların etkilenebileceği küçük şeyleri pratik düşünürüm.

elifle sürekli mesajlaşmaya başladık.aynı zamanda tekirdağlı yeni arkadaşım emreyle alkol sınırlarını zorluyorduk.o yıllarda orduevlerinden ucuz içki tedarik ettiğim için şimdilerdeki gibi fahiş fiyatlarla yüzleşmiyorduk.emreyle aramızdaki samimiyetin geliştiğine bi içki masasında ikimizin de birbirimizin hoşlandığı kızlarla birlikte grup seks yapma ihtimalini hoş karşıladığı itirafını yaptığımızda emin oldum.

elifle izin günlerinde buluşmaya başladık.akşamları da iş çıkışında onu tekzenden alıyor 2 öğrenci arkadaşıyla yaşadığı evine bırakıyordum.arkadaşlarının olmadığı günlerde evine viski votka ve çilekle gidiyordum.cep viskisini sotelediğim ev köşelerinde kendim içiyor,votkayı ikimize ikram ediyordum.böyle huylarım vardır.en cömert gözüktüğüm anlar aslında en cimri olduğum anlardır.insanları kandırmayı severim.

bir gece alkol dozajının arttığı saatlerde evinde bozulan televizyon kumandasını tamir ettiğim esnada kendisinin bana aşk dolu bakışlarla baktığını hissettim.kumandanın pil soketi kısmını siyah elektrik bandıyla sabitleyip televizyona ve kumandaya gayet fakir bi imaj verdikten sonra elife dönüp romantizmi arttırmak amacıyla ''bişey yokmuş kumandada bi daha yapmaz aynı sorunu sadece yere düşürmemeye dikkat et bi de üstündeki rakam ve yazılar silinmesin naylon bişeyle üstünü sar bunun'' dedim. tam o an dudaklarımız birbirine yapıştı.alkollüyken cinsel olarak uyarılmam çok zor olur.içimden'' vay gidi fasılcı daha geçen tekzende dübel sorduğun kızla şimdi ne haldesin'' diye geçirdim.hayat böyledir.çok küçük saniye farkları çok büyük olayların seyrini değiştirebilir.

elifle öpüşüyorduk ama penisim yarı ereksiyon halinde olduğu için cezasahasına ara pas atmak için çekiniyordum. bu tamamen sollamaya çıkarken önünüzdeki arabanın şerefsizlik yapmak uğruna hız arttırabilme ihtimali gibi bişey.en sonunda her şeyi akışına bıraktım.biraz sonra öpüşmeyi durdurduk ve birer kadeh daha içki koyduk.

fazla ileri gittiğimizi düşünmesini engellemek için '' mezhebin nedir ? allaha inanıyor musun ?'' gibi sorular sordum.kendisi aslen tunceliliymiş ama sivasa göç etmişler.'' alevilik var mı ?'' diye ekleyince anlamsızca bakışlar attı.böyle huylarım vardır.kafa karıştırmayı severim. bunlar akabinde tekrar öpüşmek istermişçesine bi hamle yaparak yüzümü avuçlarının arasına aldı '' sıyrıl zincirlerinden ve rahatla nefsine yenil ve gir içime'' dedi.ben şok oldum ve ellerini tutup ittirdim.

oyunu kendim yönetmeyi severdim.ilk defa bi kadından böyle iddialı bir cümle duymuştum.ona bu ilişkiyi ne kadar masum gördüğümden bahsedip '' senin için hayatımda ilk kez metal dübel gibi bişey için para harcadım. bu ilişkiyi çok masum görmüştüm neden eskortmuşsun gibi cümleler kuruyorsun'' dedim.kan beynime sıçramıştı az önce tamir ettiğim kumandayı yere fırlatıp alçak koltuktan sallanarak kalktım ve çileklerin bir kısmını mutfakta sakladığım yere gittim.ne yapacağımı uzun süre düşündükten sonra elif yanıma geldi.çilekleri sakladığımı anlamasın diye hızlı bi hamleyle çöpe ittirdim.böyle huylarım vardır.felaket senaryosunda bile küçük detayları atlamam.

elif ben mutfak penceresinden dışarıyı izlerken bekaretini sunmak için yıllardır bugünü bekliyormuş gibi hissettiğini söyledi.çok mahcup oldum.yaptığım onca emektar hareketin onu bu denli etkileyeceğini tahmin etmemiştim.içeriye geçtikten sonra kanepede uzanırken ona düşünceli şekilde uzaklara bakıyormuş izlenimi vermeye çalışırken alkolün etkisiyle sızmışım.

sabah kalktıktan sonra olayları en başta tam olarak hatırlamıyormuş gibi yapmaya çalıştım.sonrasında ise ''elif ben olayların bu boyutta olacağını hiç düşünmemiştim.senin bakire olman ve bana bunu sunman yüreğime bi balyoz gibi çarptı.seni iki günlük heveslerime alet edemem.sana tek tavsiyem bekaretini kocana sakla.ayrıca anal seks zamanla bağırsak kaslarını yavaşlatır ve hastalık kapmana sebep olabilir.sakın nefsine yenilme ve cinsel hayatını mastürbasyonla geçirmeye gayret et benden bu kadar her şey çok güzeldi'' diyip evden çıktım. votkada baya kaldığını hatırlayıp eve geri döndüm. kapıda ''yanlış anlamazsan votkadan bi bardak daha alabilir miyim eve kadar ayık kafa yol çekilmez'' şimdi dedim.'' daha kahvaltı bile etmedin mideni deliceksin'' diyince hala beni düşündüğünü farkedip gözyaşlarımı tutamadım. gözlerimi kaçırıp votka şişesinden gelecek bi bardağı beklerken duvardaki saatin odamdaki saatle aynı olduğunu ilk defa farkettim. '' sen de mi indirimdeyken aldın bende de var bu saatin aynısı'' dedim.git artık dedi. fazla uzatmadım.böyle huylarım vardır.neyi nerde keseceğimi bilirim.

soğuk ve yalnız pansiyon odasına yaz anısı şevvalden sonra bi de elif eklendi.o duvar saati o günden sonra benim için fazlasıyla anlam kazandı.hayat böyledir.sıkıldığınız her şey tek bi saniye içerisinde farklı anlamlar kazanabilir.

çizgi film

elle çizilerek yapılan resimlerin, canlandırma metodlarıyla hareketlendirilmesine verilen isimdir.

sevgili eniştenizle flört etmeye bugs bunny sayesinde başladık bu arada :)):):):))

yeniler bilmez eskilerin gözü yaşlı

2005 yılında kent kart ile ilk otobüs taşımacılığı başladı.
kargo grup iken 2004 bahar şenliklerinde dardanos ta konser verdi. o zamanlar alkol serbestti tabiki her yerde.
kantinlerde, barlarda sigara içilebiliyordu.
ösem denilen bina yoktu. yemekhane fen edebiyat fakültesi girişinde ufacık bir oda idi. şu an ne bilmiyorum orası açıkçası.
besyo fakültesi yok idi.
gsf yok idi.
mimarlık mühendislik fakültesi yok idi.
barlar sokağı barlar ile dolu idi. sokakta hayat var denilen ufacık yere sıkışıp kalınmamıştı. o sokakta şimdiki dönercilerin %90' ı bar idi.
hayal kahvesi tnt idi bilardo masası vardı şu an ki sahnenin orda.
han kahvesi üstünde bar var idi. şehrin azizleri çıkardı.
iskele meydanında dönerciler var idi. anafartalar otel var idi. orhan gencebay a benzeyen dürümcü orhan baba var idi.
troya caddesi yok idi. orada yerleşim tek tük idi. son 5 senede yürüdü o taraf.
kordon 2 şerit idi. bahar gelince denize yakın olan taraf taşıt trafiğine kapatılır, barcode, vino v.b. pub lar yola masalarını koyar denize karşı insanlar vakit geçirirdi.
yerde fıstık var idi tıpkı izmir de ki gibi.
2004 eylül ayından önce kordondaki at heykeli yok idi. ben üniversiteye başlarken yeni inşaatı yapılıyordu.
marlboro 3.75tl bira 1.75 tl idi.
4 tane(ç1,ç2-plaj,ç3-hava alanı,ç4-ekspres) otobüs hattı var idi ve 90 krş idi.
şakir in yeri virane bir yer idi. restore edildikten sonra tekrar canlandı.
şu an sanırım simit sarayı(kordon ziraat bank. yanı) class cafe idi. ne güzeldi. pek güzeldi.
benzin 2.30tl civarlarında idi.
kiralar 300-400 tl civarlarında idi.
sosyal medya yok idi. ilgilendiğin kişi ile yüz yüze konuşurdun, arkadaş ortamında sever sevilirdin. dedikodu yoktu, fesatlık bu kadar aleni değildi.

popülarite umurumuzda değil idi, takipçi sayısından haberimiz yok idi.

daha merak edenler olursa üşüşün arkadaşlar.

şöyle bir okudum da yazdıklarımı; birkaç sene daha erken gelseydim dardanel-fenerbahçe maçını bile izlermişim.

Toplam entry sayısı: 57

biranın yanında iyi gidenler

kesinlikle bir dost, iki kadın ve sakso.

fasılcı mühendis

kendisi şu anda araştırmakta olduğum ve ilgimi çekmeye başlayan sayın mod. bu entry mden sonra beni yazar yapıcak kişidir ayrıca. fasılcı seni bulacağım bebeğim :*

esmer kızların kokuyor gibi gözükmesi

fasılcının beyaz tenli olduğunu düşünüyorum

bar tuvaletinde sevişmek

bardan bara değişkenlik gösterir ancak bu aktivite genelde varoş ve ucuz barlarda yapılır. hijyen sıfırdır ve alkol yada uyuşturucu miktarı oldukça fazladır. hastalık kapılabilitesi yüksek olduğundan tavsiye edilmez ama yine de anlık olarak zevklidir. sokakta yapılan kadar heycan vermez.

ekim ayı açlık sınırı

son zamanlarda beni çanakkale de hayrına yemek dağıtan yerlerin paylaşıldığı bi wp grubu kurmaya iten bir gerçektir. ( not: ilgisi olan insan sayısı çoksa yapalım bunu cidden )

geceye bir şarkı bırakın la

yakın arkadaştan bir anda soğutan şeyler

toplum içinde götüme şaplak atması, insan içinde anneme küfür etmesi, beni tuvalette sıçarken videoya çekip sevgilime izletmesi

fasılcı mühendisle bir gece geçirmek

fasılcıyla gece boyu şarap içip analsal aktiviteler yapıcağım gece olurdu

bırakması zor alışkanlıklar

derslerde genital bölgeme ufak dokunuşlar yaparak yavaş yavaş kendimi azdırmam

sizce mutluluk nedir?

mutluluğun formulü çok açık; bir sen, bir ben, bir de bebek.

bırakması zor alışkanlıklar

derslerde genital bölgeme ufak dokunuşlar yaparak yavaş yavaş kendimi azdırmam

shijo saikyo no deshi kenichi

fake moaning

ses çıkarmayan karı da ayrı bi derttir. utangaçlığından ve tecrübesizliğinden sessiz kalmayı tercih eder. içinden gelen o rahatlama ve bağırma isteğini bastırır. seks bu esnada erkek için çekilmez bi hale dönüşmeye başlar. herşeye rağmen yalandan yapılmasından daha iyidir bu sessizlik en azından kendinden emin olan şahıs partnerinin bunları içinde yaşadığından emin olur ve gereksiz çığlıkları duymaz.

cüzdanda taşınan ilginç ve değerli materyaller

yazarların başına gelmiş anal seks kazaları

anal girişinde siyah tüyleri görmemle kızı evden kovmamla sonuçlanan olay
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.