hatununbiri

Durum: 514 - 0 - 0 - 0 - 30.10.2018 22:49

Puan: 9401 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

niyetim kötü.
  • /
  • 21

canı sıkılınca yazar banlayan mod

daha ne densin bilemiyorum :)

canı sıkılınca yazar banlayan mod

en son yasaklanan yazar ‘’medellin’’ üzerine böyle bir başlık açarak diğer yazarlarımızı da bilgilendirmek istedim. neden banlandı sorusuna etik açıdan bir cevap bulamamaktayız. buna kısaca çekememezlik diyoruz. en son bu yaptığınız hareketle fazlasıyla eğlendim :d son olarak baş edemediğiniz, gücünüzün yetmediği medellin hepinize sevgilerini iletiyor ahahahahsjjdkfkdkf. sıra bende mi ?

medellin

modların alayına giydiren tek başına ordu. helal olsun ahahahahha.

sözlük yazarlarının okuduğu bölümler

hhööööööööfffff forum mu burası yaaaağ.

sözlükte izole ve küçük buluşmaların artık olmaması

üzdü... kim kim oynayacaklar şimdi vampir köylüyü ?

aslicik

yazarlarımızın başka açtığı fake hesapları ifşalamak ne kadar doğru emin değilim koskoca moderatörüm.........lütfen.

anlaşıldığı üzere fake bir hesap.

hatununbiri

nasıl mod olduğunu anlatabileceği gibi nasıl tekrar yazar olduğunu da anlatabilir @fefteki orospu çoçuğu :)

arada yazıyor, bu aralar hayattan bayağı bir sıkıldı.

teoman

gocuk

çok kışlık mont, palto. ayrıca telaffuzu çok hoşuma giden kelimeciktir. ve evet, artık dolaptan çıkarılması gereken giysi.

soğuğun bir anda gelmesi

bugünden de anlaşıldığı gibi götümüz dondu çanakkale. dün ince hırka bile giymeye ihtiyaç duymadığım canım çanakkalede bugün sarıp sarmalanarak gezdim. bi ayarın, geçişin yok mudur kurban olduğum şehir?

ankara

kravatlı şehir.

ya seversin ya sevmezsin dediğim şehir. geçtiğimiz hafta birkaç gün geçirdim ankarada. başta ısınamadığım çok yabancı gelen ankara, sonradan fazlasıyla içine çekti beni. hödük insanlara bolca rastladığım gibi oldukça yardımcı, içten insanlarla da karşılaştım. tekrar tekrar gitmek istediğim yerlerden değil belki fakat memnun kalmadım da diyemeyeceğim. ek olarak harbiden gri şehirsin ankara.

besyo denilince akla gelenler

havalı gözükmeye çalışan kompleksli insan tiplemeleri.

regl olmanın abartılacak bişey olmaması

kesinlikle katılmadığım önerme. boşuna buraya savunma yazmaya da gerek yoktur. nasılsa ağrıyı çekmeden bilemeyeceksiniz.

gözyaşı

moderatörler arası diyaloglar

lotus: mod alımı yapacağız cm
ben: niye gerek duyduk, ne o memnun değil misin modlarından hıh?
lotus: saçmalama cm
ben: sen mi seçeceksin
lotus: evet, şey yok yok beraber seçeceğiz
ben: :)))

dünyanın en hızlı biten şeyi

sözlükte izole ve küçük buluşmaların artık olmaması

çok üzüldüm hepsinin adına yaa.. daha nice festivallere gideceklerdi beraber...

fefteki orospu çocuğu

ahahahah nick gereği 10-0 önde başlayan yazar. sevdim seni. muck.

eksilenmenin formülü

moderatörlere sataşarak moderatör fanları tarafından eksileneceğiniz su getirmez bir gerçek olduğu gibi herkesin aksine bir düşünce belirttiğiniz anda da eksilenmekten kaçamayacaksınız. sevgiler.

moderatör olmak

bakın çok zorlu iş böyle şeyler, anlayamazsınız.

dm ye gelene anlatabilirim ehe ehe.

27 temmuz 2018 kanlı ay tutulması

niye kanlı dediklerini anlayamadığım hede. an itibariyle kırmızılaşmaya başladı. kanlı ay yerine kızıl ay daha fonetik gibi.
kızıl ay.
red moon.

tek başına sinemaya gitmek

insanların size üzülüyormuş gibi bakması düşüncesini kafamızdan men edersek gayet de keyifli bir aktivitedir efenim kendileri.

çöp yazarlar

başını ragnar çekiyor bildiğiniz üzere.

ön sevişmeyi kesmek

öyle ölmem füze at sevgili.

erkekler

ya utangaç olurlar ya arsız. ortasını görmedim daha.
  • /
  • 21

fasılcı mühendise itaat etme zorunluluğu

itaar etmek mi? güldürmeyin insanı. bu sözlüğü sözlük yapan yazarlıdır. bir çok yazar entryleriyle buraya katkı sundu ve farkettiğim kadarıyla panellerden rt kastığınız twitter hesabınızı rt ederek veya direk hesabınızı paylaşarak sözlüğün reklamını yaptı. artık size 3 mod ve bir kaç yazarınızla başarılar.

fasılcı mühendise itaat etme zorunluluğu

yazmama gerek yok bu entry sözlerimi açıklıyor zaten.
#22803

canı sıkılınca yazar banlayan mod

neler dönmüş la medellinimi niye banladınız ipneler. fake hesap kullanan varsa oda kesin ragnar dır yazdım onun nickaltına bakabilirsiniz masadan birbir eksiliyor dostlar

canı sıkılınca yazar banlayan mod

sözlük kesinlikle ilk açıldığı zamanki sözlük değil. bu kafayla gidilirse asla bir uludağ, bir instela, bir ekşi olamayacaksınız. şurada adam akıllı entry giren yazar sayısı iki elin toplamını geçmez, kendiniz yapıp kendiniz kaybediyorsunuz

edit: benim de banlanmam yakın sanırım skdjdnfk

canı sıkılınca yazar banlayan mod

entry giren 10 kişi falan kaldı zaten böyle devam ederse modlar arası kısır günü yaparsınız sözlükte :d

rahatsız edici gerçekler

adalet denilen kavramın adil olmaması.

canı sıkılınca yazar banlayan mod

medellin gerçekten fake hesap kullanıyormuydu bilmiyorum ama bunca zaman bunu fark etmeyip tam da modlarla takıştıktan ve sildirecem dediği başlığı sildirdikten sonra mı fark ettiniz fake hesap kullandığını?

canı sıkılınca yazar banlayan mod

sözlüğe ara sıra girer iki üç entry girip çıkarım. medellin adlı yazar arkadaşımız gözüme birkaç kez çarptı, girip baktım. sözlüğün içerisinde dış dünyadan ayrı bir etik düşünürsek medellin buna aykırı hiçbir şey yapmadı, ya da ben görmedim. anlayamadığım mevzu fasılcı adlı değişik insanın sözlükten direk uçurulması gerekirken modculuk oynayıp ahkam kesmesi. ey çomü sözlük sahibi gör bunları gör. yıllardır ekşi, ulu, instela gibi sözlük platformlarında bulundum. bu adamın yaptığı kesinlikle trollük değil. aşağıya çekiyor benden söylemesi. hiç tanımadığım ancak haksızlığa uğradığını düşündüğüm medellin’e selam olsun.

medellin'den son bir entry

kendi çalıp kendi oynayan moderatör bozuntularının engellediği yazar arkadaşımızdan son bir entry.
öncelikle merhabalar. bugün sözlük ortamından süresiz yasaklanmışım ahahahaahahahahahahaha. ne kadar ağladığımı tahmin edemezsiniz, eve falan kapattım kendimi.. 8 aydır bulunduğum sözlük de iyisiyle kötüsüyle çok insan tanıdım, hepsine sevgiler saygılar. fake hesap kullandığımı söylemeniz çok komik ahahahaha. zaten kendiniz çalıp, kendiniz oynadığınız sözlük de böyle bir çabaya neden gireyim? baş edemediğiniz, gücünüzün yetmediği medellinden kurtulmak için güzel bahane ama tebrik ederim ahahaha. özel mesaj yolundan whatsappdan ifşa olmam, tanışmak isteyen moderatörlerinize ayrıca bol öpücükler. medellin yaz da sözlük prim yapsın diyen moderatörlerinize ise daha çok öpücükler ahahaha. ha bu arada, trollük adı altında insanları ezdiğiniz, sağlık konusunda, dış görünüş konusunda dalga geçtiğiniz başlık olursa sildiririm acımam bak ahahah. sadece yazar olarak bulunduğum sözlük de, sarstığım otoritenize bol bol öpücük. tüm sözlüğe sevgiler, saygılar. beni takip etmek isteyen, gizli gizli entrylerimi takip etmek isteyenler için onsekiz mart sözlükteyim. takip ediyorsunuz beni nasılsa ahahaha. iyi günler, medellinden sevgi ve saygılar.

ahlak bekçiliği

(bkz:şimdi üç c sınıfından yalakizim konuşacak) boş bir başlık daha. trollük adı altında iğrençleştiğiniz sürece gereken tepkiyi herkes verecek. dün o tepki verilmeseydi, fasılcının yalakaları olarak kimse o entryi silmezdi. ayrıca evli biriyle birlikte oldum başlığı açıp, park saksosu entrysine kızman gerçekten çok komik ahahahahaha. ayrıca nasıl sildiniz ama modun açtığı başlığı ahahahahahahahahahahahahaha. he son kez ben tehdit etmem, olacakları söylerim. iyi günler. konu benim için kapanmıştır :)

Toplam entry sayısı: 514

seks başlatan sorular

çok da zor olmayan sorulardır. "beraber uyuyalım mı, film izleyelim mi" vsvs ya da en çok karşılaştığım "yurdunun giriş saati var mı "

edit: ahahahahaahjhf haykirdim aqü. nesini eksilediniz lan zjajs.

sözlük zirvelerinde sizi bekleyen tehlikeler

bildiğiniz üzere ilk zirvede kızlar üzerine yoğun ilgi olacaktır. sevgili hemcinslerim bu değindiğim konuya fazlaca dikkat etmenizi isterim. bi kısım o bu demeden doğruca yürüyecekken, diğer kısım yürüme amacı gütmediğine dair tavırlar sergilemeye çalışacak. onlara sakın kanmayın. hepsinin içten içe nasıl koşmak istediğini bilirim ben. siz de birkaç zirveden sonra anlayacaksınızdır mutlaka. fakat şimdiden bunları bilmenizde fayda var.

sevgili erkekler, cüzdanınız cebinizden çıkmasın. ilk günün vermiş olduğu o erkeklik gururu ile hesap ödemeye falan kalkmayın. sonradan pişman olursunuz. demedi demeyin, öğrenci olduğunuzu hatırlayın.

söyleyeceklerim bu kadar. zirveye katılacaklara şimdiden bol şans.

profil fotoğrafına kendi resmini koyan yazar

kendini twitter vs gibi sosyal ağlarda zanneden yazar tipleridir.
ne yazık ki burası yazacaklarınızla öne çıkabileceğiniz bir platform. güzelliğinizle değil.

libidosu yüksek kadın

anormal kadın değildir. seks seviyordur sevişme seviyordur.

erkekler tarafından saniyesinde eğlenilecek kız listesine girerler. basit görülürler. kolay düşen tiplermiş gibi bakılırlar. hatta bazen sırf bu ithamla anılmamak için bu duygularını gizler çoğu kadın. keşke bu zihniyetlerin hepsi teker teker ölse.

sapyoseksüel

dış güzellikten ya da fiziksel görüntüden ziyade entelektüellik ve akıl, zeka gibi kriterlerinden etkilenen, hoşlantı duyan insanlar. bir başka deyişle zekayı en önemli tahrik edici unsur olarak gören kişilere verilen ad.
*özetle beyin aşkı.

-''her şeye bir isim takalım, sonuna da seksli bir şeyler ekleyip trendtopik yapalım ayağının son halkası. çirkin adamlar güzel kadınları nasıl tavlıyor sanıyorsunuz. aynı şekilde bu çirkin bir kadın için de geçerli tabi ama ne de olsa erkeklerin önceliği güzellik.''

kendim de hafif derecede sapyoseksüellik olduğunu düşünürüm hep. tamam zeki birini herkes beğenebilir, 'ulan zekaya bak be' diyebilir. ama ben resmen hayran kalıyorum!

çanakkale'yi sevmeyen insan

kendisini asla anlayamayacağım insandır.

çanakkale çok küçük diyorlar. çanakkale zaten küçükken güzel bence. büyüse zaten izmir'e istanbul'a benzeyecek. bi kere çanakkale'de o yapaylık hissi yok. ne kordonunda ne marinasında. zengin bir yer. üniversitesi zaten ülkenin sayılı manzaralı okullarından. kanımca çanakkale mütevazi küçük bir şehir olarak kalmalı. tam yaşanacak yer.

libidosu yüksek kadın

anormal kadın değildir. seks seviyordur sevişme seviyordur.

erkekler tarafından saniyesinde eğlenilecek kız listesine girerler. basit görülürler. kolay düşen tiplermiş gibi bakılırlar. hatta bazen sırf bu ithamla anılmamak için bu duygularını gizler çoğu kadın. keşke bu zihniyetlerin hepsi teker teker ölse.

gereksiz bir bilgi ver

23 yaşındayım ve hepinizden üstünüm

ayol geber. güzel sevemediğin sürece, bir insanın kalbini en derinden koklamasını bilmediğin sürece bir hiçsin ve bunu değiştirmek için bayağı yol kat etmen gerektiği kabullenilemeyecek bir gerçek. üzül.

zevk alınan ufak sapıklıklar

konuşurken karşı cinsin dudağına bakmak. onun dudağına baktığımı fark edip utanması kadar zevk aldığım başka bir şey yok.

kız arkadaşına hesap ödeten erkek

olmaz olsun erkeği.

ayıp etmiş erkektir.

cimri erkektir.

fakir erkek.

olum saçmalamayın lan hesabı kız ödemez. aaaa..

fasılcı mühendis

birçok yazar tarafından yazdıkları ciddiye alınan eğlenceli, troll yazar. ahaha yazsın bakalım. severek okuyoruz.

edit: fasılcı düşmanları teker teker eksilemeye başladı bile, görüyorum hepinizi eksileyin bakiimmm :d.

seks başlatan sorular

çok da zor olmayan sorulardır. "beraber uyuyalım mı, film izleyelim mi" vsvs ya da en çok karşılaştığım "yurdunun giriş saati var mı "

edit: ahahahahaahjhf haykirdim aqü. nesini eksilediniz lan zjajs.

sevgilisini kıskanmayan erkek

ay götüm erkeği. başka da hiçbir şey demiyorum.

edit: he he eksileyin. seven insan nasıl kıskanmaz yahu. bokunu çıkarmayın yeter.

kız arkadaşına hesap ödetmeyen erkek

adam gibi adamdır. erkeğin dibidir. daha ne diyeyim cömerttir düşüncelidir aşktır...hepsine benden bir öpücük.