kızılkafa

Durum: 61 - 0 - 0 - 0 - 10.05.2018 14:03

Puan: 692 -

2 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Dünyada bir deli. Kırmızıya aşık garip bir sosyalist. Bir kadeh, bir cigara bir de nazımdan iki satır yitip gidene. Ararsanız yaşını fakültesini bulursunuz orası burası dövmeli kızıl kafa olan
  • /
  • 3

karşı cinsteki en önemli 3 özellik

110 üzeri iq seviyesi
minimum orta düzey siyaset, edebiyat, müzik bilgisi
güncel olayların takibini ve yorumlamasını yapabilmesi.

öğrenci şenliklerine gelecek olan sanatçılar

bu sıcakta bira olmayan şenliğe gidip ece seçkinde halay çekmemi mi bekliyorsunuz anlamıyorum yerel sanatçı getireydiniz ucuza kapardınız ucuzuna kaçmışlar diye eleştirirdik bari bu nedir allasen hangi güzide yöneticimizin zevksizliği bu

ezhel

birçok aşk böcüğü şarkısındansa küvette seks ve imkansızım parçası bir kadına ithaf edilmek için daha gerçekçi ve daha çekici bence iyi müzik yapıyor vesselam.

zengin olup komünist takılmak

zannımca engelsten bir habersiniz bir okuyup araştırın oluyoruz yani ana babanın imkanlarını bir kenara itip üstüne onlara resti çekip fikirlerimizin peşinden koşabiliyoruz ki bu fakir edebiyatı yapmaktan daha değerli bence

tamam

bese bese derler bizim qırıxta ben kaçak çayın demini fazla kaçırınca devlet büyüğümüz de o misal demi fazla kaçmış vakti tamam acımış bese değişmeli artık.

camel soft

lisedeyken içer idim o zamanlar kapağı yoktu yırtılarak açılırdı hala öyle midir bilmem ben içerken daha indirim bile yapılmamıştı sigara içtiğimi hissettirdi marlboronın artistliğini parliamentin karizmatikliğini taşımaz ama ruh barındırırdı güzeldi vesselam tabi kent switchle tanışana kadar artık paketi önüme koysanız tek sigara olarak piyasa da kalsa içemem kent switchten başkasını

doğalara kız yurdu

hey yavrum hey diye anılar yaşamıştım bir zamanlar balkonlu bir odasında iyidir hoştur ama anan baban rahat değilse boştur benim kızım sürtebilir dilekçesini vermedikleri takdirde saat 1 dedin mi yurtta olman gerekir kalanı tüm yurtlarda olduğu gibi standart kötü yemek kötü temizlik sorumsuz yönetim vs. bir de fiyatlarına bu sene bir haller olmuş diye duydum kesinlikle hakketmiyor tabi bütün yurtlarda olduğu gibi merkeze de epey uzak yürü allah yürü bitmiyor o yol kışın zor iskeleden taksi 15tl yazıyor ben o paraya bir bira daha içmeyi yeğlerim bunların hepsini göz önüne alıp gidip kayıt yaptırırsan sana kıyağım olsun anlaşmalı taksicim var 10tlye götüruyor bana ulaşıver.

mülakatla sevgili alımında sorulacak sorular

1.herhangi bir bulaşıcı hastalığınız var mı? (hıv, hepatit...)
2. tam teşekkürlü bir araştırma hastanesinden akıl sağlığı yerindedir raporunuz var mı?
3. siyaset, sanat, din, edebiyat, müzik konularıyla ilgilenir misiniz?
4. en son okuduğunuz kitap nedir? size hangi çıkarımları yaptırdı?
5. hangi köşe yazarlarını takip edersiniz?
6. düzenli olarak takip ettiğiniz dergi, fanzin vs. var mı?
7. resmi bir kuruma ait olan bir iq testi yaptırdınız mı? yaptırdıysanız sonuçları lütfen dosyaya ekleyiniz.

eğer bir şair olsaydım

seni ben terk ederdim. maalesef ki değilim. affet beni ne olur.kelimeleri ahenkli dizebilen ve ahenkli kelimeleri seven arkadaşları buraya alalım son kelime tangolarını yapsınlar.

son dal sigara

al bacım al yiğidim çantada yedek paket var.

kıllı bacaklarıyla şort giyen erkek

yahu cümleten sizene adam kıllarıyla rahat ne batıyor anlamıyorum sen de o da ben de kıllı memelileriz sağlıklı olan da kıllarmız kıl köklerini tozdan nemden ve mikroplardan korumaktadır nedir bu kıllarla alıp veremediğiniz özünüzle barışın artık.

erkeklerden soğuma sebepleri

hı hı bir yumrukta onu da yıkmıştın evet evet saçlarıma kan gülleri de tak peki ya senin tabi canım kadın abi yaa zaten kadınlar da çiçektir çiçek senin babandır önce sen basma kalıplardan bir çık gereksiz kendini yüksekten satmaları geç olduğun gibi cahil gel yiğidim ben seni de yetiştiririm.

öküz burger

siparişte kötü yerinde standart siz bigmac mi bigking mi yarıştıranlara iki gömlek büyük güzide burgercimizdir.

50 kilo üstü esmer kızların kokma yapması

fasılcının ise buram buram ciğerciğinin önünde ciğere ulaşamayan kedi gibi kokmasına ne demeli öyle pis öyle leş...

prezervatif kullanmak

ten tene değecek felsefesinde olanların gereksiz gördüğü lakin iq seviyesi biraz daha yüksek olan arkadaşlarımızın buluşıcı hastalık (aids, hepatit...) durumları hesaba katarak 2 saniyelik zevktense kaliteli yaşamın önemini kavrayıp kullandıkları korunma yöntemlerinden biridir. sadece gebelik değil problem sonra vay efendim çükümde sivilce çıktı acaba aids miyim korunaydın yiğidim.

memleketini 3 kelime ile anlat

bayan mı kadın mı

bir topluluğa ya da resmi bir durumda bir hitapta bulunacaksanız baylar-bayanlardır hitabet şekli fakat sırf kibarlık olsun diye pardon bağğyaan saat kaç diyenleriniz pardon bay saat kaç nasıl olmuyorsa bayan da olmuyor ergenlik dönemini geçirmiş erkek çocuklar nasıl oğlan yerine erkek oluyorsa kız çocuklarımız da kadın oluyor hormonel olarak aynı süreci tamamlıyoruz çünkü ve kadın yeterince kutsal yeterince anlamlı yeterince kibar bir kelime kibarlaştırmaya çalışmanıza gerek yok ki ayrıca bayan kelimesini kullanınca da sadece lügat hatası yapmış oluyorsunuz zira açıklayayım:
nasıl fransızcada mösyö ve madam varsa ingilizcede mr. ve mrs. varsa türkçede de bay-bayan bulunmaktadır arkalarından soy isim gelir cinsiyet belirtilmesi gerekmeyen bir hitap şeklidir ülkemizde alışılagelmiş bir hitap durumu olmadığından günlük hayatta pek kullanılmaz resmi durumlarda kullanılması gerekir.
özetlesi bağğğyaan deyince kibar falan olmuyor aksine görgüsüz ve adab-ı muaşeretten bir haber oluyorsunuz yiğitlerim.

geceleri uyuyamayan insan

ben oluyorum efendim insomnia rahatsızlığımdan mütevellit öyle pek uyuyamamaktayım bu da yanlış algılanıp hiç uyumuyora dönüyor o iş öyle değil bilgilenmek isteyen araştırabilir lakin bu hastalığı muzdaripleri olarak birçok gecemiz uykusuz geçmekte tabi mesele bunu avantaja çevirmekte gündüz fink fink gezerken gece ders çalışıyorum sonra vay efendim sen bizle gezmedin mi sen nasıl aldın bu notları hastalığım sağolsun geceler uzun olsun

libidosu yüksek kadın

pardon sizin beyniniz 7/24 çükünüzdeyken biz kadınlar bir şey diyor muyuz hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin o zaman o kadınla işin ne sevişirken iyi bitince niye kesin orospudur damgası senin kadar benim de hormonlarım var çalışıyorlar en azından beynimize hükmetmesine izin vermiyoruz siz kendi derdinize yanınız önce çük beyinli efendiler

sevişirken dinlenecek şarkılar

sevgi duvarı bir yiğido açardı bir zamanlar bir değişik oluyor bir şevhetle huzuru birbirine karıştırıyor deneyin derim

kızlı erkekli öğrenci evleri

büyük bir evde kadınlı erkekli daha önce birlikte yaşamış biri olarak konuşuyorum öyle sandığınız seks partileri falan olmuyor dışarıda çay kahve içtiğim arkadaşım evde beraber süpürge yaptığım beraber zamlı doğalgaz faturalarına dertlendiğim arkadaşım oluyor önce zihniyetini düzeltmeli insan sonra bizleri de kendileri gibi zihniyeti bozuk sanıyorlar biz sizin gibi haramdır günahtır deyip arkadan küçük çocuklara göz dikmiyoruz biz sizin gibi her gördüğümüzü cinsel obje olarak algılamıyoruz iki insanın cinsellik olmadan da nasıl kardeşiyle anasıyla babasıyla bir evde yaşayabiliyorsa burda da kardeş yerine koyduğu insanla yaşayabileceğini düşünüyoruz ama pardon siz zihniyeti bozuklar artık ana bacı da tanımıyordunuz fikriniz batsın.

geceye bir şiir bırak

kan yasası bu insanın:
üzümden şarap yapacaksın
çakmak taşından ateş
ve öpücüklerden insan!
can yasası bu insanın:
savaşlara yoksulluklara
ve binbir belaya karşın
ille de yaşayacaksın!
us yasası bu insanın:
suyu şavka döndürüp
düşü gerçeğe çevirip
düşmanı dost kılacaksın!
anayasası bu insanın
emekleyen çocuktan
uzayda koşana dek
yürürlükte her zaman

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

başladığım bugünkü gün
yarıda kalabilirsin
geceye varmadan yahut
çok büyük olabilirsin.

kadın zekası

her zeka türü gibi geliştirilmesi gerekir çok da ayırmamak lazım hemcinsimiz diye idiotları da savunacak değiliz okumayan bizden değildir.

ekonomimizin kötüye gittiği gerçeği

parsel parsel araplara peşkeş çektiğiniz topraklarımzdan cebinize giren dolarları piyasaya kara para olarak sürmek de artık sizi kurtarmıyor lakin ilmek ilmek yetiştirdiğiniz koyun nesliniz hala tl ile geçindiklerini ve dolarla ilgilenmediklerini belirttikleri için koltuklarınızda vicdanınız rahat oturuyorsunuz siz sevgili koyun yurttaşlarım buğdayı da dolarla alıyoruz size tl ile satıyoruz pasta yiyin diyeceğim lakin o da buğdaydan o da dolarla bok yeyin diyeceğim lakin sifonu çektiğinizde gelen suların işletmeleri de yabancı sermaye o da dolarla ölün diyeceğim toprağı araplara sattık nereye gömeceğiz hepinizi sabun yapsak o sabunu ihraç etsek belki ekonomiye can veririz hele bir hitler çıkarıverin şuralardan
  • /
  • 3

kütüphane ortamından tahrik olmak

(bkz:beyefendiye karı gönderelim)
sen de rahatla biz de rahatlayalım demek istediğim başlıktır.

george orwell

ben bu adamın kitaplarını okuyana kadar iflah olmaz bir komünisttim. hayatımı değiştirdi diyemem ama bana başka dünyaların kapısını açtı. bütün marksist literatürü okuduktan sonra dedim ki neden böylesin? neden sadece aynı düzenin kitaplarını okuyorsun? değiştir bu kafayı? o gün okuma alışkanlığımı çaprazladım. liberal literatüre dadandım. sonra türk sağını okumaya başladım. atsız gibi büyük bir şair ile tanıştım. okudum da okudum. bu dayı sayesinde "ne sağcı ne solcu. ortada kalmış puştun teki" oldum. benim için önemli bir adamdır.

korku

fiilden türetilmiş isimdir. bir çok insanın hayatını o mahfeder. gitmek istersin korkarsın. kalmak istersin korkarsın. sevmek istersin korkarsın. insan ömründe miktarı arttıkça insan hayatı berbat olur.

fuckbuddy

erkeğin bağlanmasıyla son bulan eylem bağlanmayan erkek ya zaten fazlasıyla fuckbuddy'e sahiptir ya da sevdiğine ayıp ettiğini düşünür
not: gözüm fasılcıyı aradı

pablo escobar'ın izlerininin silinmesi

yıktırmam ulen. pablo emilio escobar gaviria ölümsüzdür.

iche iche oldu nietzsche

kız arkadaşına hesap ödetmeyen erkek

burcu esmersoy ve onun yardakçıları tarafından esir alınmış çaresiz güruhun bir üyesi.

o an ki kız arkadaşın bunun sebebi mi bilinmez ama bu tip erkeklerin bilmesi gereken şey "kızlar kendilerinin, erkek için bir lütuf olma düşüncesi" hiçte etik olmayan yollara sevkedebilir.

bunun sonucu olarak sömürge yollarından birisi haline getirip ekonomiyi kendilerine bağlarlar. tüm giriş çıkışlar kapatılır. önemli günlerde ilerde olabilecek isyanlara karşı size bir kaç ten kokusu ve sıcaklığı verebilirler. ama bu sadece başlanğıç esir alınmış işgal edinmiş durumda kalakalırsınız.

yapılması gereken ne kadar çok saygı sevgi olsada belli durum belli noktalarda soğanın cücüğünü tekte çıkarmak olmalı.

düzgün erkeklerin hepsinin kapılmış olması

düzgün erkek yahut düzgün kadın
kişi yanındakini kendimi seçer?

birini sevmek, en başta onun bütün kusurlarını sevmektir.düzgün olmayan her noktasını.

düzgün erkeklerin hepsinin kapılmış olması

erkekleri nesnelleştiren, cinsiyetçi bir tespittir. kadın şiddetini hissediyorum resmen. bıktım artık bu pislik kısıtlayıcı davranışlarınızdan. cinsiyetçi laflarınızı kendinize saklayınız hanımefendiler.

tinder

aslında seks partneri aramak için olan ama ülkemizde adeta izdivaç programı gibi kullanılan uygulama.

Toplam entry sayısı: 61

zengin olup komünist takılmak

zannımca engelsten bir habersiniz bir okuyup araştırın oluyoruz yani ana babanın imkanlarını bir kenara itip üstüne onlara resti çekip fikirlerimizin peşinden koşabiliyoruz ki bu fakir edebiyatı yapmaktan daha değerli bence

ekonomimizin kötüye gittiği gerçeği

parsel parsel araplara peşkeş çektiğiniz topraklarımzdan cebinize giren dolarları piyasaya kara para olarak sürmek de artık sizi kurtarmıyor lakin ilmek ilmek yetiştirdiğiniz koyun nesliniz hala tl ile geçindiklerini ve dolarla ilgilenmediklerini belirttikleri için koltuklarınızda vicdanınız rahat oturuyorsunuz siz sevgili koyun yurttaşlarım buğdayı da dolarla alıyoruz size tl ile satıyoruz pasta yiyin diyeceğim lakin o da buğdaydan o da dolarla bok yeyin diyeceğim lakin sifonu çektiğinizde gelen suların işletmeleri de yabancı sermaye o da dolarla ölün diyeceğim toprağı araplara sattık nereye gömeceğiz hepinizi sabun yapsak o sabunu ihraç etsek belki ekonomiye can veririz hele bir hitler çıkarıverin şuralardan

libidosu yüksek kadın

pardon sizin beyniniz 7/24 çükünüzdeyken biz kadınlar bir şey diyor muyuz hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin o zaman o kadınla işin ne sevişirken iyi bitince niye kesin orospudur damgası senin kadar benim de hormonlarım var çalışıyorlar en azından beynimize hükmetmesine izin vermiyoruz siz kendi derdinize yanınız önce çük beyinli efendiler

50 kilo üstü esmer kızların kokma yapması

fasılcının ise buram buram ciğerciğinin önünde ciğere ulaşamayan kedi gibi kokmasına ne demeli öyle pis öyle leş...

mülakatla sevgili alımında sorulacak sorular

1.herhangi bir bulaşıcı hastalığınız var mı? (hıv, hepatit...)
2. tam teşekkürlü bir araştırma hastanesinden akıl sağlığı yerindedir raporunuz var mı?
3. siyaset, sanat, din, edebiyat, müzik konularıyla ilgilenir misiniz?
4. en son okuduğunuz kitap nedir? size hangi çıkarımları yaptırdı?
5. hangi köşe yazarlarını takip edersiniz?
6. düzenli olarak takip ettiğiniz dergi, fanzin vs. var mı?
7. resmi bir kuruma ait olan bir iq testi yaptırdınız mı? yaptırdıysanız sonuçları lütfen dosyaya ekleyiniz.

libidosu yüksek kadın

pardon sizin beyniniz 7/24 çükünüzdeyken biz kadınlar bir şey diyor muyuz hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin o zaman o kadınla işin ne sevişirken iyi bitince niye kesin orospudur damgası senin kadar benim de hormonlarım var çalışıyorlar en azından beynimize hükmetmesine izin vermiyoruz siz kendi derdinize yanınız önce çük beyinli efendiler

50 kilo üstü esmer kızların kokma yapması

fasılcının ise buram buram ciğerciğinin önünde ciğere ulaşamayan kedi gibi kokmasına ne demeli öyle pis öyle leş...

prezervatif kullanmak

ten tene değecek felsefesinde olanların gereksiz gördüğü lakin iq seviyesi biraz daha yüksek olan arkadaşlarımızın buluşıcı hastalık (aids, hepatit...) durumları hesaba katarak 2 saniyelik zevktense kaliteli yaşamın önemini kavrayıp kullandıkları korunma yöntemlerinden biridir. sadece gebelik değil problem sonra vay efendim çükümde sivilce çıktı acaba aids miyim korunaydın yiğidim.

sevişilen en ilginç yer

kız yurdu ve heteroseksüel ilişki varsa arttıran beklerim

mülakatla sevgili alımında sorulacak sorular

1.herhangi bir bulaşıcı hastalığınız var mı? (hıv, hepatit...)
2. tam teşekkürlü bir araştırma hastanesinden akıl sağlığı yerindedir raporunuz var mı?
3. siyaset, sanat, din, edebiyat, müzik konularıyla ilgilenir misiniz?
4. en son okuduğunuz kitap nedir? size hangi çıkarımları yaptırdı?
5. hangi köşe yazarlarını takip edersiniz?
6. düzenli olarak takip ettiğiniz dergi, fanzin vs. var mı?
7. resmi bir kuruma ait olan bir iq testi yaptırdınız mı? yaptırdıysanız sonuçları lütfen dosyaya ekleyiniz.

fuckbuddy

kendilerinden bir yedekler takımı kurduğum yiğidim aslanlarım derdi tasası kıskançlığı yok naberden sonra müsaitsen gel ya da geliyim diyebildiğim yeri geldiğinde 2 duble ile demlenebildiğim sevgilden daha çok anlaşılabilindiğini düşündüğüm müessese. ama bazı yiğitlerimiz ipin ucunu kaçırıp seviyor falan olmuyor oyunu kurallarına göre oynayalım lütfen

kızların efendi erkekleri sevmemesi

yahu siz o kadınların ne istediğine hitap etmiyorsanız efendi olmayanlardan ne istiyorsunuz yiğitlerim biliyor işi yürütüyor gemiyi siz aydınlanın bence bi

sevişilen en ilginç yer

kız yurdu ve heteroseksüel ilişki varsa arttıran beklerim

düşün ki o bunu okuyor

arada bir sevişelim mi biz seninle yine? yaptığım o tatlının tarifini de vereyim malum durumlardan sonra şekere ihtiyacın vardır hala senin

seksten alakasız çekici şeyler

buram buram beyin ve fikir kokması sohbetin yordunuz be az gereksiz konuşmayın