missfortune

Durum: 27 - 0 - 0 - 0 - 06.04.2018 00:56

Puan: 247 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

bu hayatın heycanı meycanı yok
  • /
  • 2

otostop

bu ülkede otostop sonu ya tecavüz ya da ölümle bitebilecek riskler bütünüdür

mutluluk veren basit şeyler

yeşil zeytinin varlığı beni sebepsizce mutlu ediyor bunun için teşekkürler allahım

kahve

nescafe gold içtim az evvel mide kanseri olma ihtimalim bir gecede tavan yaptı dostlar

sözlük yazarlarının ruh halleri

yurda dönerken markete uğradım heyecandan hiç yemeyeceğim şeyleri bile almışım yulaf ezmesi bile almışım ya. olum böyle olmamalıydı ya. ay başları çok tehlikeli. bir sürü de param gitti boşa.

kuşlar

yaza muhabbet kuşu almaya karar verdim ballı çubuk aynalı salıncak derken çekirdek çitleyerek geçer hayat diye düşünüyorum

ardes öğrenci yurdu

verdikleri internet o kadar kötü ki bir sezon on bölümlük diziyi beş günde bitirebildim. her şeyi mi beni sinirlendirmeye odaklı olur, adam akıllı kültürlenemiyoruz bile. yazık gerçekten ben bişi demiyorum.

youtube

bu youtube denen amk sitesini bulanın hayat gayesini sikeyim girince çıkamıyorum takıldım kaldım allam offf

pubg

event fikrini beğendim ama hilecilerden geçilmiyor. soloda girdim adamlar 3 man squad girmiş sanki, 3 kişi seferberlik ilan edip kol kola bana sıkıyor çıldırıcam yemn ederim manyak da lootum vardı gece gece insanda sinir moral bırakmadılar. rüyamda bile paraşütle uçuyorum artık neyse ki oyunu aldığımdan beri bana 230 tele kazandırdı yoksa deli işi sipastik oyun.

search-i lisan

base42 izleyicileri hemen belli ediyor kendini buralarda. helal len bize kaliteli yutup tüketicisiyiz.

kyk ve ardes yurdun orada gece öten gizemli kuş

keşke sadece gece dişi çekmek için miyavlasa, insanın aklında yokken zorla sokuyor ahlakımızı bozuyor.

sigara

bu zıkkımı içerseniz kukunuz küser çükünüz içine kaçar benden demesi

bilgisayar oyunları

3a hikaye odaklı oyunların özlemini çekiyoruz uzun bi vakittir, last of us 2 çıksa da oynasak artık.

geceye bir şarkı bırak

discord

ts'nin skype'ın kıçına tekmeyi kesinlikle vurmuş uygulama

günümüz dizi ve tv programları

altered carbondan geliyorum bu kadar teknolojiye gerek yok

geçen yine mutsuzum

nargile içerken boomerang yapmadım diye böyleyim sanırsam

yurt interneti

boktandır, öldürmez ama süründürür. allah kimsenin başına vermesin yarabbim.

ardes öğrenci yurdu

1000 ms ping aldığım yurttur kendileri, interneti damlama su sistemiyle veriyorlar galiba...

pintipanda

eski toprak streamerlardan severiz

yazarların en son okuduğu kitap

enes batur

enes abbemi kıskanıyorsunuz enes ağbim ne yapsa yeridir süperdir taam mı .s.s

ben robot değilim

robot olsam oarda verdiği mağaza önü fotoğraflarını daha kolay bulurdum kesinlikle

elon musk

başarılı bir girişimci jet fadılın gençliğine benzetiyorum

ezberlenen en saçma şey

honki ponki torino
çalona bimbo boriro
muşi muşi hubobo kozizo
çiki çiki şayne tiki tak tok

erkekler ne ister

huy ve kafa olarak erkek gibi davranış olarak ve diğer derin mevzularda hanım hanımcık gibi olmasını ister
  • /
  • 2

bomonti içen kız

efes içen kızla farkı yoktur. çünkü aynı firmanın birasıdır. (bkz:efes pilsen)

kadınlar olarak kıllarımızı

alma kardeşim alma yav tamam alma almaaaaaaaa!!!!!?!??!!!?!!!!? zaten insan görmüyorum görmediğim insanların kılı beni niye bağlasın ki sinirlendim yine. ama sana alkış güzel qıs genel güzellik algısına karşı asi bir baş kaldırı bu yağtığın. altın yapraklı taç kazanırsın artık aferin..

22 yaşına kadar sevgilisi olmayan insan

20 yaşındayım bu zamana kadar benim de olmadı ama bence sırf olması için olmamalı. bu işler nasip kısmet bilemezsin. belki 10 dakika sonra hayatımın aşkıyla tanışıcam.

sürekli oyun oynayıp abur cubur yiyen tip

ya acaba 3 inhi açıkken oyun çevirmek nedir bilir misiniz siz? bilmezsiniz işte. bilmeyen biri atıp tutar. gündüz sosyalleşirim gece de oynarım arkadaş. şaka bi yana (bkz:her şeyin fazlasının zarar olması) bence oyun da kararında güzel.

sürekli oyun oynayıp abur cubur yiyen tip

iki olasılığı vardır. birinci olasılık ergenlik öncesi yeterince sosyalleşemediğinden kendisini oyuna veren tiptir. ikinci olasılık ise fazla sosyalleşmeden insanlardan bıkıp yine kendini oyuna veren tiptir.

en sevilen film-dizi replikleri

“özgürlük faydasızdır; eğer gözlerimizin içine bakmaya, yemeye, içmeye bizimle yatmaya cesaretiniz yoksa...”
-tarkovsky, nostalgia

öldükten sonra olacaklar

kadavra olarak kullanılması ihtimalini es geçersek bedenimiz çürüyecek, öyle tinsel muhabbetlerde boğulmaya gerek yok

üniversitemiz hayır günleri

özellikle son yıllarda gittikçe arttığını gördüğüm pilav çorba tatlı lokma dağıtımı şeklinde yürütülen uygulamalardır.hayretle izliyorum ki gayet de yoğun bi ilgi var bu uygulamalara.yanlış anlaşılmama isteğiyle birlikte belirtmek istiyorum ama bünyesinde hayırdır duadır pilavdır dağıtılan yerde ilim bilim irfan sahibi olunmaz arkadaşlar.

içilen bira markasından kadın analizi

yıllar boyu süregelen deneyimler sonucu derlediğim detayları bilimsel temellere dayanan yanılma payı olmayan analizler topluluğudur.

öncelikle ilk olarak erkek arkadaşlara seslenmek istiyorum internetten tanıştığınız kız hakkında ilk buluşmada geniş çeşitliliğe sahip bi menüden seçtiği biraya göre çok rahat fikir sahibi olabilirsiniz.eğer tinder gibi amacı şaşmayan uygulamalardan tanıştıysanız zaten bomonti filtresizi seçecektir bundan sonrasını okumanıza gerek yok.

bildiğiniz üzere ülkemizde pek fazla alkol kültürü olmadığı için alkol ve eğlence ortamları kızlarımız için pek kolayca alışabilecekleri şeyler olamayabiliyor.işte tam da bu yüzden bi eğlence ortamında seçecekleri bira sizin için kilit rolünde.gece kulüplerinde uzun süre barmenlik yapmış bir yazar arkadaşınız olarak tecrübelerimi genç arkadaşlara aktarmak isterim.

heineken: amacınız eğer gece sonunda yatağa gitmekse şansınızı biraz zorlamanız gereken bira.aynı zamanda bu birayı tüketen kızlarla ciddi ilişki yapmanız da zor olabilir.bu kızlar genelde instagram profillerinde kendi ismini kullanmak yerine saçma sapan nickler kullanır(bkz:bukowskininkedisi).fotoğrafları müstehcenlikle erotizm arasında gidip gelmekle birlikte aile yapıları rahat ve özgür büyümüş kızlardır.çevre bar ve gece kulüplerinin en az birinin işletme sahibini muhakkak tanırlar ve ortalamanın üstünde bi güzelliğe sahiplerdir.

tuborg:orta sınıf ailelerin her şeyi tadarak büyümüş,babacan samimi, yeri geldiği zaman küfür edebilen yeri geldiği zaman hanım hanımcık da olabilen kızlardır.genellikle 3 taneden fazla içmezler ve eğer sarhoş olacaklarsa kendilerini muhakkak bi arkadaşa emanet etmeyi unutmazlar.eğer bu kızla tek gecelik düşünüyorsanız işiniz imkansıza yakın maalesef.2 tane bira ısmarlayıp muhabbetinizle ortamı fethettikten sonra işinizi ağırdan almak için bi başka güne ve flört dönemine bırakabilirsiniz.

carlsberg: bebek mi bebek güzelliğinin farkında olan askeri lojmanlardaki generalin kızı kıvamındaki tatlı şımarık aynı zamanda içkiye ve gece hayatına hakim kızlardır ki yanında tekiladır votkadır shot vurmayı da asla ihmal etmezler.genelde babaları 12 ye doğru arar ve durum kontrolü isterler bu kızlardan ama asla karışma etme yasaklama eve çağırma gibi bi durumu yoktur sadece medenice bi ön kontrol.ayrıca sen ödedin ben ödedim hesapları kitapları yoktur dobra dobra cebinde olanı alır öder ödetir ister istetir.her erkeğin hayatının her anında isteyebileceği ama tavlamanız için büyük şansa ihtiyacınızın olduğu kızlardır.

amsterdam navigator:hayatlarının bir döneminde muhakkak hippi yaşam tarzını benimsemiş instagram profillerinde en az iki tane rastalı fotoğrafları bulunan makyajsız gezmeyen kızlardır.tek gecelik ilişki bu kızlarımız için kahvaltıda çay içmek kadar basit bi eylemdir.ayrıca çok sert sevişirler bu yüzden gecenin 3ünde komşuları rahatsız etmek muhtemeldir maalesef.

efes:genellikle içkinin ne olduğunu babalarından öğrenmiş,annesiyle babası evlilikleri döneminde muhakkak alkol yüzünden sorun yaşamış kızlardır.çok kapsamlı çeşitleri olduğu için tek bi analiz yapmak zor ama çok sürpriz olduklarını içinden her şeyin çıkabileceğini söyleyebilirim.

mariachi-corona-miller: etkileyebilmenizin tek yolu cüzdanınızın olduğu kızlardır maalesef..genelde arabasız erkekleri tercih etmezler arabanın lüksünü de arayanları vardır. anne ve babaları ayrı olmakla birlikte genelde her ay babalarından aldıkları yüklü nafakayla geçinirler.1+0 stüdyo daireleri severler.ortalamanın üstünde bi arabanız ve gece kulübünde locada şişe açtırabilecek maddi imkanınız varsa işiniz kesin gibi.

becks:uzun ojeli bakımlı tırnaklı,erkek muhabbetine çok hakim muhabbetin uzaması ve sarması için gerekirse futbol bile konuşabilecek düzeyde 2 tane biranın yanında bi paket sigara içebilecek kızlardır.fazla yükseklerde gözleri olmamakla birlikte tip sohbet mizah maddiyat seçeneklerinden en az biriyle etkileyebildiğinizde şansınızın oldukça yüksek olduğu kızlardır.

en çok tüketilenlerle ilgili yaptığım bu analizlerin işinize yaraması dileğiyle şimdilik bitiriyorum arkadaşlar.farklı marka analizlerini merak ederseniz mesaj atmanız yeterli.herkese bol şans

search-i lisan

arama motorlarında yapılan yanlış aramaya denir.

 spoiler!
itiraf etmek gerekirse youtube kanalı olan base 42'nin soğuk savaş videolarında geçen soğuk espiridir.

Toplam entry sayısı: 27

ezberlenen en saçma şey

honki ponki torino
çalona bimbo boriro
muşi muşi hubobo kozizo
çiki çiki şayne tiki tak tok

ç3 mağdurları

ardeste kaldığım için dert etmediğim problem ehehehehehe

enes batur

enes abbemi kıskanıyorsunuz enes ağbim ne yapsa yeridir süperdir taam mı .s.s

search-i lisan

base42 izleyicileri hemen belli ediyor kendini buralarda. helal len bize kaliteli yutup tüketicisiyiz.

ardes öğrenci yurdu

verdikleri internet o kadar kötü ki bir sezon on bölümlük diziyi beş günde bitirebildim. her şeyi mi beni sinirlendirmeye odaklı olur, adam akıllı kültürlenemiyoruz bile. yazık gerçekten ben bişi demiyorum.

ç3 mağdurları

ardeste kaldığım için dert etmediğim problem ehehehehehe

search-i lisan

base42 izleyicileri hemen belli ediyor kendini buralarda. helal len bize kaliteli yutup tüketicisiyiz.

ezberlenen en saçma şey

honki ponki torino
çalona bimbo boriro
muşi muşi hubobo kozizo
çiki çiki şayne tiki tak tok

mutluluk veren basit şeyler

yeşil zeytinin varlığı beni sebepsizce mutlu ediyor bunun için teşekkürler allahım

ben robot değilim

robot olsam oarda verdiği mağaza önü fotoğraflarını daha kolay bulurdum kesinlikle

ç3 mağdurları

ardeste kaldığım için dert etmediğim problem ehehehehehe