simitcilmarti

Durum: 10 - 0 - 0 - 0 - 19.01.2020 19:38

Puan: 40 -

5 ay önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Doc. No

kına gecesi

genellikle düğünden birkaç gün önce, cuma ya da cumartesi günleri aile apartmanlarının hemen altıdaki boş dükkanlarda kutlanan, dikdörtgen kutuda çürümüş kayısı suyu; 3 sarı leblebi 4 fıstık ve 28 renkli leblebenin bedavaya dağıtıldığı, ortalama 4 bin tl ye mal olan kutlama.

sevgililik

derdi olmayan insan meşgalesi.

kpss

kütüphanede bu sınava hazırlananlara fazlasıyla üzüldüğüm seçtirme sınavı.

üzümlü kek

hamur ve üzüm. çok kötü ikili.

az insanın bildiği şarkılar

bülent ecevit

iyi ya da kötü biri olabilir

kütüphanede şahit olduğum garip olay

geçen sene a blok -1 kat görevlisi gözlüklü, psikiyatrik rahatsızlıkları oldugunu tahmin ettiğim x kişisi, kütüphanede sarı kola içen kızları feci çılgın bir şekilde uyardıktan sonra, kolayı her gün suladığı cam önündeki çiçeklere döktü. şok ve de kahır içinde kadına insana dahi zararlı olan o içeceği niçin çiçekleri sulamak için kullandığını sordum. kendisi o günden beri benden nefret eder, beni her gördüğünde gözlüğünün arkasındaki kocaman gözlerinden nereye oturdugumu izler ve saatlerce bir şeyler yiyip yemediğime bakar. halbüse çok kuralcı bir insanımdır. kendisi yanlış insana kafayı feci şekilde takmıştır.

kütüphaneye çalışmaya full makyaj-dekolte gelen kızlar

makyaj yaptığımız günler çalıştıgımız dersten yüzde iki yüz verim alıyoruz.

çomü kütüphane

içerisinde kütüphane kültüründen yoksun tonlarca yetişmemiş yetişkin barındıran kütüphanemiz. fiziki anlamda tatmin edici. gel gör ki çomü öğrencileri böyle bir mekanı hak etmiyor.

barda içip kütüphanede sabahlayanlar

tam anlamıyla asalak öğrenci gruplarıdır. yatacak yerin yoksa gece dışarı çıkmayacaksın. geçen haftalarda bir kız arkadaşımla ders çalışarak sabahlayacaktık. sabah 4 gibi benim arkadaşın yanına sarhoş bir çocuk gelmiş. kpss'ye hazırlanan hemşirelik öğrencisi arkadaşıma sen şimdi doktor mu olcan sınava girip diye sormuş, kızcağız korkudan yarım saat sarhoş çocuga hemşirelerin mezun olduktan sonra doktor olmadıklarını anlatmaya çalışmış.
Henüz hiç başlık açmamış.

tıp öğrencileri

saygı duyulması gereken öğrencilerdir. ilerde onlara canımızı emanet edeceğiz çünkü.

Toplam entry sayısı: 10

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.