squishy

Durum: 134 - 0 - 0 - 0 - 29.12.2018 05:00

Puan: 2298 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

puhh
  • /
  • 6

gece geç saatlerde akla gelen saçma düşünceler

mezun olabilecek miyim?

naber

çanakkalede yapılacak en lüks şey

entryleri okuduktan sonra anladım ki çanakkale'de kimse lüks bir şey yapmıyormuş...

vizyonsuzluk

en büyük boy bardak mısır yemektir..

gereksiz bir bilgi ver

çomü sözlük çok bozdu

merhaba ben squishy 1. nesil yazarınızım. benimle ilgili sormak istediğiniz sorular varsa bu başlığa yazabilirsiniz.

hangi yazarla akşam yemeğine çıkmak isterdin?

çomü sözlük ödülleri düzenlensin mi?

en taşşaklı yazar ödülü bana verilebilir mi?

işte bu beni anlatıyor dediğiniz şarkı

bergen-sen affetsen ben affetmem

bakireyim diyince alınan tepkiler

kara talihim kör bahtımın da etkisiyle işleri biraz ilerletmeye çalıştığım her erkeğin bakir çıkması... anlık verdiğim tepkiler 'yuh','ciddi misin?' tarzında inanmakta zorluk çeken bazı soru cümleleri tarzında sıralanabilir.

sözlüğün hatun kaynadığı yalanı

yalan olduğunu nerden çıkardınız çomü sözlük karı kız düşürmek için ideal bir site. bütün kızlar serseri ve yakışıklı erkek yazarların ağına düşmek için can atıyor

en sevdiğiniz gora veya arog repliği

dünyalı dostum tam olarak anlamadın galiba. kaçırıldın!

eldeki notları paylaşmamak

evet bu benim istemsizce yaptığım bir hareket. okula gidip karmakarışık not tutarım daha sonra notları temize geçerim ve sadece sevdiğim insanlarla paylaşırım. eğer çok ısrarcı olunursa karmakarışık tuttuğum notları atarım. şimdi şöyle bir şey var ben başkasının tuttuğu notu zaten anlamıyorum kolay kolay da not istemem kimseden. buna karşılık olarakta kimse benden not istemesin. derse gidip not tutmaktan başka ne görevimiz var ki? elalemin tuttuğu nota sulanmayın. derse gidin anlayacağınız gibi notunuzu tutun.

übys'den ders kaydı yapamamak

başlığın übys'den ders kaydı yapamamak olarak değiştirilmesi gerek. lanet bir sistem.

görüldüğü anda tansiyon çıkartan hareketler

ikinci ve üçüncü nesillerin sözlüğün kalitesini düşürecek kadar kötü entry girdiğini görmek..

üniversiteye başlanılan ilk gün

hayatında hiç imza kağıdı görmemiş olan ben mosmor bir kalemle imza atınca hoca direk gözlerini büyütüp yalnız canım renkli kalemle imza atılmaz demişti.. ayrıca üniversite başlamadan internetten tanışanlar olmuş kanka olanlar,manitacılık oynayanlar olmuş bunlar beni üzen ilk gün anıları..

satanacecem

en sevdiğim üçüncü yazar :)

karşı cinsten olsaydınız

penisine dokunulmasından bile hoşlanmayan pasif olurdum net.

akahige

nicki görür görmez acaba optimal gecikme uzunluğunu mu belirleyecek (aıc) diye düşündüğüm yazar.. 3. nesildir hoşgelmiştir.

kanser eden şeyler

mesaj kutumu boş görmek..

imkansız olup başarabildiklerimiz

aliexpress'ten alışveriş yapmak.

çomü obs

cevap soruda gizli

ben ayrılmak istiyorum.

kıllı bacaklarıyla şort giyen erkek

erkekte kılı tüyü hiç sevmediğimden benim için görüntü kirliliğinden başka bir şey değil. gidin o kıvırcık kıllarınızı alın. erkek adamın kılı tüyü olmaz.

fefteki orospu çocuğu

bu sözlüğün harika kurucusu ve muhteşem ötesi moderatör ekibi var. seni şöyle alalım. (bkz:18 mart sözlük)
  • /
  • 6

neden sözlük aktif değil

öncelikle hayırlı forumlar. sözlüğün aktif olmamasının en önemli sebebi reklam eksikliğidir. zamanında söyledik önceki çomüsözlük yönetimine broşür bastıralım kantinlere, duraklara bırakalım, kokonalardan kurtulalım festival gibi kızlar gelsin, hoşgeldiniz diyelim diye dinlemediler.

çiğ köfteci ali usta

hepimiz ağzımıza sıçanın müptelası olmuyor muyuz zaten?

şokopop

içerikleriyle magazin dünyasının merkezine oturmuş youtube kanalı. daha sonra birkaç magazin programının kaynağı olması sebebiyle instagramda da aldı başını yürüdü fakat ne yalan söyleyeyim hakediyor bu kadar ilgiyi.

magazin aşkıyla yanıp sönenlerin ve bitmek bilmeyen müthiş kavgaların tüm detaylarını sevgili şoko sayesinde öğrenebilirsiniz sevgili çomü sözlük ailesi. elindeki bilgiler, belgeler, araştırma hırsı bu çocuğu nerelere getirir kim bilir. keşke yüzünü de görsek diyorum bazen ama anlattığı şeyler öyle sakat ki haklı göstermemekte.

kanaldaki videolar o kadar güzel gıybetlerle dolu ki, izlerken nasıl geçmiş o kadar dakika anlamıyorsunuz.

çomü sözlük ödülleri düzenlensin mi?

ödül alacakları ben belirliyorum tek kriterim yalak olmak

evvet yalakları göreyimmm

şahsiyet

ilk dört bölümde "ulan ben bu dili bir yerden tanıyorum" diye diye izlediğim sonra senaryosunu hakan günday'ın yazdığını görünce "haaaaaaaa an-la-dııığm!" aydınlanması yaşadığım dizidir. bayıla bayıla izlediydim.

sözlüğün büyük bir hızla büyüyor olması

büyüyor da sana mı büyüyor?

yazarların swinger seks deneyimleri

vay amk, trolldü, şakaydı, şuydu buydu derken sözlük cidden boka batmış ya la.

'madem boka batmış ne arıyon burda sayın amınakodumun' dediğini duyar gibiyim. kendimden parçalar arıyorum sevgili fasılcı. nasıl ki sen bu yazdıklarınla aslında kendini arıyorsun, benimki de öyle. eğer senin psikolojin hakkında bir tahmin yürütmem gerekseydi kimlik bunalımı derdim. herkes biraz çift kişiliklidir, bahsettiğim şey yalnızca bu değil. eğlenceli, umursamaz, kaygısız, ve alaycı görünen kişiler takdir edersin ki genelde göründüğünün tam tersi çıkar. sen, bununla birlikte, kendinden nefret ediyorsun. seni eleştirmeye çalışacak herhangi birinden çok daha acımasız bir şekilde kendini eleştiriyorsun. muhtemelen bu sana acı veriyor ve hissettiğin acı seni teselli ediyor. bu tıpkı uyuşturucu bağımlılarının ayık anlarında verdikleri tepkiye benziyor. verdikleri o tepki bir sonraki uyuşturucu alımına onları ikna ediyor. bir tahminde bulunmam gerekirse, sık sık ağladığını söylerdim ama ağladığından kimsenin haberi olmasa gerek. daha önce dürüst olduğun bir veya en fazla iki kişi vardır. onlar da hali hazırda hayatının bir parçası değildir eminim. çünkü bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum.

şimdi asıl önemli kısma geliyorum. sözlükte yüz yüze tanıştığın arkadaşların vardır eminim. yazdıklarımı okuduğunuzda düşüneceğiniz ilk şeyi biliyorum. "ne boş yapmış..." sözlerimde doğruluk payı bulamayacaksınız. telefonun başında amaçsız takılan bir çok bilmişin boş lafları olarak göreceksiniz. ama peki ya haklıysam? ya fasılcı benim savunduğum gibi geceleri yastığına sarılıp ağlıyorsa? kendinden nefret ediyorsa, zaman zaman da intiharı düşünüyorsa. fasılcıyı önemsiyor musunuz? benim haklı olduğumu düşünseydiniz ona yardımınız dokunabilir miydi? daha önemlisi yardım etmeye çalışır mıydınız? peki fasılcı, sen bu iddialarım karşısında nasıl bir strateji izleyeceksin? arkadaşlarının senin ağzını aradağı yanılgısına düşecek misin? yoksa gerçekten bana inanıp senin için endişelenmeye mi başladılar?

'madem burası boka batmış, ne arıyorsun burda sayın amınakodumun', demiştiniz, hatırladınız mı? uykum gelmiyor sevgili fasılcı. şimdi sherlock misali çok büyük bir zeka olduğum fikrini kafamda evirip çevirip bir film senaryosu yazacağım, ve bu filmi izlerken uyuya kalacağım. sonuçta herkes boş yapıyor bu sözlükte anladığım kadarıyla. benim yaptığım boşun da benden başkasına zararı dokunmaz zaten. dokunmaz değil mi, sevgili fasılcı.

na yaptın kadın

sana şarkı yapıcam demiştim
bak ben sözümü tuttum
sen ve senin gibiler için
yo..

penis kafalı bir insan olduğum gerçeği

el birliğiyle seni karıya götürelim

kadınlardan erkeklere sorular

böyle düşüyor mu xjdjdj

Toplam entry sayısı: 134

olan biten

memelerden,saçma kadın kadın başlıklardan,iche iche oldu nietzsche'nin güldürmeyen mizahından,ordoabchao'nun yırtık dondan çıkarcasına her konuya atlamasından,victoria'nın ruh haliyle uyumlu profil resimlerinden çok sıkıldım. taşşak konuşulsun sözlükte. herkes sussun bir tek taşşaklar konuşsun istiyorum

ragnar

alevi düşmanı bomboş bir yazar.

kadınlardan kadınlara tavsiyeler

istediğinizi yapın canınız file çorap mı giymek istiyor file çorap giyin, mat ruj mu sürmek istiyorsunuz mat ruj sürün, hesap mı ödemek istiyorsunuz hesap ödeyin, kavga mı etmek istiyorsunuz kavga edin.. hiç bi orospunun size karışmasına izin vermeyin

üstteki yazarın nickinin çağrıştırdıkları

yalnızlığı sek içen dayı...
yalnız ama yalnızlığına bi anlam yükleyememiş.. yalnızım ama nedeni yok demeye çalışıyor.

yazarların sözlüğe üye olma nedenleri

intihar mektubuna yazılacak son söz

tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kişinin annelik etmesine şiddetle karşınız ama

kadınlar ne ister

kadınlar saygı görmek ister
ben beni evimden alıp evime bırakan erkekleri anlamam mesela benim ayağım yok mu? ben kendim gidemiyor muyum?
ya da dolmuşa otobüse bırakan erkekler.. bırakmayın arkadaşım
kadınlar sahiplenilmek değil saygı görmek ister
canım hemcinslerim....

olan biten

memelerden,saçma kadın kadın başlıklardan,iche iche oldu nietzsche'nin güldürmeyen mizahından,ordoabchao'nun yırtık dondan çıkarcasına her konuya atlamasından,victoria'nın ruh haliyle uyumlu profil resimlerinden çok sıkıldım. taşşak konuşulsun sözlükte. herkes sussun bir tek taşşaklar konuşsun istiyorum

profil fotoğrafına kendi resmini koyan yazar

oraya yazmışlar 'avatar' 'seç' 'profil resmi'... kendi fotoğrafını koyanları neden burda puşt ilan ediyorsunuz çok saçma. ne yapsaydı civciv resmi mi koysaydı?

kadınları kaliteli gösteren detaylar

doğurmak gibi yüce bir görevle kutsanan kadınlarda detay aramakta neymiş. götümle gülerim valla hemde haykırarak :)

kadınlardan kadınlara tavsiyeler

istediğinizi yapın canınız file çorap mı giymek istiyor file çorap giyin, mat ruj mu sürmek istiyorsunuz mat ruj sürün, hesap mı ödemek istiyorsunuz hesap ödeyin, kavga mı etmek istiyorsunuz kavga edin.. hiç bi orospunun size karışmasına izin vermeyin

profil fotoğrafına kendi resmini koyan yazar

oraya yazmışlar 'avatar' 'seç' 'profil resmi'... kendi fotoğrafını koyanları neden burda puşt ilan ediyorsunuz çok saçma. ne yapsaydı civciv resmi mi koysaydı?

ragnar

alevi düşmanı bomboş bir yazar.

kadınlar ne ister

kadınlar saygı görmek ister
ben beni evimden alıp evime bırakan erkekleri anlamam mesela benim ayağım yok mu? ben kendim gidemiyor muyum?
ya da dolmuşa otobüse bırakan erkekler.. bırakmayın arkadaşım
kadınlar sahiplenilmek değil saygı görmek ister
canım hemcinslerim....

günün sözü

gelecek gelecek,gelecek sosyalizm
Henüz takip ettiği biri yok.
İletişim - Kurallar