tripot

Durum: 120 - 0 - 0 - 0 - 28.04.2019 01:27

Puan: 547 -

2 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 5

kredi

kredi, bir kimseye belirli bir süre sonra geri almak kaydıyla satın alma gücü sağlanması veya bu gücün devredilmesi olarak tanımlanır. bu sözü edilen nakdi kredi tanımıdır. ancak bankalar bir tüzel ya da gerçek kişi lehine garanti ve kefalet vererek de kredilendirme yapabilir. buna da gayrinakdi kredi denir.

zeytinyağı

zeytinyağı, zeytin ağacının meyvesinden elde edilen yeşilimsi-sarımtırak renkte sıvı bir yağdır.

takı

nişanlanan ya da evlenen bir kadına armağan olarak verilen küpe, bilezik, yüzük, kolye gibi şeylerin genel adı.

teraryum

teraryum; genellikle cam ve plastik maddelerden imal edilen ve içinde sürüngenler, böcekler, bazı bitki türleri için kara ortamının taklit edildiği akvaryum benzeri tanklardır. farklı ölçülerde içinde bulundurulacak canlıya göre dekore edilir. teraryumlar cam ve plastik gibi şeffaf ve dayanıklı malzemeden yapılır.
kaynak: wiki
http://www.orkideaski.com/teraryum-malzemeleri

illegal bahis

internet üzerinden en çok para yatırdığım iddiaa enstrumanı.
https://timebetgirisi.com/

iş ilanı

özellikle işsizlik oranlarının çok yüksek olduğu bu dönemde yeni mezunların ve işsiz kalmışların en çok aradığı ilanlar.
örnek site: https://trisilanlari.com/

moda

moda, özellikle giyim kuşam, ayak giyimi, aksesuar, makyaj, pirsing ya da mobilyada popüler stil ya da uygulama için kullanılan genel bir terim. moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır.
kaynak: wiki

erkek sweatshirt: https://www.karinmoda.com/sweatshirt
kadın ayakkabı: https://www.karinmoda.com/ayakkabi

instagram

son zamanlarda en çok kullanılan mobil uygulama. öyle bi hale dönüşmüştür ki; e ticaret, ürün satımı, rekamcılık, pr çalışması gibi her alanda kullanılmaktadır.

baskı

kişiye özel kanvas yada normal dijital baskı özellikle 3d baskı ile hayatımızın ortasına giriş yapmış bulunuyor.
https://matbaagram.com/

instagram

takipçi borsası hisse kağıt borsası kadar kızgın olan ve her fenomenin mutlaka takipçisini mutlaka artırmak için aldığı sosyal mecra.
https://sopsosyal.com/

implant diş izmir

benim gibi doktor ve igne fobisi olan birinin korkularını yok eden mesleğinin hakkını veren nadir insanlardan bitanesi de soner bey diyebilirim . bugun yine umdugundan çok güzel geçti muayenem soner bey ve duygu hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
web siteleri http://implantdisizmir.com/

izmir implant

8 yıldır tüm diş çekim, temizlik, lamine, implant islemlerimizi ailece burada yaptırıyoruz ve çok çok memnunuz. profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple en tatsız operasyonlar bile çok kolay ve konforlu. bu arada bana dişeti tedavisi yapıldı, benim ve annemin implantları yapıldı. oldukça hızlı ve ilgili davranıyorlar. birisi söylese inanmazdım ama üç dakikada implant yaptı bana.
http://izmir-implant.com/

fatih altınagac

klasik ilişki olaylarını anlatmıyor kafalar biraz farklı. imkanı olan varsa bir eğitimine katılsın bence. mesela şu soruya çok net bir cevapla bütün dengemi şaşırtmıştı ki internette bu soruya verilen tüm cevapların hepsi yanlış.
sitesi: http://www.fatihaltinagac.com/

gezi

bir insanın genç yalta birkaç ülke de olsa mutlaka gidip görmesi adına yapılması gereken eylemdir.
https://gezicini.com/

girişimcilik

girişimciliğin en önemli noktalarından birkaçı; iş fikri, uygulamak için gerekli ekip, ekipteki azim ve sabır son olarak da tabi ki sermaye

diyet

beslenme adına düzen tutturmak ve yediği şeyleri daha sağlıklı bir filtreden geçirmek isteyenlerin beslenme uzmanları eşliğinde uyguladıkları programdır.
https://www.diyetliyiz.com/diyet-listeleri

leonardit

leonardit alımlarınızda, leonardit adı altında kömür tozu niteliğinde, aktif olmayan, yani toprağınızla etkileşime girmeyen ve veriminizi arttırmayan ürünleri tercih etmemeye özen gösteriniz. aktif leonardit satın almaya çalışınız. aktif leonardit, iki yıl, üç yıl boyunca toprağınızın değerlerini yüksek tutar, ph seviyesini düşük tutar ve verimli tarım uygulamaları yapmanızı sağlar.
http://www.urgubleonardit.com/

2019 da beklediginiz filmler

işten eve gelip ayakları uzattıktan sonra yapılacak en keyifli iştir.
https://hdfullizle.org/bolumler/breaking-bad-4-sezon-8-bolum-izle/

çim

halı sahalar dolayısı ile en çok kullanılan bitki, ot türü olsa gerek.
bunları döşenmesi ve taşınmasının kolay olması adına rolu çimler kullanılmaktadır.
http://bahcekonsept.com/

cnc

cnc 'bilgisayar sayımlı yönetim' anlamına gelir. cnc tezgâhlar, üzerine özel bir standarda göre delikler delinmiş bantlar ile "otomatik" olarak işleme yaparlar. cnc makineler, üzerine monteli bir bilgisayar aracılığı ile programlanarak "otomatik" olarak işlem yapan makinelerdir.
https://cncrouterfiyatlari.blogspot.com/

gmail

açık ara en çok kullanılan mail servisidir. güvenlik açısından da en ileri seviye güvenlik sağladığı için kullanım açısından her zaman kulllanıcı deneyimine hitap etmektedir.
http://gmailgiris.com/

billboard baskı

dış mekan reklamcılığının en çok uygulandığı adres billboard ve tabelalardır. blueback baskı da reklam tabelaları ve billboardlar vasıtasıyla kullanılmaktadır. şehirlerin bir çok noktasına yerleştirilmiş olan billboardlar reklam amaçlı olarak en çok kullanılan yerlerdir. bu yerlere uygun malzemenin yerleştirilmesi ile gerçek anlamda kaliteli bir tanıtım aracı elde edilmiş demektedir. dış mekanların reklam amaçlı araçları direk olarak hedef kitlenin gözü önünde yer almaktadır ve bu sayede etkileri de bir o kadar yüksek olmaktadır.
https://cemrereklam.net/billboard-baski/

3d

3d kalem hakkında genel bilgiler

merhabalar, bu yazımızda sizlere 3d kalem ile ilgili genel bilgiler vereceğiz. bu bilgiler ışığında 3d kalem ile ilgili merak ettiğiniz sorulara umarım cevap bulabilirsiniz.

3d kalem nedir?

3d yazıcılar birçok alanda kullanılmakta ve son yıllarda ismini duyurmaya başlamıştır. muhtemelen sizler de 3d yazıcıları duydunuz ancak 3d kalemleri biliyor musunuz?

3d kalem bir dolma kalem ile hemen hemen aynı görünüme sahiptir. tıpkı normal yazı yazar gibi elinizde tutabilir ve çizim yapmaya başlayabilirsiniz. 3d yazıcılar ile benzer bir prensibe sahip 3d kalemler, 3d yazıcıdan farklı olarak bilgisayara bağımlı olmadan öncesinde herhangi bir taslak oluşturmadan tamamen eliniz ile kontrol ederek 3boyutlu çizim yapmanıza olanak verir. 3d kalemler ile dilediğiniz her yerde çizim yapmanız mümkündür.
3d kalem içeriğinde kullanılan filament ile x,y,z eksenlerinde katmanlar oluşturarak 3 boyutlu çizim yapabilirisiniz. 3d kalem ucundan ısıtılmış ya da ılık plastik ekstrüze eden bir kalemdir, ılık plastik kalemin ucundan çıktığında soğuyup katılaşır ve bu sayede istenilen 3 boyutlu çizim yapılabilir. 3d kalem ile düz bir yüzeyi boyayarak, 2 boyutlu şekilleri birleştirerek 3 boyutlu yapabilir, katmanlar halinde çizerek 3 boyutlu hale getirebilir ya da havada şekiller çizebilirsiniz.

herhangi bir yazılıma ihtiyacınız olmadan tamamen hayal gücünüz ile çizim yapabilirsiniz. kullanımı oldukça kolay olan 3d kalem ile hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 3d kalem ile profesyonel çizimler için elinizin kaleme alışması ve çok kısa bir süre kalem ile alıştırma yapmanız yeterlidir.

tüm sosyal mecralardan @matafilament username ile ulaşabilirsiniz.
web sitesi: https://www.matafilament.com/

yaka kartı

elemanların yakalarında yazan yaka kartı bazen fotoğraflı da oluyor neden bilmem, çoğunda personelin konumunu, görevini de yazmaktadır.
site: http://yakakarti.net/

yaka kartı

yaka kartı personel tanıma açısından işe yarayan bir durum. en azından sivil giyinen elemanlarla müşterileri birbirine karıştırmayız.
  • /
  • 5
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 120

izlenen filmin yönetmenini bilmemek

film hakkında önyargıyı ortadan kaldırıyor. reha erdem filmini izlemeden önce bilseydim "korkuyorum anne" filmini izlemezdim diye düşünüyorum.

teff tohumlu çay

zayıflama çayı olarak bilinen bitkisel bir ürün.
http://tefftohumlucay.com.tr/

logiw

türkiye'nin arama motoru logiw

türkiye'de, türk geliştiriciler tarafından geliştirilen logiw, turkcell'in arama motoru yaani'nin en büyük rakibidir. 2018 yılında kurulan yeni arama motoru logiw aslında yerel değil küresel hizmet vermeyi hedeflemektedir.

internette, görsellerde, videolarda, haberlerde ve ürünlerde olmak üzere beş farklı arama yapabilme yeteneğine sahip arama motoru logiw.. türkiye'de geliştirilen, kullanıcıların isteklerine doğru ve hızlı yanıt verebilen yenilikçi politikası ile sürekli kendini geliştiren tercih edilebilir bir arama motorudur.

logiw şuan için türkçe ve ingilizce olarak hizmet veriyor küresel arama sayfasına https://logiw.com üzerinden yerli arama sayfasına https://logiw.com üzerinden erişebilirsiniz.

hosting

websitelerinin dosyalarının barındığı bilgisayarlar.
https://www.merichosting.com/

forklift

ön tekerlere ankastre kiriş olarak bağlı ve yukarı aşağı asansör ile yük kaldıran, fabrika içinde büyük kolaylık sağlayan araçlar.
https://www.forkliftehliyeti.com/

kızlar

güzel bakmak sevaptır sözünü güzele bakmak sevaptır şeklinde lanse ettiren canlılar.

https://www.resimbox.com/guzel-kizlar

sürücü kursu

stajyer kanunu çıktıktan sonra fiyatları çok yükseldi.
https://www.ozgunes.com

teff tohumlu çay

zayıflama çayı olarak bilinen bitkisel bir ürün.
http://tefftohumlucay.com.tr/

ayakkabı

giyim sektöründe en çok rağbet gören modeller genelde kadın ayakkkabıları olmuştur.
https://www.irmakayakkabi.com/

lucky bird

play'de yeni yayına girmiş vakit öldürmek için bire bir oyun.

açıkmasının bir kısmı:
lucky bird, boş zamanlarınızda heyecan verici ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor!

küçük bir kuşun kontrolü sizde. senin görevin kuş uçup diken dikenli duvarlara çarpmadan tüm seviyeyi uçurmak etmektir. kuş uçmasını sağlamak için ekranda bir kez dokunmanız gerekir. kalktıktan sonra, bir süre sonra düşmeye başlayacak ve tekrar dokunmanız gerekiyor. burada, kuşun ekranda ortaya çıkan dikenli duvarları çarpmaması için ekranda zamana göre somun vurmak son derece önemlidir. bütün yol, dikenli duvarlardan oluşan bir labirenttir. onlar sadece küçük bir geçişe sahip olacak şekilde ayarlanır ve genişliği periyodik olarak değişir. işte ekranda tam zamanlı olarak sadece bir şey var. ihtiyacın olan her şeyden daha fazlasına basarsın, kuş çökecek ve oyun bitecek, ve eğer sen devam etmezsen aynısı olacak.

play link:
http://bit.ly/LuckyBird
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.