yalakizim

Durum: 689 - 16 - 2 - 0 - 20.01.2019 22:46

Puan: 7327 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Moderatör.

ben yine ben sonra yine ben
  • /
  • 28

yılmaz özdil'in 2500 liraya satılacak olan kitabı

buse vs eda vs sena

biz gereken cevabı 15 temmuzda verdik

kanserli kız çekiciliği

peki ya çükü olmayan erkek sevgisi????? ahhhh

çomünün 50 gün ara tatil vermesi

bu sene ilk defa büte kalmadığımdan 50 gün tatil yapacağıım

palu ailesi

müge anlıya katılan bir aile. bolca internette görmüşsünüzdür.

 spoiler!
ağır orospu çocukluğu içerir


palu ailesinin fertleri hakkında detaylı özet şu şekilde; aile harun ile hava palu'dan oluşuyor. harun hava çiftinin fatih, isa, emine, meryem ve ayşe melek adında 5 çocukları var.

emine palu'nun eşi tuncer ustael kendisini tüm aileye "cinci hoca" olarak tanıtıyor. ailede tuncer'in bu iddiasına sadece baba harun palu ve meryem'in eşi ahmet tahnal inanmıyor. bu nedenle ahmet'i ortadan kaldırmak isteyen tuncer, eşinin kardeşi isa'yı etkileyerek ahmet'i öldürtüyor. baba harun palu da olanlar karşısında oğlu isa'nın cezaevine girmesini istemediği için suçu üstlenerek hapse giriyor. ahmet'in ölümünün ardından meryem ve iki çocuğu da tuncer ile birlikte yaşamaya başlıyor.

bu evde bulunan çocuklara ve diğer kişilere tuncer ustael çeşitli işkenceler uygulayarak onlara tecavüz ediyor. işkence ve tecavüzlere dayanamayarak evden kaçan recep polise sığınıyor ve yurda yerleştiriliyor.

tuncer'in yanında kalmaya devam eden meryem ise tecavüz ve işkencelere maruz kalmaya devam ediyor. tuncer bu sırada aileyi etkisi altına alarak kendi üstlerine bulunan 5 dairenin tapusunu üzerine geçirerek satıyor. palu ailesini de "ölen damadınız ahmet'in ailesi peşinizde" yalanı ile kandıran tuncer, meryem'e kredi çektirerek bir araba aldırıyor ve 10 kişilik aile bi aracın içerisinde 3 ay boyunca yaşıyor.

bu arada palu ailesini "meryem eski kocası ahmet'in ailesine sizi bulması için haber gönderiyor" diye bir yalan daha söyleyen tuncer ustael, meryem'i sadist duygularla cezalandırmak için aç bırakarak bir ağaca bağlıyor. ağaca bağlanmış halde bulunan meryem; gördüğü işkencelere dayanamayarak hayatını kaybediyor.

2008 yılında yaşanan bu olayda meryem'in kardeşi isa ile birlikte talihsiz kadının cesedini bir araziye gömen tuncer, bu tarihten sonra evde kalan meryem'in 6 yaşındaki kızı melike'yi istismarına devam ediyor. 6 yaşındaki kıza tecavüz eden sapkın tuncer ustael, kızın hamile kalmasından korkaran içine cin girdiği yalanı ile küçük kızın karnına taş bağlıyor ve kıza ispirto içirerek ölümüne neden oluyor.
2009 yılında yaşanan bu olayın ardından bir önceki cinayette iş birliği yaptığı isa ile birlikte meryem'in de cesedini ortadan kaldırıyor.

herkes birbirini suçluyor derken ortaya çıkan bazı raporlar mide bulandıran cinsten.
mayıs 2008 de tuncerin oğlu enes sözde eyup sultandan kaçırılıp yarımsaat sonra karakolda bulunmuş. sağlık kontrolu yapılan cocukta "cinsel istismar,darp,kalçada iğne izleri,kalçada bilinmeyen maddeler" 4 yaşında olan enes ameliyat edildikten sonra tekrar aileye verilmiş.

temmuz 2008de ise melikenin abisi recep evden kaçmış, yolda açlıktan bayılmış. gözünü açtığında polis merkezinde olan çocuk sağlık kontolune götürülmüş. raporda "cinsel istismar, darp , kalçada iğne izleri" bulunuyor. recep 9 yaşında devlet yurduna alınıyor.

ben ömrü hayatımda böyle bir orospu cocuklugu görmedim. tam anlamıyla iğrenç insanlarsınız.

olay hala devam ediyor. dilerim ki bu yavşakların yaptıkları yanlarına kalmaz.

şahsiyet

şahsiyet; yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veri tabanı ımdb'nin tüm zamanların en iyi dizileri listesine 40. sıradan girmeyi başarmıştı.

as bayrakları...

çomü sözlük ödülleri düzenlensin mi?

ödül alacakları ben belirliyorum tek kriterim yalak olmak

evvet yalakları göreyimmm

yılbaşında rakı içmek

tebrikler %100 köylüsünüz. hemde ağır köylü.

ya kardeşim yeni yıla giriyorsun yılda bir ağız tadıyla eğleneceksin rakı içmek ne ??????
ya cidden siz kafayı sıyırmışsınız..............

suriyelilerin taksimde yılbaşı kutlaması

iki oy için şu pislikleri memlekete musallat ettiniz ya zerre kadar hakkım varsa haram zıkkım olsun.

seviştikten sonra duş almamak

efsane geri döndü

hangover

hangover evimiz ertan babamız

kütüphaneye şortla gelen eleman

hay sikem sizi. bırakın artık kardeşim insanlar nasıl mutluysa öyle giyinsin. bir salın da

25 aralık 2018 asgari ücret açıklaması

an itibariyle 2019 yılı asgari ücret tutarı net “2.020” tl türk lirası.

okulu bırakma nedenleri

dört senedir ikinci sınıf olmak yeterli bence

kütüphaneye çalışmaya full makyaj-dekolte gelen kızlar

sizeneeee laaan yalakklaaaaarr

buyur birader ben sevgilisiyim

kral bir söylemdir iyice avrupalı oldunuz he

masterchef murat

sözlüğün büyük bir hızla büyüyor olması

eeeee yapıyoruz şu sporu xdddd

en sevdiğiniz gora veya arog repliği

götünüzden element uydurmayın

sıcak su torbası

şişirilmiş bir balondur

bazlama

the protector

"muhafız" netflix'in ilk türk yapımı dizisi. başrolde çağatay ulusoy oynamakta. bugun yayınlanmaya başladı.

abi muazzam. tek kelimeyle muazzam. bu kadar kaliteli iş beni cidden çok şaşırttı. tebrik ediyorum.

 spoiler!
özellikle sevişme sahnesi adeta bir devrim türk halkı için. ıslandım.

deep turkish web

uyuşturucuya özendirme gerekçesiyle bu gece gözaltına alındılar.

bekaretini bir altın misali saklayan kızlar

offfçok zevkli var ya azdırıp azdırıp vermemek yallah tuvalete 31 çekmeye ahhhajslsşslskksskksjdjdjdsıskslsksldld
  • /
  • 28

yılmaz özdil'in 2500 liraya satılacak olan kitabı

yılmaz özdil'in mustafa kemal kitabının sadece 1881 tane üretilmiş "özel" baskısı 23 ocak 09.05'te 2500 liradan satışa çıkacakmış.
soruyorum bunun dini sömürmekten ne farkı var? atatürk'ün bizzat kendisi nutuk'u yazmış zaten ve gayet ucuz ve ulaşılabilir bir halde günümüzde. adam resmen atatürk üzerinden para kazanıyor. gerçekten fikirlerini benimsemiş olsaydı böyle sağmazdı atatürkçüleri. yazık.

buse vs eda vs sena

hayatımdaki buse: dünyanın en sinsi insanlarından biri kendisi. 5-6 senelik sevgililik döneminden sonra baktı hala evlilik teklifi yok ya evlenirsin ya biter dedi bastı nikahı. şimdi de yeni gelin akımına kapılmış şekilde sürekli kocasına yaptığı tatlıları falan çekip atıyor, instagramımın anasını sikti sağolsun.

hayatımdaki eda: 21 senelik yaşantımda gördüğüm en pis kadın. kendisi pis ve dağınık olmak konusunda kitap yazar. sifon eğitimi verdik bir dönem arkadaşa düşünün.

hayatımdaki sena: mükemmel dedikodu yapan bir insan kendisi. ayrıca başım sıkıştığında hızır gibi de yetişen biri. hayatıma girmiş en mütişli insan.

açık ara sena alır yani.

akrep burcu

masterchef murat

masterchef isimli yemek yarışmasının eski yarışanı.
seni insan yerine nasıl koydular, nasıl izlediler, sana nasıl prim kazandırdılar bilmiyorum ama umarım deli raporun falan yoktur da o papağana yaptığının bedelini ödersin hayvan herif!

sevgilisinin geçmişine takılan erkek

performans kaygısı ve bundan dolayı gelişen kıyaslanma korkusundan ötürü erkeklerin büyük bölümünün kafayı taktığı, kafayı taktıkları noktadan itibaren giderek artan bir şekilde süzgeçten geçmemiş argümanlar sunmalarına sebep olunması olayı. genelde bakire kadın ararlar bu korkuyu elimine etmek için.

birlikte olduğum kadınlar arasında, 20 üzeri partneri olan da vardı, 3 tane olan da vardı. geneli 7-8 idi. birlikte olmak istediğiniz, isteyeceğiniz kadınların %90'ı bu civarlarda. kalan %10 bakire veya çareyi anal ve oral sekste bulmuş bakireler. kısacası insan olun, karşınızda ki kişinin insan olduğunu farkedin ve daha önemli şeylerle meşgul edin kafanızı. 20'lerin başında-ortasında-sonunda hormon bombası insanlarız çoğumuz, kendinize yalan söylemeyin. çok korkuyorsanız açın sex-ed videoları izleyin, okuyun, öğrenin, uygulayın. kaliteli sekse giden yol ne istediğini bilmek ve tecrübeden geçer sonuç olarak.*

dipnot: bu yazı daha derli toplu hedefe odaklı olabilirdi ama ne gerek var? konu saçma zaten.

türk erkeği genel özellikleri

aynı zamanda kadınlarımızla omuz omuza bu cumhuriyeti kurmuş mert adamlardır.

ve bu ülkenin erkekleri size diğer milletin kadınlarından önce haklar vermediler mi? bunlar erkeklerimiz değil mi? bundan niye bahsetmiyorsun anlamadım

seviştiğin 3-4 kişi seni zevke getiremedi diye nedir bu feryat figan etmen. penisimize de bamya demişsin görende seni manken sanar. belki sana kaldıramamışlardır bile çirkinliğin bize haz vermiyodur ondan bamya kalmıştır ne dersin?

(çirkinlikten kastım sadece yüz veya fizik güzelliği değil.)

bekaretini bir altın misali saklayan kızlar

yalakızımın vajinismusu var galiba nedir bu sürekli vermemece verde kurtul ayol

sıkıntıdan ne yapacağını şaşıran insan

ders çalışmam gerekirken, gereksiz entry girip cleverbot ile sonu bir yere bağlanmayan saçma muhabbetlere giriyorum.

altın kelebek ödülleri

nazlı çelik'in içinde bulunduğu en iyi kadın haber spikeri kategorisinde buket aydın'a ödül verdikleri dakikada benim için güzelliğini yitirmişti. geçtiğimiz günlerde hemcinsine gördüğü şiddet konusunda yalan söylüyormuş muamelesi yaptıktan ve imajı zedelendikten sonra çıkıp kadına şiddete karşı dik duralım adlı ezberlenmiş konuşması da mum dikti.

onun dışında acun'un gereksiz anıları köşesinden sonra canım ali ihsan varol'un attığı goller.. ah o goller.. tadı damağınızda kaldı biliyorum.

peki yaaa edisciğimin o muhteşem gösterisi. ah edis ah, içimizi titretiyorsun.

türk erkeği genel özellikleri

yalakizim öpüyorum seni canım.

Toplam entry sayısı: 689

sözlükteki ipneleri ifşa başlığı

asdfghfjkljnjdvmnsvfdjkkvdnvkfnd senin gibi sikik herife vereceğime gider aslanlar gibi hanımefendilerle oynaşırım amk bebesi a asdcfvgnfv

bir kadının taciz günlüğü

üniversitenin ilk senesi. malum apartta kalıyorum. bir gece arkadaşımla apartta yürürken ingiliz mezarlığının orda çingenenin tekini mastürbasyon yaparken gördüm. arkadaşım panik atak diye sesimi çıkarmadım. hızlı hızlı yürürken bir döndüm peşimizden geliyor. az ilerde okuldan arkadaşlarımızı görünce gitti ters yöne. aradan iki ay geçti yine aynı arkadaşımın doğum günü gece merkezde sevgilisiyle yalnız bıraktım onu ben apartta geçiyordum. bir yandan telefonda ankaradaki arkadaşımla konuşuyordum. aynı lavuğu yine gördüm aynı yerde. aldırış etmedim. yoluma devam ettim. arkamdan iyice yaklaştı. telefonumdaki arkadaşıma "seço peşimde biri var" dememle önüme geçmesi bir oldu. pantolonunu indirmiş sikiyle oynuyorken bana "ister misin?" dedi. hayatımın en büyük çığlığını attım ve olayın geçtiği yer çataltepeliler. bir sürü ev. saat 00.00 civarı. geri çekilmedi "sevmez misin?" diyerek daha da yakınlaştı. o an ki yaşadığım şok telefonun ucundaki arkadaşımın çığlığı "nolur ses ver ... bir şey söyle .." deyişi. bir daha çığlık attım ve üstüne yürüdüm. arkasını döndü ve uzaklaştı. o sırada tam yanımızdan araba geçti ve bir sn durmadı. o kadar evden bir tane insan çıkmadı. arkadaşıma iyiyim dedim. kapattım hemen polisi aradım. ekip geldi. ifadeler falan falan. klasik gelişme süresi.
üçüncü olay yine aynı yer yine aynı arkadaşım o sırada polis bunun kim olduğunu bulmaya çalışıyor. yine takıldı peşime. ama bu sefer dedim korkmayacaksın kızım.
aradım benimle ilgilenen polis abiyi. bir yandan oyalıyorum yolumu uzatıyorum.
iki tane polis arabası geldi bir anda bu tabi nasıl kaçıyor bir görseniz.
yanımdaki arkadaşım başladı ağlamaya falan. neyse bu istanbula kaçtı. yeri geldi yakaladılar.

mahkeme günü.
16 yaşında "karısı" 8 aylık "bebeği" annesi. benimle konuşmaya çalışıyorlar falan. duruşma başladı ifadesinde "uyuşturucu kullandığını o geceyi hatırlamadığı. bir kız çocugu olduğunu. hayatta böyle bir şey yapmayacağını" söylüyor.
bir metre uzağımda sadece. elim ayağım titriyordu.
ve karar " 3000 tl para cezası. 10 ay taksit." çünkü lavuk mobilya alıyor.
hakim bir kadın. ve bunu söylediğinde beynimden vurulmuşa döndüm. salondan çıkınca lavuğun annesi ve karısı bana saldırdı. neymiş iftira atıyormuş.
tutamadım kendimi bende karşılık verdim. o sırada panik atağı olan arkadaşım bayıldı. adliyeden polis korumasıyla çıktım. polisin yanında beni ölümle tehdit ettiler.
sonra olay kapandı. ama o etki. o an . o karar.

kadın olmanın dayanılmaz çilesi.

 spoiler!
ama bunların hiç biri aşık olduğum adamın uyuşturucu ve alkol sarhoşluğundan bana saldırdığı an kadar kötü değildi.

üniversiteye yeni gelmiş kız görgüsüzlüğü

bir kadın olarak böyle bir başlık açtığım için hayli üzgünüm ama kızlar harbi sağlam küfür hak ediyorsunuz.
biz de genç olduk bizim de kanımız kaynadı takıldık gezdik tozduk ama biraz abarttınız sanki.
millete şekil yapıcam diye size ilk yazan "arabalı lavuklara" kendinizi meze ediyorsunuz. metres gibi takılıyorsunuz.
ailelerinizden saklayarak attığınız o hikayelerinizi görünce kıskanıp özenmiyor üzülerek "gece sikiş var herhalde" diyoruz. (şahsen ben)
orospu olacaksanız biraz kaliteli orospu olun. allah için az vizyon sahibi olun ya.
iki arabada snap atıcaksınız diye götünüzü siktire siktire bir hal oldunuz.
yapmayın ablalarının gülleri.
havalı değil varoş oluyorsunuz.öptüm sizi kocaman.
not:çanakkale küçük yer yarın öbür gün milletin içinde rezil olur,ağlaya ağlaya eve koşarsınız.

seksten korkmak

kadınların küçükken maruz kaldığı cinsel zorbalığın ilerlemiş hali. ağır bir travma bu korkuyu yenmek zordur. anlayışsız erkeklerimiz durumu ikiye katlamakta bir numaradır. sahi ne kadar kötüsünüz ya

hizmet sektöründe çalışan gariban kızlar

mide bulandıran bir başlık daha ve yine fasılcı denen göt lalesine ait. yönetici ya da modları artık her kimseler bir şey yapsın şu göt lalesi herife. bu kadarı gerçekten fazla.

sevişirken söylenmemesi gereken sözler

ön sevişmeyi kesmek

sevişme olayının tam ortasında sekse doğru ilerlerken yapılan eylem.
yapmaktan aşırı zevk aldığım eylem. karşı tarafın yüzündeki o anlamsız,şaşkın ifade dünyanın en haz verici olayıdır kanımca.
ertesi güne çekeceği kasık ağrısını düşünüp keyif yerine gelir.
şaka bir yana erkek olmakta zor lol..

üniversiteye yeni gelmiş kız görgüsüzlüğü

bir kadın olarak böyle bir başlık açtığım için hayli üzgünüm ama kızlar harbi sağlam küfür hak ediyorsunuz.
biz de genç olduk bizim de kanımız kaynadı takıldık gezdik tozduk ama biraz abarttınız sanki.
millete şekil yapıcam diye size ilk yazan "arabalı lavuklara" kendinizi meze ediyorsunuz. metres gibi takılıyorsunuz.
ailelerinizden saklayarak attığınız o hikayelerinizi görünce kıskanıp özenmiyor üzülerek "gece sikiş var herhalde" diyoruz. (şahsen ben)
orospu olacaksanız biraz kaliteli orospu olun. allah için az vizyon sahibi olun ya.
iki arabada snap atıcaksınız diye götünüzü siktire siktire bir hal oldunuz.
yapmayın ablalarının gülleri.
havalı değil varoş oluyorsunuz.öptüm sizi kocaman.
not:çanakkale küçük yer yarın öbür gün milletin içinde rezil olur,ağlaya ağlaya eve koşarsınız.

seksten korkmak

kadınların küçükken maruz kaldığı cinsel zorbalığın ilerlemiş hali. ağır bir travma bu korkuyu yenmek zordur. anlayışsız erkeklerimiz durumu ikiye katlamakta bir numaradır. sahi ne kadar kötüsünüz ya

kadınların bakir erkek fobisi

konuya şöyle bir anımdan bahsederek gireceğim.

yakışıklı,tatlı bir beyefendiyle görüşmüştüm vakti zamanında malum süreç işledi bir buluştuk, iki buluştuk derken sıra "evde film izlemeye" geldi. tabi evde filmden eser yok. malum hazırlıklar yapıldı ve şov başladı ya kusura bakmayın ama ben hayatım da böyle bir öpüşme tarzı böyle bir rezalet görmedim. içimden diyorum "bu amcık ağızlı ne yapıyor"
neyse dedim sakin ol kızım bekle bekle derken asıl olaya geldiğimiz de bakın yemin ederim 10 saniye sürmedi. 10saniye ya!!! dedim "sen naptığını sanıyorsun"
"heyecanlandım" dedi özür diledi ve tekrar yapmamızı istedi. ya allah aşkına abi siz şaka mısınız jhdfsjfkjsfjskfns
tabi ben kalktım giyindim derken sigara yaktım olayın şokundayım hala gelmiş özür diliyor benden. tabi ki gururunu kıracak bir şey demedim ama içimden ölümüne sövüyorum. en sonunda tutamadı kendini bakir olduğunu söyledi ya dghfdahfadshshf
bakın gençler şu lanet olası seks dediğimiz şey normal bir şey yapın abi ya istediğiniz zaman karıya mı gidiyorsunuz sevgilinizle mi yapıyorsunuz yapın şu lanet şeyi benden size abla tavsiyesi.


not: cinsiyetçilik olarak algılanmasın lakin seks dediğiniz farklı bir olay. biz kadınlar erkeklerimiz gibi ota boka zevk alan,orgazm olan cinsten değiliz. bizim orgazm olmamız ve yaptığımız seksten zevk almamız biraz beyefendilerimizin tecrübesiyle alakalı bir konu. buradan bakir erkeklere en yakın zamanda seks yapmaya başlamalarını tavsiye ediyorum. öpüldünüz:ddddd

çomü sözlük yazarlarının klişe replikleri

sevgilisinin geçmişine takılan erkek

her boku yemesine rağmen kız arkadaşının geçmişini,ilişkilerini,yaşadığı şeyleri sorgulayan mahlukattır:
üzülerek söylüyorum ki bazı hanım kardeşlerim mahlukat seviyor.

ciddi ciddi çok güzel kızların var olması

güzel olmak bizim suçumuz değil yav

üniversiteye yeni gelmiş kız görgüsüzlüğü

bir kadın olarak böyle bir başlık açtığım için hayli üzgünüm ama kızlar harbi sağlam küfür hak ediyorsunuz.
biz de genç olduk bizim de kanımız kaynadı takıldık gezdik tozduk ama biraz abarttınız sanki.
millete şekil yapıcam diye size ilk yazan "arabalı lavuklara" kendinizi meze ediyorsunuz. metres gibi takılıyorsunuz.
ailelerinizden saklayarak attığınız o hikayelerinizi görünce kıskanıp özenmiyor üzülerek "gece sikiş var herhalde" diyoruz. (şahsen ben)
orospu olacaksanız biraz kaliteli orospu olun. allah için az vizyon sahibi olun ya.
iki arabada snap atıcaksınız diye götünüzü siktire siktire bir hal oldunuz.
yapmayın ablalarının gülleri.
havalı değil varoş oluyorsunuz.öptüm sizi kocaman.
not:çanakkale küçük yer yarın öbür gün milletin içinde rezil olur,ağlaya ağlaya eve koşarsınız.

iğrenç kokan başlıklar

şimdi size burada bir tanım yapardım ama ondan da anlamassınız ki siz.

evet kanıyoruz adaşlar kan çıkıyor sevgili “kuşumuzdan” baya baya kan. “iğrenç” bir kıvamda, arada sırada “kokuyor” son günlere doğru kahverengiye dönüyor falan. bazımız adetder,bazımız regli,bazımız regıl. ve bunların hiiiç biri sizi ilgilendirmiyor.

miss gibi kanıyoruz be ohh!! rabbim boşa vermemiş o amı kanıyorsa var bir sebeb. siktirin gidin önce spermli donlarınızı yıkayın. hadi annecim hadi yallah.
İletişim - Kurallar