yalnızlığı sek içen dayı

Durum: 559 - 0 - 0 - 0 - 25.05.2018 18:08

Puan: 8881 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Çaylak.

Allah canımı alsa da ölmüşlerini siksem
  • /
  • 23

anoktask

hayattaki bütün şanslarını tavlada kullandığını düşündüğüm, aşk hayatında ise bahtsız bedevileri oynadığı için kumarda kazanan aşkta kaybeder sözünü doğrulayan olduğunu düşündüğüm sevimli ikinci (caps lock) yazardır.

özel mesajları ifşa etmek

eğer birisi sizi taciz ediyor, kışkırtıcı cümlelerde bulunuyor ya da hakaret ediyorsa suç olmayan olaydır. tam tersine paylaşılacak ki herkes kimin ne olduğunu ve nasıl bir karaktere sahip olduğunu görsün.
ortada herhangi bir dayak benzetmesi olacak olay yok. sadece kendi seviyesine çekmeye çalışan birisine gerekli üslupla cevap veren insanlar var.

eski sevgiliyi rüyada görmek

hayatımda 2 kızın yeri bende ayrıdır. onları hala çok seviyorum,özlüyorum anlamına gelmez aynı zamanda tüm yaşadıklarımızın da iyi olduğuna da.
2 kızda da yaşadıklarım birbirine o kadar benziyor ki rüyalarımda birbirlerinin içlerine girmiş şekilde başıma gelen olaydır.
şöyle anlatayım size durumu; fiziksel olarak birini görürken aslında kişisel olarak diğeri ile birlikte olmuş oluyorum rüyada ya da önce birisi varken arkamı döndüğümde diğeri gelmiş oluyor ama rüyada o kadar normal geliyor ki bu durum bana uyanana kadar farkına varmamış oluyorum.

24 mayıs 2018 ezhel'in tutuklanması

rapi hiçbir zaman müzik türü olarak kabul etmeyeceğim ama ezhel bunu reggae ve jazz ile harmanlayarak hoş bir şeyler çıkarmıştır. yukarıda arkadaşların da değindiği gibi o kadar fazla olay varken buna sıra gelmesi trajikomik kaçıyor. aslında içinde yaşamasan baya eğlenceli bir ülke sayılır türkiye.

akp seçmeni

çoğunluğu güce tapan insanlardan oluşan kesimdir.
"bütün partiler işe yaramaz. akp seçmenini koyun diye yaftalıyorsunuz ama kendiniz de hala körü körüne aynı partiye oy vermeye devam ediyorsunuz" tarzı görüşlerle son dönemlerde savunulan kesim haline geliyor. ortada kocaman bir fark var bunu görmezden mi geliyorsunuz yoksa cidden göremiyor musunuz merak içindeyim.
akp 16 senedir bu ülkeyi yönetiyor ve basiretsizlikleri ortada ama buna rağmen seçmeni oy vermekten vazgeçmiyor. muhalefet ise muhalefetliğini yapamaz durumda o da kabul ama 2 seçmen arasındaki fark şu ki eğer şu anki muhalefet başa gelir ve ülkeyi basiretsiz bir şekilde yönetirse seçmeni körü körüne gidip tekrardan oy atmaz.
bir kısım da hala ama ülkenin yarısı bunu istiyor ve saygı duyacaksınız diye savunuyor. nicel çoğunluğa sahip diye saygı duymak zorunda değilim. asıl önemli olan nitelikli çoğunluktur.

beğenilmeyen yazarı hunharca eksilemek

adamın birinin canının sıkıldıkça girip bana uyguladığı eylemdir. gerçekten umrumda değil ama merak ediyorum ne zaman büyüyeceksin?

ramazan saya günü

az önce kapıma gelen 2 çocuğun bugün saya günü diye para istemeleri sonucu çanakkaleye özel olduğunu öğrendiğim gündür.
" ramazan ve kurban bayramları, ülkemizin diğer illerinde yapıldığı gibi kutlanılır. ilimizde ramazan geceleri, teravih namazından sonra camilerde mukabele okutmak, dinlemek dini bir gelenektir. mukabele okumak genellikle kadınlar arasında yaygındır. diğer illerden farklı olarak ramazan gecelerinde kız ve oğlan çocukları kapı kapı dolaşarak, saya tekerlemesi söylerler. saya tekerlemesinin bitiminde çocuklara çeşitli yiyecekler veya harçlık verilir.

saya tekerlemesi

saya saya sayadan

sular akar kayadan

sayacı derler bize

özendik geldik size

hanım teyze eyvallah

canım teyze eyvallah

bir olmazsa iki olsun

şeytanın gözü kör olsun

allı kapı ballı kapı

arkası boyalı zengin kapısı"

nobrain.dk

mr. nobody

görünce bir kez daha izleme isteği uyandıran filmlerdendir. eğer o gün farklı bir karar verseydim hayatım nasıl olurdu diye düşünüp kafayı yiyen bir insansanız izlemenizi tavsiye etmem. vakit geçirmek için değil dikkatli bir şekilde izlemeniz gereklidir. uzun bir filmdir sıkılabilirsiniz fakat sonuna kadar izleyin pişman olmazsınız.

satrancın en stratejik taşı

kaledir. koskocaman kaleyi hareket ettirebiliyorsun bu sayede istediğin yerde kafanı koyacak bir yer var daha ne istersin ki?

dolar kuru

üzerinden abartıldığı kadar bir kriz ortamı olmadığını söylenen kurdur.
bir trollü beslemek pek yaptığım bir hareket değildir ama biz yazmadıkça bazı arkadaşlar burada daha da saçmalamaya devam edecektir.
bu kur düşecektir ama ne yarın ne de 1 ay içinde. bundan 13 yıl önce 1 dolar 1.16 türk lirasıydı. hayal edebiliyor musunuz? şimdi 3 kat kadar artmış artmaya da devam etmektedir. sen ve senin gibiler sülüklerinizi ülke üzerinden çekip gittiğinde doğru planlamalar ile düşecektir. ben o güzel günleri göreceğimizi umuyorum, ummak istiyorum. şuna inan ki tek gayemiz üzerinde yaşadığımız topraklarda herkesin huzur içinde yaşamasını sağlamaktır. sizin gibilerin yaptılarınızın acısını çekmesini istememiz ise tamamen adalettir.

türklerin kara devri

benim anlatmak istediğime çok güzel örnek olduğu için medelline teşekkür etmek istediğim başlıktır. ülkücülük denen kavram zaten son 40 yıldır türetilmiş yapay bir görüştür. ülkücülük en başta atatürk türkçülüğünden uzaklaştırıldığını ifade ederek türk idealistliği olarak karşımıza çıkarken daha sonrasında geniş kesimlere yayılmak için islamı da kapsamaya başlamıştır. 90lı yıllarda ise ülkücülüğün temeli haline gelmiştir. ben sana 1300 yıl öncesinden bahsederken 30 yıllık bir oluşumla savunmaya çalışılması dar görüşlülükten başka bir şey değildir. zaten benim anlatmak istediğim de 1300 yıl öncesinde gerçekleşen olaylar sonucunda günümüze kadar türklerin asimile olduğudur. sen de bunu yazdıkların ile çok güzel bir şekilde göstermiş oldun.
yaptır arkadaşım yaptır başkan. dolar olmuş 5 insanların oruçtan değil açlıktan nefesi kokarken yaptır. lütfen yaptır. lütfen yaptır da görebileceğimiz en dibi görüp yeniden yükselişe geçelim sizlerin olmadığı bir gelecekte. benzin olmuşken 6 lira ve arabana benzin almayı geç götüne giyecek don alamayacak duruma gelmek için lütfen yaptır başkan.
not: lütfen artık tanım yapmayı ve imla kurallarını öğren. ülkücülük diye geçiniyorsun ama türkçeden bihabersin. hepsini de öğren demiyorum ama belli başlı şeyleri de yanlış yazma canım benim.

türklerin kara devri

müslümanlar ile savaşıp en sonunda yenip düşüp islamiyeti kabul etmeye başladıkları devirdir.
günümüz türk milliyetçilerinin bana çok komik gelmesinin en büyük sebeplerinden biri bu yenilgiyi kabul edip ona göre hareket etmeleridir. türklerin asıl inançları bazı yerlerde klasik şamanizm olarak da adlandırılan tengriciliktir. tengriciliğin ne olduğunu anlatmayacağım fakat sosyal yaşam olarak mükemmel bir inanıştı. toplumda herhangi bir cinsiyet eşitsizliği bulunmazken ibadetlerini de müzikle yaptıkları da görülebilirdi. şuanki türkiyede dışlanan dinsiz olarak görünen aleviler aslında bir nevi islamiyet karşısında asimile olmadan eski türk inanışlarını sürdürmektedir.
türkler oo güzel bir inanış diyip islamiyeti kabul etmemiştir. 10 yıllarca süren emevi baskısı sonucunda kabul etmek zorunda kalmıştır. islamda ne kadına ne müziğe ne de eğlenmeye yer vardır. bazı yerlerde tengrizm ve islamı gökteki tanrıya tapma, cennet-cehennem benzeri düşüncelere sahip olduğu için pek zorlanmadığı yazar ama bu sadece zırvalamaktır. o zaman şimdiki müslümanlar da hristiyan olsun ne de olsa onlar da bir tanrıya inanıyor ve öteki dünyaları var? tengrizm ve islamın birbiri ile uzaktan yakından alakası yoktur. ben herhangi bir dine inanmam ama seçim hakkı sunacak olsalar gözüm kapalı tengrizmi seçerim. izmirde yaşarken kendinizi erzurumda bulduğunuzu düşünün. türkler de böyle bir değişim yaşamıştır.
lütfen bir şeylere inanıyorsanız; inandığınız konu hakkında bilginiz olsun. ben türk milliyetçisiyim diyorsanız tayyibin peşinden koşmayın.

dolar kuru

ülkenin battığının en büyük göstergelerinden biri olan kurdur.
(bkz:sürekli artıyor efendim durduramıyoruz)

oruç maskeleri

başlığı gördüğümde aklıma orucun sebep olduğu ağız kokusu için çözüm bulmuşlar diye düşündüğüm aparat. içine girdiğimde ise fasılcı başlığı olduğu gördüm. ne diyim ters köşe yaptı bu sefer.

dolu kadehi ters tut

şarkılarının akustik versiyonları çıkan gruptur. aldattın mı beni şarkısından sonra aldattım diye bir şarkıya sahip olmaları ise kafalarının karışık olduğunu göstermektedir.

halı saha yapmak

ilk sene fazla ilgilenmediğim için sınıfta oluşan 2 kadroya sonradan dahil olarak adam lazım olduğunda çağrıldığım aktivitedir. ilk çağrıldığımda o kadar beğenildim ki yerine çağrıldığım arkadaşa haber vermeden bir maç daha ayarladılar swh her hafta her hafta sıkılırım zaten böyle arada çağrılmak daha güzel oluyor.

tip bırakma

dilimizde bahşiş gibi bir kelime varken neden yerine ingilizce kelimenin kullanıldığını anlamadığım başlıktır.

ifşa olmak

bir insan ile kurduğun muhabbet hoşuna gidiyorsa doğal olarak onu canlı görmek karşılıklı sohbet etmek istediğin için gerçekleştirdiğin eylemdir. ifşa olmaktan korkmayın bence çünkü şahsen ben çok güzel insanlar tanıdım.

si vis pacem para bellum

profilindeki insana kendini fazla kaptıran yazarın başlığıdır. hemen sakinleş ve o elindeki klavyeyi yere bırak dostum.

reform

sözlüğe uygulanması gereken ve uygulanacak olan olaydır.

tuli

yapılan sözlük buluşmasında çoğunluğu erkekler oluştururken nasıl oluyor da hep kadınlara yazıyor diye yaftalandığını anlayamadığım sözlüğün civcividir.

tahta oturmak için akraba öldürmek

taht varisleri doğdukları zamandan itibaren tahta oturulması için yetiştirildiğinden diğer varisleri kardeşi,kuzeni gibi görmekten çok rakibi olarak gördüğünden gayet normal olaydır. bir olayı değerlendirmenin temel basamaklarından biri olayı dönemin şartlarına göre değerlendirmektir. her ne kadar aklımız böyle bir vahşeti almasa da devletin bekası için yapılması şart olan olaylardan biridir. tabii ki bunun da dezavantajları vardır eğer tahta geçen kişi varis bırakamadan ölürse işler karışabilir.

siparişi sevgilisine verdiren erkek

ben arkadaş ortamında herkesin ne istediğini sorar garsona tek ağızdan bunu iletirim. hem garsonun kafası karışmamış olur hem de hızlıca halletmiş oluruz. pratikliği geleneğe ve erkek egemenliğine bağlamış yazarın başlığıdır.

ramazan davulcusu

azalarak bitmesini umduğum insan topluluğudur. hiç bana gelip gelenek vesaire diyip kafa ütülemeyin. yaşadığımız toplumda herkes oruç tutmuyor ve de tutmak zorunda değildir. gecenin ikisinde gelip herhangi bir ritim bilmeden (önceden en azından ritimli çalınıp maniler söylenirdi) gelişi güzel davula abanarak herkesi uyandırmak suçtur. gece yarısından sonra yüksek sesle müzik dinlendiğinde polisi kapınızda bulabilirsiniz fakat davulcular sizi uykunuzdan zıplatırsa sorun yoktur. belki o zıplattığı kişiler arasında ertesi gün önemli bir iş görüşmesi,sınavı hatta hasta olanlar vardır. artık teknoloji çağındayız ben sanmıyorum ki kimse sahura davul sesi ile kalksın. herkes kendi alarmını kurup kalkıyor. son nokta olarak da bir de bütün ay kafamı şişirmemiş gibi son gün gelip zile basıp para istemiyorlar mı deli oluyorum. hadi bir kere bastın açmadım neden abanıyorsun o zile arkadaşım?
  • /
  • 23

özel mesajları ifşa etmek

ifşa edilmesi gereken şeyler çok güzel ifşa edilebilir. bunun neyinden rahatsızlık duydunuz?

medellin

fasilcinin mod olmayan bir düşük modelidir.
aynı miktarda kanserojen madde içerir.
kuyruğu olduğu düşünülmektedir ve acımaktadır. ancak nedeni modern bilim ile henüz açıklanamamıştır.

çomü sözlük diktası

çomü sözlük bir çok açıdan benim için hoş muhabbetin döndüğü bir yerdi dediğim başlıktır. ama son dönemde yaşanan olaylar neticesinde entrylerimin bir kısmını kaldırarak sözlüğe veda etmeye hazılanıyordum ki işlerin iyiden iyiye rayından çıkması benim buralarda bir miktar daha kalmamı gerektirdi. en azından birilerinin doğruları söylemesi gerek diye düşünmekteyim. bu başlık altı da "çomü sözlük"ün bozduğu arkadaşlıklardan, açılan davalardan bahsetmeyeceğim. bu başlık altında sözlüğün yöneticelerinin yarattıkları dikta düzeninden bahsedeceğim. yanlnızlığı sek içen dayı adlı yazar şu an çaylak durumuna getirilmiştir. bunun sebebi tartışma yaratan entryler girmesiymiş. nasıl yani? burada tartışamaz mıyız? yöneticiler sözlükte tartışma istemiyormuş. neden? çünkü üç beş cahilin arkasını tutuyorlar. sevgili yönetim. bizim konuşma hakkımızı elimizden alamazsınız. biz saygı ve bilgi çerçevesinde istediğimiz her şeyi söyleriz. biz yazarlar olmadan burası 60 tl'ye alınmış bir sunucu internet alanından başka bir şey değil.
adam kayırma ile hiç bir yere varamazsınız. adil olun. haksıza haksız deyin. ancak bunu yapamazsanız basit bir sözlük diktasından başka bir şey olamazsınız.
son olarak kendisine dayı dediğim yanlnızlığı sek içen dayıdan bahsedeyim. kendisi ile ilk tartışmamız ateizim inanç mıdır yoksa felsefe midir tartışmasıydı. keşke o günlere gönsek de yine böyle tartışmalar yapsak. ancak unutmuşum siz sözlükte tartışma istemiyordunuz.

çomü sözlük diktası

kişisel tartışmalar falan filan durumuna değinmeden yaşanmış bir olaya değinmek istiyorum. açılmış başlığa ve bu başlık altında milli değerler,din, kişisellikten uzak yorumlara karşı modum diye geçinen şahışların altına küfürlü içerik girmesi ve diğer yöneticilerin sessiz kalması herhangi bir içerik silmemesi uyarı vermemesi ve yetki dışına alınmaması bunun bariz bir özelliğidir. ortamda bariz bir adam kayırma olayı mevcut. bununla birlikte yaşanmış kişisel mesajları açıklama konumunda yazara pekte hak vermesemde sözlükte sevip saydığım yazarlardan biri dayı olarak geri gel bebeğim.

çomü sözlük diktası

insan bi mesaj atar. "açtığız başlık veya girdiğiniz entry şu şu sebebten ötürü sözlüğün kurallarına aykırıdır. başlığı veya entryi silin." diye biz de anlayalım neden silindiğini.

türklerin kara devri

kuteybe bin müslim adını bilmeyen üçüncü sınıf islamcılar zannederki türkler güle oynaya müslüman oldu. bu üçüncü sınıf islamcılara bir örnek bu başlığın ikinci entrysinin yazarıdır. kendisi gerçek bilgiden uzak bir insandır. kendisine sormak isterim türgişler ve hazar türklerinin emevi orduları ile savaşını hiç okumuş mu? acaba kendisi kuteybe bin müslim'in semerkant'ta katlettiği türkleri biliyor mu? bir de bu arkadaş gibileri der ki "eski türkler gök tanrıya inanırdı. bu yüzden hemen müslüman oldular". şimdi öncelikle belirteyim eski türk dini tek tanrılı değildi. çok tanrılı bir dindi. ikinci olarak hiçbir millet 1000 yıllık dinini güle oynaya değiştirmez. türklerin din değiltirmesi diye bir olay yoktur. türklerin dini değiltirilmiştir ve zorla müslüman olmuşlardır. son olarak başlığa dönersek "evet o türklerin müslüman olduğu gün türklerin kara devri başladı". çünkü türklük gitti elimizden onun yerine bedevi arap kültürüne kaldık. işte bu gün yaşanılanlar bu bedevi arap kültürünün bir yansımasıdır.

si vis pacem para bellum

"abi yahhh! latince atasözü biliyorum. ne kadar da kültürlüyüm." diyen yazar başlığıdır. internetten kopyala yapıştırla olmaz yiğidim.
e: avrupa gezime sponsor olmak isteyen sevgili yazar dediğin kadar adamsan ıban numarama parayı atarsın. bıraktım buraya. atmayan ibnedir.: tr700006400000210351009831
e2: dilenci değilim birader. kimsenin parasına ihtiyacım yok. eğer sözünde duran bir adam olsaydın verdiğim iban numarasının tema'ya ait olduğunu görecektin.

si vis pacem para bellum

sözlükteki tek işi klavye delikanlılığı olan yazarca açılmış başlıktır.bu klavye delikanlilari "adres ver ulan"replikleriyle tanınır.bunlar sözünden dönmez dolayısıyla back space tuşunu çok fazla kullanmaz.mafya kuzeni,savcı eniştesi falan vardır.sözlükte ota boka sallar,bi donu 5 gün giyer ama sözlükte ağaoğlu triplerinde takılır aşağısı kesmez.caps lock'u açık olanları daha bir çekilmez olurlar

izole ve küçük buluşmalar

içinde sözlüge ne için geldiği belirsiz,ota boka salça olan, sözlükte yazmayı ve burdaki ortami savaş alanı zanneden bir adet yazarcık bulunduran başlıktır.atsan atılmaz satsan satılmaz

izole ve küçük buluşmalar

daha kendini ifsalayamamis, gece- gunduz sozlukten milleti elestiren, hayatta baska gayesi olmayan bi insan kucuk bulusmalarimi kıskanmis kiyamam sana.sen de gel kiz aramiza aliriz bak

Toplam entry sayısı: 559

mod sınavında sorulacak sorular

-entry silmekte ne kadar iyisiniz?
+hayattaki tek gayem olacak kadar.

sözlükten kadın düşürmek

erkek versiyonu açılmışken kadın versiyonunun da olmasını düşündüğüm başlıktır. biliyorum aramızda düşürmüş birtakım kendini bilmezler var ve onlar bir adım öne çıksın.

moderatör nedir ne yapar

moderatörün görevi sözlük kurallarına uymayan başlıkları düzeltmek, tanım yapılmayan entryleri silmek ve terbiye sınırını oldukça aşan yazarları sözlükten uçurmaktır. amacım sözlükte herhangi bir gerginlik yaratmak değil fakat yapılan haksızlığa da göz yumacak kadar da vurdumduymaz bir duruma gelmedim. insanları sözlüğe alıştırmak için tanım kuralında esneklik yaptıklarını defalarca dile getirmişlerdir ki bence de mantıklı bir esnekliktir. bundan sonra söyleyeceklerim tüm moderatörleri içermemekle birlikte falcı mıdır müteahhitçi midir nedir, sözlüğü arkadaşları kurduğu için istediği gibi at koşturabileceğini düşünen kendini bilmezin yaptıklarına göz yuman ve bir yandan da emirlerini yerine getiren moderatör arkadaşlar üzerine alınabilir. bu sinirim nereden geliyor diye merak ediyorsanız sizi tıp öğrencileri başlığına alayım. öncelikle burası özgür bir platformdur ve gerçek hayatın da olduğu gibi. herkes her şeyi beğenmek zorunda değildir veya beğenmedi diye suç işlemiş değildir. #13298 numaralı entrysinde bizim troll olmaya çalışıp da beceremeyen falcımız kendince bir şeyler yazmıştır. terbiye sınırlarını oldukça aşan bir şekilde içindeki eziklik duygusunu kusmuştur. sonrasında insanlar buna ben de dahil olmak üzere saygı çerçevesinde gerekli cevabı verdik. asıl ilginç kısım bundan sonra başlıyor çünkü bizim yazdıklarımıza uyarı geldi ''burası inci sözlük ya da forum değil,burası bilgi platformu ve başkalarının eleştirilerine kulak asmayın '' ve akli yengesi derinde değil in yazdığı bir entryi kaldırdılar. eleştirilere kulak asmama gibi bir durumum mümkün olamaz özellikle birtakım insanlar içimde olduğum güruhu aşağılamaya çalışırken. evet moronu da var kolay düşeni de var ama bu mühendislikte de aynı öğretmenlikte de aynıdır. ben çıkıp burada mühendisler aptaldır, öğretmenler salaktır desem bilgi vermem, terbiyesizlik yapmış olurum. silinen entryinin ardından güldük geçtik fakat üstünden bir hafta geçmişken aynı arkadaşının bir entryisi daha tanım bile içerirken silinmişken falcı arkadaşımızınkisinin aynı şekilde tanımsız bir şekilde durması tam olarak adam kayırmadır, ayrımcılıktır. arkadaşını savunuyor diyecek olursa da aranızda bu yapılanları arkadaşım yapmış olsa gerekli yaptırımı ona yapar, yerin dibine de sokarım çünkü ben göte göt derim. ya işi layığı ile yapın ya da troll nedir ve nasıl yapılır diye uygulamalı bir şekilde göstereyim.

müslüman kadın

genel olarak ailesi tarafından kimlik hanesine islam yazılması ile hayata 1-0 geride başlayan kadındır. hiçbir aklı başında bir kadının, kendisini insan statüsünde bile görmeyen bir dini inanca sahip olacağını düşünemiyorum.
edit: ne diyim eksileyin ben bir şey kaybetmiş olmuyorum. tez zamanda örümcek ağlarınızdan kurtulmanız dileği ile

müslüman kadın

aloo uyanın arkadaşlar. anlatmak istediğimi gram anlamayıp gerçekten ''müslüman'' olanları var diye bahsedilen kadınlardır.
islamda kadınların tek gayesi bütün erkeğin hizmetini görüp gece de bakara suresinde bahsedildiği gibi ekilmeyi bekleyen tarlası olmaktır. bir erkek 4 tane kadını arkasına alıp dolaşabilirken, bir kadın başka bir erkeğe bakamaz bile. nisa suresine baktığımızda erkek kadını dövebilir, iyi huylu kadınların itaatkar hatta miras bırakırken erkeğe 2 pay kadına 1 pay verilmesini gerektiğini söyler. tekrar bakara suresine baktığımızda erkeklerin kadınlara göre bir derece üstün olduğu yazar ve bunun gibi birçok örneğe sahibiz. aklı başında bir kadınsanız neden beni hiçe sayan bir inanca sahibim ve hor görülmeyi bekliyorum diye sorgulayın. sorgulayın ki bir şeyler değişebilsin bu dünyada.

sevişilen en ilginç yer

ağır bir şekilde eksileneceğini düşünerek
(bkz:cami)

sevişirken söylenmemesi gereken sözler

bunun başında başka birisinin ismini söylemek gelebilir.

erkeklerden kadınlara tavsiyeler

geçmişi geçmişte bırakın. geçmişi irdeledikçe tek yapacağınız geleceği karartmak olur. bu tavsiye sadece kadınlar içinler değil hemcinslerim için de geçerli.
tanım: @1 in yaptığı ironiyi anlamayanların seri eksilediği başlık.

tıp öğrencileri

ilk kez regl olacaklara tavsiyeler

ilk kez regl olacak bir kızın burada bulunma olasılığı tayyip dışında birinin başkanlık seçimini kazanmasıyla aynı olduğu için gereksiz bir başlıktır.

müslüman kadın

genel olarak ailesi tarafından kimlik hanesine islam yazılması ile hayata 1-0 geride başlayan kadındır. hiçbir aklı başında bir kadının, kendisini insan statüsünde bile görmeyen bir dini inanca sahip olacağını düşünemiyorum.
edit: ne diyim eksileyin ben bir şey kaybetmiş olmuyorum. tez zamanda örümcek ağlarınızdan kurtulmanız dileği ile

sevişilen en ilginç yer

ağır bir şekilde eksileneceğini düşünerek
(bkz:cami)

tıp öğrencileri

kadınlardan soğuma sebepleri

sigara içmeleri benim için başı çekmektedir.

müslüman kadın

aloo uyanın arkadaşlar. anlatmak istediğimi gram anlamayıp gerçekten ''müslüman'' olanları var diye bahsedilen kadınlardır.
islamda kadınların tek gayesi bütün erkeğin hizmetini görüp gece de bakara suresinde bahsedildiği gibi ekilmeyi bekleyen tarlası olmaktır. bir erkek 4 tane kadını arkasına alıp dolaşabilirken, bir kadın başka bir erkeğe bakamaz bile. nisa suresine baktığımızda erkek kadını dövebilir, iyi huylu kadınların itaatkar hatta miras bırakırken erkeğe 2 pay kadına 1 pay verilmesini gerektiğini söyler. tekrar bakara suresine baktığımızda erkeklerin kadınlara göre bir derece üstün olduğu yazar ve bunun gibi birçok örneğe sahibiz. aklı başında bir kadınsanız neden beni hiçe sayan bir inanca sahibim ve hor görülmeyi bekliyorum diye sorgulayın. sorgulayın ki bir şeyler değişebilsin bu dünyada.