yenge

Durum: 351 - 12 - 0 - 0 - 15.04.2019 12:02

Puan: 3718 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Moderatör.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 15

çanakkale öğrencileri 1 ayda ne kadar harcıyor

pmc legacy

patron'un son albümü. manzaralar, mançiz ve sürüyorum yollara favori parçalarım.

sözlüğün parasını kim ödüyor

modlar olarak hala maaşlarımızı alamadık, bir durun zaten ortalık karışık

yeşil çay

tadını bir türlü sevemediğim çay, garip bir ot tadı hissediyorum nedense

sütyen kopçasını açamayan erkekler

kaldı mı böyle delikanlılar

tekrar tekrar izlenen filmler

en nefret edilen insan türü

her türlü konuda kendi doğruları olan ve asla sizin ne düşündüğünüzü, ne sevdiğinizi yahut ne sevmediğinizi düşünmeyen insan türü. onlar için kırılmanız gram önem taşımamakla beraber kendi fikirleri dünyanın en doğru fikirleridir.

otostop

#33687 ev arkadaşlarını ikna edemezsen burdayım.

çanakkale'de club önerileri

çanakkale'de club?...........

tanzim satış

tanzim satış noktalarında tuborg gold satışı...nasip olur mu be

hediye

özel günde alma şartı olmayan, sıradan bir günde de insanları mutlu etmek için alabileceğiniz ufak yahut büyük bir takım eşyalardır. illa ki özel gün diyenler için ise doğum günüm 6 şubattır, bu sene olmadı ama seneye bekleriz.

elbise

birçok türevde kumaştan üretilen kıyafet türü. minisinden tutun, taaa ayak bileklerine kadar boy uzunlukları ve çeşit çeşit yaka türleri mevcuttur. halter yakalısı da en bi sevdiğimdir.

çomü sözlük yazarlarının yaşı

buneamk

ilk 2 bölümde hayvan gibi gülmemi sağlayan seri

çanakkaledeki tehlikeler

otostop çektikten sonra itiraf sayfasında adınızı yahut kişisel özelliklerinizin olduğu bir özeti görmek

erkek kardeşin veya abinin olması

bildiğiniz staj. yemeğini ütüsünü yap, manita yapınca parasını ver, ders çalıştır ve kuruş para alma. kölelikten farksız.

bir insanın kendisine yapabileceği en büyük iyilik

ona yük olan şeyleri en kısa zamanda sırtından atmak. huzur veren, insanı kuş gibi hissettiren en net iyilik.

yeni kordon

çanakkale'de kendimi izmir'de hissettiren tek yer

sigara

liseye henüz yeni geçtiğim dönem yalnızca bir fırt çekip bir daha tövbe ettiğim meret, içmeyin içmeyin

23 şubat 2019 çanakkale kar yağışı

izmirli olarak hayatımda ilk defa kar tatili görmemi sağlayan yağış.

ben fero

lafa gelince türkçe rap'in gelişmesi gerektiğini savunan sevgili arkadaşların arabesk rap dinlediğini, feronun yaptığı müziğin güzelliğini anlayamamış olmalarından anlayabiliyoruz. cuma günü 6.45teki ilk konserinde yanındayız. çünkü ş e h r i m i z i z - m i r

yalakizim

en zor anlarımdan birinde yanıma koşa koşa gelip harika şeyler yapmama yardımcı olan insan :') ayrıca muazzam oyunculuğu gözlerimizin dolmasına sebep olmuştur.

20 şubat 2019 çanakkale depremi

tüm gece boyunca artçılarla beraber devam etmiş, hala da devam etmekte olan deprem. fazlaca panik olmamıza sebep oldu, geçmiş olsun efenim.

kordonda bağırarak gülen kızlar

joplines vurur, gol olur

eğitim fakültesi

anafartalar kampüsündeki inşaatı bitmiş diye duyduğum fakülte. bitmese bile açılmış, eğitime artık ilahiyatta sığıntı olarak devam etmiyorlar.
  • /
  • 15

pmc legacy

yaralar seni manzaralar
kazinir adin ranzalara
hayat harcar adam
saramiyorum geriye zamani

otostop

#33720 varlığın türk varlığına armağan olsun. varım diyorum :))

sütyen kopçasını açamayan erkekler

ahahhahahahahha. tam bir yıkık erkek modeli. ben ömrü hayatımda böyle beceriksizlik görmedim. hayır açamıyorsan zorlama. dallamanın biri sütyenimi yırtmıştı açıcam diye hahahahahahhaha. hiç amerikan pastası falan izlemediniz mi beta evi falan ahahhhahha. ya hu canlarım kendinizi küçük düşürmeyin söyleyin biz açalım siz arkanıza yaslanın manzaranın keyfini çıkartın ahahaahah.

otostop

sağlıklı,harika,mükemmel bir şey olduna ev arkadaşlarımı ikna ettiğim gün; burdan izmire gitmeyi teklif edicem

karşı cinste bakılan ilk yer

sakalına, at hırsızına benzemiyorsa olmaz

tanzim satış

belediyelerin ucuza sebze meyve satmasıdır.

bununla ilgili bizzat halkla ve pazarcıyla röportaj yapan çomü sbf ekonomi topluluğu öğrencilerini tebrik ederim.

çomü sözlük kuralları

arkadaşlar başlık ayağı altında reklam amaçlı güvenliksiz bağlantı içeren çıkış linkleri paylaşmayın.

aksi takdirde entryleriniz maalesef silinebilir çaylak rütbesine inebilirsiniz.hatta hesabınız göte bile gelebilir :(

beni üzmeyiniz

90bpm

da poet, farazi v kayra, sorgu, sahtiyan ve anti kahraman gibi kişilerden oluşan muhteşem gruptur.

an itibariyle yazarların nerede olup ne yaptığı

ikili koltuğa üzerimde inceden bir pike,karnımda sıcak su torbası.regl dönemimle diyet dönemimin çakışması sonucu ortaya çıkan çikolata krizimi bastırmaya çalışıyorum.

ben fero

çıkardığı albümle linç yiyen rapçi. yok sözler böyle manasiz yok sözler bi şike benzemiyor be amciklar gidin siz de bir şarkı yapın da görelim demet akalın duyunca sallanmaya başlayanlar feroya laf atıyor.

şike şike insanların tercihlerine ve yaptığı işlere saygı duyacaksınız

Toplam entry sayısı: 351

yazarların unutamadığı anıları

yurtta ilk günüm, annemler bıraktılar gittiler, gözler kıpkırmızı ilk defa bu kadar ayrılıyoruz diye salya sümük ağlamışız. çıktım odaya, baktım kızlardan biri duşa girdi dedim çıkınca ben gireyim bari. çamaşırları falan hazırladım, çıktı kız girdim ben. bu salak banyodan çıkarken suyun duş başlığından gelmesi için kaldırılan o düğmemsi şeyi aşağı indirmiş. ulan çekiyorum çekiyorum kalkmıyor, küfür ediyorum içerde deliler gibi. ulan bir insan ne kadar yüklenmiş olur onun üstüne ki kalkmasın yani tekrar. napıcam napıcam diye geberiyorum, yardım falan da isteyemem ilk günden ulan şunu kaldıramadın mı diye yiğitliğe bok sürdürtmek istemiyorum çünkü. hocam resmen eğilerek duş aldım, acı ama gerçek yani. bildiğiniz girdim musluğun altına. ben mi duşu aldım, duş mu beni, orası muamma tabi.

öğrenci olduğunuzun dank ettiği anlar

yurt odasındaki ilk gece

moderatörler arası diyaloglar

ben: niye böyle, niye şöyle, olmasın, kötü, hayır, istemem
yalakizim: adaş şu kuralları sabitleyin siz
gazeteci: içiyorum he bir de öyle yapmayalım yanlış olur
beni beni bihterini:..........................
lotus: işteyim ulan işte
fasılcı mühendis: napıyorsunuz lan siz burda, porrrrno mu seyrediyorsunuz?

not: birebir gerçek diyaloglardır

sevilmeyen hitap kelimeleri

"tatlım" dünya üzerindeki en sevimsiz hitap şekli olabilir.

-bakar mısın tatlım?
-aynen tatlım
-evet tatlım ya

kemikli yüzü olan erkekler

yüz hatları keskin ve ayrıcalıklı gördüğüm erkek tipidir. özellikle çene kemiklerinin belirgin oluşuna ayrı hayran olduğum bu erkeklerin babyface oluşu dahi beni rahatsız etmez. bu tarz insanları yolda görünce çevirip yüzün çok güzel demek geliyor içimden, öylesine seviyorum.

idealleri olmayan insanlar

hayatta kendilerine gelecek bir mevki yahut yapılacak hedefler belirlememiş, boş beleş yaşamaya gönül vermiş, yaşamın yalnızca nefes alıp vermek olduğuna inanan insan kitlesidir. özellikle kadınlar ''ne yazıkki'' evlenirim nasılsa kafası olduğu için ideal peşinde olmayı reddederler.

dedikodu peşinde koşar, ordan burdan laf dilenir, saatlerce insanları eleştirebilirler. bunlarla da kalmayıp hayatta en doğru kararı verenlerin onlar olduğuna ve en doğru yorumların onlardan çıktığına inanır, hakkında gram fikri olmadıkları binlerce konu hakkında olup olmadık görüşler ortaya atabilirler.

oğuzhan uğur

pinç'in 1. bölümünün son 4 dakikasındaki konuşmasına bayıldığım muazzzööör adam.. "atam, sadece heykelini yıkanla değil, gereksiz yere heykelini dikenle de mücadele etme sözüyle, rahat uyu.."

şeffaf sütyen askısı

şeffaf ve matsa bir de o boy ayarladığınız yerler kayarsa, bir daha yerinden oynamaz katil olursunuz en son sütyeni çıkarır atarsınız aq diyip

biliyor muydunuz?

farklı konulardan sorular içeren soru - cevap başlığı.

okulumuzun astrofizik merkezindeki gözlemcilerin yeni bir yıldız keşfettiğini ve yıldızın adının çomü yıldızı olduğunu biliyor muydunuz?

yazarların unutamadığı anıları

yurtta ilk günüm, annemler bıraktılar gittiler, gözler kıpkırmızı ilk defa bu kadar ayrılıyoruz diye salya sümük ağlamışız. çıktım odaya, baktım kızlardan biri duşa girdi dedim çıkınca ben gireyim bari. çamaşırları falan hazırladım, çıktı kız girdim ben. bu salak banyodan çıkarken suyun duş başlığından gelmesi için kaldırılan o düğmemsi şeyi aşağı indirmiş. ulan çekiyorum çekiyorum kalkmıyor, küfür ediyorum içerde deliler gibi. ulan bir insan ne kadar yüklenmiş olur onun üstüne ki kalkmasın yani tekrar. napıcam napıcam diye geberiyorum, yardım falan da isteyemem ilk günden ulan şunu kaldıramadın mı diye yiğitliğe bok sürdürtmek istemiyorum çünkü. hocam resmen eğilerek duş aldım, acı ama gerçek yani. bildiğiniz girdim musluğun altına. ben mi duşu aldım, duş mu beni, orası muamma tabi.

batak oynamayı bilmeyen üniversite öğrencisi

batak oyununu bilmeyen üniversiteli öğrencidir. kimse batak bilmek zorunda değildir. batak bilmek öğrenci olmanın kuralları arasında yer almaz. kaldı ki ananız babanız da sizi sabahtan akşama kadar şakirde donanmada batak atın diye göndermedi buralara, neyin tribi bu kardeşim sanki bana atom parçalıyorlar batak atarken.

kaybedenler kulübü

film içerisindeki replikleri sağa solda görmeyle ve nejat işler'in filmde olması münasebetiyle izlemeye özenilen, izledikten sonra "abi ne filmdi ama yaaaa" gibi olası tepkilerle karşılaşılan ve asla bu yersiz tepkileri kabullenemediğim manasız bir film. tamamen boş, tamamen vakit kaybı. hele ki radyoyu böylesine basitleştirmek, üzücü..

saat kulesi

izmir'den geldiğimden dolayı gördüğümde "bu mu ulan kule?" dedirten kule-cik

doğum günlerimizi neden kutluyoruz?

ulan ben doğmuşum, niye kutlamayayım manyak mısınız

feminizm olayını abartan kadınlar

devamlı ''bayan değil ulan kadın'' diye gezen tiplerdir, olup olmadık yerde düzeltmeler yapar, gereksiz atarlara kalkarlar, hatta bazen öyle abartırlar ki insanı kadın olduğuna pişman ederler. çevresindeki erkeklerden asla yardım talep etmez, sevgililerine ''bak sana ihtiyacım yok aslında'' gösterileri yaparlar.

sevgili hemcinslerimin bir kısmı, şu kadınlık üzerinden yaptığınız şovu bir kesin artık.
İletişim - Kurallar