yenge

Durum: 374 - 0 - 0 - 0 - 04.05.2020 22:56

Puan: 3986 -

3 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Moderatör.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 15

bölümünüzü söyleyince aldığınız cevaplar

he televizyon tamircisi olcan yani?

sigara içmeyen insan

sigaraya vereceğim parayla gidip içerim diyenler fav

tekrar tekrar izlenen filmler

aga lotr tekrar tekrar izleyen net işsizdir, hele ilk filmi yani....

gelmiş geçmiş en iyi türk dizisi

cennet mahallesi tokat şov

kendini beyaz yakalı sanıp işçi gibi çalışmak

bırakmış olduğum işteki çalışma arkadaşım. salak kendini operasyon müdürü sanıyordu.

çocukken yapıp şu an olsa yapmam dediğiniz

defterlerden kağıt koparıp üzerine çiçek çizer, sonra iğne iplikle çizdiğim şeylerin üzerinden geçerdim, annem havlu falan işlerken özendiysem demek. zaten ne kadar boktan şey varsa yapmışım aq.

son zamanlarda sıklıkla kullandığınız cümle

özlenen dizi karakterleri

soramazsın

gerçekten sorulamayan ya da sorulmak istenen sorulara cevap alındığını düşündüğüm konsept. bazı bölümleri beni çok etkiledi, örneğin seyhan arman'ın olduğu bölümde kadını dikkatle izledim ve dinledim. sonrasında katıldığı katarsis programı fikirlerimi destekledi. kendini geliştiren ve savunduğu şeyi bilen her insana saygım sonsuz.

aşk

allahın belası bir durumdur, yokluğu derttir, varlığı daha büyük derttir.

ped taşımaktan utanmak

#34722 o kadar haklı ki, her ay bok gibi para veriyoz bari kese gibi yapın şu ambalajları da kullanalım aq sömürücü eşekleri sizi.

norm ender

küçüklüğünden bu yana rap dinleyenler olarak aşina olduğumuz rapçi. gözümde deli şarkısıyla bir düşüş yaşamıştı fakat son işi gerçekten güzel olmuş. fero'yu da severek dinleyen biriyim. amaç rap yapılsın. bu arada ''norm life bebeğim''

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

göğsünde kaybolurum hüzünlendiğim dakikalarda çünkü senin omuzlarında ağlamanın deniz manzarası var.

lise arkadaşlıkları vs üniversite arkadaşlıkları

derdim, mutluluğum, hüznüm.. neyim varsa işte, ilk aradığım insanlar liseden kaldı bana. bitsin diye çabaladığım, sabahları kalkıp giderken lanet okuduğum o yeri hayvan gibi özlüyorum şuan. büyüdükçe öğreniyorsunuz ki o dostluklar hiçbir yerde karşınıza çıkmayacak. üniversiteye geçtiğinizde ayağınızı kaydırmak için ellerinden gelenleri yapacaklar. siz her kahpeliği gördüğünüzde anımsayacaksınız o günleri.

aniden konuşmayı kesen yakın arkadaş

umarım manita yüzünden konuşmayı kesmemiştir

sevgilisi olduğu halde kız kıza bara giden kızlar

muazzam kişiliğe sahip kadınlardır. kimse kimseden izin almak zorunda değildir, kaldı ki kimse kimsenin tapulu malı, efendime ne söyleyeyim kölesi de değildir. gider gitmez, kendi bileceği iş.

çomü sözlük

yeniden doğuşu için finallerin bitmesini beklediğimiz, mod kadrosunun bundan sonra daha aktif olacağı sözlük. ihmalkarlığımız için özür diliyor, bizim de bir okulumuz olduğunu hatırlatıyoruz sevgili bonibonlarım.

starbucks

kahvelerini sevdiğim fakat aşırı pahalı bulduğum mekan.

zümrüt apartmanı

böylelerine kısasa kısas taktiği uygulatacaksın, ne yapmak istediyse, ne yaptıysa yapacaksın, sonra izleyeceksin. o halini ibret-i alem niyetine göstereceksin ki bunları yapmaya kalkan her bir orospu çocuğu ibret alsın, başına gelecekleri görsün. insan değilsiniz, hayvan değilsiniz, isminiz yok, cisminiz yok, yaşamaya hakkınız yok sizin. allah belanızı versin.

yazarların nicklerinin anlam ve önemi

çanakkale'de yemek

efsane 33 tantuni, aga sen nesin be

alarmın ilk çaldığında uyanmak

çalmaya başladığı saniyede uyanıyorum, böyle de bir ruh hastasıyım

erkeklerden soğuma sebepleri

"bunu giyersen bacaklarını kırarım", "ben çiçek falan almam amk o neymiş gavat gibi", "eşit değiliz biliyorsun dimi" tarzı söylemler, beyaz pantolon, sakız çiğnemek, laubali davranışlar veee daha birçok şey daha.

çomü sözlük

birçok muazzam arkadaşa sahip olmamı sağlayan sözlük. mod kadrosunun şu aralar boşlaması yüzünden maalesef biraz çöküşteyiz ama her inişin bir çıkışı vardır sevgili arkadaşlarım. yalakizimle beraber çaylarımızı yudumlarken size en derin sevgilerimizi sunuyoruz, see u.

çanakkale öğrencileri 1 ayda ne kadar harcıyor

  • /
  • 15

bölümünüzü söyleyince aldığınız cevaplar

iletişim fakültesi

tanım : mezun olunca işsiz kalacağım fakültesi

çomü sözlük

okula yeni gelen insanlara empoze edilmesi gereken sözlük, sözlüğümüz.
(ben de yeniyim ama anladınız işte)

sigara ve alkole gelen zamlar

bence daha pahalı olması lazımdır ki caydırıcı bir yanı olsun.

çocukken yapıp şu an olsa yapmam dediğiniz

solucanları bir daha iğne iple birbirine dikmezdim yılan başka bir hayvanmış ne bileyim

ped taşımaktan utanmak

konuyla alakasız olacak ama paketini bari güzel yapın da hem verdiğimiz paraya değsin hem de sonradan da kullanabilelim ya.

ped taşımaktan utanmak

maalesef toplumsal baskı yüzünden koca bir nesil kızları marketten ped almaya utana utana büyüdü. hayret edilesi şey ise hala bunun devam diyor olması.
hala çantada taşıdığımız pedi saklamaya çalışmak,yanımızda olmadığı için arkadaşımızdan alırken şekilden şekile girmek falan işte bunları hepsi toplumsal baskı.
değerli hanımefendi arkadaşlarım geçin artık şunları nolur. ne güzel kanıyorsunuz işte. bunda utanacak sıkılacak bir şey yok. saklanacak bir şey yok. değerli beylerimiz ellerinde prezervatifi balon misali şişirerek dolanırken siz niye utanıyorsunuz? yapmayın nolur.
sıradaki laflarım beylere. bir kadının elinde,çantasında ped görünce uzaylı görmüş gibi manasız bakışlardan vazgeçin. pis pis gülüp durmayın. valla bir gün birinizi alıcam aşşağı o olucak. gelişin artık. büyüyün biraz.
hadi öptüm.

bir mekanın kazıkçı olduğunu gösteren detaylar

kapıyı açan ve masanıza kadar eşlik eden birinin olması. sonrasında istediğiniz bir şişe suyun bile ateşli kaplarda gelmesi

sözlük sırları

sözlüğün neden kapandığını mı? böyle bir sır yok yallah whatsapp grubunuza

ahmet kaya

şarkıları güzel diye, bir terörist sevilmez.

Toplam entry sayısı: 374

moderatörler arası diyaloglar

ben: niye böyle, niye şöyle, olmasın, kötü, hayır, istemem
yalakizim: adaş şu kuralları sabitleyin siz
gazeteci: içiyorum he bir de öyle yapmayalım yanlış olur
beni beni bihterini:..........................
lotus: işteyim ulan işte
fasılcı mühendis: napıyorsunuz lan siz burda, porrrrno mu seyrediyorsunuz?

not: birebir gerçek diyaloglardır

yazarların unutamadığı anıları

yurtta ilk günüm, annemler bıraktılar gittiler, gözler kıpkırmızı ilk defa bu kadar ayrılıyoruz diye salya sümük ağlamışız. çıktım odaya, baktım kızlardan biri duşa girdi dedim çıkınca ben gireyim bari. çamaşırları falan hazırladım, çıktı kız girdim ben. bu salak banyodan çıkarken suyun duş başlığından gelmesi için kaldırılan o düğmemsi şeyi aşağı indirmiş. ulan çekiyorum çekiyorum kalkmıyor, küfür ediyorum içerde deliler gibi. ulan bir insan ne kadar yüklenmiş olur onun üstüne ki kalkmasın yani tekrar. napıcam napıcam diye geberiyorum, yardım falan da isteyemem ilk günden ulan şunu kaldıramadın mı diye yiğitliğe bok sürdürtmek istemiyorum çünkü. hocam resmen eğilerek duş aldım, acı ama gerçek yani. bildiğiniz girdim musluğun altına. ben mi duşu aldım, duş mu beni, orası muamma tabi.

öğrenci olduğunuzun dank ettiği anlar

yurt odasındaki ilk gece

sevilmeyen hitap kelimeleri

"tatlım" dünya üzerindeki en sevimsiz hitap şekli olabilir.

-bakar mısın tatlım?
-aynen tatlım
-evet tatlım ya

kemikli yüzü olan erkekler

yüz hatları keskin ve ayrıcalıklı gördüğüm erkek tipidir. özellikle çene kemiklerinin belirgin oluşuna ayrı hayran olduğum bu erkeklerin babyface oluşu dahi beni rahatsız etmez. bu tarz insanları yolda görünce çevirip yüzün çok güzel demek geliyor içimden, öylesine seviyorum.

idealleri olmayan insanlar

hayatta kendilerine gelecek bir mevki yahut yapılacak hedefler belirlememiş, boş beleş yaşamaya gönül vermiş, yaşamın yalnızca nefes alıp vermek olduğuna inanan insan kitlesidir. özellikle kadınlar ''ne yazıkki'' evlenirim nasılsa kafası olduğu için ideal peşinde olmayı reddederler.

dedikodu peşinde koşar, ordan burdan laf dilenir, saatlerce insanları eleştirebilirler. bunlarla da kalmayıp hayatta en doğru kararı verenlerin onlar olduğuna ve en doğru yorumların onlardan çıktığına inanır, hakkında gram fikri olmadıkları binlerce konu hakkında olup olmadık görüşler ortaya atabilirler.

oğuzhan uğur

pinç'in 1. bölümünün son 4 dakikasındaki konuşmasına bayıldığım muazzzööör adam.. "atam, sadece heykelini yıkanla değil, gereksiz yere heykelini dikenle de mücadele etme sözüyle, rahat uyu.."

çomü sözlük yazarlarının hobileri

şeffaf sütyen askısı

şeffaf ve matsa bir de o boy ayarladığınız yerler kayarsa, bir daha yerinden oynamaz katil olursunuz en son sütyeni çıkarır atarsınız aq diyip

biliyor muydunuz?

farklı konulardan sorular içeren soru - cevap başlığı.

okulumuzun astrofizik merkezindeki gözlemcilerin yeni bir yıldız keşfettiğini ve yıldızın adının çomü yıldızı olduğunu biliyor muydunuz?

batak oynamayı bilmeyen üniversite öğrencisi

batak oyununu bilmeyen üniversiteli öğrencidir. kimse batak bilmek zorunda değildir. batak bilmek öğrenci olmanın kuralları arasında yer almaz. kaldı ki ananız babanız da sizi sabahtan akşama kadar şakirde donanmada batak atın diye göndermedi buralara, neyin tribi bu kardeşim sanki bana atom parçalıyorlar batak atarken.

kaybedenler kulübü

film içerisindeki replikleri sağa solda görmeyle ve nejat işler'in filmde olması münasebetiyle izlemeye özenilen, izledikten sonra "abi ne filmdi ama yaaaa" gibi olası tepkilerle karşılaşılan ve asla bu yersiz tepkileri kabullenemediğim manasız bir film. tamamen boş, tamamen vakit kaybı. hele ki radyoyu böylesine basitleştirmek, üzücü..

saat kulesi

izmir'den geldiğimden dolayı gördüğümde "bu mu ulan kule?" dedirten kule-cik

doğum günleri neden kutlanır

ulan ben doğmuşum, niye kutlamayayım manyak mısınız

feminizm olayını abartan kadınlar

devamlı ''bayan değil ulan kadın'' diye gezen tiplerdir, olup olmadık yerde düzeltmeler yapar, gereksiz atarlara kalkarlar, hatta bazen öyle abartırlar ki insanı kadın olduğuna pişman ederler. çevresindeki erkeklerden asla yardım talep etmez, sevgililerine ''bak sana ihtiyacım yok aslında'' gösterileri yaparlar.

sevgili hemcinslerimin bir kısmı, şu kadınlık üzerinden yaptığınız şovu bir kesin artık.