uzak durulması gereken kadın modeli

sarhoş olduğunda ne yapacağını kestiremediğiniz, ani duygudurum değişikliği yaşayan, etrafındaki insanların her an başını belaya sokabilecek potansiyele sahip kadınlar.

yaşam formuna girmiş bazı tiplere sırf kukusu var diye kadın muamelesi yapmayın. sırf işinizi görecek diye tolerans gösterdiğiniz kadınlar iradesizliği ve seçici olmayışıyla başınıza dert açabilir bunu unutmayın.

bu tarz kadınları genellikle babaları ile ilişkilerinden tanıyabilirsiniz sorunlu kızımız ya babasının prensesidir ya da ''babamız bizi sevmedi çirkiniz'' edasında. her iki koşulda da alkollüyken bilinçaltında olanı ortaya çıkarıp ağlama nöbetleri yaşayıp kafasındaki türlü senaryolarla gecenizi zehir eder, kafanızı açar, kadınsanız sevgilinize sarkar, erkekseniz başınızı belaya sokar.
kesinlikle saygısız olanlarıdır. bir kafede garsona davranış biçiminden tutunda babası yaşındaki adamlarla senli benli konuşmasına kadar birçok yerde kendilerini belli ederler zaten. uzak durmayın direk kaçın.
flort donemlerinde asik oluyorum ayaklarina yatiyorsa uzak durun canlarim. devam ederseniz eger yok evin muslugu bozuldu yok ampul takilacak yok bulasik makinesi calismiyor usta gelecek ayagina sizi surekli eve cagirirlar yakanizdan dusmezler.
sevgili olabileceginizi once kendilerine sonra size inandirmaya calisirlar. isler planladiklari gibi gitmeyince yaaaa gozumde buyutmusum tarzi soylemlerde bulunurlar.

bugunku uzak durulmasi gerekilen kadinlar dersim bu kadar. haftaya dersinize calisip gelin.
kadın/erkek modeli diye bölmektense insan üzerinden açılması gerektiğini düşündüğüm başlık.
herkes kendine müslüman arkdaşlar, herkes önce dönüp kendi götüne baksın gerisi bir şekilde hallolur öpüldünüz.
hayat tecrübesi fazla olan kadınlardır kesinlikle. o ne yaraklar yemiştir ne sikler kaldırıp boşaltmamıştır. onlara bunu yapan kadın seni bile siker dostum. kaç amk kaç
duygularınızla oynayan kadın modeli.
uyuşturucu varsa uzak dur aga.
bi kadının en az 5 ayrı 'kanka whatsapp' grubu varsa uzak durun ilişkiniz en az 50 kişinin ağzında çok kötü
konuyu hemen evliliğe getiren kadındır
küfür eden, sigara alkol ve uyuşturucu kullanan, dedikodu hastası, para sevdalısı, hayatının aşkını clubda arayan (en çok da komiğime giden şey bu ahaha), pop müzik dinleyen, vizyonu olmayan, tembel, gerçekçi bir yaklaşım sergilemeyen, çocuk gibi konuşan... kadınlardan uzak durmak gerekir bence. bak bence diyorum seni bağlamaz yani okey.
muhabbeti hemen geleceğe vuran sürekli evlilik hayallerinden bahseden
kendisine gelen her türlü iltifat içerikli mesajı ss alıp tüm sosyal medya hesaplarında paylaşan kadın
silah olarak sadece göz yaşını değil bacak arasını da kullanan kadın modeli
dengesiz kadınlardan korkarım, kindar olanları da düşman başına
oral yapmayı sevmeyen, sikini kaldırıp boşaltamayan, insanı gidip 31 çekmek zorunda yada taşşağındaki acıyla başbaşa bırakan kadındır.
erkeğini ona buna şikayet eden kadın karakterinden nefret ederim
ne istediğini bilmeyen kadın modelidir. siz siz olun sözlük ahalisi ne istediğini bilmeyen kadından uzak durun.
sigara içen ve aynı zamanda alkol alan kadınlar.
yar ben belanın ta kendisiyem
İletişim - Kurallar