uzak durulması gereken kadın modeli

sarhoş olduğunda ne yapacağını kestiremediğiniz, ani duygudurum değişikliği yaşayan, etrafındaki insanların her an başını belaya sokabilecek potansiyele sahip kadınlar.

yaşam formuna girmiş bazı tiplere sırf kukusu var diye kadın muamelesi yapmayın. sırf işinizi görecek diye tolerans gösterdiğiniz kadınlar iradesizliği ve seçici olmayışıyla başınıza dert açabilir bunu unutmayın.

bu tarz kadınları genellikle babaları ile ilişkilerinden tanıyabilirsiniz sorunlu kızımız ya babasının prensesidir ya da ''babamız bizi sevmedi çirkiniz'' edasında. her iki koşulda da alkollüyken bilinçaltında olanı ortaya çıkarıp ağlama nöbetleri yaşayıp kafasındaki türlü senaryolarla gecenizi zehir eder, kafanızı açar, kadınsanız sevgilinize sarkar, erkekseniz başınızı belaya sokar.
kesinlikle saygısız olanlarıdır. bir kafede garsona davranış biçiminden tutunda babası yaşındaki adamlarla senli benli konuşmasına kadar birçok yerde kendilerini belli ederler zaten. uzak durmayın direk kaçın.
flort donemlerinde asik oluyorum ayaklarina yatiyorsa uzak durun canlarim. devam ederseniz eger yok evin muslugu bozuldu yok ampul takilacak yok bulasik makinesi calismiyor usta gelecek ayagina sizi surekli eve cagirirlar yakanizdan dusmezler.
sevgili olabileceginizi once kendilerine sonra size inandirmaya calisirlar. isler planladiklari gibi gitmeyince yaaaa gozumde buyutmusum tarzi soylemlerde bulunurlar.

bugunku uzak durulmasi gerekilen kadinlar dersim bu kadar. haftaya dersinize calisip gelin.
kadın/erkek modeli diye bölmektense insan üzerinden açılması gerektiğini düşündüğüm başlık.
herkes kendine müslüman arkdaşlar, herkes önce dönüp kendi götüne baksın gerisi bir şekilde hallolur öpüldünüz.
hayat tecrübesi fazla olan kadınlardır kesinlikle. o ne yaraklar yemiştir ne sikler kaldırıp boşaltmamıştır. onlara bunu yapan kadın seni bile siker dostum. kaç amk kaç
duygularınızla oynayan kadın modeli.
uyuşturucu varsa uzak dur aga.
bi kadının en az 5 ayrı 'kanka whatsapp' grubu varsa uzak durun ilişkiniz en az 50 kişinin ağzında çok kötü
konuyu hemen evliliğe getiren kadındır
küfür eden, sigara alkol ve uyuşturucu kullanan, dedikodu hastası, para sevdalısı, hayatının aşkını clubda arayan (en çok da komiğime giden şey bu ahaha), pop müzik dinleyen, vizyonu olmayan, tembel, gerçekçi bir yaklaşım sergilemeyen, çocuk gibi konuşan... kadınlardan uzak durmak gerekir bence. bak bence diyorum seni bağlamaz yani okey.
muhabbeti hemen geleceğe vuran sürekli evlilik hayallerinden bahseden
kendisine gelen her türlü iltifat içerikli mesajı ss alıp tüm sosyal medya hesaplarında paylaşan kadın
silah olarak sadece göz yaşını değil bacak arasını da kullanan kadın modeli
dengesiz kadınlardan korkarım, kindar olanları da düşman başına
oral yapmayı sevmeyen, sikini kaldırıp boşaltamayan, insanı gidip 31 çekmek zorunda yada taşşağındaki acıyla başbaşa bırakan kadındır.
erkeğini ona buna şikayet eden kadın karakterinden nefret ederim
ne istediğini bilmeyen kadın modelidir. siz siz olun sözlük ahalisi ne istediğini bilmeyen kadından uzak durun.
sigara içen ve aynı zamanda alkol alan kadınlar.
yar ben belanın ta kendisiyem
1. eşya ve özellikle telefon/mail kurcalayanlar. bunlar hayata karşı güvensizdir, geçmişlerinde aile içi ciddi sorunlar vardır ve asla güvenemezler. aranız bozulduğunda bu arama tarama işlerini, aleyhinizde delil bulma amacıyla yaparlar.
2. her gün mutlaka annesini arayan, kıçında pire uçsa anlatanlar. daha tehlikelisi ise, sizinle alakalı herşeyi anlatanlar. burada annenin domine edici etkisi olabilir. "kızımın hakları, kızımın parası, kızımın arabası" adı altında kızından kendisi nemalanmak istiyor olabilir. birebir aynısı erkeklerde de vardır.
3. ilgili görünmesine aldanıp ilgi göstermenizin ardından kimyası bozulanlar, garip havalara girenler. yani orta anadolu kezoları.
4. intikam merakları. her kavgada, önceki kavgaların tamamını temcit pilavı gibi gündeme getirenler.
5. ayrılmayı bilmeyenler. stalker'lar. bunların birinci maddedekilerden farkı, güvenememe problemi değil, özgüven eksikliğidir.
6. aile bireylerinize saygı duymayan, onları istemeyen, en sevmediğiniz en uzak akrabanız dahi olsa, onun dedikodusunu yapanlar. burada amaç, en zayıf halkadan başlayarak fiili durum yaratmaktır. salak teyze kızınızın dedikodusunu yaptığınız eşiniz ya da uzatmalı sevgiliniz 2 yıl sonra kavganın ortasında anneniz için "o kadınla görüşmeyeceksin" der.
7. babasının piremsesleri, kariyer meraklıları. her iki grup da, 25 yaşına gelip bir yumurta kırmayı bilmezler, çünkü onlar kıymetlidir, nazlı yetişmiştir. buradaki sorun ev işi bilip bilmemesinin çok ötesinde, sürekli olarak arkalarını toplayacak birilerine ihtiyaç duyuyor olmalarıdır. işlerinde başarılı olmak isterler ve deli gibi çalışırlar. buna karşın; ev ve ilişki sorumlulukları minimum düzeydedir çünkü iş yerinde herkes ne kadar başarılı, güzel ve akıllı olduklarını görüp kendilerini alkışlayabilir; ama eve geldiğinizde sizi güleryüzle karşılıyor diye kimse onları pohpohlamaz. dertleri puan toplamaktır. babasının piremsesleri için örnek grup doktorlar, kariyer meraklıları için bankacılar.
8. evlilik meraklıları. emrivaki bir "senden bahsettim, annim seninle tanışmak istiyor" varsa, geçmiş olsun. alt yanı bir talebe de olsanız kimse askerlik durumu, yaş, iş, birikim, tip gibi şeylere takılmaz, siz artık "damat"sınız. tanıştığımızın ilk haftası perde bakanı gördü bu gözler.
9. yaralılar. "yaralarım var, sen iyileştireceksin beni". çünkü alnımda enayi yazıyor. bir herifle 6 sene ilişki yaşa, akla hayale gelen herşeyi dene, adam tamamdır artık diyerek pasaportunu eline versin, durulacak bir liman ara, enayi olarak da beni seç. karakteristik huyları: ilişkinin o ilk saniyesinde geçmişle ilgili anılarını tüm çıplaklığıyla paylaşan son derece rahat hatun, düzgün bir karakter olduğunuzu anladığı anda mazbut bir hale bürünür, size sorumluluklar yükler, sarılmaya kalksanız "sen beni ne sanıyorsun" der, evin ampulü patlasa "kocişini" çağırır. paket halinde gelirler, mutlaka samimi bir arkadaşları size enişte çekmektedir.
10. bilinçli tüketiciler. iki ay boyunca sıfır tartışma yaşadığınız, sabah günaydın mesajları attığınız kız, nedenine anlam veremediğiniz bir kavga sonucunda sizi engelleyip, 15 gün-2 ay arası bir süre sonra geri dönüyorsa, "denemeden almam" demiş, birini denemiş, "enişteniz" ile vaziyeti oturtamamış, sizi ne kadar sevdiğini anlayıp geri dönmüştür. "küçük bir flörttü, aşkım söz bir daha aynı hatayı yapmıycam" diyorsa, 1 ay içerisinde tekrar yapacağını müjdeleyebilirim. genel özellikleri, her ilişkilerinde sayaç sıfırlarlar. yani sonuncudan önceki, her büyüklükteki tüm ilişkileri "senden önce ufak tefek bir iki flörtüm oldu, ciddi birşey değildi" şeklinde özetlenir.
duygularından emin olamayan kadınlar, nazdan gebecek kadınlar, kendi ayakları üzerinde durmaya cesareti olmayan anasının kuzusu kadınlar, herkes bok gibi davranırken elinin üstünde tuttuğun halde seni tercih etmeyen kadınlar, hırslı kadınlar, kıskanç kadınlar, kompleksli kadınlar, kaprisli kadınlar...

ulan ne yormuşlar beni be. merhaba yalnız ölüm.
sözlüğün kadın uzmanlarına bakılırsa, "hepsi"nden uzak durmak gerekiyor.
ulan adem peygamber zamanında tek kadın varmış yine de durum ortada. cennetten kovulmuşlar. tüm dünyada tek kadın varken bile kadın olayını çözüp anlayamamış olan erkek nesli gelmiş ahkam kesiyor. "kadın olayını çözdüm ben" diyen her kim olursa olsun kadın olayından bir bok anlamıyordur.