vatanseverler

üniversitemizin nfl kulubü 1-2 hafta katılmıştım ulan bir insan bu kadar yorulamaz petriınsssssss
niye hep bu çocukla karsilasiyom ak dediğim sonra hepsinin farklı kisi sadece ayni ceketle gezdiklerini fark ettiğim tayfa. lise basket takımı kafası en cool biziz okul bizim yeyooo, ayrı ayriyken de odadan tuvalete koşarak gidiyolar
okulun naçizane amerikan futbol takımı.
motosiklet kulüpleri gibi yaz kış o ceketlerle gezmeseler daha çok sevebilirim
3. senemi oynadığım kardeşliğin hat safhada olduğu ve dışarıdan fazla önyargıyla bakıldığı için yanlış tanınan takım.yargılamadan önce bir deneyin derim.
takım içi birlik ve beraberlik dolu olan bir takım, herkese kapısı açık olan bir aile ve en önemlisi de insana azim,hırs ve cesaret kazandıran bir spor. insanı zihinsel olarak geliştirdiği gibi fiziksel olarak da güçlendiren bir spor. yüreği yetmediği için bırakıp etrafa negatif yorumlar yapan kişiler bizlerin birbirimize olan saygımızı ve sevgimizi çekemiyorlar sadece, onlara aldırış etmeyin.
patriots!
gerçekten vatanseverlerse hep öyle kalsınlar
cok ozur dileyerekten, disardan bakinca oyuncularinin hepsinin fuckboy gibi durdugu takim.

edit: oyle degillermis. go patriots go!
kardeşim şu ürünleri üstünüzden çıkarın artık yeter be tamam amerikan futbolcususunuz en iyi sizsiniz helal olsun size be!
eskişehir anadolu ünü ile maçlarını izlemeye gitmiştim 2 sene önce benim şansıma yenilmişlerdi
3-4 ay oyuncusu olduğum takım derslerden dolayı bıraktım ama sürekli rüyalarımda nfl maçlarında oynuyorum bir yanım deli gibi devam etmek istiyor. her babayiğidin harcı değil bu spor. patriots
klavye kullanmayı seven akgezenler..
kalıcı arkadaşlıklar kurabiliceğin bir ortam spor bu işin arka planında kalır her zaman eğer bir vatanseverseniz tanımadığınız her ceketli size selam verir..
duvar'ın kadın wclerinde posterlerini gördüğüm, ancak her şey'de ki şeyi birleşik yazdıklarını gördükten sonra sonsuza kadar soğuduğum okul spor topluluğu.
devletini seven ve şahsi çıkarlarının üzerinde tutan kimse.