yatak dışında bi yerde uyuyabilen insan

yüzde 98.6 ihtimalle köylü yüzde 88.7 ihtimalle de fakir olan şahıstır.otobüslerde kanepede okul sıralarında uyuyan insanlar genelde sabah evden çıkmadan önce duş almayı alışkanlık haline getirmemiş yılın en az bir döneminde köyde bulunan yıllık geliri 60 bin tlden az sabah poğaça yemekten zevk alan insanlar oluyor.
rahatına düşkün olmayan insandır. okul sırasında dağda taşta kanepede heryerde uyuyabilirim ama sabah evden çıkmadan duşumu alırım maddi durumum da iyi mühendis bey o biraz yanlış bir tanım olmuş sanki.
kumsal, araba koltuğu, met şu an için deneyimlediğim olanlar. zorda kalan insandır.
kasıt ettiğimiz eğer kafayı koyduğu yerde uyuyabilmekse dahil olmadığım, bir yerde uyuması gerekiyorsa dahil olduğum gruptur. normal bir yatakta bile zar zor uykuya dalabilirken o da pek kolay olmayacaktır benim için.
dahil olmadığım ama olmayı canı gönülden istediğim grup. nasıl otobüste uyuyorsunuz nasssııılll????
uyku benim büyük sorunum. uykum gelince olduğum yerde uyuyorum. bi kere halk otobüsünde ayakta uyudum. tutma şeysini tutarken başımı koluma yaslayınca uyuyakalmışım.
bir hatunun bacaklarında yatmak genel olarak uyku getirici bir eylemdir..
sevilir..
mis gibi kafa yemin ederim eve gidiyim uyurum falan düşünmüyor, tak uykusu gelince gözler gidiyor ,uyku modunda. mütüşlü hareket
bak bunu ara sıra yapabilirim ama gözünü kapattığı an uyuyanlardan daha sihirlisini görmedim
intikale çıkarken az mı yattık (burdan fasılcıya da sallıyorum: sizi korumak için dağda taşta gezdik sensin köylü puşt) güzel günlerdi
fakir ya da köylü değilim ama çok fazla seyahat ediyorum. 15 saat araba kullandıktan sonra yatırılmış ön koltuk beşik gibi geliyor.
zamanının büyük bölümü yollarda geçen insan için her yerde uyumak mümkündür.