yazarların ekşi sözlükteymiş gibi davranması

gerek yok sanki bu sözlükte konum kasmaya. yazarların entry hesabını yapıp kaçıncı nesil olduğuna bakmaya ,ona göre fav atıp yorum düşmeye.
amacımız yerli ve milli bir sözlük kurmak
olmayan davranış türüdür. aramıza böyle düşünceler sokup bağlarımızı koparmak isteyenler elbet olacaktır. bize düşen favlar atıp takip etmektir böylelerine inat.

(bkz: dış mihraklar )
sözlük resmen 1789 fransa'sı gibi oldu dediğim başlıktır. umursamayın. keyfinize bakın beyler.
söz konusu, sözlüğün 10 yıl falan önceki hâli ise sakıncası yoktur.

kültür-sanat anlamında kaliteli, hayata dair güzel şeyler yazmak/okumak için gerçekten "kutsal bilgi kaynağı" olarak kullanılan zamanlardan söz ediyorsak; üniversitemizin de böyle bir platformda boy göstermesi bir gurur kaynağı olurdu benim için.

fakat sözlüğün bugününden söz ediyorsak; seksist başlıklar (bkz:hede yapan kadının asıl amacı), bkz verip komik olmaya çalışan denyolar, değişen sözlük yönetimi, sözlüğün değişimi yüzünden yazarlığı bırakan efsanevi yazarlar vs. söz konusu olduğunda evet, bu sadece çomü için değil, insanlık için sakıncalıdır.

10 yıldan da uzun bir süredir ekşi sözlük yazarlığı yapan biri olarak tecrübem şudur ki; 1 aydır takip ettiğim çomü sözlük kalitesiz fakat ekşi sözlüğün yanında seviyeli bile sayılabilir.

(bkz:seni anlıyor ve yapısal olarak parçalanıyorum)

edit: typo
en başta gerçekten bu kafada hareket edip kaliteli, bilgi veren yazılar yazmaya çalışarak takındığım davranıştır. seviyeli tartışmalar dönecek konular açıp yazmayı denedim fakat beklediğim ortamı bulamayınca trol yazılar içinde arada mantıklı giriler yazmaya devam ediyorum.