yazarların nicklerinin anlam ve önemi

üniversitenin ilk 9 ayı boyunca vücuduma efes ellilikten başka besin değeri olan bir şey girmemesinden ötürü kısaltması olan efelli benim için mühimdir. yemek yemeye falan başladım sonra.
iskandinavyanın en cool kralı. insanların bana ragnar diye seslenmesiyle oluşan lakap. (bkz: vikings)
ismimin ve soy ismimin baş harflerinin okunuşu
elf ismi, uyumlu anlamına geldiği söyleniyor efenim
latince daha iyi anlamina gelmektedir
atlatmaya calistigim zor zamanlarda gelecege dair umutlarimi anlatan bir kelime olduğunu dusundugum icin nick olarak kullaniyorum
ayrica bir cok dilin anası olan latinceye olan hayranligiminda bir disa vurumu oldugunu inkar edemeyecegim
üniversite de kız arkadaşım beni aldattıktan sonra bütün yaz ayağımda cross terliklerin çakması mavi bir terlik vardı. sonra ben abarttım bütün kışta onunla gezince. herkes mavi terlikli adam diye çağırmaya başladı. 2011 den beri hala saklarım. terliği o kadar çok giymişim ki altı aşınıp delinmiş o zaman kendisini köşeye kaldırıp saklamaya başladım nickimde maviterlikliadam kaldı.
yani benim anlatmama gerek yok sanırım dimi
büyük büyük dedemin osmanlı'nın ilk diş hekimi olmasından geliyor. zamanında açılan "celili umum-i denti" cemiyetinin de kurucusudur. bunun bende miras kalan yükü ile yaşatmak amacıyla adım attığım diş hekimliğinde her yerde haykırıyor ve dedemin kurduğu cemiyeti (şimdiki ismi "çılgın dişçiler kulübü") yürütmeye çalışıyorum.

şaka.

çomünün diş hekimliğine kayıt olan ilk öğrencisiyim. bunun övünecek bı yanı yok ama çomüye dair şimdilik tek hatıram.
yoğun güney amerika hayranlığımdan geliyor. ayrıca bahar şehri olarak adlandırılan kolombiyanın bir şehri.
çok şey biliyorum. o yüzden.
korsika dilinde at ve kurtun karışımı
ankara batıkentli türkiyenin gelmiş geçmiş en farklı ve en iyi rap grubu. ilk dinlediğimde 10 yaşımdaydım. lirikleriyle bana çok fazla şey kattılar. birinin adı yasin diğeri evren besta. çocuğum erkek olursa adını besta koyucam.
açıklayıcı olur umarım, janis joplin'i çocukluk arkadaşım sayesinde tanıdım, çok severek dinlerim. hayatıma daha öncesinde giren bir kadınla en sevdiğimiz sanatçıydı. linkini bıraktığım şarkı da dilek şarkımdır, bir dilek tutun da dinleyin...
bazen çok ihtiyaç duyduğum bir soru öbeği.
olmayan şeyin tanımı olmaz (bkz: biga denizi)
bizi merak eden araştırır kardeeeş
orta dünyanın en iyi büyücüsü...
  • /
  • 3
İletişim - Kurallar