yengeç burcu erkeği

hani the red pill öğretisinde bahsedilen "alfa s*ker, beta öder" vecizesi var ya, heh, oradaki hesabı ödeyen taraf bu işte.

yani ben hayret ediyorum. insan hiç ağlak olmasıyla övünür mü? övünüyorlar işte aq. tamam, duygusalsınız, en iyi meriç sizsiniz. aile babası, ev kuşu, platoniğinize bile sadık bir köpeksiniz. insan-ı kamilsiniz.
hakkında bir şey bilmediğin halde diğer burçlardaki erkekler gibidir yıldızlar kim oluyor??
tanımak üzere olduğum insan
hanımcı olarak nitelendirilen erkek tipi. böyle duygusuz, hödük gibi, maçonun tipi erkek arayıp duygusal, ince düşünceli kibar erkekleri hanımcı diye istemeyen kızlar var. sonra vay efendim hiç sevdiğini söylemiyo, süpriz yapmıyo, romantik değil çok sert. e hödük almışın sen kuzum??
adam gibi adam burcudur. neymiş efendim ağlakmış, duygusalmış ee amk? bir kadını ağlatmaktansa, ağlak olmak daha iyi. bomboş tespit.
öz güveni düşük, sıkılgan, içe kapanık ve güvensiz erkek tipleridir.
en yakın arkadaşımdır. varsayıldığı gibi ezik, ağlak ve diğer bilimum kötü özelliklere sahip bir erkek değildir. size onlar denk gelmiş.
yengeç burcu olmayan erkek vurduruyordur.
erkeğini bilmem de sevdiğim kadının burcudur.kaybetmeyin.tabi bu her kadın için geçerli değil.size verdiği değerden dolayı ona pişmanlık yaşatmayın.
ünlü teyfik sikret'in yıllar önce attığı ''yengeç burcu erkeklerinin de kadınlar günü kutlu olsun '' tweeti akıllara gelir.
en sümsükler bundan çıkar.
İletişim - Kurallar