yiyip yiyip kilo alamayan insan

hayatta en çok lanetlenen, gıybeti yapılan, küfür yiyen insan grubundadır.
gözünüzün önüne getirin, sabah aç karnına ve neredeyse tamamen çıplak olarak tartıya çıkıyorsunuz, belli bir rakam görüyorsunuz ve içinizden "ondan biz bi 750 gram düşelim. ciğerlerimde hava var, bu ara saçlar da uzadı..." diye kendinizi avutuyorsunuz, ve öğleden sonra fndık kadar .tü olan bir kız geçmiş karşınıza, mürekkep balığının sardalyaya atlaması gibi ağzına waffle tıkıştırıyor. kıskançlığınız ayyuka çıkmasın diye "arkadaşım, bak şeker dediğin hep zehir, kilo alırsın, diyabetin sonu kanser diyorlar" diyorsun, kız suratına bakıp boğulurcasına yerken"omo büzüm ailede gnetik... kilo almıyuruz biz" diyor, daha ağzındaki lokmayı yutmadan...

senin soyunu, sopunu, genetiğini... araştırmak lazım..
onlardan birisi benim sanırım

onca yememe rağmen filinta gibiyim.
herhangi bir rahatsızlığı yoksa, olmayan insandir. şişkolar kendinizi kandırmayı bırakın bu metabolizma hızı ayaklarıyla yiyip yiyip kilo alamiyor dediğiniz insanların çoğu o gördüğünüz büyük öğünü abur cuburu yiyor sonra bütün gün aç kalıyor veya ara sıra öyle büyük bir öğün yiyor unutmayın kimse bir iki ogunle şişman veya zayıf olmaz. metabolizmam yavaş diyen siktirsin gitsin gotunu kaldırıp hiit cardio ağırlık çalışması yapsın nabzını hızlandırsin bakiyim sonra metabolizma hızına.
çok sık tuvalete kalktığım için ne yazık ki içinde bulunduğum olay
yiyip yiyip kilo almayanlar evlenince alacaksınız :d
sürekli tartılmayan insan tipidir kendimden biliyorum (2-3 ayda bir tartılırım oda meraktan :d)
bu benim dostlar. bu arada yatay geçişimin kabulüyle daha okula kayıt yaptırmadan bastım sözlüğün kaydına konuyla alakasız ilk entry mi böyle giriyorum. selam olsun.
olmak istediğim insan çeşididir kendisi. keşke ben de bu iştahla tığ olsam ah .
  • /
  • 2