you can call me root

sözlüğe yeni katılmış 2.nesil yazar. hızlı başladı vurucu cümlelerle femizim başlıkları altında bolca göreceğiz gibi. iyi yazmalar.
sözlüğe çok şey katacağını düşündüğüm yazar. böyle yazarlar gördükçe gözlerim doluyor.
feminist başlık açmaktan ziyade, kadınların belli bir kısmının hedef alındığı entrylere; sadece o entrynin sahibi ve bu gibi insanları hedef alacak entryler girecek (tüm erkeklere/insanlığa mâl etmeyecek), feminazilikten uzak, amacı sadece eğlenmek olan bir yazardır belki. hayatını feminaziliğe adayıp kanser olmaktansa, hayattan tat almayı iyi bilen biri olabilir, kendisini tanımıyorum. :)

ayrıca sözlüğe çok şey katmayı amaçlarken, sözlüğün de ona bir şeyler katmasını umuyor olabilir...

edit: parantez içi
yapay zeka ile ilgilenen yeni ve sevimli yazar. şifresi root olabilir, denemedim. (bkz:unix) (bkz:root)

hoşgelmiştir, yazsın bakalım...

editle gelen not: profil fotoğrafına kendi fotoğrafını koyanlar linç edilir.
idol olarak halt and catch fire'dan (bkz:cameron howe)'ı alıp, oyunculuğunu beğendiği person of interest'ten (bkz:root) karakterinin bir repliğini kendine nick olarak seçerek, bu karakterin yüzünü avatar olarak kullanan ai coder yazar.
sağlam yazar olarak gördüğüm entry giricilerindendir, çok saçma bi' başlıkta entrysini görsem bile okuyorum ne düşünmüş ne yazmış diye. nasıl bi serbest çağrışımsa artık; bazı oyunlarda destek büyücüleri olur ya buff atar heal basar ama bi büyüsü vardır 9 tane tank karaktere tek atıp geçer, heh işte benim aklıma onu getiren yazardır. sözlükte you can call me root gibi daha çok yazar görmek istiyorum ben, varsa arkadaşlarını da çağır.
tam özleminin hissedildiği anda sözlüğe comeback yapmış yazar. game on!
kız görünümlü erkek yazar.fifa mifa pes epl derbilerini çok iyi biliyo..güzel kızların haberi olmaz böyle konulardan güzel kızlar tatlı tatlı kendi halinde takılır çünkü hep
güzelik konusunda bir iddiası bulunmayan; severek yaptığı işi gereği esports, futbol (ing 1-2, isp 1-2, bundesliga, serie a), basketbol (tbl, euroleague, nba), konsol / pc oyunları, bilim / teknoloji, kültür / sanat (sinema, müzik, kitap), medya / sosyal medya gündemleri hakkında detaylı bilgi sahibi yazar.

edit: detay.