yüksek sesli müzik dinleyerek arabayla gezmek

insanların genellikle kötü gözle baktığı ve avel olarak nitelendirdiği kişilerin yaptığı iştir . mesela ben , ulan arabaya o kadar para vermişim yetmemiş, ses sistemine para vermişim açıcam tabi sesi belki yüksek sesli müzik seviyorum ???!?!?
zaman zaman arkadaşlar ile içimizdeki kekoluğu atmak için yaptığım eylemdir. favori parçamız ise;
(bkz:şehrimin tadı)
çevrede ev olmayan yerlerde severek gerçekleştirilen eylemdir. etrafta rahatsız olabilecek insanlar varken anası siiiiiiinemaya gidenler gibi dangır dungur gezmeyi sevmem.
bunu yapanlar, tabiri caizse dızo oluyorlar.
en büyük hayalim bu benim. bentleyim olsa içinde insanları rahatsız edecek kadar yüksek sesle arsız bela dinlesem de duyanlar "lan kimler kimler zengin oluyor aq" diye söylenseler...
uzun uğraşlar sonucu artık bende yapıcam lan diye arabayla kendini yola attıktan sonra basslarda cızırtı duyunca sesi kısık bi şekilde dinlemeye devam edip bi türkü yapamadığım aktivitedir.
uzun uzun bakıp hayatı sorgulama sebebim olan olaylardan biridir. bazen kendimi tutamayıp arabanin arkasından başarmışlığım vardır. "aç aç sesi daha da aç hepimiz sana vericek az daha ses aç diye"
yaklaşık bir hafta sonra çanakkale semalarında gerçekleştireceğim eylem xd şimdiden sorryy beybiler
kekodur. uzak durulması gerekilen biridir ama azımsanmayacak miktarda türk kızı bu tiplere sempati duyar. ah maddi dünya ah
İletişim - Kurallar