zeytin dalı harekatı

zeytin dalı harekâtı, 20 ocak 2018 tarihinde suriye'nin halep kentine bağlı afrin ilçesine yapılan tsk ve öso'nun pkk, ypg, ypj gibi çokluktan bokluk isimleriyle türetilen teröristlere karşı yaptığı ülkenin bekasını etkileyecek olan harekattır.
perde arkasında bir adet avrupa, amerika ve suriye rejimini barındırır.
ordumuzun kılıcı keskin olsun.
02.03.2018 güncelleme harekatta 41. gün.
an itibariyle leş sayısı 2295 olmuştur.
harekatta şuana kadar 116 öso ve 41 askerimiz şehit düşmüştür.
 resim
ülkemizin sınır güvenliğini sağlamak ve doğrudan ulusal çıkarlarını korumak için yapılan harekattır. arkasına abd[coni]'nin desteğini alan homoeşekuslar münbiç'e giremeyeceğimizi ve afrinin mezar olacağını anırmışlar. korkmayın geliyoruz eşekuslar..
çok sayıda şehit haberinin olduğu söyleniyor anasını sikitiğim habeş maymunları tarafından yapılan haince saldırıda. öyle sikimden seviye geldik ki her geceye yayılan asker temalı dizilerle bile alıştırıyorlar bizi şehitlere. yakın amına koyduğumun yerini yok aman diyene vurulmazmış yok sivilmiş hepsinin anasını sikeyim toplasan hepsini bir vatanın evladı etmez. ayrıca askerler üzerinden yaptığınız primleride sikeyim oturduğunuz deri koltuklarınızı, zamanında olacakları görüp bir şey yapmadığınız beyninizide sikeyim.

neyse volkan'ın kırmızı kartını, üç beş binlarayada gayet şık giyilinebilir geyiklerimize dönebiliriz.
şehitler ölmez vatan bölünmez!
daha afrin’e kilometreler varken onlarca insanın öldüğü, haberlerin öldü dediği pkk-ypg’li sayısının tsk kayıtlarının iki katı olduğu, pyd’ye koridor açıp şimdi kafa tuttuğumuz, resmi olarak suriye topraklarına müdahelede bulunduğumuz, daha başlangıçta bu kadarken ileride çok daha fazla kaybın yaşanacağı harekattır. istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz. buradan ordu hazır demek kolay. önce “başkomutan”ın oğlu gitsin askere, bedelli yapan şovcular gitsin. kimsenin canı ötekinden önemli değil. telefon başında ortalığı kasıp kavurmakla dış politika yürütülmüyor.
hatay devlet hastanesinde staj yaptım öğrenci eksikliği var diye beni bölümümden alıp mehmetçiğimiz ve öso askerlerinin tedavi gördüğü servise çektiler. ant almaya çıktım odaları geziyorum tek tek askerimizin üzeri örtülüydü sağ kolunu açmasını söyledim tansiyonunu ölçecektim çünkü. açmadı. duymadı herhalde dedim ben kendim çarşafı kaldırdım karşılaştığım manzara sağ kol dirsekten itibaren yok. afalladım bi an ama belli etmeden diğer kolunu açtım ve o kolda da durum aynı. bir başka asker patlamanın etkisiyle konuşmuyordu ve bi kulağı duymuyordu eşiyle birlikte çocuğu geldi çocuğu görünce o mutlulukla günlerdir konuşmayan adam oğlum diye haykırdı sarıldı kokladı. mehmetçiğimize taburcu olurken yeri riskli olduğu için beynindeki kurşun alınmadı alınamadı ömrü boyunca onunla yaşayacağını söyledik "yani her x-ray'den geçince ötecek miyim ben?" dedi gayet gülerek. ve daha bir sürü askerin farklı farklı yaraları farklı farklı yaşamları farklı farklı yarım kalışları aynı olan tek şey "yine olsa yine giderim. görevim bu benim." ki çoğu da geri döndü zaten görevlerinin başına. minnettarız onlara minnettar olmalıyız onlara.
rant için binlerce askerin öldüğü harekattır.. kahrolsun siyaset!