zümrüt apartmanı

kazıklara oturtularak idam edilmesi gereken namussuz bi orospu evladının yazdığı kitap paçavrası.

trollük bazı ufak değerlere dayanır.trollük belirli bir kesmi kimseyi hedef göstermeden rahatsız edip ortaya çıkan kaostan zevk almanın sanatıdır.

hayvan tacizi çocuk tacizi kadın tacizi ve bütün bunların şiddet türevlerini aklından geçiren herkes orospu çocuğudur.
sözüm ona kitapta daha ağzında dişi bile çıkmamış bir insan yavrusuna cinsel haz betimlemeleri yapan o yanarak ölmesi gereken şahsın ölmüş anasına aynı şeyleri yapmayı çok isterdim
kanımın çekildiği kitap yazıyorum ama literatürdeki kitap kelimesinin anlamı bu değil iğrençliğin yazıldığı müsveddeler diyeceğim. abdullah şevki adında bir kansız yazmış, yansıtmış hayal dünyasını hatta. kanımı donduran satırları okurken gözlerim doldu. ağzında diş bile çıkmamış bebek için kurulan fanteziler yazmış orospu çocuğu. bir insan böyle kirli zihniyeti nasıl barındırır nasıl böyle düşünceleri var kanım çekildi aklımda onca küfür kafamda bunlar gördüklerimiz ya göremediklerimiz sorusu. eşeğe köpeğe hayvana bebeğe çocuğa kadına kalkan hakkından gelemediğiniz uzuvunuz umarım götünüzde parçalanır orospu çocukları. yayın evi ve yazar hakkında şikayetlerimizi yapalım.
böylelerine kısasa kısas taktiği uygulatacaksın, ne yapmak istediyse, ne yaptıysa yapacaksın, sonra izleyeceksin. o halini ibret-i alem niyetine göstereceksin ki bunları yapmaya kalkan her bir orospu çocuğu ibret alsın, başına gelecekleri görsün. insan değilsiniz, hayvan değilsiniz, isminiz yok, cisminiz yok, yaşamaya hakkınız yok sizin. allah belanızı versin.
hadi bu kitabı yazan adam neyse. bu kitabın bir yayınevi var. okuyan editörler demedi mi? kardeşim bu ne diye? nasıl kabul görülüp basıldı? nasıl satılması bekleniyor? bu kitabı edebi bir değer katmaya çalışan insanların da mı aklı bu yönde çalışıyor? çok saçma. allah belanızı versin hepinizin.
canini yaktığınız masum çocukların ,bebeklerin göz yaşlarında ve kanlarında boğulun.
hadi 2-3 kanı bozuk yavşak var biri yazdı birisi bastı kitabı, ulan kim satın aldı bu kitabı okurken mideniz nasıl kaldırdı pedofilik şerefsizler